فرهنگ تاکسی سوار شدن ....

saber.rad

عضو جدید
بابا یه فکری به حال راننده تاکسی بدبخت کنین
درثانی انصاف نیست یک ماشین حداکثر 3نفر باشن به این میگن اسراف
تذکر به استارتر محترم:اینجور فرهنگ سازی ها با یه تاپیک زدن اون هم بین جمعی که 99درصدشون همه این چیزا رو بلدن بی فایدست عزیز
اون 1درصدم اصلان حالشو نداره بیاد اینو بخونه

Nazanin07

عضو جدید
تذکر به استارتر محترم:اینجور فرهنگ سازی ها با یه تاپیک زدن اون هم بین جمعی که 99درصدشون همه این چیزا رو بلدن بی فایدست عزیز

آره خب بعضضیا هم قدشون بلنده،با این همه مشکل آخه ما چکار کنیم

آخرین ویرایش:

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز

به این میگن اسراف؟؟؟ وقتی بار اتومبیل بیشتر از ظرفیتش بشه و خودرو سوخت بیشتری مصرف میکنه...به این میگن اسراف.

من تایپیک نزدم که فرهنگ سازی کنم.تایپیک زدم که راجع به فرهنگ تاکسی سوار شدن توی کشورمون بحث کنیم. تایپیک من نه خلاف قوانین سایته نه تالار.

تذکر بی جایی بود.

Nazanin07

عضو جدید
من الان با تاکسی اومدم تا خونه، اتفاقا پراید هم بود،من با دوتا آقا عقب نشستم جاتون خالی کلی هم جا داشتیم نیم متر از هر طرف خالی بود
پس مییییشه
واااااااالا

Nazanin07

عضو جدید
من به hossein2002هم گفتم که اون فقط 5cm از من بلندتره
حالا شورا نظر به کوچولویی ما دادند
باشه دیواری کوتاهتر ما که پیدا نمیشه
باشه

tatu_lover1366

عضو جدید
ببینید از نظر ساختاری و حتی چیزی که توی سند ماشینهایی مثل پراید و پیکان و حتی پژو نوشته این مطلبه که سواری 4 نفره
یعنی یک راننده و یکی صندلی شاگرد و 2 نفر دیگه عقب
ببینید همه این قضیه بر میگرده به احترامی که آدمهای این جامعه برای خودشون و دیگران قائل هستند , بخوام بیشترر بازش کنم
کارخونه سازنده هم به این قضیه که عقب جای نشستن 2 نفره و نه 3 نفر اشاره داره منتهی خودمونیم که ارزش قائل نیستیم واسه حقوق خودمون و دیگران
یادتون هست قدیما یا بعضی وقتها در زمان حال که تاکسی ها دو نفر رو تو صندلی جلو جا میکردن و ملت هم سوار میشدن
چه روندی طی شد که این قضیه در حال حاضر کمتر دیده میشه؟
همین قضیه هم باید برای صندلی عقب اتفاق بیفته تا مشکل حل بشه

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید از نظر ساختاری و حتی چیزی که توی سند ماشینهایی مثل پراید و پیکان و حتی پژو نوشته این مطلبه که سواری 4 نفره
ببینید همه این قضیه بر میگرده به احترامی که آدمهای این جامعه برای خودشون و دیگران قائل هستند , بخوام بیشترر بازش کنم
کارخونه سازنده هم به این قضیه که عقب جای نشستن 2 نفره و نه 3 نفر اشاره داره منتهی خودمونیم که ارزش قائل نیستیم واسه حقوق خودمون و دیگران
یادتون هست قدیما یا بعضی وقتها در زمان حال که تاکسی ها دو نفر رو تو صندلی جلو جا میکردن و ملت هم سوار میشدن

ممنون از نظر کاملتون....

shahram1159

عضو جدید
من الان با تاکسی اومدم تا خونه، اتفاقا پراید هم بود،من با دوتا آقا عقب نشستم جاتون خالی کلی هم جا داشتیم نیم متر از هر طرف خالی بود
پس مییییشه
واااااااالا

خوب شهر شما بافرهنگ هستن این مسائل رو رعایت میکنن

Sarp

مدیر بازنشسته
واسه پراید هم صندلی عقبش سه تا کمربند کار میذارن

چقدر از حرف تا عمل فاصله است !

کنترل871

عضو جدید
قانون مشکل رو حل کرده و قرار از حدود پائیز تعداد سر نشینهای توی یک ماشین با راننده بیشتر از 4 نفر نشه وگرنه جریمه داره . تا اونموقع هم یه جورایی رعایت کنید و بعد هر جور که دوستدارید توی تاکسی لم بدید
اینجوری بازم اوضاع خرابه مشکل جا حل بشه 4نفر بخوان باهم جایی برن چی یا ماشین نباشه یک نفردیگه چی کارکنه ----------چرا جریمه کنن!؟!؟!!!؟؟؟؟!!؟؟؟ اصلاچرا بخاطر بعضی از آدما بایدهمهچیزوعوض کرد یکی بدبشینه ماشینارو بایدکشید!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ -----

ro0zhin

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]دیروز که برمیگشتم خونه وقتی سوار تاکسی شدم یه اتفاق که البته تکراری هم نبود برام افتاد[/FONT]
[FONT=&quot]صندلی عقب یک آقا نشسته بود بعد من نشستم و بعد از من یه خانم سوار شد این خانم که انگار تاکسی رو با خونه خاله اشتباه گرفته بود طوری نشسته بود که جای خیلی کمی برای من و اون آقا باقی موند.....و حالا من از یک طرف خودم رو می کشم سمت خانم ، اون آقای بنده خدا هم جمع و جور نشسته بود و خودش رو میکشید سمت درب ولی این خانم دریغ از اینکه کمی مراعات کنه [/FONT]

[FONT=&quot]برای من قبلا هم برخورد با چنین افرادی چه خانم و چه آقا پیش اومده که داخل تاکسی به صورتی میشینن که باعث ناراحتی همسفرهای دیگه میشن.......[/FONT]

[FONT=&quot]به نظر من باید برای تاکسی سوار شدن هم قوانینی وضع بشه و فرهنگسازی بشه چرا که دغدغه روزانه همه مردمه
[/FONT]

[FONT=&quot]

[/FONT]​
چه جالب برای من عکس این قضیه اتفاق افتاده بود.....
من چسبیده بودم ب درب .....
ولی هرماشنی رو هم بزارن بستگی ب طرف داره ک چطری بخواد بشینه...

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب برای من عکس این قضیه اتفاق افتاده بود.....
من چسبیده بودم ب درب .....
ولی هرماشنی رو هم بزارن بستگی ب طرف داره ک چطری بخواد بشینه...

بله....حالا فکرشو بکن اگه اون آقا هم آدمی بود که رعایت نمیکرد..........

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته اکثرا این مورد برای اقایون صادقه که خیلی بد میشنین وگمترخانمی دیدم اینجوری باشه .سیعنی میتونم بگم تاحالا اصلا نه دیده بودم نه شنیده بودم
ولی بهرجال مردم ما درهیچ موردی فرهنگ ندارن چه برسه به تاکسی سوارشدن
خودم ادمی هستم که اگرطرف اقا باشه کمترتذکرمیدم وبیشترسعی میکنم خودم روجمع کنم ولی دوستی داشتم دراین موارد همیشه سنجاق قفلی توکیفش داشت واگرجنین اتقاقی عمدامیفتاد بجای بذکریا باارنج زدن جوردیگری ازحجالت اون اقا درمیامد:biggrin:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
200 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!، نه حراج شده 3تا 100 تومن.........................

خانومي همه مسيرها 200 تومن نيست! مسيري كه من ميرم 1800 تومنه!و يه مسيرم 2600 !
اگر پرس هم بشم نمي تونم هفته اي چند بار اين مسير را دوبل حساب كنم!

بعد اين راهش نيست. شما از مشكلات فرار مي كنيد اونا را حل نمي كنيد .
من شخصا در اين مواقع به طرفم تذكر ميدم.