راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali Render

کاربر بیش فعال
ترم 2ریاضی افتادم .این ترم گرفتم ولی میترسم خراب کرده باشم با استاد حذف زدم گفت هنوز برگمو نگاه نکرده.فکر نکنم باهام راه بیاد.غیرانتفاعی شیراز قبول شدم.مرسی که جوابمو دادی
khahesh..ok"darsei nist ke gabol nashi mi2nam hagete ke beri uni motm@ein bash ...
movafag bashiiiiiiiiii

shabnam@

عضو جدید
سلام من از کارشناسی ناپیوسته معماری آزاد تبریز و غیرانتفاعی سراج تبریز قبول شدم کدومش برم بهتره؟؟؟؟؟

NargessArch

عضو جدید
سلام...
ساختمان دهخدا شنیدم رفته خارج قزوین تو نجف آباد...اماااااااا... سطحه خیلی خوبی داره من که به جای تو بودم حتمااااااااااااااااااااااااااااااااا... میرفتم دهخدااااا...شک نکن بازخودت میدونی..
راستی تکمیل قبول شدی؟؟؟رتبت چند بود؟؟؟////
موفق باشی...

ممنون
بله تكميل ظرفيت قبول شدم فبلش مولانا قز وين قبول شده بودم كه به دلايلي نتونستم برم
ولي الان مشكلم حل شد و احتمال زياد برم قزوين
رتبه:924 بود

يه سوال ديگه هم دارم، مي تونم انتقالي يا مهمان بشم تو دانشگاه سوره يا نه؟؟؟بعد از ترم اول؟؟؟

Ali Render

کاربر بیش فعال
ممنون
بله تكميل ظرفيت قبول شدم فبلش مولانا قز وين قبول شده بودم كه به دلايلي نتونستم برم
ولي الان مشكلم حل شد و احتمال زياد برم قزوين
رتبه:924 بود

يه سوال ديگه هم دارم، مي تونم انتقالي يا مهمان بشم تو دانشگاه سوره يا نه؟؟؟بعد از ترم اول؟؟؟
SALAM
KHAHESH
UNI MA KE ASLAN MEHMAN BE KASIIIIIIIIIIIII NEMIDE...AMA BAZ AVAL BASTEGI BE UNITON DARE AVAL AZ AMOZESHESH SO@L KONID VA AGE PARTI KHOB DASHTE BASHID BALE HATMAN HATA MEHMAN BE SORE MIDAN AMA ENTEGALIRO NEMIDAN BAYAD SHARAYETE KHAS DASHTE BASHIN
RASTI 1TERM BISHTARAM MEHMAN NEMIDAN AKHE UNI SARASARI KHEILI SAKHT MIGIRAN YANI VASE TERMA BADAM AGE BEKHAYD MEHMAN BEGIRID BAYAD SHARAYETETON BERE BE KOMESION UNIYE ASLITON
AMA GAZVINAM KE BE TEH NAZDIKE RAFT O AMAD MIKONID ZI@DAM TOL NEMIKESHE
MOVAFAG BASHIII...

hamid625

عضو جدید
سلام
کسی ازورودیهای دانشگاه آزادامسال میدونه هزینه هرواحددروس عمومی وپایه،اصلی وتخصصی (اصلی مثل عناصروجزییات،معماری اسلامی،سازه های فلزی،تنظیم شرایط،طرح وتولیدصنعتی و.....وتخصصی شامل طرح،زبان تخصصی ،آشنایی بامرمت ،طرح سازه های بتنی و...)کارشناسی ناپیوسته چقدره؟ممنون میشم اگه جوابموبدید

آخرین ویرایش:

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کسی ازورودیهای دانشگاه آزادامسال میدونه هزینه هرواحددروس عمومی وپایه،اصلی وتخصصی (اصلی مثل عناصروجزییات،معماری اسلامی،سازه های فلزی،تنظیم شرایط،طرح وتولیدصنعتی و.....وتخصصی شامل طرح،زبان تخصصی ،آشنایی بامرمت ،طرح سازه های بتنی و...)کارشناسی ناپیوسته چقدره؟ممنون میشم اگه جوابموبدید

سلام
والا من دقیقا نمیدونم که هرکدوم دقیقا چقدره ولی یکی از دوستام ترم اول پارسال یک میلیون دویست داد حالا امسال شاید کمتر وشاید بیشر باشه

hamid625

عضو جدید
مهشیدجان ممنون که جوابمودادیدرفتم توی سایت دانشگاه آزادوقیمتهاروامروززده بودن ولی یه سئوال ؟توی لیست دروس نظری،عمومی،پایه وتخصصی هرکدوم یه قیمت دارن (نظری18150تومن-عمومی41140تومن-پایه60500تومن-اصلی61930تومن-تخصصی85790تومن)ولی رفتم توی سایت دانشگاهی که قبول شدم فرم جدول نظام ترمی شون رودیدم دروس نظری،عمومی،پایه وتخصصی شون رونوشته بودند ولی مثلاتوی قسمت دروس اصلیشون مثل عناصروجزییات ساختمون زده بودنداز2واحد1واحدش نظری و1واحدش عملی.یعنی 1واحدش به قیمت 18150تومان بصورت نظری و1واحدش به قیمت تخصصی که گرونترینشه 85790تومان محاسبه میشه ؟یا2واحدش به قیمت 61930تومن محاسبه میشه؟ممنونم شمایاهرکدوم ازدوستان راهنمایی کنید.

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

سلام..:gol:

یادمه ترم اول
واسه 19 واحد 1/266/000 شهریه دادم .

شهریه ثابت 470/000 تومنه .

نظری :16/500
عملی دورس عمومی:37/400
عملی دروس تخصصی :78/000
عملی دروس پایه:55/000
عملی دروس اصلی:56/300
کارآموزی:78/000

( همه مبالغ به تومنه)

مهشیدجان ممنون که جوابمودادیدرفتم توی سایت دانشگاه آزادوقیمتهاروامروززده بودن ولی یه سئوال ؟توی لیست دروس نظری،عمومی،پایه وتخصصی هرکدوم یه قیمت دارن (نظری18150تومن-عمومی41140تومن-پایه60500تومن-اصلی61930تومن-تخصصی85790تومن)ولی رفتم توی سایت دانشگاهی که قبول شدم فرم جدول نظام ترمی شون رودیدم دروس نظری،عمومی،پایه وتخصصی شون رونوشته بودند ولی مثلاتوی قسمت دروس اصلیشون مثل عناصروجزییات ساختمون زده بودنداز2واحد1واحدش نظری و1واحدش عملی.یعنی 1واحدش به قیمت 18150تومان بصورت نظری و1واحدش به قیمت تخصصی که گرونترینشه 85790تومان محاسبه میشه ؟یا2واحدش به قیمت 61930تومن محاسبه میشه؟ممنونم شمایاهرکدوم ازدوستان راهنمایی کنید.

برای دروس تخصصی مثل طرح که 4 واحد شامل: 3 واحد عملی و 1 واحد نظری هست ..

برای اینکه بدونید شهریه هر درس چقدر میشه , باید جدا حساب کنی ..

3 واحد عمومی + 1 واحد نظری میشه ...(78/000×3) + (16/500×1 )= 250/500

ترم اول خود دانشگاه براتون انتخاب واحد انجام میده .. و اگه مدرک کاردانی تون غیر از معماری باشه احتمالا چند واحد جبرانی بهتون میده.

ولی از ترم 2 که خودتون اینترنتی انتخاب واحد میکنید روی خود سایت متوجه مقدار شهریه هر درس میشید .
:gol:

آخرین ویرایش:

oli

عضو جدید
سلام
کسی از دانشگاه مرودشت اطلاعی داره ؟

تو سایت دانشگاه آزاد دیدم آدرس دانشگاه شیراز و صدرا زده بودن . ولی تو دفترچه قاآنی . کسی میدونه جریان چیه ؟

sunshid

عضو جدید
سلام

تو سایت دانشگاه آزاد دیدم آدرس دانشگاه شیراز و صدرا زده بودن . ولی تو دفترچه قاآنی . کسی میدونه جریان چیه ؟
واسه اینکه یه مدتیه شهرک دانشگاه آزاد رو توی صدرا ساختن و تمام رشته های دانشگاه آزادو که توی جاهای مختلف شیراز بودن به اونجا انتقال دادن.اما بچه های معماری با انتقال محل دانشکده مخالفت کردن.الان ساختمون قاآنی شمالی محل تشکیل کلاسهای معماری و رشته های هنر هست.

• Like
واکنش ها: oli

::: شیـــما :::

عضو جدید
سلام معمارای گل
ی سوال فنی داشتم
کسی میدونه دانشگاه آزاد تهران مرکز کاردانی ب کارشناسی میگیره یا نه ؟ من از چن نفر پرسیدم گفتن نمیگیره میخوام مطمئن بشم
پیشاپیش مرسی :gol:

hamid625

عضو جدید
سلام
متاسفانه فقط تهران جنوب وتهران شرق(قیامدشت)کاردانی به کارشناسی معماری میگیره+اطراف تهران مثل ورامین ،رودهن ،شهرقدس و...

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من شنیدم .دانشگاه ازاد مرودشت معماریش جدا از رشته دیگه و داخل شهر هست. سال اولش هست که کارشناسی تا÷یوسنه اورده .

• Like
واکنش ها: oli

mahmoud7

عضو جدید
سلام کسی کمی تونه منو تو انجام پروژه کمکم کنه؟ من دانشجو مهندسی تکنولوژی معماری هستم منون میشششششششششششششمممممemil: mahmoud.donya@gmail.com

mahmoud7

عضو جدید
کسی میدونه تو محیط کار فرقی بین این دو مدرک هست یا نه؟
همه ی بچه هایی که ازمون کارشناسی ناپیوسته شرکت میکنن حتمآ با این حرف اشنا هستن که کارشناسی نا پیوسته مدرک مهندسی نمیده و در اخر کارشناس لقب میگیرن!
این واقعآ برای خود من یه سواله که ایا این موضوع توی محیط کار هم مؤثره یا نه؟از لحاظ حق امضا و...
و اینکه چه واحدها و درسایی رو تو رشته ی مهندسی معماری میگذرونن که تو کارشناسی ناپیوسته تدریس نمیشه؟واینکه ایا راهی برای کارشناسان معماری هست که بتونن مهندسی معماری بگیرن؟
لطفآ اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه.
با تشکر.
کسی هست بمن توپروژه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمک فوری من محمود هستم دانشجو مهندسی معماری....ایمیل:mahmoud.donya@gmail.com

mahmoud7

عضو جدید
کسی هست بمن توپروژه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمک فوری من محمود هستم دانشجو مهندسی معماری....ایمیل:mahmoud.donya@gmail.com

sunshid

عضو جدید
سلام .به همه بچه هایی که درگیر امتحانات و پروژه ها هستن خسته نباشید میگم.من که دیگه نجات پیدا کردم.آخرین پروژمو دیروز تحویل دادم.هوراااااااااااااااااااااااا

امید.ف

عضو جدید
امروز که گذشت،فردا را چه کنیم،فردای فردا را چه کنیم.
می مانیم به انتظار فردا.

sunshid

عضو جدید
شنیدم کسایی که تو کاردانی معدلشون زیر 14 هستش باید تو کارشناسی 28 واحد اضافه تر بگذرونن.
کسی میدونه جریانش چیه؟؟؟؟
یعنی ماها که بالای 14 هستیم دیگه لازم نیست این واحدارو بگذرونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

girl ariyae

عضو جدید
سلام سلام.من الان دارم این رشته رو میخونم ولی کرشناس معماری نمیشه همون مهندسی معماری میشه عزیز

oli

عضو جدید
من شنیدم .دانشگاه ازاد مرودشت معماریش جدا از رشته دیگه و داخل شهر هست. سال اولش هست که کارشناسی تا÷یوسنه اورده .
ممنون .
من رفتم ثبت نام کردم تو خود دانشگاه بود . ( البته برای من که آشنا نیستم فرقی نداره )
کاردانیم تو شهر خودم بودم حالا سختمه بخوام برم یه شهر دیگه . اونم بدون دوست

سلام کسی کمی تونه منو تو انجام پروژه کمکم کنه؟ من دانشجو مهندسی تکنولوژی معماری هستم منون میشششششششششششششمممممemil: mahmoud.donya@gmail.com

پروژه ت چی هست ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا