زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این سوال ها قاب و خرپا میگم برای تکیه گاه فککنم باید یکقانوی داشته باشن کسی نمی دونه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس اگه بخوایم اینجوری فک کنیم که نصف منابعو نباید بخونیم چون از هرکدوم یکی دوتا بیشتر نمیاد :D

والا من یکی در حال حاضر ترجیح میدم توی فن 70درصدبخونم ولی بتونم 60بزنم تا اینکه 100درصد بخونم ولی 50 تا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستش من یکی که دیگه مخم جا نداره فعلا اونم هم برا فن :cry: والا به نظرم یک کاری کنم که بتونم بدون ترس بزنم بهتره تا اینکه همه را خونده باشم بعدش هی سر جلسه بیام نگاه کنم ببینم 3میشه یا 4بعدش هم وسوسه شم و بزنم 4بعدش پاسخ نامه که اومدای دل غافل جواب 3بود میشه چند تا اشتباه و نمره منفی
من خودم به شخصه حتی یک سری از چیزهایی هم که خونده بودم حذف کردم ،والا جدیدا خیلی دستم میلرزه موقع تست ،بازی با مرگه دیگه:cry:

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نظزتون راجب این برنامه هفته آخر که آکادمی گذاشته چیه؟؟

memare iran

عضو جدید

من وقتی دیدمش کلی خوشحال شدم که برنامه ریزی شده ولی بعد که بیشتر بهش توجه کردم یکم استرسی شدم
به نظرم سنگینه همه هفته رو هم با درس پرکرده..من ترجیح میدم تا یکشنبه مرورکنم بعدش فقط تست بزنم..البته امیدوارم به همه درس ها برسم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

من هم دیدمش به نظرم خیلی مزخرفه بدرد کسی میخوره که همه مباحث فوت اب باشه و این قدر خونده که الان با این برنامه فقط چزوه یا کتاب هر چی را با چشم بسته از حفظ میگه ،بی خیال بابا من که این قدر نخوندم ترجیح میدم طبق برنامه خودم برم جلو ،این جور شاید یک امید باشه

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره واقعا کجایین؟؟ نکنه قرار گذاشتین یه ساعتای خاصی بیاین !!! خوب به ما هم بگین مام همون موقع بیایم:D

همه هستن ولی کسی جواب نمیده:biggrin: میدونیم همه بچه درسخون هستید ولی اصلا برنامه نداریددددد :biggrin: معلوم نیست کی میاید و کی میرید یه سر ظهر که هم خوابن یا آخر شب ، خب بگید برنامه چیه ما هم اون موقع بیایم :mad:

memare iran

عضو جدید
همه هستن ولی کسی جواب نمیده:biggrin: میدونیم همه بچه درسخون هستید ولی اصلا برنامه نداریددددد :biggrin: معلوم نیست کی میاید و کی میرید یه سر ظهر که هم خوابن یا آخر شب ، خب بگید برنامه چیه ما هم اون موقع بیایم :mad:

پس هستین :) دیگه راس راسی داشتم فک میکردم اینجا تعطیل شده ها

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظر من خوبه ندا...من دیروز سوالای درک سالهای گذشته رو از اول زدم...امروز کنکور 92 و تاسیسات مرور کردم...منظر چون 5شنبه خوندم دیگه مرور نکردم...به نظر من برنامه خوبیه تا جایی که میتونی باهاش پیش برو...

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب مهندس چرا ناراحت میشی ملت به امر خر خونی دارن می پردازن مثلا هفته اخره ها

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال معماری معاصر ایران:
کوچگاه ساخته شده با کیسه های شنی اثر کیست؟
سبک کارهای وی کوبیسم بوده و مجتمعی مسکونی ، شامل جندین خانه روی هم سوار شده در کانادا ساخته است.او به همایش تخت جمشید بهمراه جیمز اسلینگ دعوت شد.او کیست؟
او مهندسی بود که فقط به ساختن فکر می کرد و معدود کارهای پست مدرنیستی داشت.او کیست؟
سردر دانشگاه تهران اثر کیست و به چه سبکی است؟

memare iran

عضو جدید
سوال معماری معاصر ایران:
سبک کارهای وی کوبیسم بوده و مجتمعی مسکونی ، شامل جندین خانه روی هم سوار شده در کانادا ساخته است.او به همایش تخت جمشید بهمراه جیمز اسلینگ دعوت شد.او کیست؟
او مهندسی بود که فقط به ساختن فکر می کرد و معدود کارهای پست مدرنیستی داشت.او کیست؟

برا معاصر ایران چه منبعی خوبه؟

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر 2 تا رو درست گفتی
سوال اول یعنی نقطه گریز سطح شیبدار هر جا باشه نطقه گریز قطرشم رو همون خطه؟
سوال 2 رو میشه توضیح بدی؟
خب آره دیگه.
سوال دومی هم سایه خطوط به مرکز صفحه می ره یعنی یه نقطه ای.حالا چون طول سایه چپی رو داده ، از نوک سایه یه خط تا بالای خط عمودی بکش.حالا اون دوتا زاویه تند رو م بینی.برگرد به عکس راستی و و اون دو تا زاویه رو با کشیدن اون خط پیدا کن.تو4 باز می شه و تو 2 هم خیلی تند ولی تو 3 نزدیک به زاویه های شکل چپی می شه.

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها روش های تست زنی چیه من بلد نیستم میشه یکی توضیح بده

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال معماری معاصر ایران:

1_نادر خلیلی

2_بهرام شیر دل

3_ وارطان هوانسیان؟

4_کورش فرزامی

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا معاصر ایران چه منبعی خوبه؟
والا من پی دی اف خوندم. یه سرچ کن پیدا می شه.زیاد نیست ولی تو کنکور یکی تا دوتا سوال میاد.
معماران رو با کاراشون((((((:) پل آبکار و نیکلای مارکف و سیحون و فروغی و دیبا و فرمان فرمایان و وارطان و فیوضی و غیایی و نادر خلیلی و نادر اردلان و سردار افخمی و ..... )))))))بدون.

architect2020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال معماری معاصر ایران:
کوچگاه ساخته شده با کیسه های شنی اثر کیست؟نادر خلیلی
سبک کارهای وی کوبیسم بوده و مجتمعی مسکونی ، شامل جندین خانه روی هم سوار شده در کانادا ساخته است.او به همایش تخت جمشید بهمراه جیمز اسلینگ دعوت شد.او کیست؟موش سفدی
او مهندسی بود که فقط به ساختن فکر می کرد و معدود کارهای پست مدرنیستی داشت.او کیست؟یوسف شریعت زاده یا فرمام فرماییان.......فقط یادمه تو اسمش ع داشت
سردر دانشگاه تهران اثر کیست و به چه سبکی است؟کورش فرزامی سبکشو یادم نیست.....

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها روش های تست زنی چیه من بلد نیستم میشه یکی توضیح بده

اول از همه با نام و یاد خدا شروع میکنی ،بعدش میری سراغ تست ها ، هر کدوم که 100درصد بلدی جواب میدی و هر کدوم هم که شک داری دورش یک دایره بکش بعدش برگردی چک کنی ،برا جواب دادن هم همیشه نباید جواب درست بدونی گاهی اوقات لازمه بدونی کدوم ها اشتباه است و گزینه های غلط حذف کنی و به جواب برسی

اونایی که شک داری را بزار برا موقع که بار دوم بعدش روش تمرکز ببین می تونی جواب پیدا کنی یا نه

یک چیز دیگه هم که مهمه نباید منفی بزنی ،فقط اونایی که بلدی 100درصد را بزن همین

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال معماری معاصر ایران:
کوچگاه ساخته شده با کیسه های شنی اثر کیست؟نادر خلیلی
سبک کارهای وی کوبیسم بوده و مجتمعی مسکونی ، شامل جندین خانه روی هم سوار شده در کانادا ساخته است.او به همایش تخت جمشید بهمراه جیمز اسلینگ دعوت شد.او کیست؟موش سفدی
او مهندسی بود که فقط به ساختن فکر می کرد و معدود کارهای پست مدرنیستی داشت.او کیست؟یوسف شریعت زاده یا فرمام فرماییان.......فقط یادمه تو اسمش ع داشت
سردر دانشگاه تهران اثر کیست و به چه سبکی است؟کورش فرزامی سبکشو یادم نیست.....

دومی 100 بهرام شیر دله

سومی رو الان که گفتی یادم اومد یوسف شریعت زاده

عارف مهر تایید رو بزن پاش

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه با نام و یاد خدا شروع میکنی ،بعدش میری سراغ تست ها ، هر کدوم که 100درصد بلدی جواب میدی و هر کدوم هم که شک داری دورش یک دایره بکش بعدش برگردی چک کنی ،برا جواب دادن هم همیشه نباید جواب درست بدونی گاهی اوقات لازمه بدونی کدوم ها اشتباه است و گزینه های غلط حذف کنی و به جواب برسی

اونایی که شک داری را بزار برا موقع که بار دوم بعدش روش تمرکز ببین می تونی جواب پیدا کنی یا نه

یک چیز دیگه هم که مهمه نباید منفی بزنی ،فقط اونایی که بلدی 100درصد را بزن همین

خیلی ممنون
بچه ها اگر روش های دیگه ای بلدین بگین

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابرام جان بهرام شیردل نیست.........کار نادر خلیلیه که تو کتاب 7 معمار برتر از این کارش صحبت شده.........

نه مهندس جان دومیش 100 درضد موشه سفدیه

نادر خلیلی مربوط به سوال اولی میشه که درسته

ولی دومی بهرام شیر دلم هم شرکت داشت ولی هواسمون به خانه های روی هم نبود که کار موشه سفدی که معروف به (هبیتات) هستش درسته اینم سند و مدرکش:biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا