شادمهر عقيلي

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
يه تاپيكي زده شد در تالار فيلم و سينما به اسم محمد رضا گلزار ممنوع التصوير شد...در پي بحثايي كه در اون تاپيك انجام شد(كه پيشنهاد مي كنم بريد بخونيد)پاي شادمهر عقيلي هنرمند ايراني به بحثا باز شد ....
بحث سر اين هست كه شادمهر از زماني كه از ايران رفته به گفته ي بعضيا هنرش رو به پول فروخته....
بعضي هم مي گن نه آهنگاي شادمهر همون آهنگسازي قوي رو داره ولي فقط شعراش يكم ساده تر شده.....
خلاصه كلام اين تاپيك رو من زدم تا همه راجع به شادمهر عقيلي و مسئله ي از ايرا ن رفتنش و كلا بجثاي موسيقي يا فرهنگي مربوط به موضوع حرف بزنيم........
چون بحث يه بحث آزاده اينجا گذاشتم ولي خواهش مي كنم خواهش مي كنم خواهش مي كنم:
به عقايد هم احترام بگذاريد و به كسي توهين نكنيد

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فقط این و میگم ...............که رفت اونور و خودش و خراب کرد.
آهنگای بی معنی و بدون هیچ مفهومی و خوند.
توی ایران خیلی قشنگ تر و بهتر می تونست ادامه بده .
نه آهنگایی مثل(لنگه ی من و)..................
حیف
واقعا حیف
بعضی از آدما ..................هیچ وقت قدر خودشون و ندونستن

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب باز هم قبل از شروع بحث خواهش مي كنم از همه احترام به خودشون طرف بحثشون و شخص مورد بحث رو حفظ كنند
با تشكر

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
آسمان جان ممنون كه تاپيك جداگونه ساختي البته فكر ميكنم موضوع محمدرضا گلزار اونجا تموم شده بود ...به هر حال من پستهايي كه اونجا يه جوري به من مربوط ميشد رو QOUTE ميكنم و اينجا هم جواب ميدم
بازم ممنون :w30:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهشا واسه انتقاداتتون دليل هم بياريد

اهنگ هاش مفت نمی ارزه...

اين انتقاد نيست احساس شخصيته

حالم بهم خورد وقتی اون آهنگی که میخوند...

((حالا بیا اینجا اونجا نه))

بازم انتقاد نيست احساس شخصيته خوب دليلي نداره همه از اون سبك آهنگ خوششون بياد ...
خيلي واسم جالبه هميشه كسايي كه ميخوان از شادمهر انتقاد كنن اول از همه دست ميذارن رو آهنگ بيا اينجا اونجا نه و فكرميكنن كه زدن به هدف ولي من تا حالا نديدم هيچ كدومشون حتي بدونن سبك اون آهنگ چيه...كه اگه ميدونستن هيچ وقت ازش انتقاد نميكردن

اه اه چندش آوره..انگار 4 تا ادم مست و لات دارند معرکه میگیرن..

اه اه..
...
انتقادت مربوط به الهام كارگردان اين آهنگ ميشه نه شادمهر (كه البته شادمهر به خاطر كارهاي ضعيف ايشون ديگه باهاش همكاري نكرد و ويديوهايي كه ايشون ساخته بودن رو هم ديگه بهشون اجازه پخش نداد)

خدایش بیامرزد ای داریوش....ای سیاوش خورشتی.....
...

نه انتقاد بود و نه به من ربطي داشت ...ولي اينا كه نمردن هنوزم دارن كار ميكنن ..لطفا اسم آقاي قميشي رو هم مسخره نكن چون ممكنه سياوش هم طرفدارايي داشته باشه كه ناراحت بشن

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش مي كنم پيشنهاد آرچي بود.......
فقط خواهش من يادتون نره....نظر بقيه هم كحترم هست اينم كه مي دونيد.....;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فكر مي كنم خيلي ضعيف شد وقتي از ايران رفت قدر خودشو ندونست

كاشكي مي موند و مي خوند ديگه از اهنگاي قشنگش خبري نيست شعراشم تكرار توش زياده ولي در كل خواننده ي خوبي بود

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسمان جان اگه اجازه بدی تو همون تاپیک شادمهر مفصل دربارش بحث کنیم.درسته که همینو میتونست جور دیگه ای بگه ولی کلیپش واقعا بد بود.همینطور کلیپهای اخیرش که دیگه ....
اگه مشکلت لحنشه خوب باشه من معذرت میخوام ولی درباره ی خود شادمهر و کلیپاش ...

خانم آرچي هم هميشه واسه من محترم بودن ... اگه با نظر اميراحمد موافق بودين پس فكر ميكنم جواب شما رو هم داده باشم ولي اگه خودتون هم انتقاد ديگه اي داريد حتما مطرح كنيد

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه ...

فقط همين اول يه خواهشي از همه دارم كه به زندگي خصوصي شادمهر كار نداشته باشيد مثلا اينكه چندتا دوست دختر داره و چرا صليب ميندازه گردنش و ازين جور حرفهاي بي سروته...چون شادمهر هم مثل همه يه آدمه كه هر جور دوست داشته باشه ميتونه زندگي كنه اگرم گناهي بكنه به حساب منو شما نميريزن ...

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

كاشكي مي موند و مي خوند ديگه از اهنگاي قشنگش خبري نيست شعراشم تكرار توش زياده ولي در كل خواننده ي خوبي بود
منم همین و گفتم;)

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقم ........بحث رو به زندگي خصوصي نكشونيد.....
در ضمن يه سوال گنده برام پيش اومده ......توجه كردي بچه ها اكثرا تو هر دو تاپيك شادمهرو فقط خواننده مي دونن در حالي كه هنر آهنگسازي شادمهر بي نظير بوده و هست و اين همون كمبود اطلاعاتيه كه من عنوان كردم ......
فقط شعر آهنگا مورد توجهه؟؟؟:(

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که دیگه اسمان جون ............وقتم و با آهنگای بی خود تلف نمی کنم
فقط اونایی و گوش می دم که توش معنا و مفهومی باشه
حیف وقت که آدم بخواد باسه ی بعضی خواننده ها بذاره (کلی گفتم)

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

بازم ميگم دليل بياريد يعني چي قدر خودشو ندونست؟

كاشكي مي موند و مي خوند ديگه از اهنگاي قشنگش خبري نيست شعراشم تكرار توش زياده

در مورد قسمت اول: به نظر من و خيلي هاي ديگه هنوزم كاراش قشنگه و به نظر من قدرت آهنگسازيش در مقايسه با وقتي كه تو ايران بود خيلي خيلي حرفه اي تر شده

در مورد قسمت دوم: منم قبول دارم و فكر ميكنم شادمهر تو بعضي آهنگاش شعرو مزاحم آهنگ ميدونه و چون در درجه اول به آهنگ اهميت ميده شعرو قربوني آهنگ ميكنه خيلي وقتها هم شعرهارو با هم مخلوط ميكنه كه اين مسئله باعث اختلاف بين شادمهر ونيلوفر لاريپور شد كه از قديميترين دوستا و ترانه سراهاي آهنگاي شادمهر بود

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقم ........بحث رو به زندگي خصوصي نكشونيد.....
در ضمن يه سوال گنده برام پيش اومده ......توجه كردي بچه ها اكثرا تو هر دو تاپيك شادمهرو فقط خواننده مي دونن در حالي كه هنر آهنگسازي شادمهر بي نظير بوده و هست و اين همون كمبود اطلاعاتيه كه من عنوان كردم ......
فقط شعر آهنگا مورد توجهه؟؟؟:(

آسمان جان دقيقا زدي به هدف;);););)
درد منم اينه كه هر وقت ميخواييم در مورد چيزي نظري بديم اول اطلاعاتمونو كامل كنيم بعد نظر بديم
شادمهر هم خوانندس هم نوازنده هم آهنگساز هم بازيگر و... خودش هم هميشه گفته نوازندگي رو بيشتر از بقيه هنرهاش دوست داره

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زدیم به هدف یعنی چی؟///////////
من که میگم حاضر به وقت تلف کردن ندارم برای اینه که
از مضمون آهنگاش خوشم نمیاد .
من حرفم از اول این بوده
حالا بازم سوالیه؟

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من یه چیز میگم
تو هم یه چیز
چرا نتونست تو ایران ادامه بده
البته این دفعه بدون در نظر گرفتن احساسات شخصیت جواب بده ..........لطفا"

تاپیک جالبیه . دست آسمون درد نکنه
ببخشید یکم رکم . همونجوری که من کامران و هومن رو دوست دارم میدونم شادمهرباز هم نسبت به شادمهر تعصبیه و دوسش داره . حق داره . کارش درسته ;)
راستش بنظر من و همونجوری که خودتون میدونید سبک شادمهر نسبت به وقتی که ایران بوده خیلی فرق کرده . اونجا هم آهنگ خوب خونده هم بد . البته آهنگ بدش بنظر من از تعداد انگشتان یک دست کمتره .
کیفیت کارش هم عوض شده .
البته اینو هم حتما میدونید که اگه شادمهر نمیرفت راه واسه خواننده های امروزیه ایران باز نمیشد ! زمان شادمهر شرایطش اینجوری بود که باید میذاشت و میرفت واسه معرفی کردن خودش و واسه پیشرفتش .
کارای شادمهر رو دوست دارم . اونجا با بعضی از آهنگاش سبک آورده .
شعر بعضی از آهنگاش سبک شده .
شعر قوی واسه معروف شدن و مطرح شدن یه خواننده خیلی مهمه
حالا فعلا اینا باشه تا بعد بقیش رو بگم ...

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه چیز میگم
تو هم یه چیز
البته این دفعه بدون در نظر گرفتن احساسات شخصیت جواب بده ..........لطفا"

من كي با احساسات شخصيم جواب دادم؟؟؟:eek::eek:

"

ممنوع تصوير --ممنوع صدا --ممنوع نوازندگي ---ممنوع آهنگسازي

حالا تو اگه جاي شادمهر بودي چيكار ميكردي؟؟؟؟ واي ميستادي تا ممنوع الخروجت هم كنن اون وقت واسه اينكه خرج زندگيتو در بياري بشيني گدايي كني؟؟ يا اينكه ميرفتي اونجا كه قدر تو بدونن؟؟؟

بهت ميگفت ميرم جايي كه قدرمو بدونن
واسه رنگ نگاهم تا سحر غزل بخونن... :heart:

الحق كه اين آهنگ در وصف خود شادمهره:redface:

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خب حالا مشکل از کی بوده
چرا برای بقیه این طور نبوده و دارن به کارشون تو ایران ادامه میدن

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من فعلا بايد برم شب دوباره به اين تاپيك سر ميزنم ...

نيما جان خوشحالم كه تو هم شركت كردي تو بحث ...ببخشيد وقت نكردم پستتو كامل بخونم ولي امشب حتما ميام جواب ميدم

آسمان خانم باز هم از شما تشكر ميكنم :w17: فعلا... باي

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من شادمهر خواننده و اهنگساز خوبیه...همیشه اهنگاش به دل میشینه
اما تفاوتش قبل از رفتن به خارج وبعد از رفتن واسه خاطر شعرهای اهنگاشه
تا قبل از رفتن شعرهاش با محتواتر بود اما الان شعرهاش زیاد معنی و مفهوم نداره...به هر حال طبیعیه چون تا وقتی ایران بود سلیقه مردم ایران مخصوصا جوونهارو بیشتر میدونست و تو انتخاب شعرهاش این سلیقه رو در نظر می گرفت...اما به هر حال اگه شعر رو کنار بگذاریم اهنگاش خوبه...

خب حالا مشکل از کی بوده
چرا برای بقیه این طور نبوده و دارن به کارشون تو ایران ادامه میدن
بقیه کدومه محمد جون ؟
الان هر کسی رو که میبینی داره میخونه ، بعد از شادمهر اومده . همونجوری که گفتم راه واسشون باز شده .
مسئله سیاسی شد !
کسانی هم که همزمان با شادمهر یا قبلش بودن و الانم دارن به کارشون ادامه میدن ، که بحثشون جداست . اونا سبکشون فرق میکرد و از حیطه بحث ما خارجه . منظور ما پاپ بود

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نگو که اون موقع خواننده ی پاپ نبود که اصلا قبول ندارم
بود ولی به شهرت شادمهر نبود.

در مورد باز شدن راه که میگی
این و میگم می تونست صبر کنه و بمونه تو ایران مثل خیلیا و الآن راحت تر باشه
اشتباه از خودش بود که زود رفت

بله
ارغوان جان درست میگه . الان شادمهر با مخاطب های زیادی روبرو هست . طرفداراش جهانی شدن . پس باید واسه سلیقه همه آهنگ بسازه و ترانه بخونه .
اگه میبینین توی ویدیوهاش مثلا یه زن نیمه لخت هست واسه اینه که خواننده ها مجبورن واسه بیشتر معروف شدنشون در سطح جهانی چنین کاری کنن تا فروش هم خوب داشته باشن .
من از یکی از خواننده های زن ایرانی خودم شنیدم که ازش پرسیدند چرا میوزیک ویدیوهات لختیه گفت مجبوریم واسه فروش بیشتر در عرصه بین المللی این کارارو کنیم .
حالا بحث داریوش جداست که زن توی ویدیوهاش نمیاره چون اون دیگه زرفدارای خودش رو داره در حد 3 نسل!
پس یادمون باشه که شامهر دیگه فقط واسه سلیقه ایرونی آهنگ نمیسازه و نمیخونه .
یه پاورقی هم اضاف کنم در مورد کاهو جونم ::redface:
آهنگ اون با من از کاهو توی شبکه MTV اروپا ( حتما میدونید که پربیننده ترین شبکه شو دراروپاست . شایدم دنیا !) مدتها پیش پخش شد . دلیلش چی بود ؟ چون از قول خود دست اندر کاران شبکه های میوزیک ویدیوی اروپا، در سطح جهانی کارشون رو اجرا کردند . :w16: دمشون گرمه ;)

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واقعا جای تاسف داره
سطح فکریشون همینه دیگه

نه عزیزم .
اولا از کجا می دونست که اگه بمونه بقول شادمهر ممنوع الخروج نمیشه ؟ از کجا میدونست وضع اینجوری میشه ؟
دوما همونجوری که گفتم چون شادمهر رفت سازمان ارشاد تصمیم گرفت که جوونای خواننده رو در ساختن موزیک ویدیو آزادتر بذاره تا دیگه مسئله شادمهر تکرار نشه . این دیگه خیلی تابلوه .
از طرفی اگه ارشاد خواننده ها رو آزاد نمیذاشت مثل الان که توی شبکه ایران موزیک میبینید ، اونوقت همه به سمت خواننده های اونور آبی گرایش پیدا میکردند .
راستی یه سیاستی هم که سازمان ارشاد در پیش داشت و داره اینه که ، از هر خواننده ای که اونور آب میخونه یه مقلد هم در داخل کشور خودمون کشف کنه !! خیلی جالبه نه ؟ ولی این صحت داره باید باور کنی .
الان مشابه ساوش قمیشی ، اندی ، شادمهر ، کامران و هومن بصورت جداگونه و... زیاد شده . دلیلش هم همونه که گفتم ...

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خب اسمش روشه
آدم
تو قبولشون داری ؟
کارا و طرز فکرشون و ؟

بالا