راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد

کنکور دانشگاه آزاد کیه ؟
ثبت نامش کیه ؟
کیه ؟

hamid625

عضو جدید
علمي كاربردي

علمي كاربردي

دفترچه علمي كاربردي 87رودانلودكردم75تاتهران ميخواست كه25تاش شاغل و70تاهم كرج ميخواست.روي هم رفته چنگي به دل نميزد.اي پدراين دانشگاه ازادبسوزه كه سركيسه ميكنن.::w02:

• Like
واکنش ها: MEG

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای کوفتت نشه!
2تا ظرف آشو تموم کرده!غرم میزنه!
موهاش طلایی بود یا مشکی حالا؟

سپیده خودش سهمشو داد به من ! التماس و خواهش که من آش دوست ندارم تو اینو بگیر.
منم دل نازک. دلم نیومد دست رد به سینش بزنم :sweatdrop:
بیاو خوبی کن حالا !! :redface:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا باشگاه امروز اینهمه صوتو کوره:surprised::surprised:از بچه ها خبری نیست:cry::cry:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی میگی بابا
بچه مردم و امیدوار نکن
پارسال علمی کاربردی تهران 30 نفر گرفت کلا.کرجم 30 تا.اونم شاغلا اولویت داشتن.به نظر من قبولیش سخته
خدایی به نظر من کنکورش خیلی سخت بود
به نظر من بین کنکورای پارسال از نظر سختی اول علمی کاربردی بعد آزاد بعد سراسری بود
امسال اما کنکور سراسری خیلی ی ی ی ی ی ی سختر از پارسال بود.خدا بقیشو بخیر کنه
یکی از دوستام کاردانی عمران داشت که هفت ترم طول کشیده بود گرفته بود و پارسال علمی کاربردی تهران شرکت کرد و قبول شد !
سختی رو نمیشه گفت....بعضی وقتا سوال ها آسونه ولی گزینه ها سخته.....و بعضی وقت از اون چیزایی که نخوندی میاد که به اون میگی خیلــــــــــی سخت
میزان حال و رأی مردم است http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
دفترچه علمي كاربردي 87رودانلودكردم75تاتهران ميخواست كه25تاش شاغل و70تاهم كرج ميخواست.روي هم رفته چنگي به دل نميزد.اي پدراين دانشگاه ازادبسوزه كه سركيسه ميكنن.::w02:
ببین فرق چندانی نداره
برای آزاد هم شما هر جایی که بزنی انتخاب اول مهم تره و 80 تا 100 نفر هم ظرفیت داره
اگه یه کم همت کنی و بخونی شک نکن قبولی
مخصوصا" به نفعه کسانی است که ریاضیشون ضعیفه و تخصصی هاشون قوی
چون تو کنکور علمی کاربردی تخصصی ضریب 10 داره ولی ریاضی 3 !!!
یعنی اگه ریاضیتون ضعیفه میشه از ریاضیه چشم پوشی کرد....
آرزوی موفقیت...http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز

یعنی سحر خیلییییییییییییی .......... :w06:

5 دقیقه نباشم را به را دروغ پشته سرم ردیف میکنی

همون مژگان رو میبرم

morteza2010

عضو جدید
خطر مواظب باشید دانشگاه غیر انتفاعی اشراق

خطر مواظب باشید دانشگاه غیر انتفاعی اشراق

1389/03/01 ساعت 15:23:49
قائم مقام موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي اشراق بجنورد گفت: يک سوم ظرفيت اين دانشگاه براي پذيرش دانشجو خالي است. به گزارش ايسنا علي‌اکبر گلياني ، با اشاره به اينكه در حال حاضر هزار و370 دانشجو در اين مركز مشغول به تحصيل هستند، افزود: با توجه به برنامه‌هاي پيش‌بيني شده براي توسعه فضاي آموزشي، اين تعداد بايد بيشتر شود.
وي اظهاركرد: با توجه به اينکه درآمدهاي دانشگاه از محل پذيرش دانشجو تامين مي‌شود، رويكرد تاسيس، پذيرش 10 هزار دانشجو و راه‌اندازي دانشكده معماري، دانشكده عمران و علوم انساني، خوابگاه پسرانه و دخترانه، آمفي‌تئاتر، ‌ساختمان اداري، استاديوم ورزشي، سالن سرپوشيده، استخر، ‌درمانگاه، مسجد و غيره مورد نياز براي يک دانشگاه است.
وي با اشاره به بدهي دانشگاه نزديک به پانزده ميليارد ريال، اظهاركرد: انتظار مسوولان دانشگاه و دانشجويان، همکاري بيشتر وزارت علوم و ديگر نهادها در راستاي تعامل براي جذب دانشجو و تحقق اهداف اين دانشگاه است.
وي با تاكيد بر لزوم همكاري مسوولان براي رفع مشكلات موسسه آموزش عالي غير انتفاعي اشراق بجنورد، تصريح كرد: نمايندگان بجنورد طي اولين نامه مشترک خود براي مساعدت با اين دانشگاه به وزير علوم سابق، از وي قول مساعد گرفتند تا اقدامات مورد نياز و همکاري با دانشگاه صورت گيرد و در نشست با وزير فعلي نيز بر همکاري و برطرف كردن مشکلات موجود اين دانشگاه تاکيد شده است.
گلياني در مورد مکان اختصاص يافته به اين مركز و فاصله آن از شهر نيز گفت: وسعت مورد نياز براي دانشگاه با چشم اندازهاي تعيين شده در داخل شهر وجود نداشت، به همين دليل دانشگاه با 25 هكتار زمين در تخته اركان احداث شده است، البته وجود مراکز علمي مانند دانشگاه دولتي، مركز علمي کاربردي و دانشگاه علوم پزشکي در منطقه از ديگر امتيازات مكان فعلي است كه آينده‌اي روشن را به همراه خواهد داشت.
وي با اشاره به اصل 44 قانوني اساسي به محدود شدن تصدي‌گري دولت در بخش خصوصي تاكيد كرد و يادآورشد: رشته‌هايي مانند كارشناسي ناپيوسته عمران و معماري و کامپيوتر که بايد توسط دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي و آزاد دانشجو جذب كنند، در آموزشکده‌هاي فني فعال شده‌اند.
گلياني خاطرنشان کرد: با توجه به تمامي اين مسايل، موسسه آموزش عالي اشراق بجنورد در چهار سال گذشته مسير پيشرفت خود را به خوبي طي کرده است و تا حدودي امکانات مورد نياز دانشگاه تامين شده، اما هنوز مشكلاتي در اين زمينه وجود دارد.
قائم مقام موسسه آموزش عالي اشراق بجنورد ادامه داد: اين مركز با تاسيس رشته كارشناسي ناپيوسته كامپيوتر و رشته‌هاي عمران و معماري در مقطع كارداني با 240 دانشجو فعاليت خود را آغاز كرد و اكنون هزار و 370 دانشجو در اين مركز مشغول به تحصيل هستند.
وي درمورد امکانات کنوني اين دانشگاه و برنامه‌هاي پيش‌بيني شده بيان كرد: کارگاه، کتابخانه، آزمايشگاه، سايت کامپيوتر، و نيازهاي اوليه هر دانشگاه در اين موسسه موجود است و براي بازديدها و تفريحات علمي نيز با صلاحديد اساتيد و تاييد مدير گروه، موافقت خواهد شد. گلياني گفت: با تمام مشکلات مالي ثبت‌نام‌ها در سال گذشته اينترنتي شد و امسال نيز پرتال اساتيد راه اندازي خواهد شد و براي دروس عمومي نيز آزمون‌هاي الکترونيکي برگزار مي‌شود، همچنين با برخي از اساتيد مجرب در تهران نيز مذاكره شده تا براي هر رشته به صورت ويدئوکنفرانس برنامه داشته باشند.
وي خاطر نشان کرد: هر چقدر ميزان دانشجو بيشتر باشد قدرت مالي براي مانور دانشگاه نيز بيشتر خواهد شد و امکانات بهتري ارائه خواهد شد.
قائم‌مقام موسسه آموزش عالي غير انتفاعي اشراق بجنورد گفت: اين موسسه اکنون از 21 نفر عضو هيات علمي تمام وقت به ازاي هر رشته سه نفر برخوردار است و بايد اين تعداد به 33 نفر برسد که اكنون دو سوم ميزان مورد نياز است.
گلياني در مورد برنامه سال آينده اين مركز براي جذب دانشجو اعلام کرد: امسال دانشگاه تقاضاي ايجاد پنج رشته مهندسي عمران، مهندسي کامپيوتر، مهندسي شهرسازي، مهندسي صنايع و مديريت صنعتي را داده که اميد است با تاسيس آنها موافقت شود.

بچه های کاردانی حتما قبل انتخاب این دانشگاه یه سری به محل دانشگاه بزنید مطمعن باشید از سربازی بدتر نیست این پیام ها واسه جذب دانشجو است اخه کسی نیست به حاجی گلیانی بگه مسلمان تو بیابان دانشگاه زدی توقع داری ملت بلانسب همه خر پیدا بشه بیاد انجا

من کاردانی انجا بودم
سگ سربازی به دانشگاه غیر انتفاعی اشراق بجنورد شرف داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا