شادمهر عقيلي

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آدمایی که ازش صحبت کردی
همون میلیارد نفرها

خوب من نمیتونم در مورد اونا حرف بزنن .
خدا کنه توقع نداشته باشی سلیقه همه مث هم باشه !!
ممد جان تو وقتی میری توی شهرتون بیرون ، لباس خوشگل میپوشی واسه خودت یا همسایت یا اینکه دخترا بیشتر نیگات کنن یا اینکه پسرا بیشتر نگات کنن ؟

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک جالبیه . دست آسمون درد نکنه
ببخشید یکم رکم . همونجوری که من کامران و هومن رو دوست دارم میدونم شادمهرباز هم نسبت به شادمهر تعصبیه و دوسش داره . حق داره . کارش درسته ;)
راستش بنظر من و همونجوری که خودتون میدونید سبک شادمهر نسبت به وقتی که ایران بوده خیلی فرق کرده . اونجا هم آهنگ خوب خونده هم بد . البته آهنگ بدش بنظر من از تعداد انگشتان یک دست کمتره .
کیفیت کارش هم عوض شده .
البته اینو هم حتما میدونید که اگه شادمهر نمیرفت راه واسه خواننده های امروزیه ایران باز نمیشد ! زمان شادمهر شرایطش اینجوری بود که باید میذاشت و میرفت واسه معرفی کردن خودش و واسه پیشرفتش .
کارای شادمهر رو دوست دارم . اونجا با بعضی از آهنگاش سبک آورده .
شعر بعضی از آهنگاش سبک شده .
شعر قوی واسه معروف شدن و مطرح شدن یه خواننده خیلی مهمه
حالا فعلا اینا باشه تا بعد بقیش رو بگم ...
نيما جان ممنون كه تو بحث شركت كردي.............
دقيقا حرفات درسته و بايد بگم ما گاهي گذشت زمان رو فراموش مي كنيم ....الان سال 2008هستش و تغييرات ايجاد شده در كار هر هنرمند درسته گاهي موفقيت نمي آره ولي لازمه ...
بازم ممنون از حضورت
صد بار نگفتم به من نگيد آسمون ؟؟بابا آسمان :mad:
نگو که اون موقع خواننده ی پاپ نبود که اصلا قبول ندارم
بود ولی به شهرت شادمهر نبود.

در مورد باز شدن راه که میگی
این و میگم می تونست صبر کنه و بمونه تو ایران مثل خیلیا و الآن راحت تر باشه
اشتباه از خودش بود که زود رفت
نه دوست عزيز
اولا شادمهر عقيلي و خشايار اعتمادي اولين خوانندگان پاپ بعد انقلابن ....و در ثاني شرايط گاهي باعث بروز اتفاقاتي مي شه كه نمي شه جلوشونو گرفت.......

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پس موضوع یه چیز دیگه شد.
دیگه اینجا من و شما .................

امیر Amir

عضو جدید
بعضی از کار هاش قشنگ بود...

بقیه اش مفت نمی ارزه...آدم هایده گوش بده صفاش بیشتره از کار های یه خواننده سال 2008

خوب بریم سرموضوع خودمون
گفتم که باید همه سلیقه ها رو راضی نگه داره .
حالا شما چی مفرمایید ؟

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این و هستم شدیدا"
ولی هایده رو بد اومدی.......اه اه اه

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته اينم بگم كه از حق نگذريم اگه بحث راضي نگه داشتن سليقه هاست .....كارهايي مثل اهنگهاي فيلم پر پرواز رو شادمهر بايد بيشتر انجام بده چون خيلي از ماها اون سبك كار رو خيلي دوست داريم نه؟
اما بازم مي گم بحث شعر يك آهنگ با بحث آهنگسازي كاملا جداست اين مسئله به نظر خواننده مربوطه ولي در بحث موسيقايي زياد مطرح نيست......:redface:

امیر Amir

عضو جدید
من شخصا از یه خواننده بصورتی که بعضیا سنگشو به سینه میزنند طرفاری نمیکنم...
اگر شادمهر یه اهنگ قشنگ بده..اگر داریوش بده اگر هایده از عالم ارواح بده و یا هر موجود دیگری هر اهنگ قشنگی بده گوش میکنم

تعریف میکنم ...اهنگ بد هم بده نظرمو میگم....

بحث در مورد این موضوع از طرف من تمام شده هست ...خوش باشید

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سبک خاصی و نمی پسندم
فقط اونی و گوش میدم که توش معنی و مفهومی داشته باشه
نه این که یه آهنگ بذارم و بخوام بی خودی شاد باشم یا برم توی فازای دیگه
موسیقی ای که معنی داشته باشه
چند وقته پیش بود .
آلبوم یکی از خواننده های داخلی و که خیلی تعریفش بود گرفتم
بعدش خیلی زودم پشیمون شدم
چون به همه چی می خورد جز ................
بی معنی و مفهوم بودن شعراش
فقط فکر کنم ملت گول آهنگش و خوردن............همین

البته اينم بگم كه از حق نگذريم اگه بحث راضي نگه داشتن سليقه هاست .....كارهايي مثل اهنگهاي فيلم پر پرواز رو شادمهر بايد بيشتر انجام بده چون خيلي از ماها اون سبك كار رو خيلي دوست داريم نه؟
اما بازم مي گم بحث شعر يك آهنگ با بحث آهنگسازي كاملا جداست اين مسئله به نظر خواننده مربوطه ولي در بحث موسيقايي زياد مطرح نيست......:redface:
من منظورم کل دنیاست نه فقط ایرانیای مقیم ایران که شما میگی . یعنی همه دنیا همون سبک قدیمیشو دوست دارن ؟!!!

من شخصا از یه خواننده بصورتی که بعضیا سنگشو به سینه میزنند طرفاری نمیکنم...
اگر شادمهر یه اهنگ قشنگ بده..اگر داریوش بده اگر هایده از عالم ارواح بده و یا هر موجود دیگری هر اهنگ قشنگی بده گوش میکنم

تعریف میکنم ...اهنگ بد هم بده نظرمو میگم....

بحث در مورد این موضوع از طرف من تمام شده هست ...خوش باشید

خوب همه همینجورین . منم هر آهنگ قشنگی رو ببینم گوش میدم ولی یه خواننده پایه ثابت همیشه دارم :love:

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه......
مي دوني دوست عزيز (محمد طاها)مشكل اينه كه اگه فقط به شعراي با مفهوم توجه بشه اونوقت هنر آهنگساز ديگه معنا نداره و مورد بحث ما همينه
شادمهر عقيلي قبل از خواننده بودن يك نوازنده ي بسيار چيره دست گيتار (پاپ)و ويولن بود...
اينكه مي گم گيتار پاپ چون سبك شادمهر در گيتار پاپ هست(اگه اشتباه نكنم )و مثلا با گيتار بابك اميني يا محمد علي خواجه نوري كلا متفاوته ........
اين نكته ي مهميه كه آهنگ هميشه در ترانه هاي ساخته شده ناديده گرفته نشه......

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
من منظورم کل دنیاست نه فقط ایرانیای مقیم ایران که شما میگی . یعنی همه دنیا همون سبک قدیمیشو دوست دارن ؟!!!
نه من نگفتم همه اگه توجه كرده باشي .......
گفتم خيلي از ما ها موزيك پاپ كلاسيك دوست داريم بيشتر از پاپ مدرني كه الان باب شده.........

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جالبه......
مي دوني دوست عزيز (محمد طاها)مشكل اينه كه اگه فقط به شعراي با مفهوم توجه بشه اونوقت هنر آهنگساز ديگه معنا نداره و مورد بحث ما همينه
شادمهر عقيلي قبل از خواننده بودن يك نوازنده ي بسيار چيره دست گيتار (پاپ)و ويولن بود...
اينكه مي گم گيتار پاپ چون سبك شادمهر در گيتار پاپ هست(اگه اشتباه نكنم )و مثلا با گيتار بابك اميني يا محمد علي خواجه نوري كلا متفاوته ........
اين نكته ي مهميه كه آهنگ هميشه در ترانه هاي ساخته شده ناديده گرفته نشه......
آره
ولی نگو مفهوم شعر و ول کنین و فقط آهنگ و گوش کنین

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بحث موسيقاييه كه شعر نبايد زياد مهم باشه گرچه مي گم متاسفانه خيلي مهمه در نظر شنوندهي عام....

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين تاپيك بحث جديه .....اگه خداحافظي كردي پس ديگه لطفا اسپم نكن...:mad:

امیر Amir

عضو جدید
تاپیک در مورد کنترل پروژه شاید جدی باشه ولی در مورد یه ادم بی آبرو هیچ جدی بودنی برای من نداره

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين ما دعوا نداريم اولم گفتم احترام رو نگهدار لطفا .....
بحث با شما بي فايدس پس ترجيح مي دم مدير تالار خودشون جواب شما رو بدن......
با احترام

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
تاپیک در مورد کنترل پروژه شاید جدی باشه ولی در مورد یه ادم بی آبرو هیچ جدی بودنی برای من نداره

لطفا نظره شخصیتونو بیان نکنین.اگه هم نمی تونین توی تاپیک شرکت نکنین.

امیر Amir

عضو جدید
توهین؟
امیر احمد از تو بعیده :w00:
نیما توهین؟ به کی؟ به کسی از این باشگاه توهین شد؟ به گیر بدین ؟ من در مقابل قوانین این باشگاه و بچه های این باشگاه اگر چیزی گفتم و توهینی کردم گیر بدین.

ببين ما دعوا نداريم اولم گفتم احترام رو نگهدار لطفا .....
بحث با شما بي فايدس پس ترجيح مي دم مدير تالار خودشون جواب شما رو بدن......
با احترام

100% من و شما داریم بحث میکنیم....ولی نمیدونم شماها چرا اینقدر نسبت به کسی که در زندگیتون نقشی نداره متعصب هستین..ای کاش تعصب به چیز های دیگه داشتیم...

لطفا نظره شخصیتونو بیان نکنین.اگه هم نمی تونین توی تاپیک شرکت نکنین.

اهان اون وقت شما نظر کیو تو تالار ها میگین حتما نظر پدرتون یا دختر خالتونو میگین :)

چه حرف خنده داری..نظر شخصیتو نگو...پس نظر شما رو بگم...

:
)

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
نیما توهین؟ به کی؟ به کسی از این باشگاه توهین شد؟ به گیر بدین ؟ من در مقابل قوانین این باشگاه و بچه های این باشگاه اگر چیزی گفتم و توهینی کردم گیر بدین.

100% من و شما داریم بحث میکنیم....ولی نمیدونم شماها چرا اینقدر نسبت به کسی که در زندگیتون نقشی نداره متعصب هستین..ای کاش تعصب به چیز های دیگه داشتیم...

اهان اون وقت شما نظر کیو تو تالار ها میگین حتما نظر پدرتون یا دختر خالتونو میگین :)

چه حرف خنده داری..نظر شخصیتو نگو...پس نظر شما رو بگم...

:)

فقط می تونم بگم براتون متاسفم با این طرزه ...

امیر Amir

عضو جدید
فقط می تونم بگم براتون متاسفم با این طرزه ...
برای من آدمی که چیزی نتونم ازش چیزی یاد بگیرم...

یا نه خیری در این دنیا یا اون دنیام نداره ذری ای براش ارزش قایل نیستم...

حالا تاسف شما هم از همون موارده :)

امیر احمد توهین به سلیقه و نظر شادمهرباز میکنی . شادمهرباز از شادمهر خوشش میاد پس شما اگه به شادمهر توهین کنی یعنی به شادمهرباز توهین کردی .
البته بذار خودش بیاد شاید ناراحت نشه .
ولی اگه به هومن من توهین کردی من میدونم و تو ;)
میتونی امتحان کنی . من قبلا با خیلیا بخاطر توهین به هومن قطع رابطه کردم . بدون بحث دیگه جوابتو نخواهم داد :w16:

امیر Amir

عضو جدید
امیر احمد توهین به سلیقه و نظر شادمهرباز میکنی . شادمهرباز از شادمهر خوشش میاد پس شما اگه به شادمهر توهین کنی یعنی به شادمهرباز توهین کردی .
البته بذار خودش بیاد شاید ناراحت نشه .
ولی اگه به هومن من توهین کردی من میدونم و تو ;)
میتونی امتحان کنی . من قبلا با خیلیا بخاطر توهین به هومن قطع رابطه کردم . بدون بحث دیگه جوابتو نخواهم داد :w16:
ما داریم در مورد شخص شادمهر عقیلی حرف میزنیم...نه علاقه شخصی اون اقا....

تازه پایین سایت اینو نوشته:

توجه کن

باشگاه مهندسان و دانشجویان ایرانی www.www.iran-eng.ir
مسئوليت مطالب و نظرات كاربران، به عهده خود آنان است و لزوما نظر باشگاه نيست.

و دیگه اینکه نیما جان با تمام احترامیکه برای همه و شما قایل هستم ...من و شما آدم تحصیل کرده هستیم..
من توی رشتم یاد گرفتم حرف کسی یا عرض اندام کسی برام زیاد مهم نباشه...

بچه 4 ساله که نیستیم که به من میگین قطع رابطه...خوب قطع رابطه بفرمایید منم برات نمره 20 کلاسو میخونم.:)

امیر Amir

عضو جدید

توجه کن

و دیگه اینکه نیما جان با تمام احترامیکه برای همه و شما قایل هستم ...من و شما آدم تحصیل کرده هستیم..

بچه 4 ساله که نیستیم که به من میگین قطع رابطه...خوب قطع رابطه بفرمایید منم برات نمره 20 کلاسو میخونم.:)
تاپیک باز کردین ...نظر ملتو بپرسین..

پس نظر هم میتونه تلخ باشه
هم شیرین

اینجوری شماها دارین یه جور خفقان فکری درست میکنید...

تازه واقعا حیف اعصابمون نیست که حالا بیاییم اعصا خودمونو خراب کنیم ببینیم شاد مهر چی ..کیه...

یه نظری میدیم تموم میشه میره...

کاش روی کار های دیگه اینقدر راسخ بودیم...

من قبلا هم شگفتم

یک سری کار های شادمهر عقیلی بد نبود...ولی از بعد از کانادا رفتنش ترک هاش مفت نمی ارزه...

توجه کن

منظورم از اون جمله که گفتم قطع رابطه ، گول زدنت نبود ! خواستم بگم که اگه در بحثی از کاهو بشه و توهینی به اونا بشه به من بر می خوره . منم آدم کینه ای هستم . خدا نکنه روزی از کسی کینه ای بدل بگیرم :smoke:
زیر سایت که نباید بنویسه به علایق و نظرات هم احترام بگذارید!!
ضمنا توی کدوم رشتت یاد گرفتی ؟ منظورت همون کتابداریه ؟ :whistle:

بالا