سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

panjere

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
من دو تا مشگل دارم.
1"جدیدا هارد دیسکم خراب شده بود.کامپیوترو دادم تعمیر گاه .درستش کرد و یه ویندوز هم برام نصب کرد(اکس پی)
تو صفحه ولکام یه یوزر ادمین داشت .من هم یه یوزر جدید باز کردم برا هردو تاش رمز گزاشتم.
حالا هر وقت کامپیوتر رو روشن میکنم .بدون زدن زمز مستقیم میره تو ادمین.وقتی لوگ آف هم میکنم باز همین ادمین بالا میاد.
منم برا اینکه برم یوزر خودم باید سوئیچ کنم بعد برم تو یوزرم.
لطفا کمک کنید.
2" مشکل دومم اینه که برا اینکه زبان کیبورد رو فارسی کنم .نمیتونم از آلت و شیفت استفاده کنم .باید رو آیکن زبان کلیک کنم بعد فارسی رو بزنم.
برای رفتن از فارسی به انگلیسی این مشکل رو ندارم.

در کل ممنون.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
این مسیر رو طی کردم : unistall realtek va NVIDIA >restart> set up NVIDIA >restart>set up Realtek

بعد از اینها error و محتویات تصاویری که براتون فرستادم تغییر کرد!
صدا همچنان قطعه و هنگام Play یه آهنگ ساده این error رو میده :

مشاهده پیوست 38631

با سلام،
فکر کنم جای دیگه ای مشکل داره که این طوری می شه! یه جا نوشته بود که خروجی HDMI به کارت گرافیک هم ربط داره که اونم Reinstall کردید.
از نرم افزار Driver Genius استفاده کنید. برنامه سخت افزارها رو اسکن می کنه و اگه درایورش قدیمی باشه، آپدیت می کنه! بعد هم خودش نصب می کنه!
البته امیدوارم سرعت اینترنت تون کم نباشه!
لینک دریافت:
کد:
[/URL][URL]http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=524&Title=Driver-Genius-Pro-9.0.0.186[/URL][URL="http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=524&Title=Driver-Genius-Pro-9.0.0.186"]

ضمناً سریال برنامه و پسورد فایل RAR تو همین آدرس هست فراموش نکنید برداریدشون!
امیدوارم دیگه حل بشه!
بازم ضمناً نگفتید که سخت افزاری علامت تعجب داره و اون متن رو هم نذاشتید!

ghabreson

عضو جدید
برنامه نویس c

برنامه نویس c

سلام
لطفا یه برنامه به زبان c که عددی را در مبنای x گرفته وبه مبنای y ببرد
فوری میخوام الان سر کلاسم

adadafafgasgsa

عضو جدید
زدن 8فیلم روی یک dvd4.7

زدن 8فیلم روی یک dvd4.7

سلام.دوست عزیز چطور میشه 8فیلم را روی یکdvd4.7رایت کرد نرم افزار خاصی دارد معرفی کنید البته به شرط پایین نیومدن کیفیت فیلم.نرم افزار convert x to dvdکیفیت رو بعد از زدن 8فیلم روdvdپایین میاره به جز این نرمافزار نرم افزار بهتر دیگری است یا نه؟

salamichobaran

عضو جدید
سلام ممکنه بگید برای دانلود جاوا تو این سایت باید چی کار کنم :gol: منظورم این نیست که جاوا رو کامپیوترم جاوا نسب نیست میخوام دانلودشون کنم

یعنی میخوام ازشون تو پاورپوینت استفاده کنم :gol:

بچه ها کسی جواب منو نمیده ؟ هفته بعد باید کنفرانس بدما

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.دوست عزیز چطور میشه 8فیلم را روی یکdvd4.7رایت کرد نرم افزار خاصی دارد معرفی کنید البته به شرط پایین نیومدن کیفیت فیلم.نرم افزار convert x to dvdکیفیت رو بعد از زدن 8فیلم روdvdپایین میاره به جز این نرمافزار نرم افزار بهتر دیگری است یا نه؟

با سلام
دوست عزیز ظرفیت نرمال یک حلقه DVD 4.7 دقیقا 2 ساعت فیلم است .
اگر نرم افزارهای تبدیل فرمت Compress نکنند نمی شود در یک حلقه بیش از 2 ساعت فیلم جا داد .
از خوبی های نرم افزار Convert X To DVD این است که تا حدود 5 ساعت فیلم را با کیفیت خیلی خوب و هر چه زمان فیلم بیشتر شود از کیفیت کاسته می شود .
همچنین فرمت خروجی این نرم افزار VOB هست که به صورت نرمال Chapter سازی می کند .
پیشنهاد من همین نرم افزار Convert X To DVD است .
با تشکر - سیستم 32

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مسیر رو طی کردم : unistall realtek va NVIDIA >restart> set up NVIDIA >restart>set up Realtek

بعد از اینها error و محتویات تصاویری که براتون فرستادم تغییر کرد!
صدا همچنان قطعه و هنگام Play یه آهنگ ساده این error رو میده :

مشاهده پیوست 38631

با سلام
دوست عزیز بعضی وقت ها مشکلات عجیبی پیش میان که توجیه کردنشون سخته .
بر روی سیستم یکی از مشتریهام بعد از نصب ویندوز درایور گرافیک را نصب کردم و بعد خواستم صدا را نصب کنم که همیشه Error می داد و صدا نصب نمی شد .
تا اینکه بعد از 3 بار عوض کردن ویندوز اول صدا رو نصب کردم و بعد شروع به نصب گرافیک کردم که در این صورت درست عمل کرد و صدا و گرافیک و مابقی درایورها نصب شدند .
پیشنهاد می دم یک بار بعد از نصب ویندوز اول درایور صدا رو نصب کنی و بعد به دنبال مابقی درایورها بری .
امیدوارم با اینکار مشکلتون رفع شه .

فکر کنم جای دیگه ای مشکل داره که این طوری می شه! یه جا نوشته بود که خروجی HDMI به کارت گرافیک هم ربط داره که اونم Reinstall کردید.
در جواب دوست عزیز جناب sayyad84 باید گفته شه که خروجی HDMI یک خروجی گرافیک ( تصویر ) هست که به LCD- LED- 3D و ... که از این تکنولوژی پشتیبانی می کنند و ضمنا همراه خود Speaker دارند وصل می شه تا بدون نیاز به اسپیکر صدا هم داشته باشید .
با تشکر - سیستم 32

easternstar

عضو جدید
با سلام،
از نرم افزار Driver Genius استفاده کنید. برنامه سخت افزارها رو اسکن می کنه و اگه درایورش قدیمی باشه، آپدیت می کنه! بعد هم خودش نصب می کنه!
البته امیدوارم سرعت اینترنت تون کم نباشه!
لینک دریافت:
کد:
[/URL][URL]http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=524&Title=Driver-Genius-Pro-9.0.0.186[/URL][URL="http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=524&Title=Driver-Genius-Pro-9.0.0.186"]

ضمناً سریال برنامه و پسورد فایل RAR تو همین آدرس هست فراموش نکنید برداریدشون!
امیدوارم دیگه حل بشه!
بازم ضمناً نگفتید که سخت افزاری علامت تعجب داره و اون متن رو هم نذاشتید!

سلام
ممنون از راهنمایی شما
در پیام 3366 گفتم پاسخ سوالتون رو .
هیچ علامت تعجبی در device manager نیست .
منظورتون کدوم متن کدوم پیامه؟
تمام عکس هارو دیدید؟
فکر میکنم همه قسمت هارو عکس گرفتم و گذاشتم
بازم هر پیامی که لازمه بگید تا بذارم.

Play.jpg

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از راهنمایی شما
در پیام 3366 گفتم پاسخ سوالتون رو .
هیچ علامت تعجبی در device manager نیست .
منظورتون کدوم متن کدوم پیامه؟
تمام عکس هارو دیدید؟
فکر میکنم همه قسمت هارو عکس گرفتم و گذاشتم
بازم هر پیامی که لازمه بگید تا بذارم.

مشاهده پیوست 38732

با سلام،
عذر می خوام چون خیلی قبل بود یادم رفته بود که نوشته بودید!
از این نرم افزار استفاده کردید؟ شما که این همه راه رو تست کردید، بذارید این نرم افزار درایوراتون و از جمله کارت گرافیک رو آپدیت کنه!

zaahhra

عضو جدید
سلام می خواستم بدونم لینک کتاب aho که مرجع درس کامپایلر هست رو دارید؟
اگه لطف کنید لینک دانلودش رو بذارید ممنون میشم

easternstar

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز بعضی وقت ها مشکلات عجیبی پیش میان که توجیه کردنشون سخته .
بر روی سیستم یکی از مشتریهام بعد از نصب ویندوز درایور گرافیک را نصب کردم و بعد خواستم صدا را نصب کنم که همیشه Error می داد و صدا نصب نمی شد .
تا اینکه بعد از 3 بار عوض کردن ویندوز اول صدا رو نصب کردم و بعد شروع به نصب گرافیک کردم که در این صورت درست عمل کرد و صدا و گرافیک و مابقی درایورها نصب شدند .
پیشنهاد می دم یک بار بعد از نصب ویندوز اول درایور صدا رو نصب کنی و بعد به دنبال مابقی درایورها بری .
امیدوارم با اینکار مشکلتون رفع شه .

در جواب دوست عزیز جناب sayyad84 باید گفته شه که خروجی HDMI یک خروجی گرافیک ( تصویر ) هست که به LCD- LED- 3D و ... که از این تکنولوژی پشتیبانی می کنند و ضمنا همراه خود Speaker دارند وصل می شه تا بدون نیاز به اسپیکر صدا هم داشته باشید .
با تشکر - سیستم 32

سلام
ممنون از راهنماییتون
نه مثل اینکه نمیخواد درست بشه!!
میخواستم بدون نصب دوباره میندوز درست بشه که مثل اینکه نمیشه!

easternstar

عضو جدید
با سلام،
عذر می خوام چون خیلی قبل بود یادم رفته بود که نوشته بودید!
از این نرم افزار استفاده کردید؟ شما که این همه راه رو تست کردید، بذارید این نرم افزار درایوراتون و از جمله کارت گرافیک رو آپدیت کنه!

برنامه رو دانلود کردم ، 20 تا آپدیت نیاز داشت که گفت اول پولشو بده بعد!
مثل اینکه چاره ای نیست و باید کسیرو بیارم پای سیستم که درستش کنه .
اگه فکری به ذهنتون رسید خیلی خیلی خوشحال میشم .

Sarp

مدیر بازنشسته
برو تالار کامپیوتر و اینترنت (پائینتر از تالارهای مهندسی - خیابون پنجم :D ) و از مدریش کرک یا پچ بخا واسه برنامه
جور میکنه

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز

می که گفتم سریال برنامه رو هم حتماً از همون سایت بردارید. اول سریال رو وارد کنید بعد آپدیت کنید.
خودم رفتم از سایته برداشتم:
روش کرک کردن:
ابتدا فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب کپی کنید و سپس از سریال موجود در فایل متنی برای رجیستر کردن نرم افزار از طریق منوی Help استفاده کنید.

از سریال زیر برای رجیستر کردن برنامه استفاده کنید:
BA-QZH-SQMQ-PY3X9-PVHGHX-YX-3ZG-SPRT-TBJEQ66

یه سؤالم دارم: مانیتورتون از ایناییه که اسپیکر هم دارن؟

آخرین ویرایش:

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از راهنماییتون
نه مثل اینکه نمیخواد درست بشه!!
میخواستم بدون نصب دوباره میندوز درست بشه که مثل اینکه نمیشه!

با سلام
دوست عزیز امروز به یه چیز دیگه ای برخورد کردم که برام جالب بود .
برای یکی از مشتری ها کارت صدا نصب کردم ولی از کارت صدا خروجی نمی داد .
بعد از کمی کل کل کردن با تنظیمات متوجه این شدم که در صورتی که دوتا لاین صدا داشته باشد . (( منظور 2 تا کارت صدا )) بایستی مشخص کنید که صدا از کدوم پخش بشه . از اونجایی که کارت گرافیک شما خروجی HDMI داره احتمالا صدای اون با خروجی صدا مادربرد جابجا شده .
برای این کار توی Control Pannel رفته وبعد Sound را باز کنید .
در تب Audio دو قسمت برای تعیین کارت صدا داره یکی برای پخش کننده و دیگری برای ضبط کننده صدا هر دو قشمت رو به حالت کارت صدا مادربرد قرار بدهید .
امیدوارم درست بشه . برای پیش فرض شدن ( Defult ) این عمل در ویندوز شما بایستی تیک انتهای همین صفحه رو علامت بزنید .
بعد از چک کردن نتیجه رو بنویسید تا در صورت درست نشدن فکر دیگه ای بکنیم .
با تشکر - سیستم 32

shakibaa77

عضو جدید
سلام

سلام

من باید ی برنامه در شبیه سازی کامپیوتر بنویسم که با استفاده از الگوریتم مونت کارلو یک شبه کد برای پیدا کردن درحت پوشا در یک گراف (g(v,e)بنویسد (فکر کنم پاسکال یا سی بهتر باشه )نمیدونم لطفا اگه میتونید برام بزارید راستی 4 shared نمیتونم دانلود کنم اگه میشه پیام خصوصی بزارید که متوجه بشم

ممنون از وقتی که میزارید :smile::gol:

sinus

عضو جدید
سلام
من ویندوزم 7 هست و با برنامه sound forge 7 میخوام صدا ضبط کنم ، اما صدایی که ضبط میکنم نویز داره، قبلا که با ویندوز xp کار میکردم تنظیماتی داشت که باعث میشد صدا با کیفیت باشه ، اما من با ویندوز 7 زیاد آشنا نیستم

ممنون میشم راهنماییم کنید.

easternstar

عضو جدید
می که گفتم سریال برنامه رو هم حتماً از همون سایت بردارید. اول سریال رو وارد کنید بعد آپدیت کنید.
خودم رفتم از سایته برداشتم:

یه سؤالم دارم: مانیتورتون از ایناییه که اسپیکر هم دارن؟

سلام
کاملا با دقت راهنمایی های شمارو گوش میدم و عمل میکنم.
رجیستر کردم. وقتی scan میکنم :
Scan.jpg

Fix رو میزنم :

ok میکنم ،این صفحه اینترنت و باز میکنه :http://www.driver-soft.com/order.html

مانیتورم اسپیکر جدا نداره , E1940 LG

پیوست ها

• Fix.jpg
    Fix.jpg
    39.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

easternstar

عضو جدید
با سلام
بعد از کمی کل کل کردن با تنظیمات متوجه این شدم که در صورتی که دوتا لاین صدا داشته باشد . (( منظور 2 تا کارت صدا )) بایستی مشخص کنید که صدا از کدوم پخش بشه . از اونجایی که کارت گرافیک شما خروجی HDMI داره احتمالا صدای اون با خروجی صدا مادربرد جابجا شده .
در تب Audio دو قسمت برای تعیین کارت صدا داره یکی برای پخش کننده و دیگری برای ضبط کننده صدا هر دو قشمت رو به حالت کارت صدا مادربرد قرار بدهید .
امیدوارم درست بشه . برای پیش فرض شدن ( Defult ) این عمل در ویندوز شما بایستی تیک انتهای همین صفحه رو علامت بزنید .
با تشکر - سیستم 32

سلام
ممنون از راهنماییتون
به آدرسی که گفتید رفتم .
تمام قیمت های مربوط به صدا ، نوشته no audio divices are installed
پشت Case قدیمی 3 تا خروجی صدا بود ، پشت این case جدید 6 تا .
وقتی فیش Speaker رو کامل جا نمیزنم یه صدای خش خشی میده اسپیکر، وقتی فیش و کامل در جاش قرار میدم ، صدای خش خش speaker کاملا قطع میشه

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
کاملا با دقت راهنمایی های شمارو گوش میدم و عمل میکنم.
رجیستر کردم. وقتی scan میکنم :
مشاهده پیوست 38917

Fix رو میزنم :

ok میکنم ،این صفحه اینترنت و باز میکنه :http://www.driver-soft.com/order.html

مانیتورم اسپیکر جدا نداره , E1940 LG

با سلام،
نرم افزارتون رو درست Register نکردید!!
وارد برنامه شید اگه ازتون خواست که آپدیت کنید NO کلیک کنید. حالا وارد محیط نرم افزار می شه و می خواد اسکن کنه، یه صفحه ی کوچیک روی صفحه ی اصلی بازه و یه دکمه ی SCAN داره این رو نزنید و روی ضربدر قرمز بالاش کلیک کنید تا بسته شه! حالا از منوی Help گزینه ی ENTER Code رو انتخاب کنید و سریالی که دفعه ی قبل دادم توش وارد کنید و Register رو بزنید. حالا برنامه رو ببندید و دوباره باز کنید. اگه دوست داشتید بزارید آپدیت شه و این دفعه SCAN رو بزنید. بعد از این که درایورها رو پیدا کرد و FIX NOW رو زدید شروع به دانلود می کنه!
اگه سریال کار نکرد بگید!

easternstar

عضو جدید
برای چندمین بار Realtek رو از cd mainboard نصب کردم ، ایندفعه انگار یه اتفاقایی افتاد!!
موقع restart بعد نصب صدای ویندوز از اسپیکر اومد.
حالا علامت ضربدر از روی آیکون بلندگو برداشته شده و تمام صفحات مربوط به صدا تغییر کرده .
البته هنوز صدا ندارم و فایل های صوتی اجرا نمیشن .به نظر میاد تنظیمات کنترل پنل مناسب نباشه .
شاید الان مشکل موضوعی باشه که جناب shoonisht در آخرین پیامشون مطرح کردن .
لطفا راهنماییم کنید .
از هر صفحه ای که لازمه بگید تا عکسشو بذارم .

easternstar

عضو جدید
با سلام،
نرم افزارتون رو درست Register نکردید!!
وارد برنامه شید اگه ازتون خواست که آپدیت کنید NO کلیک کنید. حالا وارد محیط نرم افزار می شه و می خواد اسکن کنه، یه صفحه ی کوچیک روی صفحه ی اصلی بازه و یه دکمه ی SCAN داره این رو نزنید و روی ضربدر قرمز بالاش کلیک کنید تا بسته شه! حالا از منوی Help گزینه ی ENTER Code رو انتخاب کنید و سریالی که دفعه ی قبل دادم توش وارد کنید و Register رو بزنید. حالا برنامه رو ببندید و دوباره باز کنید. اگه دوست داشتید بزارید آپدیت شه و این دفعه SCAN رو بزنید. بعد از این که درایورها رو پیدا کرد و FIX NOW رو زدید شروع به دانلود می کنه!
اگه سریال کار نکرد بگید!

بله دوباره انجام دادم ، ولی باز هم این کد عمل نکرد ،با اینکه بعد از وارد کردن کد ،پیغام میده که موفقیت آمیز بود و ممنون که ریجستر کردید ، ولی بعد از fix کردن ،بازم میخواد که ریجستر کنیم !

پیام قبلیمو دیدید ؟ :)

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
بله دوباره انجام دادم ، ولی باز هم این کد عمل نکرد ،با اینکه بعد از وارد کردن کد ،پیغام میده که موفقیت آمیز بود و ممنون که ریجستر کردید ، ولی بعد از fix کردن ،بازم میخواد که ریجستر کنیم !

پیام قبلیمو دیدید ؟ :)

بله به همون طریقی که تو آخرین پستشون گفته بودن باید برید و Default رو روی کارت صدا بذارید نه HDMI

easternstar

عضو جدید
با سلام
با تشکر - سیستم 32

سلام سیستم 32
ممنون از کمک هاتون
فکر کنم مشکل داره رفع میشه :)
رای چندمین بار Realtek رو از cd mainboard نصب کردم ، ایندفعه انگار یه اتفاقایی افتاد!!
صدای ویندوز پخش میشه ، پخش فایل های صوتی هنوز مشکل داره .
حالا علامت ضربدر از روی آیکون بلندگو برداشته شده و تمام صفحات مربوط به صدا تغییر کرده .
به نظر میاد تنظیمات کنترل پنل مناسب نباشه .
Sound.jpg

شاید الان مشکل موضوعی باشه که شما در آخرین پیامتون مطرح کردید .
لطفا راهنماییم کنید .
راستی یه صفحه ای هم با نام Realtek باز میشه که تنگار برای تنظیمات port ها یا plug in شدنه .

!sahar!

عضو جدید
پروژه n وزير به زبان ++c با سورس كامل رو میخوام.
اگه میشه بهم سریع جواب بدید.متشکرم.

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سیستم 32
ممنون از کمک هاتون
فکر کنم مشکل داره رفع میشه :)
رای چندمین بار Realtek رو از cd mainboard نصب کردم ، ایندفعه انگار یه اتفاقایی افتاد!!
صدای ویندوز پخش میشه ، پخش فایل های صوتی هنوز مشکل داره .
به نظر میاد تنظیمات کنترل پنل مناسب نباشه .
مشاهده پیوست 39092

شاید الان مشکل موضوعی باشه که شما در آخرین پیامتون مطرح کردید .
لطفا راهنماییم کنید .
راستی یه صفحه ای هم با نام Realtek باز میشه که تنگار برای تنظیمات port ها یا plug in شدنه .

با سلام
دوست عزیز در همون آخرین عکسی که قرار دادی دو گزینه است که یکی Realtek و دیگری Speaker است شما گزینه Speaker را چک کرده اید یا نه ؟ منظور اینکه روی آیکون بالایی دابل کلیک کنید تا آن فعال و Realtek غیر فعال شود .
بعد از امتحان نتیجه را بنویسید .
ضمنا وقتی از روی سی دی نرم افزارز مربوط به صدا را نصب کنید یک آیکن قرمز رنگ بلندگو کنار آیکن صدا نمایش داده میشه . وقتی که کابل اسپیکر را قطع و دوباره وصل کنید یک پیغام میاد که در اون بایستی به طور پیشفرض Line Out و یا Speaker تیک خورده باشه .
بعد از آن پنجره کوچک باز شده را OK کرده و در پنجره اصلی آن در قسمت تست بلندگو ، بلندگوها را چک کنید .
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید .
 با تشکر - سیستم 32

easternstar

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز در همون آخرین عکسی که قرار دادی دو گزینه است که یکی Realtek و دیگری Speaker است شما گزینه Speaker را چک کرده اید یا نه ؟ منظور اینکه روی آیکون بالایی دابل کلیک کنید تا آن فعال و Realtek غیر فعال شود .
بعد از امتحان نتیجه را بنویسید .
ضمنا وقتی از روی سی دی نرم افزارز مربوط به صدا را نصب کنید یک آیکن قرمز رنگ بلندگو کنار آیکن صدا نمایش داده میشه . وقتی که کابل اسپیکر را قطع و دوباره وصل کنید یک پیغام میاد که در اون بایستی به طور پیشفرض Line Out و یا Speaker تیک خورده باشه .
بعد از آن پنجره کوچک باز شده را OK کرده و در پنجره اصلی آن در قسمت تست بلندگو ، بلندگوها را چک کنید .
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید .
با تشکر - سیستم 32

سلام
ممنون که پاسخ دادید
همونطور که گفتید یه بلندگوی قرمز رنگ هم اومده بود .
در صفحه ای که باز میکرد دوتا پوشه داشت که هر دو realtek بود ، نه speaker
دیگه واقعا گیج شدم!
فرصت نشد مسائلی که گفتیدو امتحان کنم !:(
دوباره به حالت قبل برگشته . NO Audio output device
دوباره هم که reltek رو نصلب میکنم دیگه اون بلندگو قرمزه نمیاد و علامت ضربدر از icon بلندگو برداشته نمیشه!!
ممکنه مشکل سخت افزاری باشه؟
تورو خدا کمکم کنید .

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوست عزیز موضوعی که در پست قبلی گفتم در خود عکس شما بوده که از روی اون عکس گرفتم .
و همچنین بایستی وقتی روی آیکن بلندگوی کنار ساعت که همیشه در همه سیستم ها است کلیک کنید با رفتن به قسمت Mixer تصویری شبیه عکس دیگری که فرستنادم بیاید .

Capture.jpgCapture2.jpg

بالا