راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

memar

عضو جدید
به نظر من کسایی موفق هستند که عاشق رشتشون باشن و هدفند درس میخونن .
در ضن فکر میکنم کسایی که تنها برای اینکه اگه ریاضی میخوندند دیپلم هم نمیگرفتن به هنرستان اومدن میگم که اگه تا هین جا به اشتیاق اومدی ... اشکال نداره ... ولی اینجایی که تو وایسادی جای یه بدبخت دیگس ..
توقف بی جا مانع کسب است !!!!!!!!!! حتی شما معمار عزیز ...
(جسارتی به بچه های هنرستانی نشه ها .. من خودم دیپلم فننی هستم :))

mimix1

عضو جدید
سلام....
دوستان این ترازی که اعلام میکنن بالاترین تراز فردیه که قبول شده با تراز آخرین فرد قبول شده هست ؟

يلدا

عضو جدید
سلام به همه ي بچه درس خونا
من چند روز پيش يك كتاب تنظيم شرايط محيطي خريدم خيلي خوب بود حالا نمي دونم قبلا تو تايپيك معرفي شده يا نه !
كتاب تنظيم شرايط محيطي مؤلف: مهندس ساسان مرادي
راستي من عموميا رو دارم گسترش علوم پايه مي خونم خيلي خوبن به شما هم توصيه مي كنم.
موفق باشيد.

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام به همه ي بچه درس خونا
من چند روز پيش يك كتاب تنظيم شرايط محيطي خريدم خيلي خوب بود حالا نمي دونم قبلا تو تايپيك معرفي شده يا نه !
كتاب تنظيم شرايط محيطي مؤلف: مهندس ساسان مرادي
راستي من عموميا رو دارم گسترش علوم پايه مي خونم خيلي خوبن به شما هم توصيه مي كنم.
موفق باشيد.
ولی من اصلا ازش خوشم نیومد!
منم با تعریفهاییکه ازش شنیده بودم رفتم کتابهاشو گرفتم ولی متاسفانه اصلا به دردم نخورد! همه اش تسته! دریغ از یه کم توضیح تشریحی! اخه با حفظ کردن تست که نمیشه درسو فهمید و خوند! به خدا من چند روز فقط تو یه درس معارفش گیر کرده بودم! هی میخوندم باز دوباره قاطی میکردم و تعاریف و نمیفهمیدم و ...! دیگه کلافه شده بودم! اخر سر رفتم سراغ همون جزوه ی پارسه! دیدم تمام درس اول معارف رو تو سه صفحه خلاصه و کامل توضیح داده! اونو که خوندم تازه تعاریف و فهمیدم و تونستم درک کنم و تستهارو بزنم!
گسترش علوم پایه فقط به درد مرور میخوره! و تمرین تست! نه خوندن!

archiman

کاربر فعال
منم با تعریفهاییکه ازش شنیده بودم رفتم کتابهاشو گرفتم ولی متاسفانه اصلا به دردم نخورد! همه اش تسته! دریغ از یه کم توضیح تشریحی! اخه با حفظ کردن تست که نمیشه درسو فهمید و خوند! به خدا من چند روز فقط تو یه درس معارفش گیر کرده بودم! هی میخوندم باز دوباره قاطی میکردم و تعاریف و نمیفهمیدم و ...! دیگه کلافه شده بودم! اخر سر رفتم سراغ همون جزوه ی پارسه! دیدم تمام درس اول معارف رو تو سه صفحه خلاصه و کامل توضیح داده! اونو که خوندم تازه تعاریف و فهمیدم و تونستم درک کنم و تستهارو بزنم!

سلام آرچی

لا اقل در مورد معارفش با شما اصلا هم عقیده نیستم.
خیلی خیلی کتاب خوبیه.
من همون رو خوندم و تستهای آخر هر بخش رو هم زدم به من که خیلی کمک کرد .
اینکه گفتی فقط تسته من متوجه نشدم چون اتفاقا اول درس رو مطابق متن خود کتاب آورده و حتی قسمتهای مهمشه پر رنگ تر و با فونت درشت نوشته. و روی مطالب مهم تاکید کرده
نمی دونم...................من کتاب معارف گسترش علوم پایه تالیف علی اکبر فراهانی سال نشر 87 رو خوندم . شاید کتاب شما فرق میکرده...

راستی بچه هایی که میخوان کتابهای عمومی گسترش علوم پایه رو تهیه کنند حتما توجه داشته باشند که کتابهای سراسری و آزاد فرق میکنه روی جلدش نوشته مخصوص کنکور آزاد یا سراسری، اشتباه نخرید.

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام آرچی

لا اقل در مورد معارفش با شما اصلا هم عقیده نیستم.
خیلی خیلی کتاب خوبیه.
من همون رو خوندم و تستهای آخر هر بخش رو هم زدم به من که خیلی کمک کرد .
اینکه گفتی فقط تسته من متوجه نشدم چون اتفاقا اول درس رو مطابق متن خود کتاب آورده و حتی قسمتهای مهمشه پر رنگ تر و با فونت درشت نوشته. و روی مطالب مهم تاکید کرده
نمی دونم...................من کتاب معارف گسترش علوم پایه تالیف علی اکبر فراهانی سال نشر 87 رو خوندم . شاید کتاب شما فرق میکرده...

راستی بچه هایی که میخوان کتابهای عمومی گسترش علوم پایه رو تهیه کنند حتما توجه داشته باشند که کتابهای سراسری و آزاد فرق میکنه روی جلدش نوشته مخصوص کنکور آزاد یا سراسری، اشتباه نخرید.
خوب من مال ازادشو گرفتم! شاید دلیلش این بوده که فرق داشته! :w20:

زیگورات

عضو جدید
سلام بچه ها. من دارم واسه کنکور می خونم. و تصمیم دارم کمتر بیام باشگاه.البته اگه بتونم.:D
خوبی,بدی دیدین حلالم کنین.:smile:
:);) سلام adroit جان امیدوارم موفق باشی و به هدفت برسی ولی اینو که گفتی من یه خورده ترسیدم چون منم هدفم سراسریه اونم دانشگای خوب وقتی فهمیدم بوعلی نمی گیره خیلی داشتم میمردم حالا فقط به رجایی فکر میکنم ولی دانشگاه همه وقتمو میگیره و زیاد نمیرسم بخونم .الان شما تقریبا روزی چند ساعت میخونی؟ بیشتر چه درسایی رو میخونی؟

زیگورات

عضو جدید
راستی استادمون (استاد شقاقی ) که تو دانشگاه تهران هم استاده این حرف رو زدش و گفت که به منم گفته بودن بیا ولی ...................................

سلام memar جان شما کدوم یونی درس میخونین؟ ببخشید شاید فضولی باشه ولی کنجکاو شدم:smile::)

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:
بچه ها جواب منو نمیدید؟من تو تکمیل ظرفیت موسسه علامه محدث نوری_نور قبول شدم دو دلم برم یا نه کسی هست که اونجا خونده باشه؟ مدرک غیر انتفاعی چجوریاست؟!

سلام دوست عزیز من تازه به شما پیوستم:smile:
نمی دونم تا حالا در مورد معماری چه جور تفکری داشتی ولی من عاشق این رشته ام من خیلی سعی کردم ولی نتیجه دلخواهمو به دلایلی که بماند:cool:نتونستم بگیرم من آزاد نور کاردانیمو گرفتم استادام تو ترمای آخر خیلی خوب بودن اما آلان تکمیل ظرفیت مرمت قبول شدم نوشهر نمی دونم بین زمین و هوام به نظر من که بری اونجا خوبه چون دوستام بد نمی گن از علامه میگم اگه نمی ریری جا تو به ما میدی؟؟؟:surprised::whistle::gol:

memar

عضو جدید
سلام memar جان شما کدوم یونی درس میخونین؟ ببخشید شاید فضولی باشه ولی کنجکاو شدم:smile::)

من دانشکده فنی انقلاب اسلامی درس میخوندنیم ..... (نمیدونم باید بگم میخوندم یا میخونم ) چون فقط امتحاناهی آخر ترم مونده !!!!!!!!!!!!
تو خیابون دماوند ...... :smile:
شما کجا میخونین ؟؟؟؟؟؟؟؟
این پسره هم (مرتضی صدیق رو میگم) تو دانشده ما بود . اون موقعی که ما اومدیم ترم یک .
درک و بیان 1 ترم قبلیا با ایشون بود ...............:mad: به ما نرسید ... ولی هیچ خیالی نی

archi_arch

مدیر بازنشسته
:surprised:
من دانشکده فنی انقلاب اسلامی درس میخوندنیم ..... (نمیدونم باید بگم میخوندم یا میخونم ) چون فقط امتحاناهی آخر ترم مونده !!!!!!!!!!!!
شما کجا میخونین ؟؟؟؟؟؟؟؟
این پسره هم (مرتضی صدیق رو میگم) تو دانشده ما بود . اون موقعی که ما اومدیم ترم یک .
درک و بیان 1 ترم قبلیا با ایشون بود ...............:mad: به ما نرسید ... ولی هیچ خیالی نی
پسره؟!!!! :surprised:

memar

عضو جدید
آره دیگه پسره !!!!!!!!!
پس چی ؟ دختره ؟؟؟؟
آهان !!!!!! نکنه میخوای بگی دکتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!! :biggrin:
نه بابا .................. ولش کن جوون مردمو ........ درست نیس مسخرش کنیم ....:mad:

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هاااااااااااااااااااااا من تازه فهميدم نتايج تكميل ظرفيت اومده!!!!
الان چك كردم ديدم غير انتفائي نبي اكرم تبريز قبول شدم. ولي نمي خوام برم. نظرتون چيه؟:smile:

سلام دوست عزیز تبریک می گم :smile:

مگه بده که نمی خوای بری البته هر جور دوست داری من م مرمت نوشهر قبول شدم اینم فکنم همه جا گفتم رشتم معماری بود خیلی دوستش دارررررم:surprised:
اگه واقعا نمی خوای بری نمی شه جابجایی کرد؟:crying::w05::w30:

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه

پس کی جوابمو میده:( آره تازه اومدم ولی دیر اومدم عجله دارم
کی میدونه مرمت آینده داره یا نه:cry: من معماری دوست دارم خیلی
یکی نظر بده من اگه این ترم برم با وجود رفتنم می تونم واسه سراسری ام بخونم یعنی میگم درسای ترم اول مرمت زیاد یا کم:wallbash::w09: یکی نیست جاشو با ما عوض کنه:w04::crying:

memar

عضو جدید
به نظرم بهتره که بری !!!
ایشالا که موفق میشی تو این رشته ...... هرچی دو دل بشی بدتره !!!!:gol:

maz

عضو جدید
سلام
معماری <علمی کاربردی> رشت زیر نظر جهاد دانشگاهی هست
40نفر پذیرش داره،مدرک علمی کاربردی میده،یانی برای عضویت در نظام مهندسی بایاد یک سری واحد بگذرونی.خرجش از دانشگاه آزاد خیلی کمتره.دانشگاهش داخل شهر رشت هست(فلکه گاز)
امتحان ورودیش توی دی ماه هست وبه علت شرکت کننده های زیاد قبول شدن در آن خیلی آسون نیست.
درباره مهندس شدن هم ،باید بگم به خودت مربوطه که خودتو مهندس بدونی یا نه:smile:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من كه فقط زبانشو خوندم. ولي خيلي راضيم. كلي لغت و تست داره.(البته غلطم توش پيدا مي شه ولي در حد جزيي) قواعدشم خيلي كامله.حالا معارفو نمي دونم. ولي زبانو ادبياتش خوبه. چون ديدم اكثر كسايي كه اين دو تا كتابو خوب خوندن نتيجه گرفتن.;)

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:);) سلام adroit جان امیدوارم موفق باشی و به هدفت برسی ولی اینو که گفتی من یه خورده ترسیدم چون منم هدفم سراسریه اونم دانشگای خوب وقتی فهمیدم بوعلی نمی گیره خیلی داشتم میمردم حالا فقط به رجایی فکر میکنم ولی دانشگاه همه وقتمو میگیره و زیاد نمیرسم بخونم .الان شما تقریبا روزی چند ساعت میخونی؟ بیشتر چه درسایی رو میخونی؟
سلام عزيزم. ممنون از لطفت. شما هم همين طور.;)
من تا الان بيشتر رياضيو زبان خوندم. ولي تازگيا شروع كردم همه درسا رو مي خونم. حداكثر روزي 7,8 ساعت. حداقل 0 :D ولي ديگه دارم سعي مي كنم برنامه مو ثابت كنم و روزي 5,6 ساعتو بخونم.
واسه دانشگاهم نگران نباش. خدا بزرگه. شايد بوعلي بياره. اگرم نياره دانشگاهاي ديگه هستن. تو واسه رتبه زير 100 بخوني حله.:smile:
نگران وقتم نباش. خيليا تازه دارن شروع مي كنن.(كه منم زياد باهاشون فرقي ندارم) به زودي امتحانا تموم مي شه و وقتتم خالي مي شه و مي توني واسه كنكور بخوني. من ديدم كسايي رو كه با 3 ماه خوندن روزانه قبول شدن. پس نگران نباش. فقط سعي كن امتحاناتو خوب بدي. مخصوصا درسايي مثل تاريخ و ايستايي كه توي كنكورم ميانو خوب بخون.
موفق باشي:gol:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عزيزم فكر كنم تو اين صديقو با اون يكي قاطي كردي!!!:D دو تا صديق هست. يكيشون جوونه كه آتليه خاكو تو تهران داره. البته خيلي جاها درس مي ده.(تهران, همدان, شيراز, اصفهان ...) منظور memar همونه.

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز تبریک می گم :smile:

مگه بده که نمی خوای بری البته هر جور دوست داری من م مرمت نوشهر قبول شدم اینم فکنم همه جا گفتم رشتم معماری بود خیلی دوستش دارررررم:surprised:
اگه واقعا نمی خوای بری نمی شه جابجایی کرد؟:crying::w05::w30:
سلام دوست عزيز. ممنونم.:smile: اگه مي شد حتما جامو مي دادم بهت.:D
من خودم نظرم اينه كه آدم هميشه بايد دنبال استعدادو علاقه ش بره. نه اينكه صرفا به خاطر پشت كنكور نموندن مجبور شه جايي بره كه بعدا پشيمون مي شه.(آخه تجربه شو دارم و نمي خوام دوباره تكرارش كنم) واسه همين مي خوام واسه يه دانشگاه خوب بخونم.
من اگه جاي شما بودم معماري يه شهر خوبو انتخاب مي كردم (و يه سال خوندنو) اما شما بايد فكراتو بكني ببيني كدوم واسه ت مهمتره. صرفا درس خوندن يا درسو با علاقه خوندن. بايد همه ي جوانب كار و ريسكشم در نظر بگيري. اينم بگم كه بازار كار معماري بهتره.
در هر حال اميدوارم موفق باشي.

زیگورات

عضو جدید
شما کجا میخونین ؟؟؟؟؟؟؟؟
من غیرانتفاعی می خونم حالا شهرش .......
مرتضی صدیق همکلاس یکی از فامیلای ما بوده( ازاد همدان) البته فوق لیسانسشو

MEN

عضو جدید
سلام راستی من رتبم 4296 شده بود مهندسی معماری غیر انتفاعی کمال الملک نوشهر قبول شدم.دوستمم با رتبه 4900 همونجا قبول شد.کسی امارشو داره؟ممنون

kooroshebozorg

عضو جدید
:gol:

سلام دوست عزیز من تازه به شما پیوستم:smile:
نمی دونم تا حالا در مورد معماری چه جور تفکری داشتی ولی من عاشق این رشته ام من خیلی سعی کردم ولی نتیجه دلخواهمو به دلایلی که بماند:cool:نتونستم بگیرم من آزاد نور کاردانیمو گرفتم استادام تو ترمای آخر خیلی خوب بودن اما آلان تکمیل ظرفیت مرمت قبول شدم نوشهر نمی دونم بین زمین و هوام به نظر من که بری اونجا خوبه چون دوستام بد نمی گن از علامه میگم اگه نمی ریری جا تو به ما میدی؟؟؟:surprised::whistle::gol:
میگم میتونی از دوستات یه آماری از علامه محدث نوری بگیری؟استاداش کین و مدرکشون چیه؟:w05:تازه اگه بخوام برم باید اونجا خونه پیدا کنم .نمیدونم می ارزه یا نه؟ آخه ـآزادم بد ندادم- اگه آزاد قبول شدم نمیدونم کدومو برم:w04:

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry:
میگم میتونی از دوستات یه آماری از علامه محدث نوری بگیری؟استاداش کین و مدرکشون چیه؟:w05:تازه اگه بخوام برم باید اونجا خونه پیدا کنم .نمیدونم می ارزه یا نه؟ آخه ـآزادم بد ندادم- اگه آزاد قبول شدم نمیدونم کدومو برم:w04:[/quot

سلام تا اونجا که من یادمه استاد هاشمی که از فرانسه مدرک گرفتن مدیر گروهشون واسه معماریا بوده ..خوب استاداشون با آزاد بعضیا شون فرق می کنن ولی بد نیستن..اونجور که شنیدم..منم آزاد بد ندادم واسه رفتنم مشکلی نیست ولی خودم نمی خوام:redface:اونجا خونه ام گرونه دیگه ما که بودیم 2سالشو شانس آوردیم یه جا لنگر انداختیم شهرشم هی........

راستی شما فعلا ثبت نام کردین؟ من جدی پرسیدم اگه نمی رنین نمی شه به جا شما رفت اگه نامعقول گفتم ولش:( :cry:

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم سلام
هر کی حال داره بخونه:(
تو رو خدا نگین این بشر دو روز عضو شده سر ما رو درد آورده ها:cry:
آخه چجوری بگم درد دل معمار گونه ی من خودش یه دنیا غم داره.......من خیلی اتفاقی با این سایت اشنا شدم اینم مدیون همین مرمتم:surprised:
من خیلی خیلی واسه هدفم تلاش کردم اما هر دفعه یچی جلوم اومد..ادعایی ندارم ولی به خاطر معماری و علاقه به این رشته سختی زیاد کشیدم A بگیر کلاس بودم :sweatdrop:
ولی حالا می بینم که اونا که با کار دیگران خودشونو بالا کشیدن دارن هی رو مدرکاشون اضافه می کنن از همچی بیزارم:crying:

فکر می کردم دیگه امسال کم کمش 2000 میشم اما آخه چرااااااااااااا

ناشکری نم کنم اما دیگه توان مثل قبل خوندنو ندارم...اینم ثبت نام کردم آزادم بد نبود علمی کاربردی امتحان می دم اما خسته شدم از شما دوستای خوبمم ممنونم که نظر دادین ....ولی جدی پرسیدم اونکه نمی خواد معماری بره نمی شه عوض کرد؟؟؟:w20:

از شما دوستامن کی رفته مرمت درسای ترم اولش سخته یعنی اگه بخوام امکان خوندن واسه سراسری هست؟آخه فقط خدا می دونه چی میشه:w47:

نه تقصیر تو بود نه من دنیا به کام ما نبود

دیگه هیچی نمیگم

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم سلام
آخه چجوری بگم درد دل معمار گونه ی من خودش یه دنیا غم داره.......من خیلی اتفاقی با این سایت اشنا شدم اینم مدیون همین مرمتم:surprised:
من خیلی خیلی واسه هدفم تلاش کردم اما هر دفعه یچی جلوم اومد..ادعایی ندارم ولی به خاطر معماری و علاقه به این رشته سختی زیاد کشیدم A بگیر کلاس بودم :sweatdrop:
ولی حالا می بینم که اونا که با کار دیگران خودشونو بالا کشیدن دارن هی رو مدرکاشون اضافه می کنن از همچی بیزارم:crying:

ناشکری نم کنم اما دیگه توان مثل قبل خوندنو ندارم...اینم ثبت نام کردم آزادم بد نبود علمی کاربردی امتحان می دم اما خسته شدم از شما دوستای خوبمم ممنونم که نظر دادین ....ولی جدی پرسیدم اونکه نمی خواد معماری بره نمی شه عوض کرد؟؟؟:w20:

از شما دوستامن کی رفته مرمت درسای ترم اولش سخته یعنی اگه بخوام امکان خوندن واسه سراسری هست؟آخه فقط خدا می دونه چی میشه:w47:

دیگه هیچی نمیگم
سلام عزیزم.خوبی؟؟؟از چی ناراحتی؟من نمیفهمم:D

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم سلام

دیگه هیچی نمیگم
سلام عزیزم خوبی؟؟؟از چی ناراحتی؟؟من نمیفهمم:D

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم سلام

دیگه هیچی نمیگم
نمیشه بری .مرخصی بگیری واسه کنکور بخونی؟؟؟

x-architect

عضو جدید
به نظر من کسایی موفق هستند که عاشق رشتشون باشن و هدفند درس میخونن .
در ضن فکر میکنم کسایی که تنها برای اینکه اگه ریاضی میخوندند دیپلم هم نمیگرفتن به هنرستان اومدن میگم که اگه تا هین جا به اشتیاق اومدی ... اشکال نداره ... ولی اینجایی که تو وایسادی جای یه بدبخت دیگس ..
توقف بی جا مانع کسب است !!!!!!!!!! حتی شما معمار عزیز ...
(جسارتی به بچه های هنرستانی نشه ها .. من خودم دیپلم فننی هستم :))

معمار جان هرچی دلت خواست به هنرستانی ها گفتی بعد میگی جسارتی نشه؟!!!!!
من نمیدونم این هنرستانی ها حق کیو خوردن یا جای کیو گرفتن که اینجوری میگی! :question:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا