راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستم

ولی امسال تو دفترچه علمی کاربردی اثری از مهندسی تکنولوژی معماری نبود !

واسه گروه معماری فقط نوشته بودند «معماری» .

اما واسه رشته ها و گروه های دیگه فنی نوشته بودند « مهندسی تکنولوژی ... » .

معماری ، « مهندسی تکنولوژی » نداشت. (دفترچه رو دوباره یه نگاه کن گلم.;))

گویا معماری علمی کاربردی امسال ، کارشناسیه و رشته های دیگه فنی علمی کاربردی امسال مهندسی !!:(
سلام,شما مطمئنید :eek:این نامردیه :mad::(ولی بچه هائی که امسال دانشگاه قبول شدندتوی خود سایت دانشگاه ما اونهاروتوی قسمت مهندس تکنولوژی معماری گذاشتهhttp://www.sariyan.ac.ir/?run=qnews&id=3

archiman

کاربر فعال
بچه ها جواب ها اومد میشه درصدهاتون رو بگذارید؟
راستی فکر میکنید کسی با این درصدا چه رتبه ای بیاره؟
معارف 70
زبان 100
ادبیات 80
ریاضی 25
فن ساختمانی38
مبانی 74

سلام دوست خوبم

راستش نمی دونم چی بگم ، از این درصدهایی که نوشتی هیجان زده شدم.
زبان 100 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خداییش شاهکاره
بقیه درصد هاتم خوبه مخصوصا مبانی
مطمءنا اگه سراسری هم چنین درصدهایی زده بشه هرجا که دوست داشته باشی قبولی . شک نکن.
با این درصدها از همین الان به فکر منابع کارشناسی ارشد باش

archiman

کاربر فعال
چند سال پیش زمانی که دبیرستانی بودم خیلی پیگیر چگونگی محاسبه و تاثیر درصدها در تعیین رتبه ها بودم ، در اطرافیان ما شخصی بود که کارمند ساده سازمان سنجش بود ولی اطلاعات دقیقی داشت . ایشون میگفت بین درصد 99 و 100 وقتی که نمرات خام روی نمودار میره یک تفاوت خیلی فاحشی هست که بین 70 تا 90 نیست یعنی درصد 100 یک ضریب خاص به صورت ممتاز داره که خیلی داوطلب رو جلو میندازه مخصوصا توی دروسی مثل زبان .
اگه کسی این درسو واقعا بتونه 100 بزنه خیلی خیلی میتونه به نتیجه آزمون امیدوار باشه.

archiman

کاربر فعال
سلام به همه همرشته ایها
کسی میدونه جواب کنکور دانشگاه آزاد کی اعلام میشه؟؟؟
توی بهمن میاد یا دی؟؟؟؟
نیمه اول بر میدارن یا نیمه دوم ؟؟؟؟ یا هردو ؟؟؟

سلام دوست من

توی دفترچه نوشته هفته آخر دی ماه ولی بعیده که بتونن به این سرعت جواب بدن فکر کنم هفته اول و دوم بهمن معقولتره.
در مورد نیمه اول یا دوم فکر کنم بسته به دانشگاه هر دوش امکان پذیر باشه.
موفق باشید.

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام,شما مطمئنید :eek:این نامردیه :mad::(ولی بچه هائی که امسال دانشگاه قبول شدندتوی خود سایت دانشگاه ما اونهاروتوی قسمت مهندس تکنولوژی معماری گذاشتهhttp://www.sariyan.ac.ir/?run=qnews&id=3

سلام

ما که هنوز کنکور ندادیم ! 27 دی کنکورمونه . چه جوری امسال قبول شدند ؟ :surprised:

آره مطمئنم گلم . برید دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی علمی _ کاربردی رو نگاه کنید .

معماری ؛ مهندسی نیست. حداقل واسه کاردانی به کارشناسی ها نیست .

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیاد خودت رو ناراحت نکن فرح نوش جان .

اگه قبولی شدی و کارشناسیت رو گرفتی. قبل از امتحان نظام مهندسی اگه درخواست کنیم برامون کلاس میذارن که واحدهای باقی مونده امون رو پاس کنیم و در امتحان نظام مهندسی شرکت کنیم .

واحدها رو ممکنه تو همون دانشگاه پاس نکنی. بهت میگن بری فلان دانشگاه پاس کنی.

اینو یکی از اساتید اونجا گفته بود بهم . ;)

erfan4877

عضو جدید
بابا جواب کنکور آزاد کی میاد؟؟؟:confused::confused:
مردم از بیکاری روزی 3 فیلم نگاه می کنم
فردا برم یه بازی یگیرم نصب کنم
مردم دیگه

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

ما که هنوز کنکور ندادیم ! 27 دی کنکورمونه . چه جوری امسال قبول شدند ؟ :surprised:

آره مطمئنم گلم . برید دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی علمی _ کاربردی رو نگاه کنید .

معماری ؛ مهندسی نیست. حداقل واسه کاردانی به کارشناسی ها نیست .
اا...ا:confused:اماخانمی ماتیر88کنکورداریم:surprised:,منظورمم بچه های ورودی87 که تیر87کنکورداشتندوقبول شدند:smile:.

seleria

عضو جدید
سلام دوست خوبم

راستش نمی دونم چی بگم ، از این درصدهایی که نوشتی هیجان زده شدم.
زبان 100 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خداییش شاهکاره
بقیه درصد هاتم خوبه مخصوصا مبانی
مطمءنا اگه سراسری هم چنین درصدهایی زده بشه هرجا که دوست داشته باشی قبولی . شک نکن.
با این درصدها از همین الان به فکر منابع کارشناسی ارشد باش

چند سال پیش زمانی که دبیرستانی بودم خیلی پیگیر چگونگی محاسبه و تاثیر درصدها در تعیین رتبه ها بودم ، در اطرافیان ما شخصی بود که کارمند ساده سازمان سنجش بود ولی اطلاعات دقیقی داشت . ایشون میگفت بین درصد 99 و 100 وقتی که نمرات خام روی نمودار میره یک تفاوت خیلی فاحشی هست که بین 70 تا 90 نیست یعنی درصد 100 یک ضریب خاص به صورت ممتاز داره که خیلی داوطلب رو جلو میندازه مخصوصا توی دروسی مثل زبان .
اگه کسی این درسو واقعا بتونه 100 بزنه خیلی خیلی میتونه به نتیجه آزمون امیدوار باشه.

نمی دونم .ولی یه نفر که ترازش 6279 شده بود. این درصد رو پارسال زده بود که واسه شما خیلی بهتر از اونه .

معارف 8/67

زبان 2/42

ادبیات 9/38

ریاضی 8/24

فن ساختمان 9/51

مبانی نظری 43

شما خیلی خیلی بهتر از اون میارید . شاید 6800-6700 !

تهران ؛ قزوین و همدان که تزارشون از همه بالاتره قبولید. اگه بقیه ها شهرها زدید که دیگه 10000000000 درصد قبولید :D

موفق باشید. :gol:

میسی از همتون...بچه ها من اگر زبانم خوبه به خاطر کلاس زبانهاییه که رفتم و میرم. تو کنکور سراسری و آزاد هم 100 زدم...اما باقی درسام به شدت خرابه!مثل ریاضی!
من الآن ترم3 هستم. خیلی وقته برای کنکور میخونم:( هنوز کنکور خودم زمانش نرسیده.اینا فقط آزمایشی بودن...امیدوارم موقع کنکور خودم هم بتونم همچین درصدایی بزنم! بسکه از زمان کنکور سراسری دبیرستان چشمم ترسیده.... میسی که امیدوارم کردید

hamid19395

عضو جدید
دانلود سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی معماری87

دانلود سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی معماری87

دوستانی که آخرین سوالات کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی معماری رو می خوان روی دانلود کلیک کنند .البته جوابها رو حودتون پیدا کنید.;)

منبع:
www.king-download.net
دانلود

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
اا...ا:confused:اماخانمی ماتیر88کنکورداریم:surprised:,منظورمم بچه های ورودی87 که تیر87کنکورداشتندوقبول شدند:smile:.

فکر کنم شما کنکور سراسری رو میگید گل من.نه علمی کاربردی.درست میگم ؟:smile:

یا شاید کارشناسی ناپیوسته نیستید؟!

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سراسری و آزاد مهندسی داره. ;)

علمی - کاربردی نداره امسال.

proarc

عضو جدید
چرا عزیزم اگه دفترچه ی کاردانی به کارشناسی رو نگاه کنی میبینی که نوشته مهندسی تکنولوژی معماری نه علمی کاربردی معماری

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا عزیزم اگه دفترچه ی کاردانی به کارشناسی رو نگاه کنی میبینی که نوشته مهندسی تکنولوژی معماری نه علمی کاربردی معماری

پس چرا تو دفترچه علمی - کاربردی من واسه رشته معماری فقط نوشته : معماری !!! نه مهندسی تکنولوژی معماری !!!

(صرفا برای دانشگاه علمی - کاربردی میگم دوست گلم . )

اما خوب آزاد و سراسری ؛ مهندسی تکنولوژی معماری بود.

elh@m

عضو جدید
سلام دوستان
چرا هیچ خبری از اعلام نتایج دانشگاه آزاد نیست. زودتر جوابش بیاد اگه قبول نشم لا اقل برای سراسری کم کم شروع به خوندن کنم.
الآن اصلا نمی تونم درس بخونم هی میگم قبول میشم ، نمیشم همینجوری بلاتکلیف....

به نظر شما من با این درصدها رودهن قبول میشم:

فن ساختمان : 57
مبانی نظزی : 55
ریاضی : 15

فارسی : 35
معارف : 55
زبان : 20

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
چرا هیچ خبری از اعلام نتایج دانشگاه آزاد نیست. زودتر جوابش بیاد اگه قبول نشم لا اقل برای سراسری کم کم شروع به خوندن کنم.

هرچی خدا بحئاد همون میشه
فقط میتونم بگم خود خوری نکن سعی کن تا نتایج بیخیال باشی این استرسها خیلی مخربن

armin_arch

عضو جدید
کسی میدونه تو محیط کار فرقی بین این دو مدرک هست یا نه؟
همه ی بچه هایی که ازمون کارشناسی ناپیوسته شرکت میکنن حتمآ با این حرف اشنا هستن که کارشناسی نا پیوسته مدرک مهندسی نمیده و در اخر کارشناس لقب میگیرن!
این واقعآ برای خود من یه سواله که ایا این موضوع توی محیط کار هم مؤثره یا نه؟از لحاظ حق امضا و...
و اینکه چه واحدها و درسایی رو تو رشته ی مهندسی معماری میگذرونن که تو کارشناسی ناپیوسته تدریس نمیشه؟واینکه ایا راهی برای کارشناسان معماری هست که بتونن مهندسی معماری بگیرن؟
لطفآ اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه.
با تشکر.
سلام مرسی از این سوال به جا و مناسب من هم این مشکل رو داشتم و تمام این حرف ها رو شنیده بودم
ولی باز کلی سوال داشتم
منم شنیدم که ما واحد بیشتری می گذرونیم و اگر تعداد واحد بیشتری بگذرونیم مهندسی میشه!!!
ولی به نظر واقعا در عمل فرقی نمیکنه مهم خود شخصه و دانشش!!!
البته که ما قوی تریم

mamal761

عضو جدید
با سلام
این موضوع هم در نوع خودش جالبه.
جوونای خودمون استرس کنکور دارن اونوقت آقایوون از سهم ما مایه میذارن....

با تصميم رييس دانشگاه آزاد؛ امکان ادامه تحصيل دانشجويان دانشگاه غزه در دانشگاه آزاد فراهم شد
شنبه 14 دی 1387
بازدید:85
منبع: ايسنا رييس دانشگاه آزاد اسلامي با ارسال نامه‌اي به رييس دانشگاه غزه، تأکيد کرد: دانشگاه آزاد اسلامي آمادگي پذيرش و تحصيل دانشجويان دانشگاه غزه را دارد.
به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، متن نامه دکتر جاسبي رييس شوراي اتحاديه دانشگاههاي جهان اسلام به رييس دانشگاه غزه به شرح زير است: چند روزي است جامعه دانشگاهي جهان اسلام و به ويژه ايران اسلامي، با قلبي نگران و چشماني گريان، شاهد ددمنشي‌هاي رژيم صهيونيستي در به خاک و خون کشيدن مردم بي گناه غزه است.

نژاد پرستان صهيونيست اما نه تنها کودکان و زنان و شهروندان عادي و بي پناه فلسطيني را آماج حملات ناجوانمردانه خويش قرار داده‌اند بلکه با گسترش تهاجمات خويش به دانشگاه‌هاي غزه، آتش در خرمن دانايي و آگاهي مي‌افکنند و بساط دانشجويي و دانشجو پروري را در هم مي پيچانند و حرمت حريم علم و معرفت را به سرپنجه دستان خونين سياست و رفتار ننگين صباوت خويش، ملوث مي‌سازند.
اينک که رژيم اشغالگر قدس شريف، فضاي فعاليت آزادانه علمي و دانشگاهي را به داغ و درفش، سخت به هم فشرده است، دانشگاه آزاد پذيراي اساتيد و دانشجويان دانشگاه غزه که عضوي از اتحاديه دانشگاه‌هاي جهان اسلام مي‌باشد، است و آمادگي دارد که اين افراد را به شايستگي و گرمي پذيرا باشد تا پس از آرامش فضاي عمومي جامعه علمي غزه، با مراجعت به کشور مظلوم خويش، گام‌هايي بلندتر را براي کسب علم و دانش و معرفت بردارند.
گفتني است، دانشگاه اسلامي غزه عضو شوراي اجرايي اتحاديه دانشگاه‌هاي جهان اسلام مي‌باشد.

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

سلام

به قول دوستمون iceman10 هر چی خوا بخواد.

ایشالله که قبولی.

رودهن چون بومی می گیره ؛ ترازش خیلی بالا نمی ره. (600-5400)

البته امسال که همه کنکور رو خوب دادن ممکنه ترازش بالا بره .

به هر حال ایشالله قبولی.

من که انتخاب اولم رو زدم تهران جنوب ،با اعتماد به نفس تمام. :D

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

با تصميم رييس دانشگاه آزاد؛ امکان ادامه تحصيل دانشجويان دانشگاه غزه در دانشگاه آزاد فراهم شد
شنبه 14 دی 1387
منبع: ايسنا رييس دانشگاه آزاد اسلامي با ارسال نامه‌اي به رييس دانشگاه غزه، تأکيد کرد: دانشگاه آزاد اسلامي آمادگي پذيرش و تحصيل دانشجويان دانشگاه غزه را دارد.
به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، متن نامه دکتر جاسبي رييس شوراي اتحاديه دانشگاههاي جهان اسلام به رييس دانشگاه غزه به شرح زير است: چند روزي است جامعه دانشگاهي جهان اسلام و به ويژه ايران اسلامي، با قلبي نگران و چشماني گريان، شاهد ددمنشي‌هاي رژيم صهيونيستي در به خاک و خون کشيدن مردم بي گناه غزه است.

نژاد پرستان صهيونيست اما نه تنها کودکان و زنان و شهروندان عادي و بي پناه فلسطيني را آماج حملات ناجوانمردانه خويش قرار داده‌اند بلکه با گسترش تهاجمات خويش به دانشگاه‌هاي غزه، آتش در خرمن دانايي و آگاهي مي‌افکنند و بساط دانشجويي و دانشجو پروري را در هم مي پيچانند و حرمت حريم علم و معرفت را به سرپنجه دستان خونين سياست و رفتار ننگين صباوت خويش، ملوث مي‌سازند.
اينک که رژيم اشغالگر قدس شريف، فضاي فعاليت آزادانه علمي و دانشگاهي را به داغ و درفش، سخت به هم فشرده است، دانشگاه آزاد پذيراي اساتيد و دانشجويان دانشگاه غزه که عضوي از اتحاديه دانشگاه‌هاي جهان اسلام مي‌باشد، است و آمادگي دارد که اين افراد را به شايستگي و گرمي پذيرا باشد تا پس از آرامش فضاي عمومي جامعه علمي غزه، با مراجعت به کشور مظلوم خويش، گام‌هايي بلندتر را براي کسب علم و دانش و معرفت بردارند.
گفتني است، دانشگاه اسلامي غزه عضو شوراي اجرايي اتحاديه دانشگاه‌هاي جهان اسلام مي‌باشد.

اگه کسی ازشون زنده بمونه . :(

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

سلام دوستم
درصدات كه خيلي خوبه. منم رودهن زدم. فكر نميكنم ترازش 5800 بيشتر
باشه.البته امسال خيليا رودهن زدن :confused:
انشالا كه هر دوتامون قبول شيم و هم دانشگاهي بشيم:)
فكر كردن به شكست نيمي از شكست است. پس نا اميد نباش.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

شنبه 14 دی 1387

اي بابا !
واسه خودمون جا نيست اونا هم ميخوان بيان ؟؟؟؟؟؟؟؟
عجب مملكتي داريم .. متاسفم

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم کاملا با شما موافقم:razz: ,اما وقتی عکس های غزه رو می بینم دلم میخواد بزنم زیر گریه:cry:,این که اسرائیل به خاطر دوسه تا موشک که چند نفر جزئی زخمی شدند تا حالا 700خوردی نفر کشته انصاف نیست ,فشار خون ادم ازاین همه بی عدالتی بالا میره.:mad::mad::mad:
فرشی که واسه خونه واجبه به مسجد بخشیدنش حرام..

mamal761

عضو جدید
منم کاملا با شما موافقم:razz: ,اما وقتی عکس های غزه رو می بینم دلم میخواد بزنم زیر گریه:cry:,این که اسرائیل به خاطر دوسه تا موشک که چند نفر جزئی زخمی شدند تا حالا 700خوردی نفر کشته انصاف نیست ,فشار خون ادم ازاین همه بی عدالتی بالا میره.:mad::mad::mad:

با نظرت یه جورایی موافقم .
فقط یه سوال دارم؟ اونم اینکه آیا آقای جاسبی اونقدر که به نوار غزه فکر می کنه به من و شما فکر می کنه ؟ که بنده این شهریه ی آنچنانی رو تو کشورم جایی که حقمه پرداخت کنم.
تازه اکه کنکور قبول بشم. که اگه نشم باید برم خدمت .
اینا مسئول های ما هستن یا مردم غزه؟
مگه ما نباید آینده داشته باشیم. اگه آدم بخواد کمک کنه راهش تو ایران زیاده. برن شهره بم و بسازن بعد زلزله ... یا اون خرمشهرو که فقط آزادش کردن..
حالا که به کشورم فکر می کنم دلم خیلی بیشتر کباب میشه.
از دوستان عذر خواهی می کنم ولی باید می گفتم.

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه نمی خواین اخطار بگیرین بحث و به حاشیه نکشین;)
یه خبر بد دارم امروز از یه منبع نیمه معتبر شنیدم نتایج آزاد 11 بهمن میاد:(
امیدوارم شوخی کرده باشه ولی آدم شوخی نبود:cry:

archi_zigorat

عضو جدید
بابا اينا چرا اينقدر مارو اذيت مي كنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه يه تاريخ مشخص كنند ماهم اين همه استرس نمي گيرم .:cry:
تو يه سايتي از 26 دي بگير تا 4و5 بهمن گفتن جوابا مياد جالب اينكه همه از يه منبع معتبر شنيده بودنند!!!!!
جالب تر اينكه يه نفر نمي دونم حضوري رفته بود كجا جواب گرفته كه تهران قبول شده :eek:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا