صندلی داغ متاهلین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
اما نتیجه گیری از تاپیک

طبق گفته های اقا مصطفی ایشون در یک جریان اینترنتی با همسرشون اشنا شدند
شاید اکثر ما به این اعتقاد داشته باشیم که این نوع رابطه قبل ازدواج شاید خوب نباشه وبه دید بد نگاه کنیم
ولی نظر اقا مصطفی چی هست"****************

آشنایی از طریق اینترنت بستگی به دو طرف داره، یعنی اینترنت هم مثل خیلی از راه های دیگه یک وسیله ارتباط و آشنایی می تونه باشه مثل سایر روش های ارتباط وآشنایی، همونجور که در اینجا میشه دروغ گفت، تو عالم واقعیت هم تو روز روشن و چشم در چشم خیلی راحت دروغ میگن، حتی توی مجلس خواستگاری حضوری دروغ میبافن، نه؟

توی هر محیطی امکان دروغ گفتن و سر کار گذاشتن طرف مقابل هست، منتها اینترنت چون حضوری نیست بستر این کار بیشتره، ولی مهم اینجاست که ما چطور ازش استفاده کنیم، میشه خیلی با صداقت توی اینترنت آشنا شد.

منتها نمیشه تمام تصمیم ها رو توی اینترنت گرفت، بعد از آشنایی از طریق اینترنت برای آشنایی بیشتر و کاملتر باید حضوری صحبت کرد، باید تحت نظارت خانواده این کارو کرد، باید با عقلانیت جلو رفت نه با احساس، نباید خودمون رو سانسور کنیم تا دل طرف مقابل به دست بیاریم، اگر از طریق اینترنت خود واقعیمون رو نشون بدیم، و مطمئن بشیم طرف مقابل هم داره خود واقعیش رو نشون میده، اینترنت هم میتونه یک وسیله آشنایی مناسب باشه.

همونجور که گفتم نه من خودم توی ذهنم باورم میشد اینطوری انتخاب کنم، نه نامزدم باورش میشد، یعنی جفتمون اهل این جینگولک بازیا به اصطلاح نبودیم! ولی شد! و سعی کردیم درست باشه.

پاسخ 2

اشنایی قبل ازدواج هم میتونه مشکل ساز بشه هم مفید باشه، بستگی داره دو طرف از این آشنایی قبل ازا زدواج جهت آشنایی بیشتر با هم استفاده کنن یا فقط قربون صدقه هم برن و حرفای عشقولانه رد و بدل کنن! بستگی به این داره که دو طرف در این آشنایی قبل از ازدواج خود واقعیشون رو نشون بدن یا برای به دست آوردن دل طرف مقابل و ترس از اینکه ممکنه طرف رو از دست بدن خودشون رو، احساسشون رو نظرشون رو راجب مسائل مختلف سانسور کنند.
اگر این اشنایی قبل از ازدواج از یه مرحله به بعد که جدی شد، تحت اطلاع
خانواده باشه، خیلی مفید می تونه باشه، البته بستگی به خانواده ها هم داره.

واما سوالاتی که برای جریان ازدواج از همدیگر پرسیده شود از نظر ایشون از این قبیل است

1نحوه ارتباطات و رفت و آمد با دوستان چگونه است؟
2)
تعریف خوشبختی از نظر شما چیست؟ (خوشبختی رو توی چی میبینی
)
3)
انتظارتون از همسر آینده تون چیه؟

4)
اگر مسائل سیاسی براتون مهمه، نظرتون راجع به مسائل سیاسی و جناج های سیاسی چیه؟

5)
میزان دینداری و اعتقدات خانوادتون چقدره(مثلاً هنگام بروز مشکل، چقدر دعا می کنند
)
6)
توی کدوم یک از جلسات مذهبی بیشتر شرکت میکنند یا کدوم دعاهای مفاتیح رو
بیشتر میخونن(در این گونه موارد نباید سوال مستقیم پرسید که مثلاً بگیم نماز می خونی، نمیخونی، اینها رو باید از لابلای رفتارها و گفته ها پیدا کرد ولی به صورت مستقیم چندان مناسب نیست پرسیده بشه)
7)
نحوه برخورد و میزان راحتی با پسران فامیلشون چطوریه؟

8)
وقتی مرتکب گناه میشید، چه حالیت بهتون دست میده؟ یا بزرگترین گناه از نظر شما چیه؟

9)
نظرش در مورد خرج خانه، چگونگی خرج درآمد، عادات خرید خانواده و خودش،
پس انداز درآمد و اینجور مسائل خیلی مهمه. مثلاً میشه پرسید به نظرش برای اداره یه زندگی چقدر درآمد لازمه و از این دست سوالات
10)
سوال از اهداف، برنامه ها و کارهایی که در آینده می خواد در زندگی انجام بده هم می تونه نکات خوبی رو نشون بده
.

خوب حالا با توجه به پستهای ایشون وروند ازدواجشون نظرتون در رابطه با این نوع ازدواج بگین

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من یه سوال ازتون دارم اونم اینکه وقتی به همسرتون علاقه مند شدید تا وقتی که مساله ازدواج رو با ایشون درمیون گذاشتید چقدر طول کشید؟ و تو این مدت نگران از دست دادن ایشون نبودید؟

sutern

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای من خیلی جالب بود که با این نوع اشنایی هم میشه خوشبخت شد ..
نمیدونم چرا ولی منم مثل بیشتر افراد فکر میکردم این نوع ازدواج کردن به جایی نمیرسه ...
ولی انگار اقا مصطفی به یه جاهایی رسیده ...
انشالله خوشبخت بشین و با بچه هاتون بیاین باشگاه ... :biggrin:

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا ولی منم مثل بیشتر افراد فکر میکردم این نوع ازدواج کردن به جایی نمیرسه ...
ادم با ادم فرق داره ...من اینجا به بعضی ها گفتم میتونن با یکی دیگه خوشبخت بشن ولی تو کلشون نمیره ..هر دوشون بچه خوبی هستن ..به هم خیلی میخورن .. اوا خانم بهمون کمک میکرد اونا رو به هم جوش میدادیم ..چون بهم کمک نکرد منم دیگه در باره ازدواج نظر نمیدم ..

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه سوال ازتون دارم اونم اینکه وقتی به همسرتون علاقه مند شدید تا وقتی که مساله ازدواج رو با ایشون درمیون گذاشتید چقدر طول کشید؟ و تو این مدت نگران از دست دادن ایشون نبودید؟
بین علاقه مند شدن تا تصمیم برای ازدواج حدود 1 سال طول کشید، چرا خوب مسلماً نگران بودم، بللاخره شرایطم اون موقع مهیا نبود زیاد، ولی نذاشتم این نگرانی توی تصمیم و عقلم تاثیر بذاره، درباره این موضوع کلی کتاب خوندم و مشورت کردم با مشاوران، که در نهایت از انتخابم مطمئن شدم....

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
ادم با ادم فرق داره ...من اینجا به بعضی ها گفتم میتونن با یکی دیگه خوشبخت بشن ولی تو کلشون نمیره ..هر دوشون بچه خوبی هستن ..به هم خیلی میخورن ..

میگم لطفا بحث فلسفی نکنید بهتره برادرا

sutern

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ادم با ادم فرق داره ...من اینجا به بعضی ها گفتم میتونن با یکی دیگه خوشبخت بشن ولی تو کلشون نمیره ..هر دوشون بچه خوبی هستن ..به هم خیلی میخورن ..

اره خوب فرق دارن ولی من منظورم همون راهی بود که اقا مصطفی رفتن عاقلانه و با صداقت ....

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از شما، بچه که ایشالا حداقل 5 سال دیگه...:cool:
ولی یادتون نره، ضریب خطای این روش خیلی بالاست، در شرایط عادی هیچ وقت با استفاده ازا ین روش نخواید کسی رو انتخاب کنید، من بسته به شرایطم و شغلی که داشتم همش سرم توی نت بود، اینطوری اتفاقی پیش اومد و خوب شده، ولی همچنان آدم دروغ گو همه جا (چه اینترنت و چه فضای واقعی) وجود داره ولی فقط فضای اینترنت دروغ گویی رو راحت تر کرده........

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ولی خداییش یه چیزی بگم ...ای کاش خانم مصطفی رو هم میاوردید از اونم نظر میخواستید ...من میگم مصطفی پسر گلیه ارزش دوس داشتن رو داشت..ترشی نخوره یه چیزی میشه ..

sutern

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی یادتون نره، ضریب خطای این روش خیلی بالاست، در شرایط عادی هیچ وقت با استفاده ازا ین روش نخواید کسی رو انتخاب کنید، من بسته به شرایطم و شغلی که داشتم همش سرم توی نت بود، اینطوری اتفاقی پیش اومد و خوب شده، ولی همچنان آدم دروغ گو همه جا (چه اینترنت و چه فضای واقعی) وجود داره ولی فقط فضای اینترنت دروغ گویی رو راحت تر کرده........
و بـــــــــــاز هم تکرار میکنم عاقلانه و با صداقت که البته درست میفرمایین خیلی کم میشه اتفاق بیفته ...

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی خداییش یه چیزی بگم ...ای کاش خانم مصطفی رو هم میاوردید از اونم نظر میخواستید ...من میگم مصطفی پسر گلیه ارزش دوس داشتن رو داشت..ترشی نخوره یه چیزی میشه ..
میاد ایشالا، الآن مسافرته، دسترسی به نت نداره....
اتفاقاً ترشی اصلاً دوست ندارم:D
:heart::gol:

rezvane

عضو جدید
آخی چه جالب ایشاالله خوشبخت بشید:gol::gol::gol:
یه سوال چه جوری اعتماد خانموتونو جلب کردید؟ فکر کنم کار خیلی سختی بوده؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخی چه جالب ایشاالله خوشبخت بشید:gol::gol::gol:
یه سوال چه جوری اعتماد خانموتونو جلب کردید؟ فکر کنم کار خیلی سختی بوده؟
متشکرم:gol::gol::gol:
آره خداییش، هنوز هم بعضی وقتها کوتاهی میکنم کل هیکلم رو میبره زیر سوال:cry:
همونجور که من بهش اعتماد کردم، هیچ وقت بهش دروغ نگفتم، هیچ وقت، مثلاً خیلی وقتا توی برخی موضوعات که اختلاف نظر دارن دو نفر (مخصوصاً تو این فضای نت) معمولاض سعی میکنن چیزی بگن که طرف مقابل جذب بشه یا چیزی بگن که خوشایند طرف مقابل باشه، ولی ما هیچ وقت اینکارو نکردیم، نه اون نه من...
خیلی وقتها اون به رفتار و اخلاق من ایراد می گرفت، مثلاً توی قضیه حجاب، یه کم من سخت گیرم، خیلی راحت بهش می گفتم، واقعاً ناراحت میشد و بهش بر میخورد (چون واقعاً دختر معتقدیه و حتی از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون نماز خوندش از من بهتره) ولی من میگفتم بهش، حتی اگه ناراحت میشد....
این نشون میده من دارم واقعیت خودمو نشون میدم و خود واقعیم اینه، این شد که اعتماد کرد.....

rezvane

عضو جدید
متشکرم:gol::gol::gol:
آره خداییش، هنوز هم بعضی وقتها کوتاهی میکنم کل هیکلم رو میبره زیر سوال:cry:
همونجور که من بهش اعتماد کردم، هیچ وقت بهش دروغ نگفتم، هیچ وقت، مثلاً خیلی وقتا توی برخی موضوعات که اختلاف نظر دارن دو نفر (مخصوصاً تو این فضای نت) معمولاض سعی میکنن چیزی بگن که طرف مقابل جذب بشه یا چیزی بگن که خوشایند طرف مقابل باشه، ولی ما هیچ وقت اینکارو نکردیم، نه اون نه من...
خیلی وقتها اون به رفتار و اخلاق من ایراد می گرفت، مثلاً توی قضیه حجاب، یه کم من سخت گیرم، خیلی راحت بهش می گفتم، واقعاً ناراحت میشد و بهش بر میخورد (چون واقعاً دختر معتقدیه و حتی از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون نماز خوندش از من بهتره) ولی من میگفتم بهش، حتی اگه ناراحت میشد....
این نشون میده من دارم واقعیت خودمو نشون میدم و خود واقعیم اینه، این شد که اعتماد کرد.....

ایووووووووووووول چقدر عالی
از ته دل براتون آرزوی بهترینهارو میکنم

hosseinassar

مدیر ارشد
خوب حالا با توجه به پستهای ایشون وروند ازدواجشون نظرتون در رابطه با این نوع ازدواج بگین

به نظر من مهم داشتن شناخت کامل هست
حالا خیلی فرقی نمی کنه از چه راهی باشه
ان شاءالله همه خوشبخت بشن
با آرزوی داشتن یک زندگی خوب برای آقا مصطفی:gol:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
ادم با ادم فرق داره ...من اینجا به بعضی ها گفتم میتونن با یکی دیگه خوشبخت بشن ولی تو کلشون نمیره ..هر دوشون بچه خوبی هستن ..به هم خیلی میخورن .. اوا خانم بهمون کمک میکرد اونا رو به هم جوش میدادیم ..چون بهم کمک نکرد منم دیگه در باره ازدواج نظر نمیدم ..

الله اکبر
چی میگین برادر
من اینجا چه کارم اخه

عصبانی دارم میشم

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
واما نظر خودم

به نظر من درسته که شاید این نوع زیاد منظر مناسبی از دید اجتماع نباشد
ولی اگر هر چیز در ان مسائلی وقوانینی رعایت شود میتونه خوب باشد

ومهم شناخت بدون هیچ حیله ای هست

برای شما وخانومتون ارزوی موفقیت میکنم

وممنون به این تاپیک امدین ودعوت منو پذیرفتین

امیدوارم اسمون زندگیتون همیشه ابی وافتابی باشه

ماراهم عروسیتون دعوت کنید :D

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من مهم داشتن شناخت کامل هست
حالا خیلی فرقی نمی کنه از چه راهی باشه
ان شاءالله همه خوشبخت بشن
با آرزوی داشتن یک زندگی خوب برای آقا مصطفی:gol:
ان شاء الله
ممنون از شما حسین عزیز:heart::gol:

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخيييييييييييييييي نازيييييييييي من چقدر دير رسيدممممم(گريه)
خوشبخت باشيد ان شا الله....

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شرمنده تشکر ندارم...
واما نظر خودم

به نظر من درسته که شاید این نوع زیاد منظر مناسبی از دید اجتماع نباشد
ولی اگر هر چیز در ان مسائلی وقوانینی رعایت شود میتونه خوب باشد

ومهم شناخت بدون هیچ حیله ای هست

برای شما وخانومتون ارزوی موفقیت میکنم

وممنون به این تاپیک امدین ودعوت منو پذیرفتین

امیدوارم اسمون زندگیتون همیشه ابی وافتابی باشه

ماراهم عروسیتون دعوت کنید :D
متشکرم از شما که اینجا رو راه انداختید، واسه خودمم جالب بود و مجبور شدم برای پاسخگویی خیلی از خاطرات و اتفاقاتی که بینمون افتاده رو مرور کنم، به من که خیلی خوش گذشت:gol::heart:

ایشالا که عروسی نمیگیریم:D ولی شیرینی دوستان چشم;):gol:

آخيييييييييييييييي نازيييييييييي من چقدر دير رسيدممممم(گريه)
خوشبخت باشيد ان شا الله....
ممنون از شما، همین که اومدید خوشحال شدم:gol::gol::gol:

saloma eng

عضو جدید
من به هيچ وجه ملاك ازدواجم زيبايي نيست البته منظورم اين نيست كه زيبايي مهم نيست،مهمه اما نه به اندازه اي كه بشه باهاش يه سرنوشت رو انتخاب كرد و يه زندگي رو ساخت.من ملاكم براي ازدواج فقط صداقت،وفاداري،شخصيت خانوادگي و بالاخره درك و شعوري كه بشه به اندازه يه زندگي روش حساب كنم بود.الان هم واقعا خانمم رو با جون و دل دوست دارم و بهش مثل يه ابزار براي چرخوندن زندگي نگاه نميكنم(نگاه اشتباه اكثر مردها)بلكه بهش به عنوان يك ستون محكم و تكيه گاه استوار نگاه ميكنم.واقعا عاشقش هستم با اينكه شايد اصلا به روش نياوردم كه چقدر دوستش دارم(چون متاسفانه اگه زياد از خانمها تعريف كني از جاي خودشون در ميرن).با همه وجود هم بهش اعتماد دارم اما اين دليد نميشه اون رو به حال خودش بذارم.هميشه هم از خدا به خاطر اين نعمت بزرگ تشكر ميكنم.رك و پوست كنده بگم:خانمم اميد زندگيمه و تنها دلخوشيم.
(انقدر هم بي فرهنگانه در مورد من فكر نكنين،من زن ذليل نيستم،فقط براي نعمت خدا ارزش قائلم و دوستش دارم!!):heart::gol:

engineer saba

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم، سلامت باشید:gol:
بله حق با شماست، خودم هم فکر نمی کردم اینطوری بشه، یعنی هرکس کمترین شناختی ازم داشته باشه میگه کلاً به قیافت نمیاد و تو رو چه به این کارا:surprised::cool:

میدونید، آشنایی از طریق اینترنت بستگی به دو طرف داره، یعنی اینترنت هم مثل خیلی از راه های دیگه یک وسیله ارتباط و آشنایی می تونه باشه مثل سایر روش های ارتباط وآشنایی، همونجور که در اینجا میشه دروغ گفت، تو عالم واقعیت هم تو روز روشن و چشم در چشم خیلی راحت دروغ میگن، حتی توی مجلس خواستگاری حضوری دروغ میبافن، نه؟

توی هر محیطی امکان دروغ گفتن و سر کار گذاشتن طرف مقابل هست، منتها اینترنت چون حضوری نیست بستر این کار بیشتره، ولی مهم اینجاست که ما چطور ازش استفاده کنیم، میشه خیلی با صداقت توی اینترنت آشنا شد.

منتها نمیشه تمام تصمیم ها رو توی اینترنت گرفت، بعد از آشنایی از طریق اینترنت برای آشنایی بیشتر و کاملتر باید حضوری صحبت کرد، باید تحت نظارت خانواده این کارو کرد، باید با عقلانیت جلو رفت نه با احساس، نباید خودمون رو سانسور کنیم تا دل طرف مقابل به دست بیاریم، اگر از طریق اینترنت خود واقعیمون رو نشون بدیم، و مطمئن بشیم طرف مقابل هم داره خود واقعیش رو نشون میده، اینترنت هم میتونه یک وسیله آشنایی مناسب باشه.

همونجور که گفتم نه من خودم توی ذهنم باورم میشد اینطوری انتخاب کنم، نه نامزدم باورش میشد، یعنی جفتمون اهل این جینگولک بازیا به اصطلاح نبودیم! ولی شد! و سعی کردیم درست باشه.

راجب خیلی چیزها تو سر و کله هم زدیم تا به تفاهم رسیدیم، راجب خیلی چیزها حرف زدیم، دعوا کردیم، قهر کردیم، تا به اینجا رسیدیم، این پروسه آشناییمون، یک هفته و 1 ماه و 1 سال نبود، تقریباً 6 سال طول کشید، حدود 3 الی 4 سالش فقط آشنایی ساده و 2 سالش به صورت جدی و طول کشیدنش هم به خاطر دوری راهمون از هم بود.

عذر میخوام اگر طولانی شد:gol:
حالا نظرتون نسبت بهم در مقایسه با شناخت قبلی که ازم داشتید، عوض شد یا نه؟

ممنون از توضیحاتتون
ولی چقدر صبرو حوصله داشتین 6 ســــــــــــــــــــــال
خوب فکر میکنم این زمان انقدری باشه که حتی طرفین بهم عادت کنن درسته؟
ولی بازم انتخاب اینجوری مثل شما صبر زیاد و دقت فراوان میخواد یا به عبارتی ادم کارکشته.
نظر من نه عوض نشده بلکه باید به صبر و درایتتون تبریک گفت چون انتخاب اونم یه انتخاب دقیق و شایسته
اونم تازه تو فضای نت واقعا یه هنره که از این بابت هم بهتون تبریک میگم.
و بنظرم نکته جالبش اینجاست که در دو شهر متفاوتین و سرنوشت شما دو تا رو تو فضای نت از دو نقطه
دور بهم پیوند زده و این خیلی جالبه.

با این نظرتون هم موافقم
بخاطر همین درباره اعتمادتون به فضای نت ازتون سوال کردم.
آرزوی خوشبختی دارم براتون. :gol:

آخرین ویرایش:

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای mostafanokhodian و همسر محترمشون!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از توضیحاتتون
ولی چقدر صبرو حوصله داشتین 6 ســــــــــــــــــــــال
خوب فکر میکنم این زمان انقدری باشه که حتی طرفین بهم عادت کنن درسته؟
ولی بازم انتخاب اینجوری مثل شما صبر زیاد و دقت فراوان میخواد یا به عبارتی ادم کارکشته.
نظر من نه عوض نشده بلکه باید به صبر و درایتتون تبریک گفت چون انتخاب اونم یه انتخاب دقیق و شایسته
اونم تازه تو فضای نت واقعا یه هنره که از این بابت هم بهتون تبریک میگم.
و بنظرم نکته جالبش اینجاست که در دو شهر متفاوتین و سرنوشت شما دو تا رو تو فضای نت از دو نقطه
دور بهم پیوند زده و این خیلی جالبه.

با این نظرتون هم موافقم
بخاطر همین درباره اعتمادتون به فضای نت ازتون سوال کردم.
آرزوی خوشبختی دارم براتون. :gol:

ممنون از اظهار لطفتون:gol::gol::gol:
راستش من قبل از اینکه با ایشون آشنا بشم، شهر مشهدو خیلی دوست داشتم، به خاطر امام رضاش و ته دلم آرزو داشتم به جای سالی 1 بار هر وقت خواستم و دلم گرفت برم حرم، همیشه مسافرت میخواستیم بریممیگفتم بریم مشهد، نمیدونم این اتفاق عجیب با اون احساس ربط داره یا نه، هنوز تو حکمت خدا موندم که چرا......

به!
مصطفی تو متاهل بودی...
چند وقته؟
راضی هستی؟
شما حساب کن نیمه متاهل:redface:
حدود یک ساله نیمه متاهل حساب میشم...
همه اولش راضین، منم خیلی راضیم، شما دعا کن تا آخرش راضی بمونیم:gol:

برای mostafanokhodian و همسر محترمشون!
ممنونم سمیه خانم از عکس عالیتون:gol::gol::gol:

بقیه اش چاپ نشده

شکلک خنده
برای منم دیر دانلود شد ولی نه کامله....

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه شما به تجربه خودتون ببخشید، ما هم بلاخره صابونش به بدنمون خورده:D

برای نامزدم کی گل ببرم؟
در دیدارهای عادی یا وقتی میرم خونشون؟
وقتی میرم خونشون که نمیشه نبری که، نشونه احترام به خانواده طرف مقابله (البته هر خانواده ای فرق میکنه، ولی کلاً اینطوریه) در دیدارهای عادی هم بستگی به شرایط داره ولی اگر واسش نبرم ناراحت نمیشه فکر کنم، ولی بیشتر وقتها خودم دوست دارم ببرم....

شروط موقع عقد چی باشه مثلاً؟
بستگی داره چی باشه...

:gol::gol::gol:
خوب
اونم توی خانواده های مختلف فرق میکنه
خود من چیزایی شنیدم که سرم دود کرده
اما مثلا دختر میگه میخوام درس بخونم یا کار برم یا نمیخوام توی خونه شوهر کار کنم!!!!!! یعنی من حمال شوهر نیستم
اینو خودم شنیدم با گوشم....:biggrin::biggrin:
اگر خانمت موقع عقد یه درخواست عجیب ازت بکنه چیکار میکنی؟؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
مصطفی چن سالته ؟
عکستو چرا نفرستادی واسم ؟
قصد ازدواج داشتی و ازدواج کردی یا بعد آشنایی فکر ازدواج زد تو کله ت؟
هی با خودم فکر میکردم مصطفی واسه چی میگه دوس دارم از دانشگاه فردوسی قبول شم ! نگو پس ماجرا داره :D
اگه شرایط مالیت اجازه بده حاضری یه ازدواج همزمان دیگه هم داشته باشی (هم شرعه و هم قانون)
حاضری به قیمت گشنگی و غذای حاضری با کار بیرون از خونه خانومت موافقت کنی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.