زمان بندی کوتاه مدت | مطالعه گروهی کنکور ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی الان باید باهاتون چکار کنم خودتون انتخاب کنید همتون ردیف کنم ی
مهمونتون کنم هرچی زبان خوندین از ذهنتون بپره .هااااااااااا.......از کی تاحال منتظر ی جوابم:w04: شماها همش منو اذیت میکنید نه ساعت میزارید نه جواب سوالای فنمو میدید نه جواب سوالای اینجوریمو میدید:w04:

سازه های کش بستی و گنبد ژئودزیک من پاسخ نداره کسی پاسخ تستا رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟

براتون جوابارو میذارم، در همین چند روز، فکر میکنم جزوه شما با من فرق کنه، قدیمی تره

پس کمی صبر کنید تا عکس بگیرم تو این چند روز آتی ، به قول استاد،دندون روجیگر بذارید.:redface:

سلام دوستان
میشه لطفا یه نفر یک یا دو صفحه از فصل اول کتاب عمومی رستمی رو عکس بگیره بی زحمت بزاره میخوام با یه کتاب دیگه مقایسه کنم ممنون از لطفتون .... موفق باشین

میخواین بخرین؟

فایل پی دی اف با کیفیت چند صفحه اولشو ، یه سایت گذاشته بود،که متاسفانه لینکش خراب شده..

یکی از مشاورین به من گفتند، تو همین زمان باقی مانده هم اگر لغت های ،آخر این کتابو بخونین بهتون کمک میکنه..لغت ها مال کنکور زبان عمومیه سال های پیشه.

کتابه خوبیه، اما حجمش بسیار بلاست.

آخرین ویرایش:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
جزییات ارتقا دهندت جدیده؟؟؟خام نیست؟؟؟
یدونه هس خامه
ی دونه هم هس ک 38 صفس ولی توش نوشته با خودکارای رنگی...همون 26 صفخه ایست ک خامه...
این بالاش نوشته:کارگاه مهندسی کنکور کرشناسی ارشد و دکتری تخصصی معماری

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
یدونه هس خامه
ی دونه هم هس ک 38 صفس ولی توش نوشته با خودکارای رنگی...همون 26 صفخه ایست ک خامه...
این بالاش نوشته:کارگاه مهندسی کنکور کرشناسی ارشد و دکتری تخصصی معماری
فافا اینی که میگی کجا هس؟؟؟
من کتابشو دارم ..قایمش کردم زیر بقیه نبینمش اینقدره گنده و هضم نشدنیه!

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ساختمان های بلند مهمه
نمونه موردی هاش اینا مهمه خیلی
بخونم؟
دارم میخونم ...همش فک میکنم علکیه ولی من دارم میخنمش؟
چ کار کنم ؟بخونم؟یا اونقدم اهمیت نداره؟
جزییات ارتقا دهنده چی؟اسن چ.جووری ازین سوال میاد؟ ی جزوه 26 صفحه ای از سوش نیا هست...اونو بخونم؟؟چرا اینجوریه؟؟ی جوریه

تو کتاب فاطمی 100 صفحه واسه ساختمونای بلند مطلب داره
از طرفی تو سایت آقای سعیدی پور یه فایل هست که سوالات کنکور و تالیفی مربوط به ساختمان های بلند رو جمع آوری کرده
پس نتیجه می گیریم مهمه

فایلش رو آپ شد می زارم

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمونه سوالات ساختمان های بلند (کنکور و تالیفی) با پاسخ تشریحی

http://s4.picofile.com/file/8162141784/test_pasokh_sakhteman_boland.rar.html

در مورد جزئیات ارتقا دهنده
اگر این کتاب همونی باشه که پارسال چاپ شده و تو کنکور قبلی ازش سوال نیومده (درست می گم آیا ؟)
احتمالش هست که امسال سوال داشته باشه

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگر این کتاب همونی باشه که پارسال چاپ شده و تو کنکور قبلی ازش سوال نیومده (درست می گم آیا ؟)
مرسی بابت ساختمانهای بلند..آره جزییات ارتقا دهنده یه کتاب 400 صفحه ایه گنده ی بیریخت که اصن نمیشه فهمید فازش چیه !!! کلا قلم گلابچی رو خوشم نمیاد ازش :D :D :D

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی بابت ساختمانهای بلند..آره جزییات ارتقا دهنده یه کتاب 400 صفحه ایه گنده ی بیریخت که اصن نمیشه فهمید فازش چیه !!! کلا قلم گلابچی رو خوشم نمیاد ازش :D :D :D

پس فک کنم همون جزوه 38 صفه ایه سروش نیا رو بخونیم بهتره

چون هم وقت نداریم

هم کتاب از زیر دسته سروش نیا رد شده ، تبدیل شده به جزوه ، ینی شمال نکات کلیدی و مهمه دیگه

:D

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ...
همچنان که ما اینجا داریم درس موخونیم..تاپیکای دیگه دارن میگن و میخندن یا حرفای ترسناک میزنن ...:cry:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس فک کنم همون جزوه 38 صفه ایه سروش نیا رو بخونیم بهتره

چون هم وقت نداریم

هم کتاب از زیر دسته سروش نیا رد شده ، تبدیل شده به جزوه ، ینی شمال نکات کلیدی و مهمه دیگه

الان این جزوه 38 صفحه ایه کجاست؟؟:redface:

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ساختمان های بلند مهمه
نمونه موردی هاش اینا مهمه خیلی
بخونم؟
دارم میخونم ...همش فک میکنم علکیه ولی من دارم میخنمش؟
چ کار کنم ؟بخونم؟یا اونقدم اهمیت نداره؟
جزییات ارتقا دهنده چی؟اسن چ.جووری ازین سوال میاد؟ ی جزوه 26 صفحه ای از سوش نیا هست...اونو بخونم؟؟چرا اینجوریه؟؟ی جوریه
ساختمانهای بلند مهمه و ازش سوال میاد !از هرجایه جزوش احتمال سوال هست !حداقل یکی وشاید 2تا ...پارسال 2تا اومد...
جزئیات ارتقادهنده اگه منظوره آقای ایرانشاهی بود .پارسال سوال اومد ازش !دقیقا یه دونه دتایل دادن گفتن واسه چیه ...
جزئیاتو باید بخونی بصورته خیلی کلی !غرق در جزئیاتش نشو !مثلا یه نشونه بزار واسه هر دتایل واسه خودت...
بایونیکم من میگم سوال میاد احتمالا و بصورته خیلی کلی !مثلا امکان داره بگن بایونیک اصا چیه یا ریشه در چی داره !همینطور از دیجیتال !
اینا سوالای درصدبیارن یعنی خیلی ساده با یه نگاه و به خاطر سپردن تصویر یانوشته ی زیرش میتونی درصد فن رو بالا ببری ...
ولی ساختمانهای بلندو طراحی لرزه ای و عناصر باید خوب خونده بشه .اینا همه نظرای منه ولاغیر:smile:

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

جزوه ساختمانهای بلند سروش نیا خوبه؟

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من دبگه از این به بعد با شما حرف نمیزنم....شما در حد من نیستین خدافظ

.
.
.
.
.
.
.
.
آخه امروز 11 ساعت خوندم:D....
شنیدین بعضیا از جنیه صحبت میکنن؟؟؟؟؟؟؟من همونو ندارم:biggrin:
جدای از حاشیه.....شب بخییییر

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من دبگه از این به بعد با شما حرف نمیزنم....شما در حد من نیستین خدافظ

.
.
.
.
.
.
.
.
آخه امروز 11 ساعت خوندم:D....
شنیدین بعضیا از جنیه صحبت میکنن؟؟؟؟؟؟؟من همونو ندارم:biggrin:
جدای از حاشیه.....شب بخییییر

می بینم که به یک ریتم ثابت 10 11 ساعت رسیدین

بابا باریکلا

;)

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
سلام
ده ساعت.............
چند وقت صبحا درس نمیخونم یعنی تقریبا تا دو بعدازظهر فقط دو ساعت یا سه ساعت درس میخونم!.........
امیدوارم زود بتونم به روال گذشته برگردم
همگی خدا قوت!

Rozita9197

عضو جدید
واااااااااااای من این چند وقت روزیتا و ازی اشتباهی گرفته بود فکر میکردم ازی اواتارشو عوض کرده! چون دقیقا همون موقعی که ازی باشگاه نیومد و روزیتا وارد شد فکر کردم اواتارش عوض کرده من فقط نگاه میکردم به حرفz که تو اسمشون!!!!!!!!!!!!!!!:eek::whistle::w22::w29::w47:
ادم در چه حد میتونه.................:w22:

خخخخخخخخخخخ
خیلی باحالیییییی شهید...کلی خندیدم از دستت:biggrin:

بعله معرفی میکنم بنده رزیتا میباشمممم:)
از آشنایی همگی خوشحالم

گودنایت تا دیداری دوباره:confused:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
هولووووو...گود مورنینگ مای فرند...
:Dاینقدر خوابم میاد...تشکرامم تموم شده ...
شهید تو صبح تا ظهر 3 ساعت خوندی؟بعدازظهرا چجوری درس میخونی؟من اینقدر هدر میره بعدازظهرام..یعنی منو بکش نهاااایتا 3 ساعت ..هرچی هست این صبح !:(
روز خیلی خیلی خوبی داشته باشین بچه ها جونی...

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
هولووووو...گود مورنینگ مای فرند...
:Dاینقدر خوابم میاد...تشکرامم تموم شده ...
شهید تو صبح تا ظهر 3 ساعت خوندی؟بعدازظهرا چجوری درس میخونی؟من اینقدر هدر میره بعدازظهرام..یعنی منو بکش نهاااایتا 3 ساعت ..هرچی هست این صبح !:(
روز خیلی خیلی خوبی داشته باشین بچه ها جونی...
سلاممممممممم:w31::w30:
دیگه وقتی ببینی تا دوازده شب مجبوری به ده ساعت برسونی به خواب ده دقیقه ای رضایت میدی و یا مثلا میشنی تو حیاط درس میخونی که خوابت نره!.........چکار کنم صبحا کار دارم! مامان نیست!

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلوووووم.......من صب نتونستم زود بیدارشم .....نمیدونم این روزا چرا صدای زنگ ساعتو نمیشنوم:surprised:...7.36 بیدار شدم....نتونستم صب بخیر عرض کنم
....نیلو جونم دیشب دقققیییقا شبیه اون شکلکه بودم به خاطر اون آف شدم.....قرار بود 6 بیدار شم نشد:(

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من به جز نور و مکانیکی و عناصر تقریبا بیشتر کتاب مهمامو یه بار مرور کرده بودم بعد نشستم یه ازمون جامع حل کردم که مثلا ببینم اوضاع چحوریه...............جونم براتون بگه که تو فن خیلی از سیستما رو دباره یادم رفته بود.....همینطور فرمول صوت یا مثلا تنظیم.............جهان قرون وسطی قربونش برم حتی اسماشم یادم نمیومد:surprised: انگار نه انگار که خوندم بیشتر شبیه یه خواب نصف و نیمه یادم میومد....:D اسلامی عزیزتر از جان که نگو رو مخمه یعنی من تا خود کنکور حداقل شونصد بار باید عکساشو بناهاشو مرور کنم......تنها تاریخی که خیلی چموش نیس معاصره....:heart: هیچی دیگه یه ذره دپرس شدم بعد چند تا جزوه که میخواستم تازه بخونم پرتشون کردم اونور میخوام همینارو که خوندم مسلط شم...............اگه کتاب نخونده زیاد دورتون جمع کردین کم کم حذفشون کنین چون یه سری درسا واقعا زیاد مرور میخواد...مگه اینکه شما انرمال باشین با 2 دور خوندن یادتون بمونه :biggrin:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من به جز نور و مکانیکی و عناصر تقریبا بیشتر کتاب مهمامو یه بار مرور کرده بودم بعد نشستم یه ازمون جامع حل کردم که مثلا ببینم اوضاع چحوریه...............جونم براتون بگه که تو فن خیلی از سیستما رو دباره یادم رفته بود.....همینطور فرمول صوت یا مثلا تنظیم.............جهان قرون وسطی قربونش برم حتی اسماشم یادم نمیومد:surprised: انگار نه انگار که خوندم بیشتر شبیه یه خواب نصف و نیمه یادم میومد....:D اسلامی عزیزتر از جان که نگو رو مخمه یعنی من تا خود کنکور حداقل شونصد بار باید عکساشو بناهاشو مرور کنم......تنها تاریخی که خیلی چموش نیس معاصره....:heart: هیچی دیگه یه ذره دپرس شدم بعد چند تا جزوه که میخواستم تازه بخونم پرتشون کردم اونور میخوام همینارو که خوندم مسلط شم...............اگه کتاب نخونده زیاد دورتون جمع کردین کم کم حذفشون کنین چون یه سری درسا واقعا زیاد مرور میخواد...مگه اینکه شما انرمال باشین با 2 دور خوندن یادتون بمونه :biggrin:

i am abnormal
i thought...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا