عشق واقعی

jentle man

عضو جدید
از پیر مرد وپیرزنی پرسیدن شما چه طور 60سال باهم زندگی کردید؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گفتند ما متعلق به نسلی هستیم
که وقتی چیزی خراب میشد
تعمیرش میکردیم ...
نه تعویض!!!!!!!!!!!!!!
حدا خیرت بده الان ماشین داشته باشی باهاتن نداشتی محل نمیزارن بهت خلاصه دخترا شده اهن پرست البته نه همشون
منم طعم عشق چشیدم اما خدا ازم گرفتش

آدم مجازی

عضو جدید
سلام افسون عزیز،
البته من نمی دانستم که خانمها هنگامی که عاشق مردی میشوند چه حالی دارند اما با توصیف شما حداقل می دانم که برخی از خانمها هم آن چیزی را که من تجربه کردم تجربه می کنند.
دقیقا همینطور بود که شما می فرمایید!برای بیش از یکسال تمام زندگی من دختری بود که دوستش داشتم. 24 ساعت بله 24 ساعت به او فکر می کردم حتی زمانی که خواب بودم، خواب او را می دیدم! هنگامی که از خیابان رد میشدم(4-5 دفعه توی جوی آب افتادم!)، هنگامی که غذا می خوردم، هنگامی که مطالعه می کردم(مطالعه که چه عرض کنم!)، هنگامیکه می نشستم، هنگامی که می ایستادم! وقتی می خواستم از جایی که می دانستم او از آنجا رد شده است رد شوم نمی توانستم راه بروم انگار پاهایم از من فرمان نمی گرفتند. گاهی دهها متر را قدمهای 5 سانتیمتری می رفتم، قدرت بالا رفتن از پله ای که او از آنجا بالا رفته بود را نداشتم! وقتی نزدیک او بودم و دیگران با من حرف می زدم انگار صدایشان را نمی شنیدم. گاهی که صداهای قدمی را می شنیدم و فکر می کردم این ممکن است صدای پای او باشد فاصله هر قدم چند دقیقه به نظرم طول می کشید و به جز آن صدای پا و صدای تپش قلبم هیچ صدای دیگری نمی آمد!عادت داشت روسریش را داخل مانتویش بیاندازد هنگامی که کسی را می دیدم که شبیه او لباس پوشیده است در جا خشکم می زد حتی اگر وسط یک خیابان شلوغ بودم. اغراق نمی کنم عین واقعیت را می گویم.
روزی هزاران بار(نمی دانم شاید هم دهها هزار بار نمی دانم ولی از شماره خارج بود) از خدا می خواستم یا من را به او برساند یا اگر صلاحم نیست کاری کند که تا آخر عمر عاشق نشوم!
آنقدر نذر کرده بودم که فکر می کنم اگر با او ازدواج می کردم تا هزاران سال فقط باید نذرهایم را ادا می کردم و ......
جالب است ولی با تمام آن مصیبتها الان که چند سال از آن موضوع می گذرد مرتب دعا می کنم که یکبار دیگر عاشق شوم. عشق هم بسیار شیرین است هم بسیار تلخ چیزی است که نمی شود آنرا با کلمات توصیف کرد فقط باید آن را تجربه کرد. درصد زیادی از مردم حتی یکبار هم آنرا تجربه نمی کنند. خیلی ها به هوسهای خود رنگ عشق می زنند. بعضی ها سعی می کنند توصیفاتی را که از عشق در فیلمها و کتابها شنیده و خوانده اند به زندگی خالی خود بچسبانند. ولی با همه اینها من فکر می کنم خدا زنها را بیشتر دوست دارد چون به آنها این فرصت را داده که حداقل یکبار طعم عشق را بچشند. به آنها فرصت داده است تا مادر شوند.

شاد باشید.

بیسیار زیبااااااااااااااااااااااااااا
نیدونم الانه تو باشگاهی یا نَ

اما متشکر خعلی قشنگ بیان کردی

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
بیسیار زیبااااااااااااااااااااااااااا
نیدونم الانه تو باشگاهی یا نَ

اما متشکر خعلی قشنگ بیان کردی
نه متاسفانه آخرین فعالیتشون سال 2009 بوده
خوش به حالش که خدا انقدر براشون ارزش قائل بوده که سرنوشتش رو با این احساس قشنگ عجین کرده

mech.shima

کاربر ممتاز
حدا خیرت بده الان ماشین داشته باشی باهاتن نداشتی محل نمیزارن بهت خلاصه دخترا شده اهن پرست البته نه همشون

خدا ازم گرفتش؟؟؟نفرمایید این حرفو

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب شد گفتین نه همشون....اونی که اهن پرسته بهتره بره با یکی مثل خودش....
من تو این زمینه ها خدا ازم گرفتش رو قبول ندارم....اگه واقعا هم کفوتون بوده و اشتباهی نکردین...و تلاشتون رو برای به دست اوردنش کردین و از خدا کمک خواستین و نشده به نظر من خیر و خوبی بزرگی توش بوده....من این حرفمو در مورد تمام اموری که به خدا میسپارم قبول دارم...چون اون چیزایی رو میبینه و خبر داره که ما نداریم...

mech.shima

کاربر ممتاز
بچه ها اصلا حالم خوب نبود
گفتم بیام قسمت گفتگوی آزاد یه چیز بخونم بخندم
از خوش شانسیم نگاه کنین کجا اومدم
البته واقعا خوندن متن آقای ایزانیکا بهم یه حس خوب رو منتقل کرد چون همین که میبینم هستن کسایی که روی زمین راه میرن و عشق واقعی دارن و هنوز نسل عشق پاک منقرض نشده واقعا جای خوشحالی داره

jentle man

عضو جدید
بچه ها اصلا حالم خوب نبود
گفتم بیام قسمت گفتگوی آزاد یه چیز بخونم بخندم
از خوش شانسیم نگاه کنین کجا اومدم
البته واقعا خوندن متن آقای ایزانیکا بهم یه حس خوب رو منتقل کرد چون همین که میبینم هستن کسایی که روی زمین راه میرن و عشق واقعی دارن و هنوز نسل عشق پاک منقرض نشده واقعا جای خوشحالی داره
اره تو دانشگاه من از یک دختر خوشم اومد بعدی شمارش ازم گرفت ۲ساعت بعد بهم اس داده میگه اگه پول برام خرج میگنی میبری بیرون دوست دارم نداری برو گمشو دقیقا حرفش بود

mech.shima

کاربر ممتاز
بله شکی توش نیست بعد ۵سال هنوزرم دوسش دارم هنوز هبچکس نتونسته مثل اون من درک کنه
از اینکه این حس رو خوب تجربه کردین خدا رو شکر کنید
خیلی ها و شاید بشه گفت اکثر انسان ها این حس دل نشین و عجیب رو تجربه نمیکنن
تجربه عشق برای هرکسی اتفاق نمیفته این افتخار نصیبتون شده و این واقعا جای شکر داره

jentle man

عضو جدید
از اینکه این حس رو خوب تجربه کردین خدا رو شکر کنید
خیلی ها و شاید بشه گفت اکثر انسان ها این حس دل نشین و عجیب رو تجربه نمیکنن
تجربه عشق برای هرکسی اتفاق نمیفته این افتخار نصیبتون شده و این واقعا جای شکر داره
ممنون شیما خانوم فلسفه این پنگونه چیه هر وقت انگار شمام اونجایی

mech.shima

کاربر ممتاز
اره تو دانشگاه من از یک دختر خوشم اومد بعدی شمارش ازم گرفت ۲ساعت بعد بهم اس داده میگه اگه پول برام خرج میگنی میبری بیرون دوست دارم نداری برو گمشو دقیقا حرفش بود

من از طرف جامعه خانوما ازتون عذر میخوام بابت اینکه یه نمونه نادر خیلی نادر با این طرز فکر وجود داشته:biggrin:

آدم مجازی

عضو جدید
عشق واقعی یعنی کسی که من دوسش دارم و میدونم بهش نمی رسم
یعنی اینکه موقیعت هام رو یکی یکی بره خاطرش رد میکنم
حتی وقتی جواب یک پیامم رو نمی ده

یعنی اینکه از بس خوببه دلم بره اش میزنه و همش سعی میکنم خودم رو مثل اون کنم
از بس که باهاش رویا ساختم که از واقعیت های زندگی دارم عخب می افتمی
یعنی وقتی که میاد اینجا از ایکه با کسی دیگه حرف میزنه دیونه میشم
یعنی دلم میخواد فقط مال من باشهههههههه و فقط مال من
اینج نیام زیاد چون نمی تونم اینجا بودنش رو تحمل کنم دوس ندارم اینجا ببینمش
با اینکه خیلی کمک بهم میکنه حتی یه یه بارم حرف نامربوطی نیزنه
بهش اعتماد کردم و جواب اعتمادم رو داد
من عاشقشم و نیدونم چطور بهش بگم و دارم داغون میشم ,لحظه های سختی دارم , خعلی بده حالم نیتونم حتی یه لحظه بهش فکر نکنم

jentle man

عضو جدید
من از طرف جامعه خانوما ازتون عذر میخوام بابت اینکه یه نمونه نادر خیلی نادر با این طرز فکر وجود داشته:biggrin:
وقتی با ۲۱سال سن این حرف بزن بغیش خدا عالمه خواهش میکنم
البته هیتن از اینحور ادما کمک نه نصبتن کمند

mech.shima

کاربر ممتاز
ممنون شیما خانوم فلسفه این پنگونه چیه هر وقت انگار شمام اونجایی

دقیقا!!!
من عاشق پنگوئنم
بچه های هم کلاسیم ترم آخر روز تولدم برام پنگوئن خریدن
هرکس از بچه ها ارائه و کنفرانس داشتن صفحه اخر ارائه شون یه چیزی در مورد پنگوئن بود
مجسمه پنگوئن من تاآخرین جلسه کلاس بین بچه ها چرخ میخورد
خلاصه به یاد دوستان و بهترین دوران زندگیم که حس میکنم دیگه اون احساس خوب تکرار نمیشه این عکسو گذاشتم که یکی از بچه ها بهم داد

jentle man

عضو جدید

من عاشقشم و نیدونم چطور بهش بگم و دارم داغون میشم ,لحظه های سختی دارم , خعلی بده حالم نیتونم حتی یه لحظه بهش فکر نکنم
به من بگو من بهش میگم بدون رودرواسی

jentle man

عضو جدید
دقیقا!!!
من عاشق پنگوئنم
هرکس از بچه ها ارائه و کنفرانس داشتن صفحه اخر ارائه شون یه چیزی در مورد پنگوئن بود
خلاصه به یاد دوستان و بهترین دوران زندگیم که حس میکنم دیگه اون احساس خوب تکرار نمیشه این عکسو گذاشتم که یکی از بچه ها بهم داد
افرین خوبه شاد بدن برای پوست قلب وسلامتی عالیه

jentle man

عضو جدید
دقیقا!!!
من عاشق پنگوئنم
میخوای واقعیسو برات بخرم

mech.shima

کاربر ممتاز

خب حالا که از اعضای اینجا هستن بگید بریم بیاریمش بله رو بگیریم حال ما هم خوب بشه