قابل توجه خانم های محترم باشگاه:اینجا ارایشگاه باشگاهه

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز

hamidarchitec

عضو جدید
:w07:اتیش با لا خره پیدات کردم ااااااااااااااااااا....... چه خبره ابنجا:w25:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به میبینم که دخترای باشگاهمون دارن یکی یکی هنراشونو رو میکنن.
:w27::w27:

هستی فرهادی

عضو جدید
این یه مدله که تو دنیا خیلی طرفدار داره

البته نا گفته نمونه که واقعازیباست و در عین حال درست کردنش خیلی راحته

اتيش جونم اين کوتاه بلنده دو طرفش؟؟ پشتش چه اندازه است؟ ميشه براش پشت مو گذاشت؟؟ يا بايد کوتاهتر از دو طرفش باشه؟

sma519

عضو جدید
اتيش جونم اين کوتاه بلنده دو طرفش؟؟ پشتش چه اندازه است؟ ميشه براش پشت مو گذاشت؟؟ يا بايد کوتاهتر از دو طرفش باشه؟
هستی به آتیش خانوم گیر نده . آتیشت میزنه هااااااااااااااااااااااااا :biggrin: ( جیززززززه ):)

sma519

عضو جدید
اختیار داری این چه حرفیه.
خانومای باشگاه پروفشنال تر از این حرفان :w11::w11:

آخخخخ راس میگی . اصلا" حواثم به اینش نبودااااااااااااا :biggrin:
به نظرت شوهر داری هم بلدن ، یا فقط بتونه کشی و گلگیر سازی یاد میگیرن ؟؟؟؟؟ :biggrin: ( با همه نبودمااااااااا ) :redface:

هستی فرهادی

عضو جدید
آخخخخ راس میگی . اصلا" حواثم به اینش نبودااااااااااااا :biggrin:
به نظرت شوهر داری هم بلدن ، یا فقط بتونه کشی و گلگیر سازی یاد میگیرن ؟؟؟؟؟ :biggrin: ( با همه نبودمااااااااا ) :redface:

خوب من آخه به شما چي بگم؟؟؟:surprised:
جون به جونتون کنن فقط از خانومها شوهرداري مي خواين... ميخواين 6دانگ حواسشون به شماها باشه...:confused:
اگه همين به قول شما بتونه کاري ها نباشه که شما ميميرين...:biggrin:

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
هستی جان برای پشت سر مو نمیخواد بذاری... دو طرف این مدل مو از پشتش بلندتره.ببین دو طرف مو هم اندازه و پشت دقیقا تا اخرین خط رویش مو

البته چیزی که من جدیدا دیدم کار میکنن اینه که دو طرف رو هم اندازه نمیکنن.یعنی یه طرف بلند...پشت سر کوتاه و طرف دیگه کمی بلند تر از پشت سر

البته من خودم نمیپسندمش...یمیخواسته مدل جدید بده ولی یه جورائی مدل اصلی رو خراب کردن

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

بچه پس مدل رنگ موی من چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیشنهاد بدین بهم :redface:

هستی فرهادی

عضو جدید
آره عزيزم... فقط شما بگو رنگ پايه موهات چه رنگيه و خودت به چه رنگهايي علاقه داري...:gol:

سلام

بچه پس مدل رنگ موی من چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیشنهاد بدین بهم :redface:

سلام دوست خوب من...
من اين سوالو ازت پرسيده بودم شما جواب ندادين...
جواب سوالها رو بدين تا براتون بگم...:gol:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جلسه پنجم:

جلسه پنجم:

جلسه پنجم:

قبل از آرايش چشم ها

داشتن نگاهي درخشان و جذاب بستگي به تعادل خط ابروها و آرايش متناسب با چشمان شما دارد.

همه چشم ها به يك طريق آرايش نميشوند و هر چشم به واسطه شكل و فرم خود آرايش مخصوص خود را دارد.

با دقت به فرم چشمان خود نگاه كنيد.

چشمان شما به هر شكل و فرمي كه باشند، شما ميتوانيد از جدول زير جهت تشخيص و يادگيري فنون و رازهاي زيباتر شدن

آنها استفاده كنيد.

به طور كلي پلك متحرك بايد كمتر ديده شود و استفاده از رنگهاي روشنتر به منظور وسعت دادن به نگاهتان داراي اهميت

خاصي است.

به ياد داشته باشيد كه در مرحله آخر با يك قلم مو خط بين دو سايه تيره و روشن را محو كنيد.

آخرین ویرایش:

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته این مدل موها extention شدن...یعنی موها رو بالا جمع کردن و بعد با موهای مصنوعی روشون کار کردن.

که البته خیلی زیباست

آخرین ویرایش:

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک خوبیه!
فقط عکس می گذارین یاد بدین چجوری درست می کنن؟
من از این مانیکور ها می خوام!:w05:
یاد بدین لطفا!!!:gol::w27:
ببین عزیزم رنگ base این ناخن خیلی خیلی کمرنگه.میتونی از شماره 14 arcancil استفاده کنی.البته دقت کن که این نوشته روش باشه (soin des ongles)

بعدش هم با یه لاک فرنچ سفید با سر سوزنیش بدون لرزش دست طرح اصلی رو بزن..بعدش هم که دیگه کاری نداره...وقتی خشک شد یه برق ناجن که ته مایه ی طلائی داره بزن روی ناخنت

sma519

عضو جدید
اینا رو باش ، فکر کردین خیال کردین !!!!!!! :biggrin:
فقط شما نیستین که بلدین مدل مو بذارین . اینجا رو باش !!! :w08:

http://www.2ql.net/uploads/1228829115.jpg

راستی خودمم بلدم درست کنمااااااااااااااااااااا :sweatdrop:

زود باشین همتون از من تشکر کنید دیگه ه ه ه ه ه :redface:

بالا