چرا بعضی جوانها بجای نشان دادن کمالات فقط خودشونو نشون میدن

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کمال یه انسان به عقل و شعور و دانایی او بستگی داره ، مگه نه ؟
پس چرا یه عده فقط با آرایش ظاهر و لباس های تنگ و چشم و ابرو و موشون میخوان خودنمایی کنن؟
اینا فکر میکنن دیگران هم گول این ظواهر رو میخورن!

ali199_1991

کاربر بیش فعال
خب متاسفانه این یه موجی هست که توی ایران راه افتاده و باعث شده روز به روز عقب مونده تر بمونیم...
ملت می شینن این فیلم ها رو می بینن و چون توی فیلم های خارجی ، دختران و پسران به خودشون می رسن و آرایش می کنن ، جوون های ما فک می کنن اینا 24 ساعت در این وضعیت هستن و می خوان تقلید کنن...

خیلی از افراد متاسفانه کمبود دارن و تنها چیزی که توی وجود خودشون دارن اینه که اندامشون رو بندازن بیرون...البته ناگفته نماند که خارج از مسائل دینی انجام اینکار اشکالاتی داره و اون اینه که اینکار با هدف انجام میشه! یعنی اون خارجیه اگه اینکارو می کنه هدف زیبایی هست ولی تو مملکت ما هدف بیش تر خودنمایی و هرزگی هست!!...

الان دیگه همه تو برنامه هایی مثل تلگرام و غیره دنبال این چیزا هستن البته شاید برای کسانی که به دین اعتقادی ندارن مشکلی نباشه اما ایراد اساسی اینه که این برنامه ها باعث شده عقب مونده بمونیم...

واقعا دیگه از این دانشگاه ها چیزی مونده؟ ملت تو دانشگاه حواسشون به همه چی هست جز درس و علم و پیشرفت...

متاسفانه دختر و پسر فقط بلدن هیکل گنده کنن...

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب متاسفانه این یه موجی هست که توی ایران راه افتاده و باعث شده روز به روز عقب مونده تر بمونیم...
ملت می شینن این فیلم ها رو می بینن و چون توی فیلم های خارجی ، دختران و پسران به خودشون می رسن و آرایش می کنن ، جوون های ما فک می کنن اینا 24 ساعت در این وضعیت هستن و می خوان تقلید کنن...

خیلی از افراد متاسفانه کمبود دارن و تنها چیزی که توی وجود خودشون دارن اینه که اندامشون رو بندازن بیرون...البته ناگفته نماند که خارج از مسائل دینی انجام اینکار اشکالاتی داره و اون اینه که اینکار با هدف انجام میشه! یعنی اون خارجیه اگه اینکارو می کنه هدف زیبایی هست ولی تو مملکت ما هدف بیش تر خودنمایی و هرزگی هست!!...

الان دیگه همه تو برنامه هایی مثل تلگرام و غیره دنبال این چیزا هستن البته شاید برای کسانی که به دین اعتقادی ندارن مشکلی نباشه اما ایراد اساسی اینه که این برنامه ها باعث شده عقب مونده بمونیم...

واقعا دیگه از این دانشگاه ها چیزی مونده؟ ملت تو دانشگاه حواسشون به همه چی هست جز درس و علم و پیشرفت...

متاسفانه دختر و پسر فقط بلدن هیکل گنده کنن...
گل گفتی علی جان.آنقدر جامع و کامل بود که انگار همه حرفای دلم بود ،ازت ممنونم
بازم اگه بگی ، من مشتاق خوندن شم.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بزرگترین مشکل برای انتخاب همسر هم همینه.یعنی با هر کی صحبت میکنی ، میبینی کاملا تو خالیه و همش دنبال چیزایی است که اصن ارزش بحساب نمیان.
فک کنم این افراد خودشونم نمیدونن که ارزش ها در کجاست.

bobat

عضو جدید
بزرگترین مشکل برای انتخاب همسر هم همینه.یعنی با هر کی صحبت میکنی ، میبینی کاملا تو خالیه و همش دنبال چیزایی است که اصن ارزش بحساب نمیان.
فک کنم این افراد خودشونم نمیدونن که ارزش ها در کجاست.

بعد به من بگو روانکاو نیاز داری. خودتم که حرفای منو میزنی که

stabesh

عضو جدید
سلام
هر کسی هر کسی رو که با تفکراتش یکی باشه جذب خودش میکنه اونی که با کمالات باشه دنبال کمالدار میره اونیم که قرتی باشه دنبال قر و اطوار میره کمن کسایی که گول بخورن بعدم تا بوده همین بوده مردم همیشه دنبال ظواهرن یه روز دین زده میشن همه ادای مومنا رو در میارن یه روز غرب زده ادای غربیا شعرای حافظو بخونید میبینین از همون زمان زاهد ظاهر فریب بوده بعدم یه دلیل زده شدن از دین همین زاهدای ظاهر فریبن که جوونا رو بیزار کردن آیا اونا واقعا کمالات دارن اگر دارن به بقیه منتقلش کنن نشرش بدن مگه زکات علم آموختن نیست چرا نگه میدارن برای خودشون و با میخوان با چوب بقیه رو آدم کنن
مشکل ما اینه که
اگه دانشگاه میریم دنبال مدرکیم نه سواد و علم
اگه سر کار میریم دنبال پول و موقعیتیم نه خدمت
اگه کسی رو نصیحت می کنیم برای اونو نه خودمون
و فکر می کنیم مرگ برای بقیه است نه ما

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد به من بگو روانکاو نیاز داری. خودتم که حرفای منو میزنی که
من از منش جوانان صحبت میکنم.شما زاویه دیدت فرق میکنه.من نگفتم خنده زن و بقیه اون حرفایی که زدی.
این بحث محور و موضوعش فرق داره.

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جوانها هویتشون را ازدست دادن بقول دوستمون شدن طبل تو خالی
چ کمالاتی میخواین نشون بدن بعضیا تنها دارایشون ظاهرشون هست و بس نمونه اش تو اینستا زیاده
ک البته باید اعتراف کنم خیلی از خانمها در این زمینه موفق هم بودند الان با ی نگاه سطحی تو جامعه میشه دید ک متاسفانه بیشتر آقایون گول ظواهر را خوردند و خانمهایی ک با ظواهر خودشون را معرفی کردند صاحب خانه و خانواده شدند و دخترایی ک ب هر دلیلی اهل خودنمایی نبودند نتونستند ازدواج کنند
البته و متاسفانه اینطور رفتارها فقط مختص جهان سوم هست و بس

bobat

عضو جدید
جوانها هویتشون را ازدست دادن بقول دوستمون شدن طبل تو خالی
چ کمالاتی میخواین نشون بدن بعضیا تنها دارایشون ظاهرشون هست و بس نمونه اش تو اینستا زیاده
ک البته باید اعتراف کنم خیلی از خانمها در این زمینه موفق هم بودند الان با ی نگاه سطحی تو جامعه میشه دید ک متاسفانه بیشتر آقایون گول ظواهر را خوردند و خانمهایی ک با ظواهر خودشون را معرفی کردند صاحب خانه و خانواده شدند و دخترایی ک ب هر دلیلی اهل خودنمایی نبودند نتونستند ازدواج کنند
البته و متاسفانه اینطور رفتارها فقط مختص جهان سوم هست و بس

ولی به نظر من اون ازدواجایی که با ظاهر شروع میشه با ظاهر هم به مشکل میخوره و اکثریت جامعه همینی هست که میبینید

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ولی به نظر من اون ازدواجایی که با ظاهر شروع میشه با ظاهر هم به مشکل میخوره و اکثریت جامعه همینی هست که میبینید

آره ولی مهم دوران جوونیه ک داره اینطوری میگذره
برای بعضیا با خوشی برای بعضیا هم با تنهایی
کسی از پیری انتظارای آن چنانی نداره اونم تو ایران

bobat

عضو جدید
آره ولی مهم دوران جوونیه ک داره اینطوری میگذره
برای بعضیا با خوشی برای بعضیا هم با تنهایی
کسی از پیری انتظارای آن چنانی نداره اونم تو ایران

اخه شما خودتون میگی قصد ازدواج نداری از اینورم میگی تنهایی. چطوری میشه

ali199_1991

کاربر بیش فعال
چون چشم ها بیشتر از عقل ها آموزش دیده ... چچون ذهن ها خاموشه و فکرها بسته است متاسفانه

دقیقا ؛ بیش تر جامعه افکارشون پوچه....فقط دنبال فیلم و فوتبال و چرت و پرت...اخبار دیگه ای نمی خونن ؛ چیز دیگه ای براشون مهم نیس...