سگ‌بازان بي‌حجاب در گلزار مطهر شهدا !+ تصاویر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sarp

مدیر بازنشسته
وای به روزی که تو اروپا و امریکا گراز گردانی تو معابر مد شه

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای به روزی که تو اروپا و امریکا گراز گردانی تو معابر مد شه
:surprised:درسته مطلب از یه سایت دیگه گرفته شده.کاری با درستی و غلط بودن کار اون خانومها هم ندارن چون نظرمو گفتم ولی به صرف داشتن منبع نباید هر مطلبی رو اینجا بزرگش کنیم.کار اون سایت هم اشتباه بوده من هیچوقت نمی تونم قبول کنم از من پنهانی عکس بگیرن تو اینترنت گنده ش کنن بعدشم درباره ش نظر بدن ولو اینکه کار زشت و ناپسندی انجام داده باشم.میگن جار زدن یه عمل زشت قبحش رو از بین میبره و از خود اون کارم بدتره.نمی دونم شاید من اشتباه میکنم.ولی این رسمش نیست.

Sarp

مدیر بازنشسته
:surprised:درسته مطلب از یه سایت دیگه گرفته شده.کاری با درستی و غلط بودن کار اون خانومها هم ندارن چون نظرمو گفتم ولی به صرف داشتن منبع نباید هر مطلبی رو اینجا بزرگش کنیم.کار اون سایت هم اشتباه بوده من هیچوقت نمی تونم قبول کنم از من پنهانی عکس بگیرن تو اینترنت گنده ش کنن بعدشم درباره ش نظر بدن ولو اینکه کار زشت و ناپسندی انجام داده باشم.میگن جار زدن یه عمل زشت قبحش رو از بین میبره و از خود اون کارم بدتره.نمی دونم شاید من اشتباه میکنم.ولی این رسمش نیست.
میدونم چی میگین
منظورم این بود که یقه استارتر رو نگیرید :دی

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی یه چیزی کوچیک شد ازش سوء استفاده شد باهاش دوکون بازشد پیش پاافتاده و چیپ میشه اونوقت هر ننه قمری به خودش اجازه اهانت میده ....خیلی ازخانواده هایی که شهیددادن بی ادعا و بی بهره حتی به عمد حتی باوجود مشکلات عدیده موندن وبه این افتخار کردن هستن خانواده هایی که باوجود شهید داشتن سربازی رفتن پی کا دوییدن ولی چون ارزش این خونها مراعات نشد ازبالا که کوچیک شد و هر فعلی بهانه اش شهید دادن بود ازپایین هیچ انتظاری نیست ...

• Like
واکنش ها: Sarp

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هنوز متوجه نشدم آیا جای مدفن شهید به بهانه گمنامی و بی کسی وسط معابر یا توی دانشگاه هست ؟
که چی چرا داغ دل عزیز از دست داده ها را حتی توی میدون وسوار تاکسی تازه باید کرد ؟
کم از تلویزیون رادیو و...میبینن کم عکس رو در و دیواره ؟
.....متاسفم که آب رفته برنمیگرده حرمت هم مثل آبرو ....قطر قطره جمع میشه ولی وقتی میریزه ....همش میره ....

persian golf

عضو جدید
:mad:چرا همه تیریپ توهین برداشتید!!!!! همینه که به هیچ جایی نمی رسیم. سریع همه داغ میکنن

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من نمی دونم چرا چپ و راست همه چیز را همه می خوان به اسلام ربط بدن و دفاع از جمهوری اسلامی !
مگر کسی که مسیحی بود نرفته جنگ ؟!
مگر همه اونایی که رفتن جنگ معتقد به اسلام و ارزش های اسلامی بودن ؟

توی جنگ مهم مذهب نبودن مهم ایرانی بودن بود
همه جور شهید هم هست مسیحی ، زرتشیتی و ...

هر کسی هم فکر می کنه خیلی کارش درسته و باحجابه بهتره به جای خدایی کردن و قضاوت دیگران یاد بگیره توهین و تهمت حق و ناس هست و رعایت کردنش واجب تر از اون چادری هست که بهش می باله

Schneider

مدیر بازنشسته
تا زیاده آدمای فضول و خاله زنکه تو مملکت که توی کاراییکه بهشون مربوط نمیشه دخالت میکنن
مثه همین مورد
آقا به توچه ربطی داره طرف چی پوشیده؟؟!
به توچه ربطی داره چی دستش گرفته اومده بیرون؟؟!
علاف-علاف گشتن از دختر و زن مردم عکس گرفتن ابلها...

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابک من که به این دوستمون توهین نکرده بودم چرا هر دو تا پست حذف کردی؟

پيرمرد فروم

عضو جدید
من تو این عکسها بی حجاب ندیدم
.
.
.
ولی واقعا اقدام مشکوکی بود
بچه ها رو به صورت خود جوش جمع کنید کفن بپوشیم با اسپری و چماق و چاقو بریم برای حفظ ارزشها
واقعا سکوت جایز نیست
عجب اصل مطلبو ول كرديد ميگيد بي حجاب نديديمو و .....
بعدشم تيكه هم ميندازن
والا من که بی حجاب ندیدم.لباساشم که کلا مشکیه بنده خدا.فکر نمیکنم کار درستی باشه که از مردم یواشکی عکس بگیرن بذارن تو نت. درضمن(دخترکان) کلمه زیاد جالبی نیست.
اول اينكه اين گروه از اونها هستند
بعدشم منم اصلا فكر نميكنم كه كار خوبي باشه كه تو مزار شهيدان ما از اين كارا بكنن و يكسري بيان به اونايي كه اطلاع رساني كردن گير بدن عجب

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
امثال اینها بی حجابانی هستن که چون گرگ صفتان دنبال کینه جوییند :mad:
کمتر از یک درصد احتمال میدم که به غیر عمد دس به چنین کارهایی میزنن
ا
لعنت:mad:[/B][/COLOR][/SIZE]

منم کاملا موافق هستم.مطمئنا برنامه ای در پشت این قضیه هست.این همه پارک.این همه بوستان تو تهران .تازگیها افراد بد حجاب از این اقدامها زیاد میکنن.هم تو بهشت زهرا و هم خیلی جاهای دیگه که میدونن افراد معتقد اونجاها رفت و امد دارن. تازگیها تو سمت مزار گلزار شهدای گمنام تو کلکچال زیاد میبینم.اونجا حتی دخترانی رو دیدم که روسری رو کلا برداشته بودن.حالا کیا میرن اون سمت؟حزب الهی ها و بسیجیها.

آخرین ویرایش:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

دختری که به اعتقاد بنده و برخی دوستان از قصد و با برنامه بره قبر شهدا باید رسوا بشه.

جاهایی اسلام غیبت رو مجاز شمره یکی غیبت از فاسق.فاسق کسی هست که کار بدی رو میخواد از قصد رواج بده.کار این دخترها با وضع حجاب نه چندان خوب با سگ بازی کنار قبر شهدا با وجود پارکهای متعدد و بزرگ چه معنایی میتونه داشته باشه.

بعضی دوستان خیلی میخوان این مسئله رو عادی جلوه بدن.حرمت مزار شهدای اسلام مثل حرمت مسجد میمونه.ایا عقل سلیم قبول میکنه اینها با این وضع به سگشون به مسجد برن؟؟؟

ما که هر دفعه میخواهیم بریم مزار شهدا وضو میگیریم اما حالا سگ...
واقعا متاسفم برا همتون.به خدا متاسفم.یه عده...
ولش کن!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی دونم چرا چپ و راست همه چیز را همه می خوان به اسلام ربط بدن و دفاع از جمهوری اسلامی !
مگر کسی که مسیحی بود نرفته جنگ ؟!
مگر همه اونایی که رفتن جنگ معتقد به اسلام و ارزش های اسلامی بودن ؟

توی جنگ مهم مذهب نبودن مهم ایرانی بودن بود
همه جور شهید هم هست مسیحی ، زرتشیتی و ...

هر کسی هم فکر می کنه خیلی کارش درسته و باحجابه بهتره به جای خدایی کردن و قضاوت دیگران یاد بگیره توهین و تهمت حق و ناس هست و رعایت کردنش واجب تر از اون چادری هست که بهش می باله

به معدود شهدای مسیحی و زرتشتی کاری ندارم که حرف شما درسته .اما نود و نه درصد شهیدای ما برای اسلام رفتن شهید شدن.
تا دلت بخواد هم برات سند میارم(وصیتنامه) که تا دلت بخواد توش حرف از دفاع از اسلام زده شد و نه دفاع از ایران.
میخوای موضع بگیری اول یه سند بیار تا به جای هر سند تو 5 تا سند بیارم.چطوره؟؟؟معامله خوبیه؟نه؟

پيرمرد فروم

عضو جدید
به معدود شهدای مسیحی و زرتشتی کاری ندارم که حرف شما درسته .اما نود و نه درصد شهیدای ما برای اسلام رفتن شهید شدن.
تا دلت بخواد هم برات سند میارم(وصیتنامه) که تا دلت بخواد توش حرف از دفاع از اسلام زده شد و نه دفاع از ایران.
میخوای موضع بگیری اول یه سند بیار تا به جای هر سند تو 5 تا سند بیارم.چطوره؟؟؟معامله خوبیه؟نه؟
سلام
كاملا درسته جنگ ما براي اسلام و شهدات بود شهداي ما هم براي همين ها رفتن
ولي وقتي يه سري نخوان قبول كنن همينه ديگه
انكار افتاب كاريست بس عجيب

fatima25

عضو جدید
سلام بچه ها
یه چیزی میگم چون واقعا اعصابم خورد میشه موضوعات کوچیک رو اینجوری بزرگش میکنید
اول.کسی که تاپیک رو زده خواستی کار مثبتی بکنی ولی خداییش تا از کسی که عکسش رو گرفتی و گذاشتی حلالیت نگیری پات گیره گیره ها
دوم.خود شهدا راضی هستن که ازشون دفاع بشه به هر قیمتی
گفتم به هر قیمتی چون شخصیت انسانی رو زیر سوال بردین و از طرفی دین رو چرا انقدر تو حرفاتون سپر قرا میدین به خدا دین اینجوری داره از بین میره
باید دنبال گسترشش باشیم نه....
سوم.دوستان شهدا به ما احتیاج ندارن ما هستیم که به اونها احتیاج داریم حالا اون خانوم چرا اونجا با سگش رفته میتونیم خیلی ساده بر خورد کنیم شاید ایشون هم مثل ما به شهدا نیاز داشته
با دامن زدن به موضوعات خودمون ضرر میکنیم
من این موضوع از یه سایت خبری گرفتم بعدم اگر این خانوم دوست نداشت با این وضیعت دیده بشه بااین سگش نمیو مد توی این مکان که هنوز برای خیلیا مقدس و تحمل اینجور بی حرمتی هارو ندارن!

anjam.vazife

عضو جدید
من این موضوع از یه سایت خبری گرفتم بعدم اگر این خانوم دوست نداشت با این وضیعت دیده بشه بااین سگش نمیو مد توی این مکان که هنوز برای خیلیا مقدس و تحمل اینجور بی حرمتی هارو ندارن!
شما دوست دارید با چادر عکستون اینجا باشه و من دربارت نظر بدم که کجات ایراد داره؟؟؟

abandoned

عضو جدید
اشتباه میکنی دوست عزیز من کار اونارو تایید نمیکنم
ولی کار شما رو هم تایید نمیکنم
نباید با کار غلطی کار غلط دیگه ای رو نقد کرد
به نظرم اون فردی که عکس رو گرفته باید به جای عکس گرفتن میرفت واز اونها با احترام میپرسید که چرا با سگ اونجا اومدند شاید دلیلی داشتند شایدم نه...
به هر حال نباید شخصیت کسی رو زیر سوال برد
خوبه که ما رو کرسی قضاوت نشستیم واگرنه هر فردی رو با کوچیک ترین کار اشتباهی محکوم میکردیم
دوستان جمعه به جمعه نامه اعمال به دست ولی عصر خوانده میشه بیایید دلشون رو بیشتر از این ازرده خاطر نکنیم.

پيرمرد فروم

عضو جدید
شما دوست دارید با چادر عکستون اینجا باشه و من دربارت نظر بدم که کجات ایراد داره؟؟؟

سلام درس صحبت كنيد لطفا در مورد ديگران بنظرم خيلي تاپيكه درس و بجايي بود وقتي هتك حرمت شهدا ميشه پس بايد انتظار برخورد هم داشته باشن اين همه مكان واسه گردش بعدش يه راست با سگ ميان گلزار شهدا تا كي مثل كبك سر به زير برف كردن

گاما

عضو جدید
این مطلب رو متاسفانه یه سری سایت های افراطی کار کردن که نقل و بحثش اینجا به نظرم خیلی جالب نیست
دوم : نظر شخصی من اینه که هر لباسی برای جایی درست شده و هر کاری رو نمیشه هر کجا دلمون خواست انجام بدیم و بگیم خیلی مثلا روشن فکریم
این مطلبی که می گم اصلا ربطی به مسلمون بودن یا نبودن نداره در همه جای دنیا برای رفته گانشون احترام قائل هستن چه برسه به شهداشون
خود من امسال بعد از سالها رفته بودم سری به اهل قبور بزنم حقیقتا گاهی فکر می کردم اومدم عروسی از بس قیافه های آنچنانی دیدم
من با لباس پوشیدن و تیپ زدن و حتی با سگ هیچ مخالفتی ندارم ضمن این که این خانم لباس و تیپ خاصی نداره و خیلی ساده است اما آوردن سگ کمی جای صحبت داره
من فکر میکنم جوون این دوره به علت های مختلف همه چیز رو داره با هم قاطی میکنه و البته یه جورهایی تقصیری هم نداره
خلاصه حرفم رو بگم
1 - نقل این مطلب توی سایت های افراطی به نظر من بیشتر مشکوکه تا حضور این دختر
2 - سعی کنیم در هر محلی حاظر شدیم ( چه حسینیه چه پارتی شبانه ) به عقاید کسانی که اونجان احترام بگذاریم و زیاده روی نکنیم
3 - سعی کنیم تا هرچی دیدیم سریع جبهه نگیریم و سر و صدا به پا نکنیم
4 - هیچ چیز مقدسی وجود نداره تنها احترام به عقاید و نظر دیگرانه که مهمه همونطور که انتظار داریم عقاد ما محترم شمرده بشه

پيرمرد فروم

عضو جدید
این مطلب رو متاسفانه یه سری سایت های افراطی کار کردن که نقل و بحثش اینجا به نظرم خیلی جالب نیست
دوم : نظر شخصی من اینه که هر لباسی برای جایی درست شده و هر کاری رو نمیشه هر کجا دلمون خواست انجام بدیم و بگیم خیلی مثلا روشن فکریم
این مطلبی که می گم اصلا ربطی به مسلمون بودن یا نبودن نداره در همه جای دنیا برای رفته گانشون احترام قائل هستن چه برسه به شهداشون
خود من امسال بعد از سالها رفته بودم سری به اهل قبور بزنم حقیقتا گاهی فکر می کردم اومدم عروسی از بس قیافه های آنچنانی دیدم
من با لباس پوشیدن و تیپ زدن و حتی با سگ هیچ مخالفتی ندارم ضمن این که این خانم لباس و تیپ خاصی نداره و خیلی ساده است اما آوردن سگ کمی جای صحبت داره
من فکر میکنم جوون این دوره به علت های مختلف همه چیز رو داره با هم قاطی میکنه و البته یه جورهایی تقصیری هم نداره
خلاصه حرفم رو بگم
1 - نقل این مطلب توی سایت های افراطی به نظر من بیشتر مشکوکه تا حضور این دختر
2 - سعی کنیم در هر محلی حاظر شدیم ( چه حسینیه چه پارتی شبانه ) به عقاید کسانی که اونجان احترام بگذاریم و زیاده روی نکنیم
3 - سعی کنیم تا هرچی دیدیم سریع جبهه نگیریم و سر و صدا به پا نکنیم
4 - هیچ چیز مقدسی وجود نداره تنها احترام به عقاید و نظر دیگرانه که مهمه همونطور که انتظار داریم عقاد ما محترم شمرده بشه

1-تو هر محلي نبايد حاظر شد مجلس درست و مجلس خراب داريم 2-سرع كه نبايد جبهه گرفت ولي اگه ادم بفهمه به ارزش ها و باورها خدشه و ضرر عمدي وارد ميشه چرا سر و صدا به پا نكرد ؟! 3هيچ چيز مقدسي وجود نداره ؟! اينم ديگه از اون حرفهاستا ( چند مثال دارم كه نميارم كه اگه بيارم بحث 180 درجه ميچرخه)

گاما

عضو جدید
1-تو هر محلي نبايد حاظر شد مجلس درست و مجلس خراب داريم 2-سرع كه نبايد جبهه گرفت ولي اگه ادم بفهمه به ارزش ها و باورها خدشه و ضرر عمدي وارد ميشه چرا سر و صدا به پا نكرد ؟! 3هيچ چيز مقدسي وجود نداره ؟! اينم ديگه از اون حرفهاستا ( چند مثال دارم كه نميارم كه اگه بيارم بحث 180 درجه ميچرخه)
از آخر به اول بریم !
1 - دوست عزیز هر کسی باور خودش رو میگه بنابراین اگر به نظر شما چیزهای مقدسی وجود داره هیچ اشکالی از نظر من نداره اما من باور دارم که مطلقا هیچ چیز مقدسی وجود نداره و تمام این مقدسات ساخته انسانه ( شخصیت ساخته انسان نیست اما مقدس کردنش ساخته دست انسانه )
2 - اول اینکه عمدی و غیر عمدی رو نمیشه به سادگی فهمید دادگاه لازم داره از این که مدام خودمون نقش دادستان و قاضی رو بازی کنیم به نتیجه ای نخواهیم رسید . دوم با جبهه گرفتن و سر و صدا که ارزشها نجات پیدا نمی کنن ! اگر پیامبر ها هم می خواستن تا کسی نسبت به ارزشهاشون حرکتی کرد سر و صدا راه بندازن که فرقی با مخالفانشون نداشتن توصیه می کنم برگردین و حداقل روی زندگی پیامبر اسلام در دوران زندگی در مکه یک مروری بفرمایید
3 - نمی خوام وارد بحثش بشم که چه مجالسی رو با چه شرایطی میشه شرکت کرد و کدوم ها رو نمیشه اما بطور کلی حتی بدترین ها رو اسلام گفته تجسس نکنید بله اگر منظورتون علنی هست یک بحث جداست ولی خصوصی و در خفا با وجود منع اسلام از انجامش ولی تجسس و برخورد رو جایز ندونسته و عقابش رو با خداوند دونسته که چه بسا تجسس در این موارد از اصل چنین مجلسی بدتر باشه ( چون یک چیز مخفی به جامعه کشونده میشه و گناه علنی میشه و قبح گناه میشکنه چنان که الان شکسته )

پيرمرد فروم

عضو جدید
از آخر به اول بریم !
1 - دوست عزیز هر کسی باور خودش رو میگه بنابراین اگر به نظر شما چیزهای مقدسی وجود داره هیچ اشکالی از نظر من نداره اما من باور دارم که مطلقا هیچ چیز مقدسی وجود نداره و تمام این مقدسات ساخته انسانه ( شخصیت ساخته انسان نیست اما مقدس کردنش ساخته دست انسانه )
2 - اول اینکه عمدی و غیر عمدی رو نمیشه به سادگی فهمید دادگاه لازم داره از این که مدام خودمون نقش دادستان و قاضی رو بازی کنیم به نتیجه ای نخواهیم رسید . دوم با جبهه گرفتن و سر و صدا که ارزشها نجات پیدا نمی کنن ! اگر پیامبر ها هم می خواستن تا کسی نسبت به ارزشهاشون حرکتی کرد سر و صدا راه بندازن که فرقی با مخالفانشون نداشتن توصیه می کنم برگردین و حداقل روی زندگی پیامبر اسلام در دوران زندگی در مکه یک مروری بفرمایید
3 - نمی خوام وارد بحثش بشم که چه مجالسی رو با چه شرایطی میشه شرکت کرد و کدوم ها رو نمیشه اما بطور کلی حتی بدترین ها رو اسلام گفته تجسس نکنید بله اگر منظورتون علنی هست یک بحث جداست ولی خصوصی و در خفا با وجود منع اسلام از انجامش ولی تجسس و برخورد رو جایز ندونسته و عقابش رو با خداوند دونسته که چه بسا تجسس در این موارد از اصل چنین مجلسی بدتر باشه ( چون یک چیز مخفی به جامعه کشونده میشه و گناه علنی میشه و قبح گناه میشکنه چنان که الان شکسته )
سلام
به ترتيب پيش ميريم
1-هر كسي كه باور خودشو داره ولي باورهاي ديني نشات گرفته از دين پيامبرها هستند (اوني كه من تو نظرمه) كه اونم باز از طرف خداست كه پيامبر ميرسونه
پس پيامبر برگزيده ي خداست براي رسالت پس ....... پس اين تقدس ساخته ي ذهن نيست ! پس بازي با كلمات ميتونه راحت و قشنگ باشه اما حرف حساب جاي ديگري داره
2-واسه هر چيزي كه نبايد دادگاه گرفت مثال سادش اينه كه يه نفر مستقيما يه وسله ي شما رو بدزده و شما هم بدونيم خوب اين كه دادگاه نميخوا (البته شرايط هم مهمه) -عمد وغير عمد با قوه ي عقل مشخص ميشه و با چشم پوشي از مشهورترين چيزهاي حق هم ميشه رد شد
فكر نكنم دونستن اين كه مردم ايران دوست ندارن يكي بياد و سگ ببره طرف قبرشون چه بسا كه اون قبر شهيد و .... باشه-جالب اينه كه همه پارك حالا قبر !؟ عجب
پس ميبينم كه 3 حالت بيشتر پيش نمياد يا واقعا نفهم بودن يا عدم توجه به موقعيت (كه اينم امر بعيديه) يا عمد
چجوري با سر و صدا ارزش ها نجات پيدا نميكنن ؟! (((( اگر پیامبر ها هم می خواستن تا کسی نسبت به ارزشهاشون حرکتی کرد سر و صدا راه بندازن که فرقی با مخالفانشون نداشتن توصیه می کنم برگردین و حداقل روی زندگی پیامبر اسلام در دوران زندگی در مکه یک مروری بفرمایید)))
پيشنهاد ميكنم شما برويد و بر زندگي پيامبر مرور كنيد !ۀ چون اينو من بايد ميگفتم نمونه زياد هست تو زندگي پيامبر(ص)
3-اون بحث مجالس با شرايطش كه اسلام گفته لازم نيست دوباره گفته بشه پس وارد بحثش نشيد-رسيدگي به گناهانش كه توي برزخ و جهان آخرت هست كه اينو ادامه نميدم-((تجسس و برخورد رو جایز ندونسته و عقابش رو با خداوند دونسته که چه بسا تجسس در این موارد از اصل چنین مجلسی بدتر باشه))) منبع بياريد ؟! -(()( چون یک چیز مخفی به جامعه کشونده میشه و گناه علنی میشه و قبح گناه میشکنه چنان که الان شکسته ) ) اين رو برداشت رو از شما انتظار نداشتم همين كلام آخر شما 3 بحث مختلف ميشه كه باعث نتايج گناهان امروزه

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
کل کل کردن بی فایده است
آب تو هونگ کوبیدنه
مثل کبک سرشون کردن زیر برف
وقتی هر کس ساز خودش رو میزنه
بحث بی نتیجه است همیشه در ایران
این به مراتب اثبات شده!!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.