فرهنگ تاکسی سوار شدن ....

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]دیروز که برمیگشتم خونه وقتی سوار تاکسی شدم یه اتفاق که البته تکراری هم نبود برام افتاد[/FONT]
[FONT=&quot]صندلی عقب یک آقا نشسته بود بعد من نشستم و بعد از من یه خانم سوار شد این خانم که انگار تاکسی رو با خونه خاله اشتباه گرفته بود طوری نشسته بود که جای خیلی کمی برای من و اون آقا باقی موند.....و حالا من از یک طرف خودم رو می کشم سمت خانم ، اون آقای بنده خدا هم جمع و جور نشسته بود و خودش رو میکشید سمت درب ولی این خانم دریغ از اینکه کمی مراعات کنه [/FONT]

[FONT=&quot]برای من قبلا هم برخورد با چنین افرادی چه خانم و چه آقا پیش اومده که داخل تاکسی به صورتی میشینن که باعث ناراحتی همسفرهای دیگه میشن.......[/FONT]

[FONT=&quot]به نظر من باید برای تاکسی سوار شدن هم قوانینی وضع بشه و فرهنگسازی بشه چرا که دغدغه روزانه همه مردمه
[/FONT]

[FONT=&quot]

[/FONT]​

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من این اشکال ازخود شرکتهای خودروسازی که ماشینارو کوچیک میسازن.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخی ، مثلا دوست داری چقدر بزرگ باشه، به نظر من اگه کسی اینجوری نشست ، بار اول یه تذکر بار دوم همچین با یه آرنج باید بزنی تو پهلوش تا خود مقصد جمع بشینه تا دفعه آخرش باشه....اینه.

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی ، مثلا دوست داری چقدر بزرگ باشه، به نظر من اگه کسی اینجوری نشست ، بار اول یه تذکر بار دوم همچین با یه آرنج باید بزنی تو پهلوش تا خود مقصد جمع بشینه تا دفعه آخرش باشه....اینه.

خانوم جون . یکی که قدش بلنده چطوری تویه پراید جمعو جور بشینه . ؟؟؟؟؟؟؟

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چطور روی صندلی جلو نشستن رو برای یه نفر قانونی کردن برای صندلی عقب دو نفر نشستن رو هم باید قانونی کنن.........

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا به 2 دسته تقسیم می شوند:
1- بعضی ها حجمشون زیاده اینا رو نمیشه کاری کرد ...........
2- ولی بعضی ها خودشون عمدا مراعات نمیکنن که به فرهنگ جامعه بر میگرده.........

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسنت. خود راننده ها هم تقصیر دارن. بعضیا تا 4 نفر عقب سوار میکنن

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوم جون . یکی که قدش بلنده چطوری تویه پراید جمعو جور بشینه . ؟؟؟؟؟؟؟

خوب مجبور نیست نشینه من خودم قدم بلنده هیچ وقت نمیام به خودم و دیگران سختی بدم که جای من راحت باشه نه این راه حل نیست..چرا نمیگی بره جلو بشینه.....؟

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
احسنت. خود راننده ها هم تقصیر دارن. بعضیا تا 4 نفر عقب سوار میکنن
این راننده تاکسی ها رو نگو....................
اینقدر خسیسند..................
تو این گرمای تابستون میمیره یدونه کولر روشن کنه.................

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب مجبور نیست نشینه من خودم قدم بلنده هیچ وقت نمیام به خودم و دیگران سختی بدم که جای من راحت باشه نه این راه حل نیست..چرا نمیگی بره جلو بشینه.....؟
قدت چنده: حتما160 میگی قدم بلنده . نه خانوم جون من خودم قدم 180 جا نمیشم چیکار کنم؟

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ماشین ها بزرگتر هم که بشه این افراد راحتتر میشینن......دردی رو دوا نمی کنه..
شما سوار تاکسی پراید بشو بعد سوار سمند بشو . تفاوتشو کاملا میبینی. مشکل فضای داخل ماشینه که واقعا کمه

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ماشین ها بزرگتر هم که بشه این افراد راحتتر میشینن......دردی رو دوا نمی کنه..
پس چی کار کنیم ابجی ؟
بزنیم دهن مهن یارو رو پایین بیاریم به نظرم راه حل اینه که صتدلی پشت 2 نفر بشینه...............

m saeidi

عضو جدید
قانون مشکل رو حل کرده و قرار از حدود پائیز تعداد سر نشینهای توی یک ماشین با راننده بیشتر از 4 نفر نشه وگرنه جریمه داره . تا اونموقع هم یه جورایی رعایت کنید و بعد هر جور که دوستدارید توی تاکسی لم بدید

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز

دقیقا همینطوره واقعا گل گفتی مسعود....یکی حجمش زیاده یکی مراعات نمی کنه....

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا منم این اتفاق افتاده!البته فکر میکنم خانوما بیشتر رعایت نمیکنند!

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

خانوما انتظار دارن چونکه خانومنو ظریفند آقایون ازشون فاصله بگیرن. البته درسته اما نه تو ماشینای کوچولوی ایران

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادر من سوار شدم وقتی کسی بد میشینه پراید و سمند تفاوتی نداره....

من تاحالا ندیدم کسی ازروی قصد بد بشینه . این راننده ها صندلیشونو تا آخر میکشن عقب خب آدم مجبور میشه یذره بازتر بشینه. از روی قصد نیست

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تاحالا ندیدم کسی ازروی قصد بد بشینه . این راننده ها صندلیشونو تا آخر میکشن عقب خب آدم مجبور میشه یذره بازتر بشینه. از روی قصد نیست

من نمیگم همه از روی قصده ......ولی بعضی ها براشون مهم نیست یا هر چیز دیگه مراعات نمیکن..

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیگم همه از روی قصده ......ولی بعضی ها براشون مهم نیست یا هر چیز دیگه مراعات نمیکن..

سمیرا خانوم قبول ندای بیشتر خانوما رعایت نمیکنند!
فکر میکنن هر طور بشینن آقایون مجبورن خودشونو بچسبونن به در و حرفی هم نمیتونن بزنن!

Reza_1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:
راه حل اینه بگی ماشینارو بزرگتر کنن.
:surprised:

200 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!، نه حراج شده 3تا 100 تومن.........................
تایید میشه:D

چطور روی صندلی جلو نشستن رو برای یه نفر قانونی کردن برای صندلی عقب دو نفر نشستن رو هم باید قانونی کنن.........
مگه قانون نیست؟:D
دیگه این خبرا نیست تصویب شده پشت 3نفر جلو هم که همون1نفره.
اشتباه میکنید تصویب شده پشت 2 نفر جلو هم 1 نفر:smile:
این راننده تاکسی ها رو نگو....................
اینقدر خسیسند..................
تو این گرمای تابستون میمیره یدونه کولر روشن کنه.................
واسشون هزینه داره با این کمبود بنزین و... کسی جرات نداره کولر روشن کنه:D
قدت چنده: حتما160 میگی قدم بلنده . نه خانوم جون من خودم قدم 180 جا نمیشم چیکار کنم؟
شما میتونی ون یا سمند یا 405 یا مینی بوس یا اتوبوس سوار بشی
:gol::D

سمیرا جون در کل ممنون:gol:
ما ایرانیا کلا بی فرهنگیم کاریش نمیشه کرد:D زنگ بزنیم اوباما بگیم چندتا اتم بندازه تو ایران خیلیا بمیرن بعد از اول شروع کنیم به فرهنگسازی:D

آخرین ویرایش: