فقط اونايي كه روراست هستن بيان تو

ali.fatemi4

عضو جدید
نه عزيز جدي نگرفتم
همينجوري هوس كردم يه تيكه به بسي جيا بندازم دور همي حال كنيم.
تو خودت نمره بيستي......
راستی عیدت مبارک!!! اینم عیدی:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-یونی(یونیورسیتی)-زنده-کردم-بدین-پارسی!/page4

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام داداش..قبلا به این معتقد بودم:صادق باش تا باتو صادق باشن..خوب باش تا باتو خوب باشن و........
ولی وقتی جامعه دچار انحطاط اخلاقی میشه تمام معادله ها اشتباه از کار در خواهد امد..دقیقا وضعیت ایران امروز ما

یه سوال : بنظرت کدوم راهی که انتخاب کردی خوب بوده ؟!! (اینکه صادق باشی و خوب باشی ... یا اینکه مثل جامعه دچار انحطاط اخلاقی بشی ؟!!)
.......................................
مطمئنم که خوب بودن رو برمیگزینی ..
حالا که میدونی خوب و صادق بودن بهتر هست چرا اینکار رو نمیکنی ؟!! چرا برای خوب بودن و صادق بودنت نمیخواهی بهایی بدی ؟!!

آیا این ارزش نداره که کار خدایی کنیم ؟؟ آیا حاضر نیستی برای به اوج رسیدن از خودت عبور کنی ؟!!

(هر چند که میدونم دارم پیش شما درس پس میدم دوست خوبم )
ولی آیا ماهایی که دم از علی (ع) و فرزندانش میزنیم .. آیا شده کمی مثل اونا باشیم ؟؟
آیا غیر از این بوده که محمد رسول الله (ص) در یکی از جاهلترین دوران رشد کرد و ولی پاکی خودش رو حفظ کرد .. ؟؟
====================

آیا باید جامعه سالم باشه تا ما هم سالم باشیم ... ؟!! ... که اونوقت دیگه کار خاصی نکردیم ..
آیا نمیخوای مثل اونایی که دوسشون داری باشی ؟!!

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آورین آورین[/QUOTE
:surprised::surprised::surprised:
پس بعضي از گزينه ها هنوز استند باي هستن
دوتا از خانوماي همسايه؟؟؟؟؟؟؟؟؟...........مگه تو ايران اينجور ازدواجا هم آزاد شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بی تلبیت!:mad:منظورم واسه پسراشون بود!
هوم؟؟؟منظورشون اینه که خانوما مثلا اومدن خواستگاری برای بچشون یا یکی از فامیلاشون
بهله!;)

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال : بنظرت کدوم راهی که انتخاب کردی خوب بوده ؟!! (اینکه صادق باشی و خوب باشی ... یا اینکه مثل جامعه دچار انحطاط اخلاقی بشی ؟!!)
.......................................
مطمئنم که خوب بودن رو برمیگزینی ..
حالا که میدونی خوب و صادق بودن بهتر هست چرا اینکار رو نمیکنی ؟!! چرا برای خوب بودن و صادق بودنت نمیخواهی بهایی بدی ؟!!

آیا این ارزش نداره که کار خدایی کنیم ؟؟ آیا حاضر نیستی برای به اوج رسیدن از خودت عبور کنی ؟!!

(هر چند که میدونم دارم پیش شما درس پس میدم دوست خوبم )
ولی آیا ماهایی که دم از علی (ع) و فرزندانش میزنیم .. آیا شده کمی مثل اونا باشیم ؟؟
آیا غیر از این بوده که محمد رسول الله (ص) در یکی از جاهلترین دوران رشد کرد و ولی پاکی خودش رو حفظ کرد .. ؟؟
====================

آیا باید جامعه سالم باشه تا ما هم سالم باشیم ... ؟!! ... که اونوقت دیگه کار خاصی نکردیم ..
آیا نمیخوای مثل اونایی که دوسشون داری باشی ؟!!
البته یادم رفت در پست قبلم تاکید کنم هرچقدر هم جامعه بد باشه من به لطف خدا تغییری در رفتار و اخلاقم ایجاد نمیشه
اونی که به من نمره میده خداست.نه بنده خدا
نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی من در خانواده ای بزرگ شدم که صداقت و یکرنگی سر لوحه زندگیشون بوده و قاعدتا من هم همانطور تربیت شدم

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
البته یادم رفت در پست قبلم تاکید کنم هرچقدر هم جامعه بد باشه من به لطف خدا تغییری در رفتار و اخلاقم ایجاد نمیشه
اونی که به من نمره میده خداست.نه بنده خدا
نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی من در خانواده ای بزرگ شدم که صداقت و یکرنگی سر لوحه زندگیشون بوده و قاعدتا من هم همانطور تربیت شدم

بله ..خوبی شما واسه ما تایید شده
اولش هم گفتم که دارم درس پس میدم خدمتتون ...

و خوشحالم که دوستانی این چنینی دارم;)

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ..خوبی شما واسه ما تایید شده
اولش هم گفتم که دارم درس پس میدم خدمتتون ...

و خوشحالم که دوستانی این چنینی دارم;)
خواهش میکنم شما لطف دارید
وببخشید مجبور شدم از خودم تعریف کنم
نمیخواستم از حرفهای قبل من براتون سوتفاهمی بوجود بیاد
البته بقول معروف مشک ان است که خود ببوید نه انکه عطار بگوید

آخرین ویرایش:

iran-eng1

عضو جدید
اگه دختري چندبار ازت خواستگاري شده چي جواب دادي؟؟/؟؟

اگه پسري از چند نفر خواستگاري كردي چي جواب شنيدي؟؟/؟؟
ین فلسفه خواستگاری کی بر داشته میشه خدا میدونه!!!!!!!!!!!!!!

1-خواستگار عبارت است از پسری نرینه، که به خاطر توان جنسی بالا به جنس مخالف گرایش پیدا می کند، اما به دلیل توان اجتماعی پایین به مادرش رجوع می کند، و مادرش به دلیل توان عقلی پایین تر به جای فاحشه برای او دنبال زن می گردد

2-خواستگار عبارت است از پسری دیرفهم، که به دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیده می رود، اما نمی فهمد که همین تجربه در آفتاب و مهتاب است که یک عمر احساس رضایت از زندگی را تضمین می کند
3-خواستگار عبارت است از پسری ناتوان، که به جای معاشرت طبیعی با دختران، نیاز به اجرای الگوریتمهای التقاطی مذهبی، سنتی، صدا سیمایی و حضور یک هشتم کل فامیل و مراجعه به تقویم سعد و نحس و هفت بار استخاره پیدا کرده است

4-خواستگار عبارت است از پسری شاسکول، که نمی داند تقاضای ازدواج از دختری که دوست دخترش نیست، کاملا معادل تقاضای *** کردن از یک غریبه در مترو است. حالا هرچند نفر از اقوامش هم در همان واگن نشسته باشند

5-خواستگار عبارت است از پسری گاگول، که هنوز دقیقا نفهمیده مجلس خواستگاری با یک جلسه بیزینس هیچ فرقی نمی کند، یک طرف دارد پشتوانه مالی و گردش نقدینگی و مهرینگی دیگری را استعلام می گیرد، آن طرف دارد از گارانتی و خدمات پس از فروش مطمئن می شود

6-خواستگار عبارت است از پسری بدبخت که عاشق می شود،
برای رسیدن به عشقش محتاج پول می شود، می گردد که کار پیدا کند، کار پیدا می کند، پول کافی جمع می کند، معشوق دیگر پریده، با آن پول به خواستگاری دختری دیگر می رود
:D

7-خواستگار عبارت است از پسری نامرد، که هیچ حالیش نیست ممکنه به خواستگاری دوست دختر یکی دیگه اومده باشه، یکی دیگه که هنوز داره دنبال کار می گرده

:cry:

بازم میخواین برین خواستگاری;)

fateme23

عضو جدید
من که والا خواستگار زیاد دارم جواب منفی میدم بعد میبینم از خواستگاری خبری نیس میگم من شوهرررررررررررررمیخوااااااااااام ..وداستان ادامه دارد.......:biggrin:

بالا