شادمهر عقيلي

konstantin

عضو جدید
به نظر کسی کار ندارم....
ولی به نظر من کارش خوبه.......
تا الان با خیلی از آهنگاش حال کردم......
پسر خوش صدا و خوش تیپیه......
آهنگ ساز خوبیه وتنظیمای خوبی انجام میده.......
توی کارش مسممه........
هرکی هم در موردش بد میگه خوب مگه مجبوره گوش نده....
به نظر من در آینده بیشتر ترقی میکنه..........
در کل بچه با حالیه..........

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم از اون جمله که گفتم قطع رابطه ، گول زدنت نبود ! خواستم بگم که اگه در بحثی از کاهو بشه و توهینی به اونا بشه به من بر می خوره . منم آدم کینه ای هستم . خدا نکنه روزی از کسی کینه ای بدل بگیرم :smoke:
زیر سایت که نباید بنویسه به علایق و نظرات هم احترام بگذارید!!
ضمنا توی کدوم رشتت یاد گرفتی ؟ منظورت همون کتابداریه ؟ :whistle:
نيما اينا اسپم نيست به نظرت؟؟؟
به نظر کسی کار ندارم....
ولی به نظر من کارش خوبه.......
تا الان با خیلی از آهنگاش حال کردم......
پسر خوش صدا و خوش تیپیه......
آهنگ ساز خوبیه وتنظیمای خوبی انجام میده.......
توی کارش مسممه........
هرکی هم در موردش بد میگه خوب مگه مجبوره گوش نده....
به نظر من در آینده بیشتر ترقی میکنه..........
در کل بچه با حالیه..........
مرسي از توجهي كه به تاپيك داشتيد.........
منم با امیر احمد کاملا موافقم.
دوست عزيز نظرتون محترمه ولي چرا بيشتر توضيح نمي دين؟

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من برگشتم ...:biggrin:
نيما جون ممنون كه داري تو جوابا به من كمك ميكني پس لااقل يكي پيدا شد كه انتقاد نداشته باشه و كمك من باشه...البته آسمان هم تقريبا داره همين كارو ميكنه ...از هر دوتون ممنونم:w30:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من شادمهر خواننده و اهنگساز خوبیه...همیشه اهنگاش به دل میشینه
اما تفاوتش قبل از رفتن به خارج وبعد از رفتن واسه خاطر شعرهای اهنگاشه
تا قبل از رفتن شعرهاش با محتواتر بود اما الان شعرهاش زیاد معنی و مفهوم نداره...به هر حال طبیعیه چون تا وقتی ایران بود سلیقه مردم ایران مخصوصا جوونهارو بیشتر میدونست و تو انتخاب شعرهاش این سلیقه رو در نظر می گرفت...اما به هر حال اگه شعر رو کنار بگذاریم اهنگاش خوبه...

ارغوان جان مرسي كه شما هم تو بحث شركت كردي... ;)خوب خدارو شكر مثل اينكه شما هم به جز شعر انتقاد ديگه اي از شادمهر نداري ...در مورد شعر هم كه تو جواب به افشين توضيح دادم حالا يه بار ديگه كوپي ميكنم مينويسمش:
((منم قبول دارم و فكر ميكنم شادمهر تو بعضي آهنگاش شعرو مزاحم آهنگ ميدونه و چون در درجه اول به آهنگ اهميت ميده شعرو قربوني آهنگ ميكنه خيلي وقتها هم شعرهارو با هم مخلوط ميكنه كه اين مسئله باعث اختلاف بين شادمهر ونيلوفر لاريپور شد كه از قديميترين دوستا و ترانه سراهاي آهنگاي شادمهر بود))

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب حالا مشکل از کی بوده
چرا برای بقیه این طور نبوده و دارن به کارشون تو ایران ادامه میدن

بقيه؟؟؟شادمهر بنيانگذار موسيقي پاپ داخل كشور بود پس اگر بقيه اي وجود داشت بعد از شادمهر بوده اونهايي هم كه همزمان با شادمهر كار ميكردن اكثرا از دوستاي شادمهر بودن وخيلي از آهنگاشون رو خود شادمهر آهنگسازي كرده بود كه وقتي به شادمهر گير دادن اون آهنگها هم چون آهنگسازش شادمهر بود ارشاد بهشون مجوز نداد ...از جمله اين خواننده ها خشايار اعتمادي و عليرضا عصار و سعيد شهروز و...بودن

شايد واستون جالب باشه كه بدونيد چرا به شادمهر گير دادن؟؟
تو روزنامه ها و مجلات زرد شايعه شده بود كه شادمهر ميخواد از ايران بره و ارشاد با استناد به همين شايعه ها شادمهرو ممنوع الزندگي كرده بود..همين وديگر هيچ :redface: واقعا نميدونم از اين ظلم بالاتر هم هست؟؟؟

توضيح خود شادمهر تو مصاحبه با شبكه پن : تو ايران تا يه حدي اجازه پيشرفت داري اگه پاتو از اون حد فراتر بذاري جلوتو ميگيرن...پس دليل اصلي ممنوع شدن شادمهر همين بود و به نظر من همين الان هم اگه كسي به اون حد از پيشرفت برسه اين بلارو سرش ميارن نه فقط تو موسيقي تو هر چيزي كه به ارشاد مربوط بشه ... آخرين نمونش هم فيلم علي سنتوري بود! :w19:

دوستاني كه شب شيشه اي رو دنبال ميكردن :
يكي از مهمونهاي برنامه شب شيشه اي بهروز صفاريان بود كه داشت اين مسائل رو باز ميكرد ...اونايي كه برنامه رو ديده باشن يادشون هست كه اون شب برنامه رو نيم ساعت !!! زودتر تموم كردن و ميون حرفاي بهروز صفاريان تيتراژ رفت !

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
و میگم می تونست صبر کنه و بمونه تو ایران مثل خیلیا و الآن راحت تر باشه
اشتباه از خودش بود که زود رفت

اگه مي موند همون ((خيلي ها)) كه ميگي الان راحت نبودن

در ضمن تو فكر ميكني سقف موفقيت تو ايران چيه؟؟؟ يعني كنسرتهاي چندين هزار نفري و آزادي و پيشرفت تو موسيقي اون ور نمي ارزه به موندن تو ايران و خون دل خوردن؟:w15:

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقم......
ببين يه نكته ي ديگه اينه كه نوازندگي عشق شادمهر و امثال اونه و آدم وقتي عشقو علاقشو ازش بگيرن به چي مي تونه دلخوش باشه؟؟

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله
اگه میبینین توی ویدیوهاش مثلا یه زن نیمه لخت هست واسه اینه که خواننده ها مجبورن واسه بیشتر معروف شدنشون در سطح جهانی چنین کاری کنن تا فروش هم خوب داشته باشن .
من از یکی از خواننده های زن ایرانی خودم شنیدم که ازش پرسیدند چرا میوزیک ویدیوهات لختیه گفت مجبوریم واسه فروش بیشتر در عرصه بین المللی این کارارو کنیم .
حالا بحث داریوش جداست که زن توی ویدیوهاش نمیاره چون اون دیگه زرفدارای خودش رو داره در حد 3 نسل!

باز هم ميگم ويديو در درجه اول به كارگردان مربوط ميشه نه خواننده ...نيما جون خداييش خيلي ضايس داريوش بخواد تو ويديوهاش زن بياره آخه آهنگاش همش سياسيه زن ميخواد چيكار كنه تو ويديو ؟؟؟ :redface: به علاوه داريوش ديگه سنش از اين كارا گذشته...در مورد شادمهر و بعضي از خواننده ها فكر ميكنم زن لخت آوردن نتنها باعث پرطرفدار شدنشون نميشه بلكه محبوبيتشون رو هم كم ميكنه هر چند بعضيها هم هدفشون از دادن آلبوم ساخت اين ويديوهاست كه به بهانه آلبوم نمايشش بدن فكر كنم منصور نمونه خوبي باشه

ولي يه سوال واسم پيش اومده : فكر ميكنيد اين همه خواننده كه تو ايران مثل مور وملخ دارن آهنگ ميخونن اگه آزادي آمريكارو داشتن تو موزيك ويديوهاشون به جاي زناي لخت از گل وبلبل استفاده ميكردن؟؟
از همين شبكه ايران موزيك كه مثلا واسه جمهوري اسلاميه ميشه فهميد كه تو ايران چه خبره و چه عقده هايي به دل جوونهاي مملكت نمونده ...
ديگه بحث سياسي نشه بهتره:redface:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان مشابه ساوش قمیشی ، اندی ، شادمهر ، کامران و هومن بصورت جداگونه و... زیاد شده . دلیلش هم همونه که گفتم ...

اين تقليد صداها واقعا جالب توجهه قديما معمولا فقط از صداي ابي تقليد ميكردن اين ور هم كلي حال ميكردن كه فلاني صداش مثل ابيه ولي الان هر كدوم از خواننده هاي لس آْنجلسي يه كاميون مقلد اينور دارن كسايي كه از صداي شادمهر تقليد ميكنن :

محسن يگانه (البته تو آلبوم اولش بعد كه مشهور شد به خودش اومد)

عليرضا فرد
حميد عسكري(كه گاهي وقتها هيچكس باور نميكنه خود شادمهر نباشه:w15:)

رامين بي باك

شهريار...(فاميليش يادم رفته)

باز هم ميگم ويديو در درجه اول به كارگردان مربوط ميشه نه خواننده ...نيما جون خداييش خيلي ضايس داريوش بخواد تو ويديوهاش زن بياره آخه آهنگاش همش سياسيه زن ميخواد چيكار كنه تو ويديو ؟؟؟ :redface: به علاوه داريوش ديگه سنش از اين كارا گذشته...در مورد شادمهر و بعضي از خواننده ها فكر ميكنم زن لخت آوردن نتنها باعث پرطرفدار شدنشون نميشه بلكه محبوبيتشون رو هم كم ميكنه هر چند بعضيها هم هدفشون از دادن آلبوم ساخت اين ويديوهاست كه به بهانه آلبوم نمايشش بدن فكر كنم منصور نمونه خوبي باشه

ولي يه سوال واسم پيش اومده : فكر ميكنيد اين همه خواننده كه تو ايران مثل مور وملخ دارن آهنگ ميخونن اگه آزادي آمريكارو داشتن تو موزيك ويديوهاشون به جاي زناي لخت از گل وبلبل استفاده ميكردن؟؟
از همين شبكه ايران موزيك كه مثلا واسه جمهوري اسلاميه ميشه فهميد كه تو ايران چه خبره و چه عقده هايي به دل جوونهاي مملكت نمونده ...
ديگه بحث سياسي نشه بهتره:redface:
داشتم مثلا از تو طرفداری میکردم :biggrin:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته اينم بگم كه از حق نگذريم اگه بحث راضي نگه داشتن سليقه هاست .....كارهايي مثل اهنگهاي فيلم پر پرواز رو شادمهر بايد بيشتر انجام بده چون خيلي از ماها اون سبك كار رو خيلي دوست داريم نه؟

آسمان جان به نظر من الان بزرگترين مشكل شادمهر نداشتن مشاور از داخل كشوره يه كسي كه بتونه سليقه مردم اينورو به شادمهر بگه چون شادمهر خيلي وقته خارج از كشوره و طبيعيه از ميون آهنگهايي كه ميسازه به سليقه خودش چند تارو واسه آلبوم جدا ميكنه و بقيه ميمونه تو آرشيو آهنگهايي كه هيچ وقت بيرون نيومده در حاليكه ميتونه اينور كلي طرفدار داشته باشه

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سبک خاصی و نمی پسندم
فقط اونی و گوش میدم که توش معنی و مفهومی داشته باشه
نه این که یه آهنگ بذارم و بخوام بی خودی شاد باشم یا برم توی فازای دیگه
موسیقی ای که معنی داشته باشه
چند وقته پیش بود .
آلبوم یکی از خواننده های داخلی و که خیلی تعریفش بود گرفتم
بعدش خیلی زودم پشیمون شدم
چون به همه چی می خورد جز ................
بی معنی و مفهوم بودن شعراش
فقط فکر کنم ملت گول آهنگش و خوردن............همین

دوست عزيز اصلا فلسفه موسيقي اينه كه آدمو ببره تو يه فازي اون وقت شما ميگي نميخواي يه آهنگ بذاري كه بري تو يه فازي؟؟؟:eek:

خوب شما كه آهنگو فقط واسه معني ومفهومش گوش ميدي چرا به جاي موزيك نميري ديوان حافظ بخوني؟

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظره من شادمهر هنوزم اهنگاش باحالن ولی اره سلیقه جوونای داخل ایران از دستش یه مقدار در رفته همین

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتم مثلا از تو طرفداری میکردم :biggrin:
ميدونم نيما جان سو تفاهم پيش نياد من ازت نقل قول گذاشتم چون موضوع جالبي رو مطرح كردي خواستم نظر خودمو در مورد اين موضوع بگم نه اينكه بخوام به تو اعتراض كنم :biggrin:

archi_arch

مدیر بازنشسته
مرسی اسمان جان بابت تاپیک .البته بهتر بود تو تالار موسیقی زده بشه ولی فعلا چون اونجا مدیر نداره منتقلش نمیکنم.;)

به نظرم یه نظر سنجی هم میذاشتیم بد نبود.نظر شما چیه؟
اما درباره ی شادمهر!
بله
ارغوان جان درست میگه . الان شادمهر با مخاطب های زیادی روبرو هست . طرفداراش جهانی شدن . پس باید واسه سلیقه همه آهنگ بسازه و ترانه بخونه .
اگه میبینین توی ویدیوهاش مثلا یه زن نیمه لخت هست واسه اینه که خواننده ها مجبورن واسه بیشتر معروف شدنشون در سطح جهانی چنین کاری کنن تا فروش هم خوب داشته باشن .
من از یکی از خواننده های زن ایرانی خودم شنیدم که ازش پرسیدند چرا میوزیک ویدیوهات لختیه گفت مجبوریم واسه فروش بیشتر در عرصه بین المللی این کارارو کنیم .
حالا بحث داریوش جداست که زن توی ویدیوهاش نمیاره چون اون دیگه زرفدارای خودش رو داره در حد 3 نسل!
پس یادمون باشه که شامهر دیگه فقط واسه سلیقه ایرونی آهنگ نمیسازه و نمیخونه .
یه پاورقی هم اضاف کنم در مورد کاهو جونم ::redface:
آهنگ اون با من از کاهو توی شبکه MTV اروپا ( حتما میدونید که پربیننده ترین شبکه شو دراروپاست . شایدم دنیا !) مدتها پیش پخش شد . دلیلش چی بود ؟ چون از قول خود دست اندر کاران شبکه های میوزیک ویدیوی اروپا، در سطح جهانی کارشون رو اجرا کردند . :w16: دمشون گرمه ;)

نیما جان میشه بگی کدوم خواننده بوده؟از بین خواننده های قدیمی فقط شهره است که مشکل داره اونم همه ی ایرانیها چه خارج چه داخل ازش ایراد گرفتن و هیچ کدوم نمیپسندن!
در ثانی ما کلی خواننده داریم که اونجا دارن فعالیت میکنن چرا واسه اونها جو اینو نمیخواد؟!
خوب بریم سرموضوع خودمون
گفتم که باید همه سلیقه ها رو راضی نگه داره .
حالا شما چی مفرمایید ؟
اگه بحث بر سر سلیقه ی خارجیهاست و اگه فقط قراره سلیقه ی اونها تامین بشه و نظر ایرانیها براش ارزشی نداره پس دیگه چرا باید طرفدارش باشیم؟!

تا الان که من فهمیدم حتی طرفداران شادمهرم از شعراش خوششون نمیاد و حتی کلیپاش.اما فقط یه چیزی بگم اینکه میگین کلیپ فقط به کارگردان مربوطه اصلا اینطور نیست.یادم نیست کدوم خواننده بود که گفته بود نمیخواد تو کلیپهاش اینطور چیزها باشه و خودش همیشه نظارت داره حتی الک کارتیو با اون هم هکلیپهای جورواجور و از همه رنگش براش کلیپی ساخته بود که هم قشنگ بود هم سلیقه ی خودش تامین میشد پس قطعا خودش میخواد که کلیپاش اینطوری باشه نه فقط کارگردان!چون به هر حال کلیپ داره واسه اون ساخت همیشه و اگه اون جایی شو بگه نمیخوام کارگران نمیتونه تحمیل کنه چون داره واسه اون کار میکنه!!!!

اما درباره ی موسیقی شادمهر. درسته شادمهر بیشتر تو موسیقی حرفی برای گفتن داشت و واقعا ادم مستعدیه ولی اون حتی برخلاف ادعای شما موسیقی اهنگهاشم دیگه زیاد حرفی نداره به خصوص اهنگ مشکوکش که از رو یه اهنگ خارجی برداشته!!!! نه شعر داره نه اهنگ نه کلیپ!!!! پس میشه بگین با چه انگیزه ای این اهنگ و داده بیرون؟!

archi_arch

مدیر بازنشسته
بچه ها لطفا فقط درباره ی موضوع تاپیک بحث کنین

تاپیک در مورد کنترل پروژه شاید جدی باشه ولی در مورد یه ادم بی آبرو هیچ جدی بودنی برای من نداره
قرار شد نقد کنیم این تاپیکم خیلی جدیه.اگه تاپیک از نظر شما ارزشی نداره میتونید وارد نشید.این حرف شما یه جور بی احترامیه پس لطفا دیگه تکرار نشه.
ممنون

archi_arch

مدیر بازنشسته
wow!
میگم یه صد تا پست دیگه هم میزدین!!!!!!انگار خیلی از بحث عقب افتادم!چه قدر زود پست میزنین!!!!:D

تازه جواب اون قبلیهارو تونستم بدم!

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه خوده خواننده رو ساختن ویدیو هاش نظارت داره به نظره من درسته چون اکثر خواننده ها پول کلیپ ها رو خودشون می دن , ولی در مورد کلیپ همین مشکوک یا اون قبلیه سبب, شاید با سلیقه بعضی ها تو ایران سازگار نباشه ولی اینم در نظر داشته باشین که شادمهر فعلن اونور داره کار می کنه پس باید بعضی سلیقه هارو هم تو کاراش لحاظ کنه که بتونه به خوانندگی تو اونجا ادامه بده منظورم رو حتما متوجه میشید دیگه؟؟؟!!

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بحث بر سر سلیقه ی خارجیهاست و اگه فقط قراره سلیقه ی اونها تامین بشه و نظر ایرانیها براش ارزشی نداره پس دیگه چرا باید طرفدارش باشیم؟!

!
آرچي خانم زودتر از اين منتظرتون بودم خوشحالم كه شما هم تو بحث شركت كردين ;)

اين طور نيست كه فقط سليقه اونها تامين شده باشه و نظر ايرانيها مهم نباشه توي تمام آلبومهايي كه شادمهر خارج از كشور داده آهنگهايي متناسب با سليقه اينوريها هست حتي توي آخرين آلبومش (پاپكورن) كه بيشتر به ريتمهاي آمريكايي توجه كرده بود باز هم آهنگهايي مطابق با سليقه داخل كشور وجود داشت مثل مهال -آغوش- ماندگار- بي تو يا همون آهنگ حالا بيا اينجا كه به خاطرش كلي انتقاد از شادمهر شد كه چرا رپ خونده ؟ باعث شد بعد از اون كلي رپر تو ايران پيدا بشه هر چند كه 99 درصد مردم به اشتباه فكر ميكنن اون آهنگ رپه :w19:
يه مسئله ديگه هم كه هست اينه كه مردم ايران چون نميتونن خودشونو به موزيك روز دنيا برسونن انتظار دارن شادمهر به خاطر اونها در جا بزنه

.اما فقط یه چیزی بگم اینکه میگین کلیپ فقط به کارگردان مربوطه اصلا اینطور نیست.یادم نیست کدوم خواننده بود که گفته بود نمیخواد تو کلیپهاش اینطور چیزها باشه و خودش همیشه نظارت داره حتی الک کارتیو با اون هم هکلیپهای جورواجور و از همه رنگش براش کلیپی ساخته بود که هم قشنگ بود هم سلیقه ی خودش تامین میشد پس قطعا خودش میخواد که کلیپاش اینطوری باشه نه فقط کارگردان!چون به هر حال کلیپ داره واسه اون ساخت همیشه و اگه اون جایی شو بگه نمیخوام کارگران نمیتونه تحمیل کنه چون داره واسه اون کار میکنه!!!!

!

در مورد شادمهر من مطمئنم كه تو كار كارگردان دخالت نميكنه... مثلا در مورد موزيك ويديوي آغوش كه به شدت مورد انتقاد قرار گرفت (و يادمه مهران ميگفت : انگار اون 2 تا دختره اون پشت دارن همجنس بازي ميكنن:mad: ) آقاي اصلاني از شادمهر پرسيد در مورد اين موزيك ويديو توضيح بده شادمهر گفت از خانم الهام بپرسيد كه دايركتر كار هستن... وبعد آقاي اصلاني گفت يعني تو هيچ نظري تو ساخت ويديو ندادي؟؟؟ شادمهر يكم فكر كرد و با خنده گفت چرا اون صندليه كه روش نشسته بودم با نظر من گذاشته شد !!!

آقاي كارتيو هم كه شما مثال زدي مشكوكو به درخواست خود شادمهر وبا طرح خود شادمهر ساخت كه اگه دقت كنيد تو ويديو مشكوك صحنه زياد بدي نمي بينيم اما...
ويديوي بغض رو خود آقاي كارتيو با سليقه خودشون ساختن كه بعد از پخشش شادمهر از اين ويديو انتقاد كرد

اما درباره ی موسیقی شادمهر. درسته شادمهر بیشتر تو موسیقی حرفی برای گفتن داشت و واقعا ادم مستعدیه ولی اون حتی برخلاف ادعای شما موسیقی اهنگهاشم دیگه زیاد حرفی نداره به خصوص اهنگ مشکوکش که از رو یه اهنگ خارجی برداشته!!!! نه شعر داره نه اهنگ نه کلیپ!!!! پس میشه بگین با چه انگیزه ای این اهنگ و داده بیرون؟
.!

اما در مورد مشكوك ...ميشه بگيد چرا فكر ميكنيد شعر اين آهنگ نامناسبه؟؟؟ خانم برزويه يكي از بهترين ترانه سراهاست كه منم خيلي بهشون علاقه دارم و هميشه به وبلاگ قشنگشون سر ميزنم ...البته بازم شادمهر يه دست كاريهايي تو شعر كرده بود ولي فكر نميكنم شعرو خراب كرده باشه

در مورد كليپ هم واقعا داريد بي انصافي ميكنيد اين كليپ اونقدر قشنگو پر هزينه بود كه قبل پخشش آقاي كارتيو رو دعوت كردن تا در موردش توضيح بده و به قول خود ايشون يه فيلم سينمايي بود

در مورد آهنگش: بله درسته اصل اهنگ يونانيه ولي فقط ملوديش ...شادمهر اين آهنگو با تنظيم جديد و با سازي كه تا حالا تو هيچكدوم از آهنگاي ايراني استفاده نشده بود بازسازي كرد

archi_arch

مدیر بازنشسته
اینکه خوده خواننده رو ساختن ویدیو هاش نظارت داره به نظره من درسته چون اکثر خواننده ها پول کلیپ ها رو خودشون می دن , ولی در مورد کلیپ همین مشکوک یا اون قبلیه سبب, شاید با سلیقه بعضی ها تو ایران سازگار نباشه ولی اینم در نظر داشته باشین که شادمهر فعلن اونور داره کار می کنه پس باید بعضی سلیقه هارو هم تو کاراش لحاظ کنه که بتونه به خوانندگی تو اونجا ادامه بده منظورم رو حتما متوجه میشید دیگه؟؟؟!!
درسته اونور داره کار میکنه ولی من تو پست قبلی هم گفتم.چرا جو خارج فقط واسه شادمهر اینو میطلبه؟ ما این همه خواننده ی اونور ابی داریم که چه قدر قشنگ دارن کار میکنن بدون هیچ کدوم از این موارد! کلی هم طرفدار دارن.چرا برای اونها جو اینو نمیطلبه و چرا اونها به مشکل بر نمیخورن؟!
راستی یه چیزی کی گفتی سلیقه ی اونور ابی ها فقط اینو میپسنده؟!!!!!!!خیلی از خواننده های خارجی هم که با این شرایط بزرگ شدن هیچ کدوم از این موراد تو کلیپهاشون نیست و کلی هم طرفدار دارن! پس واسه اونها چی میگین؟
حالا به فرض اینکه بخوایم حرف شمارو هم قبول کنیم یه نکته ای هست.اول از همه اینکه دیگه هر چیزی یه حدی داره.گفتیم کلیپ سببش به خاطر این موضوع جو اونجاست قبول کردیم و از کنارش رد شدیم.بعد شد مشکوک! و بعد از اون کلیپ جدیدی که ساخته و از همشون بدتره!!!( یادم نیست اسم اهنگش چی بود چون فقط یه بار دیدمش اونم اینقدر بدم اومد که تا اخرشم ندیدم!!!)
ببینم یعنی شادمهر نمیتونست خودش بازی نکنه؟!!!!!نمیتونست یکی دیگه رو بذاره که تو کلیپ بازی کنه؟!!!

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی از کار هاش قشنگ بود...

بقیه اش مفت نمی ارزه...آدم هایده گوش بده صفاش بیشتره از کار های یه خواننده سال 2008

تبلیغ جیلی بیلی با صدای شادمهر جیلی بیلی

تاپیک در مورد کنترل پروژه شاید جدی باشه ولی در مورد یه ادم بی آبرو هیچ جدی بودنی برای من نداره

برای من آدمی که چیزی نتونم ازش چیزی یاد بگیرم...

یا نه خیری در این دنیا یا اون دنیام نداره ذری ای براش ارزش قایل نیستم...

حالا تاسف شما هم از همون موارده :)
تاپیک باز کردین ...نظر ملتو بپرسین..

پس نظر هم میتونه تلخ باشه
هم شیرین

اینجوری شماها دارین یه جور خفقان فکری درست میکنید...

تازه واقعا حیف اعصابمون نیست که حالا بیاییم اعصا خودمونو خراب کنیم ببینیم شاد مهر چی ..کیه...

یه نظری میدیم تموم میشه میره...

کاش روی کار های دیگه اینقدر راسخ بودیم...

من قبلا هم شگفتم

یک سری کار های شادمهر عقیلی بد نبود...ولی از بعد از کانادا رفتنش ترک هاش مفت نمی ارزه...

آدما خودشون ارزش خودشونو تعيين ميكنن من خيلي سعي كردم دوستيمون بهم نخوره ولي مثل اينكه از اول اشتباه ميكردم و دوستي اي در كار نبوده ..اگه با من مشكل داري لااقل به بقيه احترام بذار
بد نيست يه چيزي رو هم يادآوري كنم بهت: اينجا تالار گفتگو آزاده و مديرش اون آقاي...نيست كه فكر ميكني رفيق فابته و هر كاري دوست داري بكني پس مواظب رفتارت باش چون مدير اينجا كارشو خوب بلده

اميدوار ديگه هيچ وقت تو باشگاه باهات روبرو نشم
BYE 4 EVER :w30:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته اونور داره کار میکنه ولی من تو پست قبلی هم گفتم.چرا جو خارج فقط واسه شادمهر اینو میطلبه؟ ما این همه خواننده ی اونور ابی داریم که چه قدر قشنگ دارن کار میکنن بدون هیچ کدوم از این موارد! کلی هم طرفدار دارن.چرا برای اونها جو اینو نمیطلبه و چرا اونها به مشکل بر نمیخورن؟!
راستی یه چیزی کی گفتی سلیقه ی اونور ابی ها فقط اینو میپسنده؟!!!!!!!خیلی از خواننده های خارجی هم که با این شرایط بزرگ شدن هیچ کدوم از این موراد تو کلیپهاشون نیست و کلی هم طرفدار دارن! پس واسه اونها چی میگین؟
حالا به فرض اینکه بخوایم حرف شمارو هم قبول کنیم یه نکته ای هست.اول از همه اینکه دیگه هر چیزی یه حدی داره.گفتیم کلیپ سببش به خاطر این موضوع جو اونجاست قبول کردیم و از کنارش رد شدیم.بعد شد مشکوک! و بعد از اون کلیپ جدیدی که ساخته و از همشون بدتره!!!( یادم نیست اسم اهنگش چی بود چون فقط یه بار دیدمش اونم اینقدر بدم اومد که تا اخرشم ندیدم!!!)
ببینم یعنی شادمهر نمیتونست خودش بازی نکنه؟!!!!!نمیتونست یکی دیگه رو بذاره که تو کلیپ بازی کنه؟!!!

فكر كنم شما اون پست بالا سرتونو اصلا نخوندين ;)

archi_arch

مدیر بازنشسته
آرچي خانم زودتر از اين منتظرتون بودم خوشحالم كه شما هم تو بحث شركت كردين ;)

اين طور نيست كه فقط سليقه اونها تامين شده باشه و نظر ايرانيها مهم نباشه توي تمام آلبومهايي كه شادمهر خارج از كشور داده آهنگهايي متناسب با سليقه اينوريها هست حتي توي آخرين آلبومش (پاپكورن) كه بيشتر به ريتمهاي آمريكايي توجه كرده بود باز هم آهنگهايي مطابق با سليقه داخل كشور وجود داشت مثل مهال -آغوش- ماندگار- بي تو يا همون آهنگ حالا بيا اينجا كه به خاطرش كلي انتقاد از شادمهر شد كه چرا رپ خونده ؟ باعث شد بعد از اون كلي رپر تو ايران پيدا بشه هر چند كه 99 درصد مردم به اشتباه فكر ميكنن اون آهنگ رپه :w19:
يه مسئله ديگه هم كه هست اينه كه مردم ايران چون نميتونن خودشونو به موزيك روز دنيا برسونن انتظار دارن شادمهر به خاطر اونها در جا بزنه
مرسی لطف داری.فقط امیدوارم تا اخر این بحث دعوامون نشه!چون من دل پری از این بشر دارم!با دختر خالم کلی جنگ داشتم سر شادمهر :w13::d

راستی اول از همه ممنوم ازت چون خیلی خوب جواب میدی.;)

اما درباره ی اینهایی که گفتی گرچه اون اهنگهایی که مثال زدی رو من به شخصه اصلا خوشم نیومد ولی چون اطرفم دیدم کسایی که خوششون اومده بود قبول میکنم ازت.
اما اینکه میگی پیشرفت! یعنی واقعا فکر میکنی موزیک شادمهر پیشرفت کرده؟ اگه پیشرفت کرده پس چرا اونجا هم طرفداراشو پیا نکرده؟ مردم ایران دشمن شادمهر که نیستن! همه یه روزی طرفداراش بودن اصلا شادمهر به خاطر محبوبیت وشهرتش تو ایران این جسارت و پیدا کرد که بره خارج غیر از اینه؟ پشتوانه ی اون مردم ایران بودن و هم هم دوسش داشتن و وقتی هم که رفت اونور به خاطر محبوبیتش و سروصدایی که تو ایران شده بود به چشم اومد! همه ی مردم ایران بعد از اینکه رفت خارج متطر بودن اولین البومش زودتر بیاد بیرون.حالا چرا میگی نمیخوان پیشرفت کنه؟

راستی اگه اون رپ نیست پس چیه؟!من زیاد نمیدونم!ممنون میشم بگی.

در مورد شادمهر من مطمئنم كه تو كار كارگردان دخالت نميكنه... مثلا در مورد موزيك ويديوي آغوش كه به شدت مورد انتقاد قرار گرفت (و يادمه مهران ميگفت : انگار اون 2 تا دختره اون پشت دارن همجنس بازي ميكنن:mad: ) آقاي اصلاني از شادمهر پرسيد در مورد اين موزيك ويديو توضيح بده شادمهر گفت از خانم الهام بپرسيد كه دايركتر كار هستن... وبعد آقاي اصلاني گفت يعني تو هيچ نظري تو ساخت ويديو ندادي؟؟؟ شادمهر يكم فكر كرد و با خنده گفت چرا اون صندليه كه روش نشسته بودم با نظر من گذاشته شد !!!

آقاي كارتيو هم كه شما مثال زدي مشكوكو به درخواست خود شادمهر وبا طرح خود شادمهر ساخت كه اگه دقت كنيد تو ويديو مشكوك صحنه زياد بدي نمي بينيم اما...
ويديوي بغض رو خود آقاي كارتيو با سليقه خودشون ساختن كه بعد از پخشش شادمهر از اين ويديو انتقاد كرد
به فرض که حرفت درسته (گرچه به نظر من مشکوکم اصلا ویدیوی جالبی نداره و مثل بقیه است) ولی ببین بازم اشتباه خودشه که اجازه داده کارگردان به میل خودش هر کاری که خواسته انجام بده و اون هم فقط نظارت کنه! بلاخره اون داشته میدیده که چی کار داره میکنه! مگه میشه کسی ندونه چی قراره براش بسازن که میگی بعد از پخشش اعتراض کرد؟! یعنی حتی یه بارم قبل از پخش ندیده بوده؟! یا نمیتونسته ببینه و نظرشو بگه؟!

اما در مورد مشكوك ...ميشه بگيد چرا فكر ميكنيد شعر اين آهنگ نامناسبه؟؟؟ خانم برزويه يكي از بهترين ترانه سراهاست كه منم خيلي بهشون علاقه دارم و هميشه به وبلاگ قشنگشون سر ميزنم ...البته بازم شادمهر يه دست كاريهايي تو شعر كرده بود ولي فكر نميكنم شعرو خراب كرده باشه

در مورد كليپ هم واقعا داريد بي انصافي ميكنيد اين كليپ اونقدر قشنگو پر هزينه بود كه قبل پخشش آقاي كارتيو رو دعوت كردن تا در موردش توضيح بده و به قول خود ايشون يه فيلم سينمايي بود

در مورد آهنگش: بله درسته اصل اهنگ يونانيه ولي فقط ملوديش ...شادمهر اين آهنگو با تنظيم جديد و با سازي كه تا حالا تو هيچكدوم از آهنگاي ايراني استفاده نشده بود بازسازي كرد
شادمهر جان میشه بگی تو شعر مشکوک چه نکته ی قشنگی بود؟!:surprised: به خدا من چیزی به جز مشکوکم مشکوکم .... نشنیدم! اگه یه تیکه از شعرش که میگی خیلی قشنگ بوده رو بزاری لطف میکنی.
درباره ی کلیپشم خوب الک کارتیو که نمیاد بگه کارم ضعیف بوده!!! از طرفی پرهزینه بودن یه کلیپ دلیلی برای خوب بودنش نیست! ولی جدا این دوتا برادر کلا اعتماد به نفس بالایی دارن!!!!:D

archi_arch

مدیر بازنشسته
فكر كنم شما اون پست بالا سرتونو اصلا نخوندين ;)
درسته پستهامون همزمان شد ندیدم!
ولی بازم بعضی از چیزهایی که تو اون پستم گفتم جوابشون نبود پس اگه میشه یه بار دیگه بخون و اونهارو هم جواب بده.;)
ممنون.

امیر Amir

عضو جدید
آدما خودشون ارزش خودشونو تعيين ميكنن من خيلي سعي كردم دوستيمون بهم نخوره ولي مثل اينكه از اول اشتباه ميكردم و دوستي اي در كار نبوده ..اگه با من مشكل داري لااقل به بقيه احترام بذار
بد نيست يه چيزي رو هم يادآوري كنم بهت: اينجا تالار گفتگو آزاده و مديرش اون آقاي...نيست كه فكر ميكني رفيق فابته و هر كاري دوست داري بكني پس مواظب رفتارت باش چون مدير اينجا كارشو خوب بلده

اميدوار ديگه هيچ وقت تو باشگاه باهات روبرو نشم
BYE 4 EVER :w30:

:biggrin:

دوستیمون؟؟؟!!!! کدوم دوستی؟؟؟ یعنی شما فکر میکنی من,با یه چند وقت تکست کردن و پست فرستادن توی تالارها و در یک وب سایت اونم فقط نوشتن یه مشت حرف از سر سرخوشی و خنده با کسی دوست میشم؟؟؟

اگر شما اینجوری دوست میشی,من چنینی دوستی بی منطق و الکی و کشکی نمیخوام.

چرا موصوع رو بزرگ میکنی!
من مثلا چه مشکلی میتونم با شما داشته باشم.داریم در مورد یک شخص صحبت میکنیم.نه شما یا سلیقه شما. شاید هر چی اسم شادمهر بوده رو به خودت گرفتی;)

من اینجا رفیق فاب ندارم.اولا.
دوما بچه 4 ساله میترسونی :) مدیر تالار مدیر تالار نکن برای من ...حرفی که زده میشه در مورد کسی تا وقتی به شخصی تو این باشگاه توهین نشه مشکل ساز نباشه حرفی نیست...

مدیر تالار ها هم موظفه(من برای مدیر وظیفه تعیین نمکینم..گفته باشم) ببینه کی داره به بچه ها توهین میکنه و چه چیز میگه که مططابق با قوانین نیست..

فکر نمیکنم مدیر های تالار ها تازگیا تبدیل شدن به بادی گارد افراد غیر و کسایی که موضوع بحث هستند.

اصلا چرا خودمو خسته بکنم...

من برای کسی که برام مفید نبوده و نیست,در کل و باز هم در کل میگم ارزشی قایل نیستم.
_____

این بحث از طرف من تموم شده هست.

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بعد به من میگن کم اطلاعات
این طوریش و دیگه ندیده بودم

ای بابا قرار نشد دعوا و دلخوری پیش بیادا .
روی هم دیگرو ماچ کنید . توی باشگاه هر روز دارین همدیگرو میبینید ، چجوری میگی باهات روبرو نشم ؟؟؟؟!

بالا