قابل توجه خانم ها:بازي با اعصاب شوهر

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ترفندهایی برای خانم ها که با اعصاب شوهرشان بازی کنند البته در این مورد خانم ها به هیچ وجه نیاز به آموزش ندارند
1. غذای شور و سوخته جلوی شوهرتان بگذارید و قبل از اینکه لب به غذا بزند بگویید: اینقدر بدم میاد از مردایی که از غذای زناشون ایراد میگیرن!

2. هر وقت شوهرتان برای شما دسته گل خرید، بگویید ا، باغچه همسایه چه گلهایی قشنگی داره! چرا کندیشون؟!

3. هر وقت شوهرتان برای شما حرفای قشنگ زد، به طرز فجیعی از ته حلق بگویید؟
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووق

4. هر وقت دیدید شوهرتان مشغول تماشای مسابقه فوتبال می باشد ، به بهانه تماشای عمو پورنگ سریع کانال را عوض نمایید!

5. دائما در حضور شوهرتان ،از عرضه و توانایی مردان دیگر تعریف کنید!

6. اگر شوهرتان با کلی قرض و قوله و وام گرفتن برای کادوی تولدتان یک عدد پژو ۲۰۶ آلبالویی خرید با دلخوری بگویید: اگه با خواستگار قبلیم
ازدواج می کردم حتما برام یه ماکسیما می خرید!

7. هر وقت دیدید شوهرتان با خیال راحت خوابیده است برای ضد حال زدن به او بگویید:عزیزم می دونی اگه الان مهریم رو مطالبه کنم باید
بری گوشه زندان بخوابی؟!

8. هر ۵ دقیقه یک بار به محل کار شوهرتان زنگ بزنید و بگویید: فقط مـــی خواستم مطمئن بشم که تلفنت مشغول نیست و حواست جمع کــارته!

9. هر سال در سالگرد ازدواجتان به همسرتان بگویید: عزیزم ،انگار همین چنــد سال پیش بود که در یک لحظه هل شدم و بله رو گفتم!

10. از همسرتان معنای عشق را بپرسید و بعد از اینکه ۲ ساعت عشق را تفسیر کرد و برایتان داستان های عشقی تعریف کرد به او بگویید: ابله! عشق یـــه چیزی مثل کشک و دوغه،دروغه،دروغه!

11. هر وقت شوهرتان رازی را برایتان گفت و از شما خواست که پیش خودتــان بماند و به کسی نگویید،سعی کنید، کسی از دوستان ، فامیل و همسایه نماند که این راز به گوشش نرسد!

12. و هر وقت به دلایل بالا شوهرتان تصمیم به طلاق دادن شما گرفت ،با توجه به قحطی شوهر در جامعه،با چشمانی پر از اشک به او بگویید: منو ببخش عزیزم، و بعد از این که کاملاقانع شد!

13. عمل به توصیه های بالا را از نو تکـرار نمایید!!!
منبع: وبلاگ ملینا زارعی

Sarp

مدیر بازنشسته

ترفندهایی برای خانم ها که با اعصاب شوهرشان بازی کنند البته در این مورد خانم ها به هیچ وجه نیاز به آموزش ندارند
1. غذای شور و سوخته جلوی شوهرتان بگذارید و قبل از اینکه لب به غذا بزند بگویید: اینقدر بدم میاد از مردایی که از غذای زناشون ایراد میگیرن! یه ماه میرم بیرون غذا میخورم تا حساب کار دستش بیاد

2. هر وقت شوهرتان برای شما دسته گل خرید، بگویید ا، باغچه همسایه چه گلهایی قشنگی داره! چرا کندیشون؟!
دیگه واسش گل نمیخرم

3. هر وقت شوهرتان برای شما حرفای قشنگ زد، به طرز فجیعی از ته حلق بگویید؟
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووق
دیگه واسش حرفای قشنگ نمیزنم . حسرت به دل میذارمش

4. هر وقت دیدید شوهرتان مشغول تماشای مسابقه فوتبال می باشد ، به بهانه تماشای عمو پورنگ سریع کانال را عوض نمایید!
اصلا تی وی نگا نمیکنم

5. دائما در حضور شوهرتان ،از عرضه و توانایی مردان دیگر تعریف کنید!
من هم هر وقت تو خیابون داریم باهم میریم ، از دخترایی که میبینم تعریف میکن . واخ واخ واخ زنه اینجور مواقع از آتشفشان هم خطرناکتر میشه:biggrin:

6. اگر شوهرتان با کلی قرض و قوله و وام گرفتن برای کادوی تولدتان یک عدد پژو ۲۰۶ آلبالویی خرید با دلخوری بگویید: اگه با خواستگار قبلیم
ازدواج می کردم حتما برام یه ماکسیما می خرید!
ماشینو میبرم سه ماه میندازم تو گاراژ تا خودش التماس کنه واسه ماشین

7. هر وقت دیدید شوهرتان با خیال راحت خوابیده است برای ضد حال زدن به او بگویید:عزیزم می دونی اگه الان مهریم رو مطالبه کنم باید
بری گوشه زندان بخوابی؟!
میدم بهش

8. هر ۵ دقیقه یک بار به محل کار شوهرتان زنگ بزنید و بگویید: فقط مـــی خواستم مطمئن بشم که تلفنت مشغول نیست و حواست جمع کــارته!
کور خونده :biggrin:

9. هر سال در سالگرد ازدواجتان به همسرتان بگویید: عزیزم ،انگار همین چنــد سال پیش بود که در یک لحظه هل شدم و بله رو گفتم!
دیگه سالگرد ازدواج بی سالگرد

10. از همسرتان معنای عشق را بپرسید و بعد از اینکه ۲ ساعت عشق را تفسیر کرد و برایتان داستان های عشقی تعریف کرد به او بگویید: ابله! عشق یـــه چیزی مثل کشک و دوغه،دروغه،دروغه!
هنگ میکنم :confused:

11. هر وقت شوهرتان رازی را برایتان گفت و از شما خواست که پیش خودتــان بماند و به کسی نگویید،سعی کنید، کسی از دوستان ، فامیل و همسایه نماند که این راز به گوشش نرسد!
من معمولا و اصولا به غیر حرفای روزمره چیز دیگه ای به خانوما نمیگم

12. و هر وقت به دلایل بالا شوهرتان تصمیم به طلاق دادن شما گرفت ،با توجه به قحطی شوهر در جامعه،با چشمانی پر از اشک به او بگویید: منو ببخش عزیزم، و بعد از این که کاملاقانع شد!
اونقده لجباز هستم که قبول نکنم
13. عمل به توصیه های بالا را از نو تکـرار نمایید!!!
منبع: وبلاگ ملینا زارعی
نوشته شما بسيار كوتاه است . طول نوشته بايد حداقل 5 حرف باشد.

known

عضو جدید
من جای شوهرش باشم طلاق نمیدم ,بلکه می برمش بیمارستان روانی;)

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما ز یاران چشم یاری داشتیم

فردا خانما از این مطالب برداشت می کنن اونوقت که ما بریم مسجد بخوابیم:smile:
حامد من نمیزارم تو تو مسجد بخوابی بیا خونه ما دوست اونه که تو غم باهات باشه ;)

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
من خیلی راه های بهتری بلدم که حرص در میاره:دی

ستاره ي سهيل

عضو جدید
نكنيد اين كار رو..

نكنيد اين كار رو..

5و6 خيلي بد هستند.هرگز اين كار رو نكنيد.مردتون رو برا هميشه از خودتون مي رنجانيد وهيچ وقت از ياد نميره.كلن مقايسه افراد با هم اشتباه بسيار بزرگي هست.اين براي آقايون هم صادق است.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزی شخصی واسه بازدید از بیمارستان روانی میره:
سلول اول میبینه مریض نشسته یه گوشه و همش میگه:"مریم"
از پرستار می پرسه قضیه چیه؟ جواب میدن: این عاشق یه مریم بوده که بهش ندادند.
سلول دوم مریض رو با زنجیر به دیوار بسته بودند و اون هم همش اسم مریم رو میاورد. طرف می پرسه که اینم حتما عاشق بوده و به عشقش نرسیده ولی پرستار میگه: برعکس، این بیچاره همون مریم قبلی رو گرفته

Sarp

مدیر بازنشسته
من خیلی راه های بهتری بلدم که حرص در میاره:دی
مثلا ؟ :surprised:
خواهشا جدی نگیرید
فقط برای خنده است.:surprised:
:biggrin:
بچم ترسید
نه ما همشونو جدی میگیریم ببینیم آخرش چی میشه ;):warn:
مرسی هم جالب هم عالی بود استفاده میکنیم...
اگه واستون منفعتی داشته باشه استفاده کنید:cool:

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
مثلا نقطه ضعفهاشون رو پیدا کنی و بعد دقیقا همونها رو به رخشون بکشی:D
با نیش و کنایه باهاشون حرف بزنی:D
دلم میسوزه ها ولی گاهی لازمه حرصشون در بیاد:D

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زندگی مشترک که مسابقه پوز زنی نیست ،مسابقه بیشتر دوست داشتنه
زندگی خوب داشتن بزرگترین هنر زن و شوهره
باید طوری باشه که مرد واسه برگشتن به خونه له له بزنه و خانوم هم واسه دیدن دوباره ی بهترین همسر دنیا لحظه شماری کنه . :gol:

بالا