زمان بندی کوتاه مدت | مطالعه گروهی کنکور ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
هوامون خوبه ؟ بععععععله

:w33::w33::w33::w33:

بچه ها با گیردار کردن ستون کمانش کمتر میشه ؟
بعععععععععععله
خوش میگذله؟بعععععععله

با عصای چارلی چاپلین اینو برا خودت تحلیل کن
فک کن ی باری از بالا بهش وارد بشه
اونوقت از پایین گیر دار نباشه
اونوقت آزادی حرکت و چرخش داره ...ینی هیچ قد و بندی نداره
حالا چی میشه؟
ها چی میشه؟

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعععععععععععله
خوش میگذله؟بعععععععله

با عصای چارلی چاپلین اینو برا خودت تحلیل کن
فک کن ی باری از بالا بهش وارد بشه
اونوقت از پایین گیر دار نباشه
اونوقت آزادی حرکت و چرخش داره ...ینی هیچ قد و بندی نداره
حالا چی میشه؟
ها چی میشه؟

بچه ها اون مرحوم عصاشو کجا گذاشته ؟ لازم دارم
آخه چرا آدم توی این موقعیت قرار میدین
خب زیاد میشه؟ :w05:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها مقبره ی کمال الملک هوشنگ سیحون تو معاصر ببینید
دقیقن فک کنم ی جورایی اون سواله درک ایوان آزمون 2 بود ک ی همچین شکلی کشیده بود گفته بود با کدوم مصالح میتونیم عمق رو بیشتر نشون بدیم
خوبه ..با نمکه

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اون مرحوم عصاشو کجا گذاشته ؟ لازم دارم
آخه چرا آدم توی این موقعیت قرار میدین
خب زیاد میشه؟ :w05:
:biggrin::biggrin:
نفیسه من خودم نمیدونم ها
ولی احساس میکنم با گیر داری کمانش بیشتر میشه
اونجوری ک آزاد باشه هی ب اینورو اونور میره ...می پیچه هر کاری دلش بخاد میکنه ولی گیر دار پاش بنده...پاش گیره بنده خدا....میدونی شبی چی میمونه...؟مث ی سروه ک تنش تو زمینه و ب نشونه تواضع خم میشه ... بته جق ی خودمون
ولی اگه همچین پاش گیر نبود ک متمایل نمیشد اینجوری
ایننارو دیجی تال از بره
نمیدونم...
اینا خیالات تو سرم بود:D

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
نفیسه من خودم نمیدونم ها
اونجوری ک آزاد باشه هی ب اینورو اونور میره ...می پیچه هر کاری دلش بخاد میکنه ولی گیر دار پاش بنده...پاش گیره بنده خدا....میدونی شبی چی میمونه...؟مث ی سروه ک تنش تو زمینه و ب نشونه تواضع خم میشه ... بته جق ی خودمون
ایننارو دیجی تال از بره
نمیدونم...

:w15::w15::w15::w15:چی گفتی فافا انقد خندیدم سوالم یادم رفت کمانش برای چی پرسیدم
بچه ها با گیر دار کردن ستون کمانش باید کم شه ؟

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15::w15::w15::w15:چی گفتی فافا انقد خندیدم سوالم یادم رفت کمانش برای چی پرسیدم
بچه ها با گیر دار کردن ستون کمانش باید کم شه ؟

یه عضو فشاری همیشه در معرض کمانشه... ستون هم یه عضو فشاریه
مقاومت در برابر کمانش با گیر دار کردن تکیه گاه های عضو تحت فشار افزایش پیدا میکنه

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
نفیسه من خودم نمیدونم ها
ایننارو دیجی تال از بره
نمیدونم...

اینایی که تو میگی درسته ها فاطمه ولی در صورتی که ما ی چیزی مثل تیر طره ای داشته باشیم که ی سرش ب هیچ جا بند نیست
یا مثلا همین سرو که تو میگی ی سرش به هیچ جا وصل نیست
حالا فک کن همون سرو دو تا سمتش گیر دار باشه درسته که باز کمانش داره ولی خیلی خیلی کمتر میشه در واقع مقاومت در برابر کمانشش افزایش پیدا میکنه دیگه ;)

شاید بد نباشه اینم بگم که برای مقاومت در برابر کمانش، عضو فشاری نباید باریک باشه ولی برای با صرفه بودن از مقاطعی استفاده میکنن که بیشتر مصالح خارج از مرکز سطح مقطع قرار بگیره.. مثل مقطع قوطی شکل

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینایی که تو میگی درسته ها فاطمه ولی در صورتی که ما ی چیزی مثل تیر طره ای داشته باشیم که ی سرش ب هیچ جا بند نیست
یا مثلا همین سرو که تو میگی ی سرش به هیچ جا وصل نیست
حالا فک کن همون سرو دو تا سمتش گیر دار باشه درسته که باز کمانش داره ولی خیلی خیلی کمتر میشه در واقع مقاومت در برابر کمانشش افزایش پیدا میکنه دیگه ;)

شاید بد نباشه اینم بگم که برای مقاومت در برابر کمانش، عضو فشاری نباید باریک باشه ولی برای با صرفه بودن از مقاطعی استفاده میکنن که بیشتر مصالح خارج از مرکز سطح مقطع قرار بگیره.. مثل مقطع قوطی شکل
عه مگه منظورش طره نبود؟؟؟
من همش فک میکردم طره رو داره میگه
آیدااا چقد خوب گفتی
چقد تو عاقلی آیدا
مرسی
مرسی

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه چیزی..من امروز داشتم رنسانس میخوندم ! بعد دیدین این بانی میعود تاریخ تولد معمارا رو مینویسه؟! برامانته طبق نوشته بانی 102 سال زندگی کرده:eek: طلوع دل انگیز:1444غروب غم انگیز:1546

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
هوامون خوبه ؟ بععععععله :w33::w33::w33::w33: بچه ها با گیردار کردن ستون کمانش کمتر میشه ؟
خب بستگی داره دیگه چون مثلا بار کمانشی ستون دو سر مفصلی از دوسر گیر دار کمتره پس بیشتر خم میشه ولی اگه ستون یه سر گیر دار باشه نسبت به دوسر مفصلی بیشتر خم میشه چون بار کمانشیش کم میشه.................... دوسر مفصلی طول موثر ستون میشه L ........................اگه دوسر گیردار باشه میشه .05L .......اگه یه سر گیردار باشه میشه 2L ..........یه سر مفصلی یه سر گیردار میشه 0.7L

طبق صفحه 78 درک رفتار سازه ها گفتما خودتم یه نگا بکن...................................

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من فکر میکردم یه ماه بیشتر وقت داریم نگا کردم تقویم دیدم واویلاااااااااااااااااااااا 29 روز مونده ..........................................:eek:

راستی نفیسه هوا خوب نیس که ابریههههههههههه دلم گرفته از صبح دوبار گریه کردم..............................:crying2:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چییییی....
خودتونو آماده کنین برا بعد کنکور ..
اون فاصله ی کوتاههی ک میخاین استراحت کنین تا آماده شین برا اسکیس
باس کتابه منو ک تازه از زیر چاپ در اومده رو بوخونید
* یک فنجان چای و خاطرات روزهای کنکور عمه بتی*
برا همتون امضا میکنم میفرستم..:D

تو منو یاده ایماه پارسال میندازی....همینطور عارفه...............................................:D

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من فکر میکردم یه ماه بیشتر وقت داریم نگا کردم تقویم دیدم واویلاااااااااااااااااااااا 29 روز مونده ..........................................:eek:

راستی نفیسه هوا خوب نیس که ابریههههههههههه دلم گرفته از صبح دوبار گریه کردم..............................:crying2:

آره دیگه عزیزم 17 ام ماه بعدی این موقع کنکور دادیم از جلسه اومدیم بیرون ... یعنی اون موقع خوشحال ام یا ناراحت ؟
گریه نکن گلم تو که وضعت خیلی خوبه احساساتو کنترل کن توکل به خدا

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو منو یاده ایماه پارسال میندازی....همینطور عارفه...............................................:D
دقیقا منم یاد ایماه می افتم دلم براش خعععلی میتنگه

اینارو یادتونه

خب بستگی داره دیگه چون مثلا بار کمانشی ستون دو سر مفصلی از دوسر گیر دار کمتره پس بیشتر خم میشه ولی اگه ستون یه سر گیر دار باشه نسبت به دوسر مفصلی بیشتر خم میشه چون بار کمانشیش کم میشه.................... دوسر مفصلی طول موثر ستون میشه L ........................اگه دوسر گیردار باشه میشه .05L .......اگه یه سر گیردار باشه میشه 2L ..........یه سر مفصلی یه سر گیردار میشه 0.7L

طبق صفحه 78 درک رفتار سازه ها گفتما خودتم یه نگا بکن...................................
مرسی عزیزم

آخرین ویرایش:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دیگه عزیزم 17 ام ماه بعدی این موقع کنکور دادیم از جلسه اومدیم بیرون ... یعنی اون موقع خوشحال ام یا ناراحت ؟
گریه نکن گلم تو که وضعت خیلی خوبه احساساتو کنترل کن توکل به خدا

نه بابا ازمون جامع هارو حل میکنم درصدام 40 ایناس.......اصن نسبت به پارسال تکون نخوردم.....از خودم ناراحتم ..........................ولی عیب نداره توکل به خدا همین یه ماهم میشه یه کارایی کرد......................ایشالا ماه بعد این موقع خوشحالیم همگی

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز

تی دله باارانیره قوربان بشم من...
بیا تی خوشکله زولفاره شانه کنم من...
دله خشکله دختر بارانیه قشنگه دختر
دل دختر ظریفه قربان بشم من
تی خوشکله لبها ره قربان بشم من...
تی خوشکله هیکل رو قوربان بشم من...
شب درازه..آبادی امنه...
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

دقیقا منم یاد ایماه می افتم دلم براش خعععلی میتنگه

اینارو یادتونه

مرسی عزیزم

دانشه

عضو جدید

تی دله باارانیره قوربان بشم من...
بیا تی خوشکله زولفاره شانه کنم من...
دله خشکله دختر بارانیه قشنگه دختر
دل دختر ظریفه قربان بشم من
تی خوشکله لبها ره قربان بشم من...
تی خوشکله هیکل رو قوربان بشم من...
شب درازه..آبادی امنه...
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

سلااااااااااااااااااااام فافاجون
ناراحت این همه جزوه ی نخونده بودم که یههههههههههههههههههههههههههو با دیدن یکی دو صفحه کلی خندیدم :biggrin:ایشالا موفق شییم :)قربان شمی روحیه بوبوم

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااام فافاجون
ناراحت این همه جزوه ی نخونده بودم که یههههههههههههههههههههههههههو با دیدن یکی دو صفحه کلی خندیدم :biggrin:ایشالا موفق شییم :)قربان شمی روحیه بوبوم
ای جونم شمالی های باشگاه..پرچم بالاست :D;)

دانشه

عضو جدید
بچه ها..دختر خانوووومااااا بیشتر منظورمه...از تجربیاتم براتون بگم...لاک بزنین و یه کم برقصین..به خدا انرژی میده خیلیییی......:cool:

سلام عزیزم :love: نمیدونم چی بگم در کل خیلی ناراحتم کارام از این کارا گذشته :cry:کلی جزوه و کتاب نخونده دارم ....................از هر کدوم یه کوچولو خوندم اصن اعتماد بنفس ندارم:(

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها..دختر خانوووومااااا بیشتر منظورمه...از تجربیاتم براتون بگم...لاک بزنین و یه کم برقصین..به خدا انرژی میده خیلیییی......:cool:

اوووو....لاک زدنو که من به بچه ای باشگاه یاد دادم:Dاصصلا معرفی کردم لاک چی هسسسسسسسسس....خخخخخ....
منم الان رفتم حموم باز ژیگول کردم خودمو....
به امید روزی که اینجوری
از جلسه کنکور بیاییم بیرون....والبته آقایون اینجوری

واما جونم براتون بگه صب نشستم سر ساختمان های بلند اینجوری
شدم....بعد به خودم گفتم دخترم عزیزم....خوشگلم...جیگر گوشه مامان تاری میخونی اینجوری
میشی....فن میخونی اینجوری
میشی...زبان میخونی بازم اینجوری
میشی ....یکم به خودت بیا...یه ماه مونده هاااا.....بعد دیدم رااااسسس میگم....نشستم درست و حسابی خوندم دیدم ای بابااااااا این همون باقلوای خودمونه....صورتشو گرفته نشناختمش...شیطوووون
....هیچی دیگه الان عین باقلوا خوردمش:D.....فقط زیاد تو بهر جزییاتش نرفتم دیگه....با مخلفاتش کاری نداشتم همونجوری قورتش دادم:biggrin:
الانم میرم بازم بوخونم نمونه موردیام مونده

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم :love: نمیدونم چی بگم در کل خیلی ناراحتم کارام از این کارا گذشته :cry:کلی جزوه و کتاب نخونده دارم ....................از هر کدوم یه کوچولو خوندم اصن اعتماد بنفس ندارم:(

اصن نگوووو اینجوری .. همونایی که خوندی رو مرور کن نگران نباش..سوالای کنکورم بزن جواباشم یاد بگیر..استرس هم نداشته باش;)

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه های با روحیه معماری:smile:
من تایپکای شمارو میخونم البته یواشکی از پشت در:d
وااااااااااااااااااقعا انرجی میگیرم :w14:
از همتون ممنووووووووووووووووووونم:w27:
با ارزوی قبولی واسه فافا شیرین مستر دنی و همه بچه هااااااااااای گل معماری:w17:

آخرین ویرایش:

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رستمیو دارم
ولی تبم ترکیده ستاره
نمیتونم برات عکس بگیرم
ولی رستمی خیلی زیاااااااااااااااده...خیلی ستاره
من ک اسن نخوندمششششش
بس ک زیاده
خوبی ستاره؟
میخونی؟

مممنون عزیزم از اطلاعاتی که دادین .....اگه تونستی یه عکس بی کیفیتم با گوشی برام قبوله فقط میخوام نحوه آموزشش دستم بیاد ....نه من انشاالله از الان روزی 2 ساعت برا سال بعد میخونم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...خوبین؟بچه ها کسی می دونه راهنمای کتاب انگلیسی برای دانشجویان معماری پروانه توکلی و حسین فرهادی به صورت پی دی اف تو اینترنت هست یا نه؟......

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام گلم.خوبی؟الهی بگردم اشکالی نداره فدات شم:gol::gol:.ایشالا یه دری به روم باز میشه بلاخره:smile:(الان خدا میشگه ببین چه پپسی باز میکنه برا خودش!:biggrin:)

سلام عزیزممم تو خوبییی؟؟خسته نباااشی ...اوضاع خوبه؟اره عزیزم الان بچه ها میان یه جوابایی میدن حتما..:gol::gol:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هااا بچه هااا بچه هااا...
الان برا اون امتحان بزرگ زبان برام ایمیل اومد..امتحان افتاده شنبه..:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا