شهر کتاب

peggijaan

عضو جدید
پاسخ به تاريخ ـ جمع بندي

پاسخ به تاريخ ـ جمع بندي

كتاب "پاسخ به تاريخ" رو بالاخره تموم كردم. كتاب خيلي خوبي هست و به اونهايي كه نخوندنش توصيه مي كنم كه بخونن تا پاسخ شاه سابق ايران رو در مورد بعضي از مسائل بدونن. كتابش رو از لينك زير مي تونيد دانلود كنيد.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=90519

ديگه اينكه من خيلي وقت بود كه دنبال يه كتابي تحت عنوان "اولين انقلاب سياه جهان" مي گشتم كه فكر مي كردم كه "شجاع الدين شفا" نوشته. با توجه به اينكه مي دونستم در چه زمينه اي در اون كتاب نوشته شده، الآن ديگه مي دونم كه لازم نيست دنبالش بگردم. چون احتمالاً من دنبال همين كتاب "پاسخ به تاريخ" بودم. فكر كنم مشخصات اسم كتاب و اسم نويسنده رو بهم غلط گفته بودن.

آخرین ویرایش:

bkashani

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان ، من کتاب " آیا تو آن نیمه گمشده من هستی؟" اثر باربارا دی انجلیس را میخواهم، امکان دانلود رایگان این کتاب هست؟ میشه لینکش برام بزارید ؟ ممنون میشم

peggijaan

عضو جدید
من كتاب پاسخ به تاريخ رو شروع كردم به خوندن. به نظر جالب مياد. كتاب رو مي تونيد از لينك زير دانلود كنيد.

در صفحه 10 كتاب اومده:

اين يعني اينكه مذهب شيعه رو ما ايرانيها خودمون درست كرديم و قبلش وجود نداشته.

در صفحه 134 از كتاب پاسخ به تاريخ، شاه در مورد مدرك گرايي نوشته:

بيچاره نيست ببينه كه الآن چه خبره. صد رحمت به مدركهاي اون موقع!

فصلي از كتاب پاسخ به تاريخ در مورد آزادي زنان هست، كه از صفحه 142 شروع مي شه و براي خانمها فكر كنم خيلي جالب باشه كه ديدگاههاي شاه رو در اين زمينه بدونن.

يك فصل هم در مورد ارتشي كه شاه در نظر داشت تا سال 1362 آماده و تجهيز كنه و دلايلش نوشته. اگه ليست تجهيزات نظامي اي رو كه شاه خريداري كرده ببينيد واقعاً تعجب مي كنيد.

در صفحه 169 كتاب هم در مورد اشتغال اين جمله رو نوشته.

جملاتي از صفحه 210 كتاب:

جملاتي از صفحه 211 كتاب:

جملاتي از صفحه 270 كتاب:

ظاهراً همه عکسهایی که اینجا لینک داده بودم از لینکشون حذف شده. همه رو یکجا اینجا قرار میدم

پیوست ها

• paasox be taarix.pdf
    102.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

kooolak

عضو جدید
سلام دوستان

دنبال کتاب "عشق روی پیاده رو" هستم

کسی لینک دانلود ازش داره یا پی دی افش اصلا نیست ؟

ممنون

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اخیرا کتاب مدیر مدرسه از جلال آل احمد خوندم.
کتاب جالبیه. داستانش در مورد معلمی هست که از تدریس خسته شده و رو به سمت مدیریت مدرسه میاره و ...
جاهایی از کتاب چاشنی طنز داره ...
این اولین کتابی بود که از جلال آل احمد میخوندم ، خیلی خوشم اومد و کلا علاقه مند شدم کتابهای دیگرشو هم بخونم.
خوندنشو پیشنهاد میکنم.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
کتاب های مزرعه حیوانات و ۱۹۸۴ از جورج اورول