سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

MohammadAli.E

عضو جدید
سلام
ببخشید چجوری میشه babylon رو با firefox تطابق داد؟!
وقتی از کلید میانبر استفاده میکنم کلماتی که تو سیستم هستش رو ترجمه میکنه ولی تو مرورگر مشکل داره. بجای کلمه علامت تعجب یا نقطه میذاره.

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه خسته نباشین من یه سوال داشتم
برای ریکاوری کردن فایل های TS از کدوم نرم افزار باید بهره ببریم؟

hosin hosini

عضو جدید
با سلام
من می خواهم وارد سایت
http://www.comsol.com/
شوم ولی خطای
[h=1]Forbidden[/h]You don't have permission to access / on this server.
را می دهد
علت چیست؟ آیا به علت تحریم است
روشی برای استفاده از این سایت هست با تشکر

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام من می خواهم وارد سایتhttp://www.comsol.com/شوم ولی خطای[h=1]Forbidden[/h]You don't have permission to access / on this server. را می دهد علت چیست؟ آیا به علت تحریم استروشی برای استفاده از این سایت هست با تشکر
من الان تونستم وارد شم ، با چیزشکن امتحان کردی ؟

مهرناز*

عضو جدید
با سلام
دوستان من وقتی فایل pdfرو به و word تبدیل میکنم فونت هاش قاطی میشه؟چیکار کنم؟لطفا هر چه زودتر راهنماییم کنید
با تشکر

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان من وقتی فایل pdfرو به و word تبدیل میکنم فونت هاش قاطی میشه؟چیکار کنم؟لطفا هر چه زودتر راهنماییم کنید
با تشکر
سلام . فارسی رو نمیشه تبدیل به ورد کنید . نرم افزارش ساخته نشده

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
مشکلی نیست! مال خود ویندوزه! گاهی خیلی سریعه و شما نمی بینیدش و گاهی هم چند لحظه ای نمایشش طول می کشه!

merci.ye soale dige ham dashtam.man widows 8 nasb kardam vase farci type kardan chikar konam?
windows ghablie ke gofte budin beram control panel languego zadam dorost shod vali in ba un fargh mikone .nemishe.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
merci.ye soale dige ham dashtam.man widows 8 nasb kardam vase farci type kardan chikar konam?
windows ghablie ke gofte budin beram control panel languego zadam dorost shod vali in ba un fargh mikone .nemishe.
با سلام،
برای این کار از مسیر Control Panel\Clock, Language, and Region\Language، روی Add a language کلیک کنید و فارسی رو انتخاب کنید!

salina66

عضو جدید
سلام......من برای کار با end note مشکل دارم........ولی میخوام سریع جواب بگیرم.......اگه کسی بلده لطفابهم پی ام بده:salinasharifi@gmail.com

rabkayalea

عضو جدید
ا عرض سلام خدمت مدیر محترم و سایر دوستان عزیز
بعد از نصب ویندوز 8 رو لپتاپم مشکلی دارم که کاملا کلافم کرده و برای حلش به هر دری میزنم به نتیجه نمیرسم وقتی این فروم رو دیدم کمی امیدوار شدم که شاید بتونم از تجربیات شما استفاده کنم
مشکلم اینه که خروجی s-vidio غیر فعاله و تو تنظیمات گرافیگ هم نیست. تمام ورژن های درایور گرافیک لپتاپم رو امتحان کردم درست نشد. ضمنا در ویندوز xp و ویندوز 7 هیچ مشکلی نداشت و فعال بود. درایور گرافیک کاملا نصب میشه وکارت گرافیک رو میشناسه ولی خروجی های کارت تصویر در قسمت graphics properties موجود نیست. لطفا کمکم کنید. مدل لپتاپ توشیبا satellite a100 و مدل کارت گرافیک mobile intel(r) 945gm express chipset family
پیشاپیش متشکرم.

wolf.man

عضو جدید
سلام.برای بازیابی ایمیل هایی که پاک شده غیر از امکاناتی که خود میل سرور داره (trash,..) راه دیگی هست؟ مثلن میشه از طریق نرم افزار ایمیا ها یا history چت رو بازیابی کرد؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من تازه یاهو مسنجر رو نصب کردم ولی لاگ ان نمیشه میگه مطمئن شوید به اینترنت وصل هستید و کانکشن تون رو بررسی کنید ؟؟؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من تازه یاهو مسنجر رو نصب کردم ولی لاگ ان نمیشه میگه مطمئن شوید به اینترنت وصل هستید و کانکشن تون رو بررسی کنید ؟؟؟
مشکل شبیه این رو یکی دیگه از بچه ها هم داشت ظاهرا راه خاصی نداره ، با چیز شکن یا یه کانکشن دیگه امتحان کنید شاید درست شد

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.برای بازیابی ایمیل هایی که پاک شده غیر از امکاناتی که خود میل سرور داره (trash,..) راه دیگی هست؟ مثلن میشه از طریق نرم افزار ایمیا ها یا history چت رو بازیابی کرد؟
خیر نمیشه مگه اینکه خود یاهو براتون استین بالا بزنه که اونم ممکن نیست

sanam_el

عضو جدید
یعنی یه چیزی شبیه به ویروس سیستم تون رو آلوده کرده و چیزی رو جایگزین Explorer ویندوز کرده! Explorer همین محیطیه که توش کار می کنید، مثل Desktop و My Computer و اینا!! اوایل جایگزینی چیزی نمایش داده نمی شه اما بعد از چند بار ریست حل می شه! اگه می خواید ویندوز عوض کنید، باید بلافاصله بعد از نصب ویندوز و بدون این که وارد درایوهاتون یا چیزی مثل Flash بشید، یه آنتی ویروس درست و حسابی بریزید!
اگه مشکل سخت افزاری مثل کارت گرافیک یا کابل مانیتور باشه کلاً حتی قبل از بالا اومدن ویندوز هم تصویری نخواهید دید!

پس مثلا آنتی ویروس ند به درد نمی خوره؟چه آنتی ویروسی دقیقا؟
اگر این جوریم حل نشد یعنی مشکل سخت افزاریه دیگه، درسته؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ا عرض سلام خدمت مدیر محترم و سایر دوستان عزیزبعد از نصب ویندوز 8 رو لپتاپم مشکلی دارم که کاملا کلافم کرده و برای حلش به هر دری میزنم به نتیجه نمیرسم وقتی این فروم رو دیدم کمی امیدوار شدم که شاید بتونم از تجربیات شما استفاده کنممشکلم اینه که خروجی s-vidio غیر فعاله و تو تنظیمات گرافیگ هم نیست. تمام ورژن های درایور گرافیک لپتاپم رو امتحان کردم درست نشد. ضمنا در ویندوز xp و ویندوز 7 هیچ مشکلی نداشت و فعال بود. درایور گرافیک کاملا نصب میشه وکارت گرافیک رو میشناسه ولی خروجی های کارت تصویر در قسمت graphics properties موجود نیست. لطفا کمکم کنید. مدل لپتاپ توشیبا satellite a100 و مدل کارت گرافیک mobile intel(r) 945gm express chipset familyپیشاپیش متشکرم.
شما مطمینی درایوری که نصب میکنی مخصوص ویندوز 8 هستش ؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس مثلا آنتی ویروس ند به درد نمی خوره؟چه آنتی ویروسی دقیقا؟اگر این جوریم حل نشد یعنی مشکل سخت افزاریه دیگه، درسته؟
اگه با نصب دوباره ویندوز مشکلتون حل نمیشه احتمالا همون ویروسه ، بعیده سخت افزاری باشه ..با کسپر یا اویرا چک کن

بالا