سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

رسول21

عضو جدید
با سلام
ارت کم ورژن8.1 رو نصب کردم کرکش رو هم کپی کردم محل نصبش ولی اجرا نمیشه این ارور رو میده چکار کنم
the ordinal3 could not be located in the dynamic link library pscript.dll

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه چطور میشه به راحتی دو تا win رو به سیستم نصب کرد؟

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه چطور میشه به راحتی دو تا win رو به سیستم نصب کرد؟

با سلام
به همان راحتی که می فرمائید .
ابتدا ویندوز ورژن پائین تر (مثلا XP) را در یک درایو نصب کرده و ویندوز بعدی (مثلا 7) را در یک درایو دیگر نصب کنید .
بدون هیچ مشکلی هر دو ویندوز فعال خواهند بود .
با تشکر - سیستم 32

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان 7 نصب کردم و باهاش کار میکنم حالا میشه xp یا لینوکس رو نصب کنم یا باید ازول xp رو نصب کنم بعدش 7 رو بزنم

آخرین ویرایش:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا ؟ بعضی انتی ویروس ها رسما تروجان میشناسنش ، اینکه بعضی دیگه نمیشناسن دلیل پاک بودنش نیست ، میخوای دوباره اسکنش کنیم ببینیم چندتاشون بهش گیر میدن ؟ تاریخ اسکنش تو سایت ویروس توتال دقیقا با وقتی که شما اینو پست کردین مطابقت داره مثل اینه که قبل از پست کردن اسکنش کرده باشین به هر حال بهتره کار مشکوک انجام ندی ریپورت میشی

eeeee راست میگی ریپورت میشم ؟ ما تو انجمن گیم هرچی کرک برای بازی ها دانلود میکنیم ویروس شناخته میشه اینطور باشه که اونجا همه ریپورت میشن که ... اون فایل هیچ مشکلی نداره و چون داره یه تغییرات سیستمی توی cluster هارد انجام میده اونو ویروس میشناسه .. چون ویروس cluster هارد رو از بین برده و دیگه هارد نمیتونه با اون حالتش باز شه اینو که روش کلیک کنی تمام cluster هارد های رو از نو کپی میکنه و هارد ها درست باز میشن

software eng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من الان 7 نصب کردم و باهاش کار میکنم حالا میشه xp یا لینوکس رو نصب کنم یا باید ازول xp رو نصب کنم بعدش 7 رو بزنم

سلام دوست عزیز.روی 7 نمیشه xp نصب کرد.چون 7 ورژنش بالاتر از xp هست.اگر بخواهید 7 و xp رو باهم داشته باشید باید اول xp رو نصب کنید.اما برای لینوکس مشکلی نیست.میتونید روی 7نصب کنید.من خودم نصب کردم و استفاده میکنم.ولی اگه ویندوزتون رو پاک کنید دوباره نصب کنید باید لینوکس رو هم دوباره نصب کنید.چون انگار درایوی که لینوکس توش نصب شده گم میشه!!!

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همگی
نمی دونم جای بیان این مشکل اینجاست یا نه
حالا ما میگیم با اجازه!
راستش یه چند روزیه هر کاری می کنم نمی تونم با هیچ کدوم از ایمیلام برای هیشکی ایمیل بفرستم!
با مرورگرای مختلف هم امتحان کردم
یه همچین اروری میده

Capture.PNG

کسی می تونه کمک کنه؟

مرسی

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
eeeee راست میگی ریپورت میشم ؟ ما تو انجمن گیم هرچی کرک برای بازی ها دانلود میکنیم ویروس شناخته میشه اینطور باشه که اونجا همه ریپورت میشن که ... اون فایل هیچ مشکلی نداره و چون داره یه تغییرات سیستمی توی cluster هارد انجام میده اونو ویروس میشناسه .. چون ویروس cluster هارد رو از بین برده و دیگه هارد نمیتونه با اون حالتش باز شه اینو که روش کلیک کنی تمام cluster هارد های رو از نو کپی میکنه و هارد ها درست باز میشن
اونا هم چون ذاتا دارن کار خلاف انجام میدن اینطورن ، ولی وقتی برنامه ای قرار نیست کار غیرقانونی انجام بده نباید مشکلی باشه

f.cheraghali

عضو جدید
سلام. دوستان کسی می تونه راهنماییم کنه .
من می خوام چارت سازمانی شرکتمون رو با یک برنامه خوب در بیارم کسی می دونه از کدوم برنامه استفاده کنم . یا اون برنامه رو داره؟
البته یکم فوری ..................

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من می خوام چارت سازمانی شرکتمون رو با یک برنامه خوب در بیارم کسی می دونه از کدوم برنامه استفاده کنم . یا اون برنامه رو داره؟

اینکه خیلی راحته میتونی تو گوگل سرچ کنی "نرم افزار رسم چارت سازمانی " که یکسری نرم افزار های تخصصی بهت میده با ورد افیس هم میتونی کار کنی

arash 4

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز.روی 7 نمیشه xp نصب کرد.چون 7 ورژنش بالاتر از xp هست.اگر بخواهید 7 و xp رو باهم داشته باشید باید اول xp رو نصب کنید.اما برای لینوکس مشکلی نیست.میتونید روی 7نصب کنید.من خودم نصب کردم و استفاده میکنم.ولی اگه ویندوزتون رو پاک کنید دوباره نصب کنید باید لینوکس رو هم دوباره نصب کنید.چون انگار درایوی که لینوکس توش نصب شده گم میشه!!!

اهم ممنون
سلام یادم رفته بود بگم sorry

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام
دوست عزیز
از نرم افزارهای مختلفی می توانید برای رسم انواع نمودار ها استفاده کنید .
کار با دو نرم افزار Microsoft Office Visio و Edraw Max راحت است .
با تشکر - سیستم 32

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همگی
حالا ما میگیم با اجازه!
راستش یه چند روزیه هر کاری می کنم نمی تونم با هیچ کدوم از ایمیلام برای هیشکی ایمیل بفرستم!
یه همچین اروری میده

مشاهده پیوست 132494

کسی می تونه کمک کنه؟

مرسی

لطفا مارو یادتون نره..:)

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر همگی
حالا ما میگیم با اجازه!
یه همچین اروری میده

مشاهده پیوست 132494

کسی می تونه کمک کنه؟

مرسی

سلام

با توجه به پیغام خطا انتقال داده ای انجام نمیشود.
فکر میکنم به علت کندی سرعت اینترنت باشه.

با سلام
درایور دستگاه کپی sharp 1118 ar را میخواستم.
کسی داره؟
سلام

به این سه لینک سر بزنید.
من در نگاه اول مدل دستگاهتون رو پیدا نکردم شاید خودتون موفق شدید.
لینک 1
لینک 2
لینک 3

موفق باشید

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون که وقت گذاشتین
همینکاروکردم درست شده بودولی دوباره ارورمیده
مشاهده پیوست 131066

آخر لینک دانلود یه علامت سوال بزار لینک ریفرش میشه شاید درست شد ... یعنی لینک رو کپی کن اخر که rar داره یه علامت سوال بزار ... اینطوری .. ?film.rar

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون
اما سرعت اینترنتم اصلا تغییری نکرده!

هیچ کاری نمیشه کرد؟!
آخه واقعا بد دردیه!
راه حل خاصی به ذهنم نمیرسه.
با فــیلـترشکن و یا اگر براتون مقدور هست با یک سیستم دیگه تست کنید.
اخیرا چند مورد مشابه در مورد یاهو میل شنیدم.
شایدم مشکل از یاهو باشه.
موفق باشید

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
مشکل بدافزار یعنی چی دقیقا؟؟
ربطی به ویندوز نداره؟
اگر ویندوز رو عوض کنم بازم اسکن لازمه؟
یعنی یه چیزی شبیه به ویروس سیستم تون رو آلوده کرده و چیزی رو جایگزین Explorer ویندوز کرده! Explorer همین محیطیه که توش کار می کنید، مثل Desktop و My Computer و اینا!! اوایل جایگزینی چیزی نمایش داده نمی شه اما بعد از چند بار ریست حل می شه! اگه می خواید ویندوز عوض کنید، باید بلافاصله بعد از نصب ویندوز و بدون این که وارد درایوهاتون یا چیزی مثل Flash بشید، یه آنتی ویروس درست و حسابی بریزید!
اگه مشکل سخت افزاری مثل کارت گرافیک یا کابل مانیتور باشه کلاً حتی قبل از بالا اومدن ویندوز هم تصویری نخواهید دید!

arch.fr

عضو جدید
سلام دوستان،certificate eror چيه؟من وقتي ميخوام به بعضي سايت ها برم اين ارور رو ميده .

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان،certificate eror چيه؟من وقتي ميخوام به بعضي سايت ها برم اين ارور رو ميده .

با چی وصل شدی؟امکان داره که مجوز دسترسی به سایت رو نداشته باشید یا سایت خاصی باشه یاسایت خیلی قدیمی باشه

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
به احتمال زیاد ازمرورگرفایرفاکس استفاده میکنید . شما مرورگرجدیدتری دانلودکنید و نصب کنید .
مشکلتون به راحتی حل میشه

سیستم جامع دانشگاه پیام نور رو من با مرورگر اپرا باز کردم

بالا