زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
نفیسه میترسم کم کم پلیس فتا هم سر و کله اش پیدا بشه

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

بزا بیاد دور هم خوش باشیم

معمارباشی

عضو جدید
چی چی رو خوش باشیم ... میاد یخاطر ایجاد رعب و وحشت و استرس و اضطراب بین دانشجویان فرهیخته کشور و همچنین اتلاف وقت و انگیزه این جوانان ... و برای اخلال در روند این تاپیک و... میگیرنمون ... بارم بگم؟

معمارباشی

عضو جدید
اقا بخدا من بیگناهم! نفیسه ...نه .... پویان منو نفیسه رو اغفال کرد و سوالا رو بهمون داد... :'(

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی چی رو خوش باشیم ... میاد یخاطر ایجاد رعب و وحشت و استرس و اضطراب بین دانشجویان فرهیخته کشور و همچنین اتلاف وقت و انگیزه این جوانان ... و برای اخلال در روند این تاپیک و... میگیرنمون ... بارم بگم؟

من دیگه حرفی ندارم ....

پیوست ها

• 11684785.jpg
    11684785.jpg
    17.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنیدین میگن اونایی که زیاد بخونن میزنه به سرشون
اینم نمونش
شنیدن کی بود مانند دیدن
به قول الهام خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخد اینجا الهام از خنده روده بر میشه
پستتو الان دیدم :|

الهام هیییچوقت از خنده روده بر نمیشه

عااشقه خندس

خنده های من چ سوژه ای شده هااا

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نیم دونم چرا امروز استرس گرفتم حس میکنم هیچی یادم نیست:cry::cry::cry:

بچه ها چیکار کنم کلی چیز نخونده دارمممممممممممم نمیشه این هفته طوفان و برف با هم بیاد دوباره یک هفته عقب بیفته

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سوالارو خریدم هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :w31:

نفیسه جونممممممممممم من خواب بودم دیر رسیدیم میشه چند تا از اون سوالهات رو به منم بدی :redface: :biggrin:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این نانو چرا اینجوریه یادم میره اسماش چیکا کنم:cry:

مهندس میگم تو فقط الان لنگ همین یک سوالی که شاید از نانو بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا بیخیالش من که نانو را اومدم بخونم از بس اسم اینها داشت ترسیدم اسم خودم هم یادم بره گذاشتمش کنارررررررررر

simin_sm

کاربر فعال
2014-02-08_185900.jpg2014-02-08_190131.png
بچه ها این مگه هایپار نبووووووووووووووووووووووووووود؟

تو صفحه 244 درک رفتار یه همچین شکلی رو هایپار گفته.

orkide69

عضو جدید
مهندس میگم تو فقط الان لنگ همین یک سوالی که شاید از نانو بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا بیخیالش من که نانو را اومدم بخونم از بس اسم اینها داشت ترسیدم اسم خودم هم یادم بره گذاشتمش کنارررررررررر

مهندس اگه بخوایم اینجوری فک کنیم که نصف منابعو نباید بخونیم چون از هرکدوم یکی دوتا بیشتر نمیاد :D

shokoo.m

کاربر بیش فعال
بچه ها نیم دونم چرا امروز استرس گرفتم حس میکنم هیچی یادم نیست:cry::cry::cry:

بچه ها چیکار کنم کلی چیز نخونده دارمممممممممممم نمیشه این هفته طوفان و برف با هم بیاد دوباره یک هفته عقب بیفته

اوووووووووووووه مهندس چه خبره
یادته یه ماه پیش چی به من گفتی، ما همه مثل همیم:D ولی فک کنم تو میخوای ما رو به کشتن بدی( طوفان و رعد وبرف و...)
منم همینجوریم، اصلا از تو بد ترم به چیزای ساده هم شک میکنم
نگران نباش ولی باید از این هفته درست استفاده کنیم

mitra2470

عضو جدید
مشاهده پیوست 194158مشاهده پیوست 194159
بچه ها این مگه هایپار نبووووووووووووووووووووووووووود؟

تو صفحه 244 درک رفتار یه همچین شکلی رو هایپار گفته.
نه این با اون فرق داره.اگه شکل درک رفتار رو نگاه کنی میبینی که لبه ها بالاتر از مرکزه یعنی وسطش انحنا به سمت بالا داره اما تو این شکل مرکزش برامده ست.
این شکل صفحه 250 سازه در معماریه.به این سطوح کنگره دار میگن ولی نمیدونم ازاد هم بهش میخوره با نه ولی به هر حال هایپار نیس

mitra2470

عضو جدید
مهندس اگه بخوایم اینجوری فک کنیم که نصف منابعو نباید بخونیم چون از هرکدوم یکی دوتا بیشتر نمیاد :D
من که حفظ نمیشم نقره و مس و اینا هرکدوم چی کار میکنه ولی شکلاش و ی کلیتشو قسمتای اسونترشو حفظ میکنم.
مثلا اگه فتوکاتالیزو و شکل ابدوستی و درباره مسلح کننده ها اینا بدن شاید بتونم جواب بدم ولی اگه بگه خاصیت فلان ماده چیه:surprised:فک نکنم بتونم

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه این با اون فرق داره.اگه شکل درک رفتار رو نگاه کنی میبینی که لبه ها بالاتر از مرکزه یعنی وسطش انحنا به سمت بالا داره اما تو این شکل مرکزش برامده ست.
این شکل صفحه 250 سازه در معماریه.به این سطوح کنگره دار میگن ولی نمیدونم ازاد هم بهش میخوره با نه ولی به هر حال هایپار نیس

یعنی به این گنبد های کنگره دار شکل آزاد میگن؟؟؟؟:confused:
من که آخرش نفهمیدم به چه فرم هایی آزاد میگن:confused:

mitra2470

عضو جدید
یعنی به این گنبد های کنگره دار شکل آزاد میگن؟؟؟؟:confused:
من که آخرش نفهمیدم به چه فرم هایی آزاد میگن:confused:
والله من که تو کتابا ندیدم به کنگره دار بگن شکل آزاد ولی طراح این سوال گویا گفته
تو کتاب نوشته فرم ازاد به فرمی میگن که از فرم های معمول هندسی با معادلات ریاضی خاص رها شده یعنی از نظر ریاضی تعریف نمیشه

آخرین ویرایش:

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
والله من که تو کتابا ندیدم به کنگره دار بگن شکل آزاد ولی طراح این سوال گویا گفته
تو کتاب نوشته فرم ازاد به فرمی میگن که از فرم های معمول هندسی با معادلات ریاضی خاص رها شده یعنی از نظر ریاضی تعریف نمیشه

الان ما ازکجا بفهمیم گنبد کنگره دار از فرم های معمول هندسی با معادلات ریاضی خاص رها شده یا نه؟:confused: شایدم رها شده باشه و فرم آزاد باشه!!!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا