راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.
کتاب ادبیات گسترش علوم پایه چاپ جدیدش اومده. زود برین بخرین. البته هنوز همه جا پیدا نمی شه. اگه می تونین برین دفتر انتشارات گسترش علوم پایه.
آدرسشم اینه:میدان انقلاب, خیابان کارگر جنوبی, کوچه ی مهدی زاده, پلاک 9, طبقه ی همکف .
من جزوه پارسه خوندم واسه ادبیات کافی نیست؟

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
من تست سعیدی پور گذاشتم برای جمع بندی
از نظر من همه جزوه ضعف ها و کاستی خودشون دارند.
میشه بگی تو کنکور ریاضی چند درصد زدی؟

اگه جوابتو گرفتی به منم خبر بده ... منم مشکل دارم ... من دارم کتاب اندیشه خودمون رو میخونم !!

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی کتاب گسترش علوم پایه چاپ 87 رو باید بخونیم؟:crying:
آره متاسفانه.البته اگه قبلیه رو خوندیم خوبه.

من جزوه پارسه خوندم واسه ادبیات کافی نیست؟
بستگی داره چند% بخوای بزنی. من که قبولش ندارم.
البته نخوندمشاااااااا

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

کتاب ادبیات پارسه به نظر من که خیلی خوبه .

خلاصه برگزیده متون ادب فارسی و اتشارات سمته .

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.
کتاب ادبیات گسترش علوم پایه چاپ جدیدش اومده. زود برین بخرین. البته هنوز همه جا پیدا نمی شه. اگه می تونین برین دفتر انتشارات گسترش علوم پایه.
آدرسشم اینه:میدان انقلاب, خیابان کارگر جنوبی, کوچه ی مهدی زاده, پلاک 9, طبقه ی همکف .[/ سلام اگه كتابو خريدي ميشه بگي چاپ چندمه؟ ممنون ميشم

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها! همگی خسته نباشید;)
کسی میدونه چه جوری میتونم درصد حساب کنم ... اخه این پارسه نتیجه هارو برحسب نمره عملی اعلام میکنه من میخوام درصد هر دررسو بدونم:razz:
یه سوال دیگه !
کسی میدونه تاسیسات چندتا سوال میاد حدودا!!؟؟
و اینکه واسه معارف اگه جزوه پارسه و کتاب اندیشه خودمون رو بخونم به نظر شما کفایت می کنه؟؟

binahayat_m

عضو جدید
کسی میدونه چه جوری میتونم درصد حساب کنم ... اخه این پارسه نتیجه هارو برحسب نمره عملی اعلام میکنه من میخوام درصد هر دررسو بدونم:razz:
یه سوال دیگه !
و اینکه واسه معارف اگه جزوه پارسه و کتاب اندیشه خودمون رو بخونم به نظر شما کفایت می کنه؟؟
سلام
پارسه که درصد ها می زنه!!
از نظر من کتاب معارف و اندیشه گسترش خوبه
برای پارسه هم خوبه
شاد باشید

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دیگه !

سلام گلم

نمره علمی همون درصده عزیزم . تو کارنامه پارسه هست.

برای محاسبه درصد باید تعداد پاسخ های صحیح رو ضربدر 3 کنی و از تعداد پاسخ های غلط کم کنی . جواب رو تقسیم بر تعداد سوالها ضربدر 3 کنی . و جواب نهایی در 100 ضرب کنی .

تاسیسات فکر نمی کنم بیشتر از 3 تا سوال بیاد ! معمولا کمتر میاد.

اگه وقت می کنی کتاب پارسه + اندیشه اسلامی رو بخونی خوب خیلی عالیه . می تونی درصد خوبی بزنی .

اما اگه وقت نمی کنی معارف گسترش علوم پایه واسه سراسری رو بگیر . هم خلاصه فصل ها توشه ، هم یه عالمه تست داره .

(این کتاب خلاصه معارف 1 و اندیشه اسلامی 1 .)

موفق باشی .

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نظر خواهی

نظر خواهی

سلام بچه ها. من اومدم گزارش کار بدم :D
کتاب واژگان گسترش علوم پایه رو خیلی وقته تموم کردم. 12 تا از درسای 504م خوندم ولی دیگه زبانو گذاشتم کنار. دارم معارف می خونم. ریاضیم انتگرال و کاربردش مونده با دنباله و سری. می خوام این یه ماهو ریاضی و معارف و ادبیاتو تموم کنم ماه بعدم تا جایی که بتونم اختصاصی بخونم. نظرم رو این درصداس::twisted:
ریاضی بین 60 تا 70%
ادبیات 70
معارف 70
زبان بین 50 تا 60
فن 40
مبانی 30
البته تا حدودی خوش بینانه گفتم.:w05: ولی می دونم اگه بخونم می تونم.:victory:
نظرتون چیه؟:w26: با این درصدا می تونم شبانه رجایی قبول شم؟:)
راستی اینم بگم که می تونم روزی بین 8 تا 10 ساعت درس بخونم.:w10:

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب واژگان گسترش علوم پایه رو خیلی وقته تموم کردم. 12 تا از درسای 504م خوندم ولی دیگه زبانو گذاشتم کنار. دارم معارف می خونم. ریاضیم انتگرال و کاربردش مونده با دنباله و سری. می خوام این یه ماهو ریاضی و معارف و ادبیاتو تموم کنم ماه بعدم تا جایی که بتونم اختصاصی بخونم. نظرم رو این درصداس::twisted:
ریاضی بین 60 تا 70%
ادبیات 70
معارف 70
زبان بین 50 تا 60
فن 40
مبانی 30

سلام ... خسته نباشی!!!:D
خوش به حالت که میتونی ریاضی رو بالای 50 بزنی من هنر کنم 20 بزنم ... ولی اختصاصیا رو خصوصا مبانی میتونم بالای 50 بزنم!!
راستی تو واسه زبان فقط واژه خوندی گرامر نخوندی؟

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام گلم

نمره علمی همون درصده عزیزم . تو کارنامه پارسه هست.

برای محاسبه درصد باید تعداد پاسخ های صحیح رو ضربدر 3 کنی و از تعداد پاسخ های غلط کم کنی . جواب رو تقسیم بر تعداد سوالها ضربدر 3 کنی . و جواب نهایی در 100 ضرب کنی .

تاسیسات فکر نمی کنم بیشتر از 3 تا سوال بیاد ! معمولا کمتر میاد.

اگه وقت می کنی کتاب پارسه + اندیشه اسلامی رو بخونی خوب خیلی عالیه . می تونی درصد خوبی بزنی .

اما اگه وقت نمی کنی معارف گسترش علوم پایه واسه سراسری رو بگیر . هم خلاصه فصل ها توشه ، هم یه عالمه تست داره .

(این کتاب خلاصه معارف 1 و اندیشه اسلامی 1 .)

موفق باشی .
ممنون عزیزم از راهنماییت:gol:
اگه پارسه بر حسبه درصده چطور تا 150 هم درصد اعلام میکنه؟؟؟
من معارفه پارسه رو خوندم الان دارم اندیشه میخونم ... فقط نمیدونم باید اندیشه پیام نور بخونم یا همون اندیشه نهاد رهبری کافیه!!
به نظر شما چقدر میشه رو آزمونای پارسه حساب کرد؟ یعنی تا چه حد میتونه محک بزنه؟؟

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون عزیزم از راهنماییت:gol:
اگه پارسه بر حسبه درصده چطور تا 150 هم درصد اعلام میکنه؟؟؟
من معارفه پارسه رو خوندم الان دارم اندیشه میخونم ... فقط نمیدونم باید اندیشه پیام نور بخونم یا همون اندیشه نهاد رهبری کافیه!!
به نظر شما چقدر میشه رو آزمونای پارسه حساب کرد؟ یعنی تا چه حد میتونه محک بزنه؟؟

:smile: 150 حتما رتبه ی شما توی اون درسه .

نمره علمی بالای 100 نمره گلکم .

شاید 15,00 بوده ؟؟؟

توی برنامه پارسه نوشته اندیشه پیام نور . حتما اندیشه پیام نور کتاب معارف پارسه رو تکمیل می کنه .

به نظر من نباید فکرتو خیلی مشغول آزمون های مبحثی پارسه کنی.

اما 2 تا آزمون آخر پارسه خیلی مهمه . اون شاید محکی باشه برای کنکورت .

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام ... خسته نباشی!!!:D
خوش به حالت که میتونی ریاضی رو بالای 50 بزنی من هنر کنم 20 بزنم ... ولی اختصاصیا رو خصوصا مبانی میتونم بالای 50 بزنم!!
راستی تو واسه زبان فقط واژه خوندی گرامر نخوندی؟
آره. دیگه وقت گرامر ندارم. البته گرامر 20 تا 30% میاد.

Sajjad_Fashion

عضو جدید
کمک کمک

کمک کمک

سلام بچه ها امیدوارم که همگی خوب باشین :love:
بچه ها من تصمیم گرفتم که توی این دو ماه آخر از خواب خرگوشی بیدار بشم و درس بخونم .
بهتره اول بگم هدفم چیه بعد بگم کجای کار هستم.
(((هدف من فقط قبولی توی دانشگاه غیرانتفاعی هستش برام مکانش و دانشگاه اهمیتی نداره))

اگه یادتون باشه من از اخرهای اسفند ماه توی پارسه ثبت نام کردم و تا امروز فقط آزمون 25% دوم رو ندادم ، اصلا عمومی نخوندم اختصاصی ها رو کم و بیش خوندم ،با اینکه هیچ آزمونی عمومی نمی خوندم و اختصاصی ها رو هم کم می خوندم درصد عمومی هام بالای 20% بودن البته ریاضی 0%:crying:

لطفا نظرتون رو درمورد برنامه من بگین
(8 خرداد ازمون25% چهارم= فقط می خوام اختصاصی های پارسه رو بخونم )
(29 خرداد آزمون 50% دوم=می خوام 5روز اختصاص پارسه بخونم 5 روز عموی پارسه،10 روز آخر یک دور کامل کتاب ذاکر)
(5تیر آزمون 100% =فقط کل کتاب سعیدی پور و زبان خارجه)
(19 تیر آزمون 100%=9 روز ذاکر و بقیه پارسه)
(از 20تیر تا 1 مرداد ماه ذاکر با سعیدی پور ----کنارش ادبیات و زبان)

خواهشا کمک کنین من سرباز هستم فقط می خوام قبول بشم کمک:crying:

2تا سوال با این شرایط من که اصلا عمومی نخوندم به نظرتون برای معارف، ادبیات و زبان فقط چه کتاب هایی رو بخونم که بتونم برسم (من نمی خوام 100 بزنم فقط قبولی)

آخرین ویرایش:

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام خوبین من یهو اومدم تو بحث واسه همینم معذرت یه لطفی کنین اینکه دانشگاهای برتر ایران تو کاردانی به کارشناسی کدومان و چه رتبه هایی میخوان؟؟؟
و اینکه در مورد کتاب های یگانه و زارع اطلاعات میخواستم

و اینکه تو ادبیات مشکل دارم چیکار کنم ؟؟؟؟؟

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ریاضی بین 60 تا 70%
ادبیات 70
معارف 70
زبان بین 50 تا 60
فن 40
مبانی 30
سلام adroitعزيز با اين درصدا حداقل رتبت زير 20ميشه ايشالا كه موفق باشي:):w17:

farid_ghasemi

عضو جدید
ذ

ذ

سلام خوبین من یهو اومدم تو بحث واسه همینم معذرت یه لطفی کنین اینکه دانشگاهای برتر ایران تو کاردانی به کارشناسی کدومان و چه رتبه هایی میخوان؟؟؟

کسی نیست کمکم کنه؟؟؟؟

*marigold

عضو جدید
سلام و خسته نباشید به همگی:gol:

خوشحالم که بازاینجام و همچنان پی گیر و اکتیو هستین;)

همه میگن اهمیت یکی دو ماه آخر نسبت به قبلش اگه بیشتر نباشه کمتر نیست

و دیگه وقتشه که هر چی میتونیم ،تلاشمونو بیشتر کنیم

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام adroitعزيز با اين درصدا حداقل رتبت زير 20ميشه ايشالا كه موفق باشي:):w17:
قربونت برم. آخه اینا حدسیات, و بیشتر امیدواریای خودمه :D ولی دارم سعیمو می کنم. تا خدا چی بخواد.:smile:

کسی نیست کمکم کنه؟؟؟؟

سلام دوست عزیز.
پیشنهاد می کنم صفحات قبلی این تاپیکو ببینی. کلی اطلاعات دستگیرت می شه.
واسه دانشگاهای برتر در حال حاضر رجایی تهرانه که روزانه ش رتبه تک رقمی میخواد. شبانه شم اگه بومی باشی دیگه حداکثر تا 150 می گیره. البته پارسال اینطور بوده. امسال معلوم نیست چی می شه.
واسه ادبیات کتاب گسترش علوم پایه رو بگیر. چاپ جدیدشو. بهترین منبع واسه ادبیاته

*marigold

عضو جدید

سلام فرید جان:)

تا جایی که من میدونم از بهترین دانشگاه هاش شهید رجایی تهران

و بوعلی همدان هستن که روزانه ی رجایی تک رقمی میگیره ومعمولا بعدش

بوعلی همدان بیشترین طرفدارو داره

البته ممکنه ظرفیتا و حتی پذیرش هر سال تغییر کنه

اما شاید بهتر باشه که فعلا وفت و انرژیمونو صرف فکر کردن به دانشگاه ها نکنیم

در مورد سوالای دیگت تو همین چند صفحه ی قبل بچه ها مطالب خیلی خوبی زدن

که منم همین الان خوندمشون و میتونی ازشون استفاده کنی.

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام فرید جان:)

تا جایی که من میدونم از بهترین دانشگاه هاش شهید رجایی تهران

و بوعلی همدان هستن که روزانه ی رجایی تک رقمی میگیره ومعمولا بعدش

بوعلی همدان بیشترین طرفدارو داره

البته ممکنه ظرفیتا و حتی پذیرش هر سال تغییر کنه

اما شاید بهتر باشه که فعلا وفت و انرژیمونو صرف فکر کردن به دانشگاه ها نکنیم

در مورد سوالای دیگت تو همین چند صفحه ی قبل بچه ها مطالب خیلی خوبی زدن

که منم همین الان خوندمشون و میتونی ازشون استفاده کنی.

مرسی از جوابتون ولی واقعا نمیخوام مطالب قبلیرو بخونم سر درگم میشم دیروز تا 3 نصف شب خوابم نبرد اخه واقعا امکانات شهر ما محدود من اهل اردبیلم 3 تا کتابفروشی مطرح داریم
2 تا کتابخونه که روز قبلش دغدغه اینو داریم که فردا جا پیدا میکنیم از صبح 5 میریم جلو کتابخونه :(
7 ماه درس میخونم برا کاردانی به کارشناسی و یه نظرم به دوستای گلم که یه جزوه بخونن ولی درست بخونن
چون تو کنکور حداقل اطلاعاتم شاید نداشته باشیم در حالی که هزاران جزوه بخونیم
ادم کتاب هنرستانو بخونه ولی فول باشه بره کنکور از اونای دیگه جلوتر

آخرین ویرایش:

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها امیدوارم که همگی خوب باشین :love:
بچه ها من تصمیم گرفتم که توی این دو ماه آخر از خواب خرگوشی بیدار بشم و درس بخونم .
بهتره اول بگم هدفم چیه بعد بگم کجای کار هستم.
(((هدف من فقط قبولی توی دانشگاه غیرانتفاعی هستش برام مکانش و دانشگاه اهمیتی نداره))

اگه یادتون باشه من از اخرهای اسفند ماه توی پارسه ثبت نام کردم و تا امروز فقط آزمون 25% دوم رو ندادم ، اصلا عمومی نخوندم اختصاصی ها رو کم و بیش خوندم ،با اینکه هیچ آزمونی عمومی نمی خوندم و اختصاصی ها رو هم کم می خوندم درصد عمومی هام بالای 20% بودن البته ریاضی 0%:crying:

لطفا نظرتون رو درمورد برنامه من بگین
(8 خرداد ازمون25% چهارم= فقط می خوام اختصاصی های پارسه رو بخونم )
(29 خرداد آزمون 50% دوم=می خوام 5روز اختصاص پارسه بخونم 5 روز عموی پارسه،10 روز آخر یک دور کامل کتاب ذاکر)
(5تیر آزمون 100% =فقط کل کتاب سعیدی پور و زبان خارجه)
(19 تیر آزمون 100%=9 روز ذاکر و بقیه پارسه)
(از 20تیر تا 1 مرداد ماه ذاکر با سعیدی پور ----کنارش ادبیات و زبان)

خواهشا کمک کنین من سرباز هستم فقط می خوام قبول بشم کمک:crying:

2تا سوال با این شرایط من که اصلا عمومی نخوندم به نظرتون برای معارف، ادبیات و زبان فقط چه کتاب هایی رو بخونم که بتونم برسم (من نمی خوام 100 بزنم فقط قبولی)

سلام

اگه به برنامه ات عمل کنی ، خیلی خوبه .

موفق باشین :gol:

مدرسان شریف یه کتاب واسه دروس عمومی داره . هم ادبیات؛ هم معارف و هم زبان . درسش تقربیا خلاصه است و نکته ها رو درش آورده و تست هم داره . نمی دونم به دردت میخوره یا نه ؟

من زبان رو از روی اون می خونم . اما معارف رو از کتاب گسترش علوم پایه سراسری . ادبیات رو از روی کتاب ادبیات پارسه .

معارف گسترش علوم پایه هم خلاصه و قابل فهمه ؛ و هم تست داره . خیلی خوبه .

شما کتاب نکته به نکته معماری آقای یگانه رو دارین ؟ چه جوریه ؟ چه درسایی رو داره ؟ همه تخصصی ها رو ؟

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سلام

اگه به برنامه ات عمل کنی ، خیلی خوبه .

مدرسان شریف یه کتاب واسه دروس عمومی داره . هم ادبیات؛ هم معارف و هم زبان . درسش تقربیا خلاصه است و نکته ها رو درش آورده و تست هم داره . نمی دونم به دردت میخوره یا نه ؟

من زبان رو از روی اون می خونم . اما معارف رو از کتاب گسترش علوم پایه سراسری . ادبیات رو از روی کتاب ادبیات پارسه .

معارف گسترش علوم پایه هم خلاصه و قابل فهمه ؛ و هم تست داره . خیلی خوبه .

شما کتاب نکته به نکته معماری آقای یگانه رو دارین ؟ چه جوریه ؟ چه درسایی رو داره ؟ همه تخصصی ها رو ؟

:w42:مرسی مرسی خدا رو شکر یکی به ما توجه کرد
نازین نازینم مرسی امیدوارم که تو هم به هدفت برسی:w33:کتاب یگانه ذاکر برای بقیه اصلا خوب نیست اما تو بخون;) فقط همین رو بگم که توی دانشگاه ما کسی بود که تا ترم آخر حتی نمی دونست خاموت چی هست :crying: فقط 2 ماه کتاب یگانه ذاکر رو خوند رتبه توی سراسری حدود 1200 شد بعد توی آزاد تک رقمی آورد.

(کمی درد دل):crying:
برام دعا کنین که توی این دو ماه درس بخونم دانشگاه قبول بشم حالا فرقی نداره توی کلاس ها سرپا می مونم فقط قبول بشم.
توی دانشگاه درسهای تخصصیم جدا عالی بودن برای تعریف نمی گم اما نمی دونم چرا توی کنکور انقدر ضعیف عمل می کنم !:wallbash:شاید چون هیچ ربطی با معماری نداره !!! وقتی ادبیات و معارف و زبان دارن مهندس معمار رو از غیر معمار مشخص می کنن همینه دیگه!!!
خدا رو شکر تخصصی ها هم که شده حفظی (هر چند همه مهندسین معمار برای کارهاشون یه رفرنس حداقل 1000 صفحه ای دارن )
معماری جهانم که شده تاریخ به جا اینکه بخونیم بابا اینا چه روش هایی استفاده کردن بنا هاشون شدن بنای تاریخی داریم می خونیم این بنا مال کدام شهر بوده کدوم دوره بوده بازم خدا پدر مبانی نظری رو نگاه داره .

البته کاریشم نمی شه کرد همینه که ساختمان هامون شدن فتوکپی کار این و اون.

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام

ادبیات گسترش علوم پایه بخونید ... . کتابش همه جا هست . (کتابفروشی های اردبیل هم مطمئنا دارن )

دانشگاه شهید رجایی تهران

دانشکده دخترانه شریعتی تهران ( از دانشکده های دانشگاه تهران ) که دخترانه است .

دانشگاه همدان و تبریز ؛ همه دانشگاه های خیلی خوبین .

بقیه دانشگاه های روزانه هم ؛ دانشگاه های خوبین .....

مخصوصا شما که اردبیل هستید ، می تونید هدفتون رو بذارید روی قبولی در دانشگاه اردبیل .

رتبه اشون رو با توجه به ظرفیت دانشگاه ها فکر کنم خودتون حدس بزنید. این ظرفیتشون ....

پیوست ها

• ظرفیت دانشگاه های سراسری روزانه معماری.jpg
    ظرفیت دانشگاه های سراسری روزانه معماری.jpg
    47.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w42:مرسی مرسی خدا رو شکر یکی به ما توجه کرد
نازین نازینم مرسی امیدوارم که تو هم به هدفت برسی:w33:کتاب یگانه ذاکر برای بقیه اصلا خوب نیست اما تو بخون;) فقط همین رو بگم که توی دانشگاه ما کسی بود که تا ترم آخر حتی نمی دونست خاموت چی هست :crying: فقط 2 ماه کتاب یگانه ذاکر رو خوند رتبه توی سراسری حدود 1200 شد بعد توی آزاد تک رقمی آورد.

(کمی درد دل):crying:
برام دعا کنین که توی این دو ماه درس بخونم دانشگاه قبول بشم حالا فرقی نداره توی کلاس ها سرپا می مونم فقط قبول بشم.
توی دانشگاه درسهای تخصصیم جدا عالی بودن برای تعریف نمی گم اما نمی دونم چرا توی کنکور انقدر ضعیف عمل می کنم !:wallbash:شاید چون هیچ ربطی با معماری نداره !!! وقتی ادبیات و معارف و زبان دارن مهندس معمار رو از غیر معمار مشخص می کنن همینه دیگه!!!
خدا رو شکر تخصصی ها هم که شده حفظی (هر چند همه مهندسین معمار برای کارهاشون یه رفرنس حداقل 1000 صفحه ای دارن )
معماری جهانم که شده تاریخ به جا اینکه بخونیم بابا اینا چه روش هایی استفاده کردن بنا هاشون شدن بنای تاریخی داریم می خونیم این بنا مال کدام شهر بوده کدوم دوره بوده بازم خدا پدر مبانی نظری رو نگاه داره .

البته کاریشم نمی شه کرد همینه که ساختمان هامون شدن فتوکپی کار این و اون.

من واسه ات دعا می کنم قبول شی حتما .

واسه همه دعا می کنم . اما واسه شما که بچه رشتی ( همشهریم ) ؛ سفارشی دعا می کنم . ;)

ببین غیر انتفاعی پارسال تا 5000 خرده ایی برداشت . تو تکمیل ظرفیتم 6000 رو گرفت .

نصف اون کسایی که تو کنکور شرکت می کنن ببخشید سیاهی لشگرن .

هیچی بلد نیستن . یا ترم پاینین و آزمایشی کنکور میدن یا اصلا مهندسی گرفتن و همین جوری میان کنکور میدن که خودشون رو محک بزنن و یا نمی خونن میان کنکور میدن .

اگه همین برنامه ایی که گفتی رو عملی کنی ؛ حتما قبولی . (مصمم باش که انجام بدی . )

موفق باشی . :gol:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. لطفا اگه کسی سوالای ریاضی کنکور سراسری پارسال رو داره واسه م بذاره. هرچی گشتم نبود. مرسی:smile:

binahayat_m

عضو جدید
سلام به همه دوستهای عزیز
خوشحالم که میبینم همه فعال شدند.
تو میون درسها فقط ریاضی من اذیت میکنه. بقیه خوبند
به امید پیروزی

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من براي معارف گسترش علوم پايه ميخونم براي انديشه چي بخونم واينكه براي پرسپكتيو معماري 1 ديباگران و تست سعيدي پور ميخونم اگه شما باز منابع خوبي دارين بگين ممنون ميشم موفق باشين

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا