سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

easternstar

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز موضوعی که در پست قبلی گفتم در خود عکس شما بوده که از روی اون عکس گرفتم .
و همچنین بایستی وقتی روی آیکن بلندگوی کنار ساعت که همیشه در همه سیستم ها است کلیک کنید با رفتن به قسمت Mixer تصویری شبیه عکس دیگری که فرستنادم بیاید .

مشاهده پیوست 39234مشاهده پیوست 39235

لطفا این عکسارو هم نگاه کنید .
به نظر میاد مشکل موضوعی باشه که در پیام 3394 ذکر کرده بودید
در حال حاظر error مشاهده نمیشه و فایل صوتی play میشه ولی صدا نداره سیستم

metallurgism

عضو جدید
کمک

کمک

با سلام و خسته نباشید
فایلهای ورد(2003) من به رنگ سبز در آمدند و باز نمی شوند
ویندوز هم عوض کردم
اسکن ویروس هم کردم
نشدکه نشد
لطفاراهنمایی بفرمایید
متشکرم

adadafafgasgsa

عضو جدید
مشکل در تبدیل باImTOO DVD Creator 6

مشکل در تبدیل باImTOO DVD Creator 6

سلام.من 4فیلم رو با کیفیت خوب فشرده کردم وحجمش شده2.33گیگ ولی وقتی میکشم تو برنامهImTOO DVD Creator 6پروژه خروجی که قرار به صورت دی وی دی تحویل بده 16گیگ نشون میده ولی فیلم های من کلا 2.33گیگ چرا اینقدر حجم فایل خروجی رو زیاد نشون میده اصلا چطور الان بیرون دی وی د میخری 8فیلم رو دریک دی وی دی 4.7گیگ زدند چطوری؟

easternstar

عضو جدید
مثل اینکه چشم کردم این تاپیک و!
چرا دیگه جواب نمیدید.
میدونم خسته کننده شده این مشکل من!!

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید
ویندوز هم عوض کردم
اسکن ویروس هم کردم
نشدکه نشد
لطفاراهنمایی بفرمایید
متشکرم

سلام دوست عزیز منظورتون از تغییر رنگ نام فایل ها هست یا ایکن اونها؟ بعد از نصب به این رنگ در میان یا قبل از نصب؟ از کجا می خواید نصبش کنید از روی سی دی یا جای دیگه؟

yalda65

عضو جدید
یه سری فایل آموزش زبان هست که از نت دانلود کردم با فرمت rsd.فایل اجرا نمیشه.با چه برنامه ای باید اجرا شه؟:smile:

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سری فایل آموزش زبان هست که از نت دانلود کردم با فرمت rsd.فایل اجرا نمیشه.با چه برنامه ای باید اجرا شه؟:smile:

سلام اگه اموزش زبان هست ببینید با فرمت نرافزارهای صوتی و تصویری اجرا میشه یا نه؟
شاید هم فایلی که دانلود کردید ایمیج باشه.

metallurgism

عضو جدید
سلام دوست عزیز منظورتون از تغییر رنگ نام فایل ها هست یا ایکن اونها؟ بعد از نصب به این رنگ در میان یا قبل از نصب؟ از کجا می خواید نصبش کنید از روی سی دی یا جای دیگه؟
نام فایلها سبز شده
کلا رنگشون سبز شده و آفیس را هم که پاک میکنم هنوز سبزه و با هیچ برنامه دیگه ای هم با ز نمی شه
آفیس 2003 از روی سی دی که سالهاست از همون نصب میکنم و تا حالا هم مشکلی نداشتیم تا حالا
نکنه پای یک ویروس در میان است

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
نام فایلها سبز شده
کلا رنگشون سبز شده و آفیس را هم که پاک میکنم هنوز سبزه و با هیچ برنامه دیگه ای هم با ز نمی شه
آفیس 2003 از روی سی دی که سالهاست از همون نصب میکنم و تا حالا هم مشکلی نداشتیم تا حالا
یعنی فایل های روی سی دی سبز رنگ شده؟!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز

با سلام،
به نظرم روند دانلود رو اشتباه طی کردید. مثلاً فایلی که برای دانلود نیست رو روش کلیک راست کردید و Save as زدید.
اگه امکان داره آدرس سایت رو بذارید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید
ویندوز هم عوض کردم
اسکن ویروس هم کردم
نشدکه نشد
لطفاراهنمایی بفرمایید
متشکرم

با سلام،
یه لطفی کنید و از مسیر Tools->Folder Option->view تیک ...Hide Extentions رو بردارید و Ok بزنید. حالا نام کامل یکی از این فایل های سبز شده رو این جا بذارید. به طور کامل!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام.من 4فیلم رو با کیفیت خوب فشرده کردم وحجمش شده2.33گیگ ولی وقتی میکشم تو برنامهImTOO DVD Creator 6پروژه خروجی که قرار به صورت دی وی دی تحویل بده 16گیگ نشون میده ولی فیلم های من کلا 2.33گیگ چرا اینقدر حجم فایل خروجی رو زیاد نشون میده اصلا چطور الان بیرون دی وی د میخری 8فیلم رو دریک دی وی دی 4.7گیگ زدند چطوری؟

با سلام،
اگه دقت کرده باشید اون DVD هایی که گفتید کیفیت افتضاحی دارند. البته برفک ندارند!! ولی تعویض فریم ها کاملاً واضحه، جاهایی که حرکت داره به صورت شطرنجی دیده ی می شه و ...
بنابراین نمی شه! اما اگه اصرار دارید نرم افزارایی مثل ConvertX to DVD این کار رو انجام میدن. باید همه ی فیلم ها رو توش اضافه کنید و خودش باقی کارا رو انجام می ده!

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میشه در مورد نحوه عوض کردن پسورد یاهو کمکم کنید؟

برو داخل مسنجر و sing in کن

اون بالا از قسمت مسنجر روی account info کلیک کن
یه صفحه باز میشه پسورد ای دیت رو بده
یه صفحه باز میشه و از قسمت Sign-In and Security روی Change your password کلیک کن

فیلد اول پسورد قبلی رو بده و اون دو تای دیگه رو پسورد جدیدت رو بزن
اخرش هم روی save کلیک کن!

adadafafgasgsa

عضو جدید
8فیلم در یک دی وی دی

8فیلم در یک دی وی دی

سلام.اصلا هم اینجوری نیست دوست عزیز 8فیلم روی یکdvd که از بیرون میگیریم کیفیتشون خوب واصلا هم برفکی نیست من خودم یک dvdدارم که 8فیلم روی یکdvdاست وکیفیتش عالی است میشه نرم افزارش روپیداکنید.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام میشه در مورد نحوه عوض کردن پسورد یاهو کمکم کنید؟

با سلام،
وارد ایمیل تون بشید و از Option گزینه ی mail option رو انتخاب کنید. حالا از سمت چپ Account Information رو انتخاب کنید. مجدداً پسوردتون رو وارد کنید. حالا از قسمت Signin/Sequrity گزینه ی Change password رو انتخاب کنید. پسورد قبلی و دوبار پسورد جدید رو وارد کنید و Save رو بزنید.

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
یه لطفی کنید و از مسیر Tools->Folder Option->view تیک ...Hide Extentions رو بردارید و Ok بزنید. حالا نام کامل یکی از این فایل های سبز شده رو این جا بذارید. به طور کامل!

سلام فکر نمیکم این گزینه ربطی داشته باشه اخه این گزینه پسوند فایل ها رو فعال و غیر فعال میکنه(البته ببخشید) من احتمال دادم باید روش encrypt contents to secure data که در تاپیک فشرده سازی گفتم باشه ولی مشخص نیست که فایلهای روی سی دی به این صورت در اومده یا نه.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام فکر نمیکم این گزینه ربطی داشته باشه اخه این گزینه پسوند فایل ها رو فعال و غیر فعال میکنه(البته ببخشید) من احتمال دادم باید روش encrypt contents to secure data که در تاپیک فشرده سازی گفتم باشه ولی مشخص نیست که فایلهای روی سی دی به این صورت در اومده یا نه.

نه خواهش می کنم گفتم شاید پسوند فایلها چیز دیگه ای باشه! ایشون می گه فایل های ورد این جوری شده نه فایل های نصب آفیس!(این برداشت من بود البته!)
البته الان گشتم به نظر کاملاً حق با شماست. پس بهشون بگید که چه جوری از حالت Encrypt خارجشون کنن!

آخرین ویرایش:

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خواهش می کنم گفتم شاید پسوند فایلها چیز دیگه ای باشه! ایشون می گه فایل های ورد این جوری شده نه فایل های نصب آفیس!(این برداشت من بود البته!)
البته الان گشتم به نظر کاملاً حق با شماست. پس بهشون بگید که چه جوری از حالت Encrypt خارجشون کنن!

خواهش میکنم بالاخره شما باتجربه تر هستید نمی دونم والا چون تو پست زیر که براتون گذاشتم اینو گفته.
ولی خوب جواب ندادن که فایلها روی سی دی اینطور شده یا نه اگه رو سی دی باشه که فکر نکنم بشه کاریش کرد!
نام فایلها سبز شده

metallurgism

عضو جدید
خواهش میکنم بالاخره شما باتجربه تر هستید نمی دونم والا چون تو پست زیر که براتون گذاشتم اینو گفته.
ولی خوب جواب ندادن که فایلها روی سی دی اینطور شده یا نه اگه رو سی دی باشه که فکر نکنم بشه کاریش کرد!
سلام
چند عدد از فایلهای ورد که خودم تایپ کردم (فارسی) و روی سیستم هستند سبز شده اند و حتی قابل کپی کردن و یا انتقال هم نیستند و چند فایل مشکوک هم با نام lpl.exe که هیدن بودن پیدا کردم پاک کردم
ممنون از توجه شما

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چند عدد از فایلهای ورد که خودم تایپ کردم (فارسی) و روی سیستم هستند سبز شده اند و حتی قابل کپی کردن و یا انتقال هم نیستند و چند فایل مشکوک هم با نام lpl.exe که هیدن بودن پیدا کردم پاک کردم
ممنون از توجه شما

سلام دوست عزیز این پستی رو که من با نام جلوگیری از کپی برداری در این تاپیک قرار دادم و پست بعدیش رو بخونید مسیری رو که گفتم طی کنید در جایی که گزینه encrypt contents to secure data وجود داره اگه تیک خورده تیک رو بردارید و بعد ادامه کار ببینید باز هم فایل ها باز میشه یا نه اگر نه چون ویندوز رو عوض کردید دیگه این روش کارایی نداره چون فایل هایی که با این روش قفل شدن فقط در همون ویندوزی که عملیات قفل گذاری انجام شده باز میشه که شما هم گفتید ویندوز رو عوض کردید.

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ری-روی-فایلها(بدون-استفاده-از-نرم-افزار-خاصی)

به این سایت هم نگاهی بندازید درمورد ویروسی که فایل های افیس رو مورد حمله قرار میده گفته شاید به کار بیاد.
http://salamtbash.mihanblog.com/post/774

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا این عکسارو هم نگاه کنید .
به نظر میاد مشکل موضوعی باشه که در پیام 3394 ذکر کرده بودید
در حال حاظر error مشاهده نمیشه و فایل صوتی play میشه ولی صدا نداره سیستم

با سلام
دوست عزیز وقتی کارت صدا نصب شود درست نصب شود و همچنین کابل اسپیکر به درستی وصل باشد ، بایستی آیکن اسپیکر مانند شکل 111 نمایش داده شود یعنی هیچ علامت قرمزی کنار آن نباشد .
سپس بایستی مطابق شکل 222 بعد از انتخاب اسپیکر گزینه Set Default را بزنید تا پخش کننده صدا شما اسپیکر باشد .
امیدوارم بعد از این تنظیمات مشکل شما رفع شود .

111.jpg222.jpg

با تشکر - سیستم 32

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام
اومدیم خیر سرمون ویندوز نصب کنیم
به غیر اینکه زده بوت لینوکسام رو داغون کرده کل سیستم رو هم به هم ریخته
ویندوز تو مرحله کپی فایلهاش (بعد فرمت درایو) هنگ میکنه . مشکل از سی دی ویندوز هم نیست . چون چن تاش رو تست کردم
خواستم با پارتیشن مجیک سی دی بوت هایرن پارتیشن ویندوز رو فرمت کنم که این ارور رو داد .
partition table error #108 found
یعنی پارتیشن مجیک هم هارد رو نمیشناسه
الانکه با اوبونتو لایو بالا اومدم میبینم این هم هارد رو نمیشناسه
ولی تو بایوس هارد هست

کسی چیزی راجع به این معضل عجیب غریب چیزی به ذهنش میرسه ؟ :دی

یکی نیست بگه بچه تو رو چه به ویندوز و این چیزا ! :دی

ما حالا حالاها باید از دست این مایکروسافت بکشیم !!!

آخرین ویرایش:

zohre7

عضو جدید
سلام
اومدیم خیر سرمون ویندوز نصب کنیم
به غیر اینکه زده بوت لینوکسام رو داغون کرده کل سیستم رو هم به هم ریخته
ویندوز تو مرحله کپی فایلهاش (بعد فرمت درایو) هنگ میکنه . مشکل از سی دی ویندوز هم نیست . چون چن تاش رو تست کردم
خواستم با پارتیشن مجیک سی دی بوت هایرن پارتیشن ویندوز رو فرمت کنم که این ارور رو داد .
partition table error #108 found
یعنی پارتیشن مجیک هم هارد رو نمیشناسه
الانکه با اوبونتو لایو بالا اومدم میبینم این هم هارد رو نمیشناسه
ولی تو بایوس هارد هست

کسی چیزی راجع به این معضل عجیب غریب چیزی به ذهنش میرسه ؟ :دی

یکی نیست بگه بچه تو رو به ویندوز و این چیزا ! :دی

ما حالا حالاها باید از دست این مایکروسافت بکشیم !!!
سلام خوبی؟
ویندوزت چی بود؟
لینوکست کدومه؟

بالا