سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

رضاکلاته

عضو جدید
سلام حدود2ماه پيش رولپ تاپ دوستم ويندوز8نصب کرديم حالا براي بازکردن هربرنامه اي فقط چپ کليک کارميکنه واشاره گربا قسمت صفحه لمسي کارنميکنه بهتر بگم اينه که اشاره گر حرکت ميکنه ولي براي بازکردن روي برنامه 2بارکه ضربه ميزنم برنامه بازنميشه به نظر شما مشکل چيه؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام حدود2ماه پيش رولپ تاپ دوستم ويندوز8نصب کرديم حالا براي بازکردن هربرنامه اي فقط چپ کليک کارميکنه واشاره گربا قسمت صفحه لمسي کارنميکنه بهتر بگم اينه که اشاره گر حرکت ميکنه ولي براي بازکردن روي برنامه 2بارکه ضربه ميزنم برنامه بازنميشه به نظر شما مشکل چيه؟

تو کنترل پنل تنظیمات موس رو چک کردین؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..سی دی رام لپ تاپ سی دی رو نمیخونه و سی دی رو میده بیرون...
چیکار باید کنم درست بشه؟
قبلا از کمکتون سپاسگذاری میکنم...
یه دی وی دی رایت کردم نصفه رایت کرد بعد دادش سی دیو بیرون از اون به بعد هر سی دی میزارم میده بیرون!!

آخرین ویرایش:

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام..سی دی رام لپ تاپ سی دی رو نمیخونه و سی دی رو میده بیرون...
چیکار باید کنم درست بشه؟
قبلا از کمکتون سپاسگذاری میکنم...

اتی جان سی دیت خالی نیست احیانا؟!!

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من از وقتی که اینترنتمو راه اندازی کردم media player از کار افتاده اصلا روی صفحه بالام نمیاد به نظرتون چش شده ؟چجوری باید درستش کنم

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
با سلام
1 فایل فشرده رو دانلود کردم ولی این ارور را می دهد
! C:\Users\ali7\Desktop\vrfgreg.part2.rar: Unexpected end of archive

آیا قابل تعمیر هست؟؟

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
با سلام
کول دیسک ورم رو زدم به 1 کامپیوتر کلی ویروس گرفت.حالا با 1 آنتی ویروس به روز شده اسکن کردم.f-secure
همه شون رو مشخص کرد و تمیز کرد ولی هنوز 500 ویروس تو فلش هست که با آنتی ویروس پاک نمیشه.چون زیادن هم بصورت دستی پاک کردنشون وقت میبره.
راهی هست؟

Arman 512™

عضو جدید
از آنتی ویروس Nod 32 یا Bitdifender استفاده کن.
آپدیت جدید باشه.
برو به این سایت و سریال اصل واسه Nod بگیر. بعد Clean File و بزنی پاک میکنه.
اگه هم اطلاعات مهمی داخلش نیست یا نیازی بهشون نداری و میتونی دوباره بگیریشون، هاردت رو فرمت کن ...

MIXIMOM6

عضو جدید
سلام. اول اينكه سوالاتمونو دقيقا كجا مي تونيم بپرسيم؟ از چه مسيري؟
حالا يه سوال داشتم از نرم افزار Access: چطور مي تونيم توي يه گزارش جدول بكشيم مثل جدولايي كه توي word ميشه كشيد؟ يه سوال ديگه هم دارم: چطور ميتونم از يه ركورد گزارش بگيرم؟ يعني راهي جز ***** كردن اون ركورد(ها) و بعد گزارش ازش گرفتن هست يا نه؟
ممنون ميشم راهنماييم كنيد.;)

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام
کول دیسک ورم رو زدم به 1 کامپیوتر کلی ویروس گرفت.حالا با 1 آنتی ویروس به روز شده اسکن کردم.f-secure
همه شون رو مشخص کرد و تمیز کرد ولی هنوز 500 ویروس تو فلش هست که با آنتی ویروس پاک نمیشه.چون زیادن هم بصورت دستی پاک کردنشون وقت میبره.
راهی هست؟
با سلام،
از کجا می دونید که اون 500 تای دیگه ویروس هستن؟

alimka

عضو جدید
یه دی وی دی رایت کردم نصفه رایت کرد بعد دادش سی دیو بیرون از اون به بعد هر سی دی میزارم میده بیرون!!
اینجا یه سوال پیش میاد دی وی دی شما رایتر هست یا رام ؟
اگه رامه که دهنشو آسفالت کردی و اگه بتونی باید تعویض کنی ! اگه نه هم باید یدونه اکسترنال تهیه کنی ! اینو می گم چون این مشکل یه بنده خدایه دیگم بود که با دی وی دی رام رایت کرده بود !
اگه نه چندتا سی دی یا دی وی دی مختلف بزار امتحان کن شاید درست شه ! اگه نشد به یه تعمیرگاه مراجعه کن اما خیلی مراقب باش سرت کلاه نزارن!

بالا