راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

داروگ

عضو جدید
سلام به همه دوستان

دانش پژوهان اصفهان با خودم تا حالا سه نفر هستيم كسي ديگه نيست.

hamraz

عضو جدید
بابا همراز جان اینقدر ناراحت نباش حتما توش یه صلاحی هست در ضمن فقط ترم 1 سخته بعدش ایشالا تکمیل قبولی خیالت راحت
آخه نمی دونی که مصطفی بد جوری سوختم باورم نمی شه که قبول نشدم ولی دیگه شده و رفته تو هم مثله اینکه تنهایی؟سمنان مثله اینکه کسی نیست!
من با 4 نفر از دوستای دوره کاردانیم همکلاس شدم ولی بالاخره هر طوری شده میام رشت تو هم برام دعا کن
تکمیل ظرفیت باید ثبت نام بکنیم یا خودشون بر میدارن خبر داری چه جوریه؟؟؟؟
یه توضیح کاملی بهمون بده اگه در جریانی

hamraz

عضو جدید
بابا همراز جان اینقدر ناراحت نباش حتما توش یه صلاحی هست در ضمن فقط ترم 1 سخته بعدش ایشالا تکمیل قبولی خیالت راحت
فاصله رشت تا تنکابن که من قبول شدم
فاصله تهران تا قزوینه
تنکابن و رامسر چسبیده به همن خیلی نزدیکن

hamraz

عضو جدید
ای بابا اینجا چقدر سوت کور شده نه به دیروز که شبیه yahoo room شده بود نه به الان که پرنده پر نمی زند!
کسی از جابر رشت اطلاعاتی داره؟
میتونم از اونجا انتقال بگیرم اردبیل؟
اگه میشه انتخاب شهراتو هم بزار ممنون می شم
آخه تو چه جوری سبلان قبول نشدی یعنی سبلان از جابر بالاتره؟؟

mehdime007

عضو جدید
بالاترین رتبه ی قبولی در سبلان ، امسال 2200 یا 2100 هستش ...پایین ترینش (بهترین)400 هستش ...

آخرین ویرایش:

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...با با HAMRAZجون می دونم چی میگی بخدا مام پارسال داشتیم می سوختیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا شما برو شاید خوشت اومد شهسوار که بد نیست منم همش می گذرم از اونجا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا هر چی خدا خواست ایشالله که موفق باشین

hamraz

عضو جدید
بالاترین رتبه ی قبولی در سبلان ، امسال 2200 یا 2100 هستش ...

سلام دوست عزیز خوبی؟
پس دانشگاهه خوبیه چون قزوین هم در این حدود بر میداره، شایدم جاش کوچیکه زیاد بر نمی داره
تو مطمئنی؟
همونی که از مهد کودک تا دانشگاه آقای نوعی اقدم باز کرده؟

hamraz

عضو جدید
سلام بچه ها...با با HAMRAZجون می دونم چی میگی بخدا مام پارسال داشتیم می سوختیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا شما برو شاید خوشت اومد شهسوار که بد نیست منم همش می گذرم از اونجا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا هر چی خدا خواست ایشالله که موفق باشین
سلام امیدوارم که خوب باشید
من اولین باری نیست که می سوزم :wallbash:
شما مگه کجا می خونید؟ کدوم دانشگاه؟

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام دوست عزیز خوبی؟
پس دانشگاهه خوبیه چون قزوین هم در این حدود بر میداره، شایدم جاش کوچیکه زیاد بر نمی داره
تو مطمئنی؟

اره دانشگاه واقعا خوبیه سطح علمیش اگه یکم امکاناتش خوب بود به جرات میتونستم بگم از محقق بالاست
ولی اصلا امکانات نمیدن
یه سفر علمیم نداشتیم :D

dading

عضو جدید
فاصله رشت تا تنکابن که من قبول شدم
فاصله تهران تا قزوینه
تنکابن و رامسر چسبیده به همن خیلی نزدیکن
فرهاد جان تکمیل ظرفیت خداروشکر مثل ازاد نیست که خودشون هر کیو هر جا دوست دارن بندازن.وقتی که اطلاعیه تکمیل ظرفیت بیاد اول از همه مشخص میشه که چه شهرهایی تکمیل میخواد بعد یه هزارو خورده ای به حساب سنجش جون میریزی.بعد شهرایی که دوست داری رو انتخاب میکنی مثل الان.و ایشالا نزدیک 1 ماه بعد جوابش میاد اگه قبول نشی که هیچی.اگه قبول شی هر شهری انتخاب قبلیت که شهسوار است حذف میشه یعنی از اونجا میندازنت بیرون البته با احترام و باید جای جدیدی که قبول شدی رو بری اگه اونجا هم نری جای قبلیتم نمیتونی بری و جای پشیمونی نداره انگار کلا از دانشگاه انصراف دادی پس تو انتخاب تکمیل دقت کن که راه برگشتی نداره.ودر اخر جایی که قبول شدی رو میری ایشالا ثبت نام میکنی ریز نمرات و مدارکتو جای قبلی واسه جای جدید میفرسته و با تو مثل دانشجوی انتقالی برخورد میکنن و درساتو تطبیق میدن.
یه خبر بد واسه بچه های ازاد دارم دوست فامیلمون پارسال دانشگاه ازاد قبول شد همون دانشگاهی که کاردانی میخوند چون 1 ترمش مونده بود ثبت نامش نکردن و رزرو هم نکردن گفتن حتما باید مدرک کاردانیت باشه پس ایشالا حواستون باشه.

mehdime007

عضو جدید
سلام دوست عزیز خوبی؟
تو مطمئنی؟
سلام
ممنون من خوبم شما چطورید ؟
در ضمن قبولیتون هم مبارک ، انشالله در مراحل بعدی هم موفق باشین .
آره ، درسته که محیطش خیلی کوچیکه ، اما اکثر استاداش عالین و اکثرا همون استادایی هستند که به محقق اردبیل هم میرن .
پارسال 80 نفر برداشته بود اما امسال کرده 40 نفر .
در مورد رتبه های قبولی امسال هم مطمئن هستم دقیقا بین 400 تا 2200 .(همین امروز بچه ها از خود دانشگاه خبر گرفتن) .
نه دیگه مهد کودکش رو قراره ما بعدن طراحی کنیم و البته یه چند تا ساختمان اونطرف تر بزنیم به سلامتی !!!!:D:D:D

آخرین ویرایش:

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام امیدوارم که خوب باشید
من اولین باری نیست که می سوزم :wallbash:
شما مگه کجا می خونید؟ کدوم دانشگاه؟

من پارسال که اینجا اومدم بین بچه ها خیلی ناراحت بودم از این نظام آموزشییییییی......!!!!اما اینجا همه با هم همدلن....
بگذریم ..من نوشهر می خونم..شهسوار امسال تازه آورده!ولی شاید دانشگاهش بد نباشه

hamraz

عضو جدید
سلام
ممنون من خوبم شما چطورید ؟
در ضمن قبولیتون هم مبارک ، انشالله در مراحل بعدی هم موفق باشین .
آره ، درسته که محیطش خیلی کوچیکه ، اما اکثر استاداش عالین و اکثرا همون استادایی هستند که به محقق اردبیل هم میرن .
پارسال 80 نفر برداشته بود اما امسال کرده 40 نفر .
در مورد رتبه های قبولی امسال هم مطمئن هستم دقیقا بین 400 تا 2200 .(همین امروز بچه ها از خود دانشگاه خبر گرفتن) .
نه دیگه مهد کودکش رو قراره ما بعدن طراحی کنیم و البته یه چند تا ساختمان اونطرف تر بزنیم به سلامتی !!!!:D:D:D
منم خوبم مرسی
آخه مهدی جان وقتی 40 نفر بر میداره خوب میشه 2200 دیگه ، مدیر گروه جابر می گفت که جابر امسال بیشتر 120 نفر بر میداره
به هر حال به نظرم سبلان کار خوبی می کنه که دانشجوی کمی می گیره اینطوری سطح علمی بالاتر می ره
من اونجا یه داداش دارم که پزشکی می خونه اومدیم اونجا اجازه هست بیاییم سر کلاستون بگیم با آقا مهدی کار داریم؟:smile:

mavi memar

عضو جدید
1 سبلان
2 سراج تبریز
3 رشت
آره ز گهواره تا گور دانش بجوی! مال نوعی اقدمه
80 تا سال پیش بود امسال کردن 40 تا نامردا
البته زیاد تحفه ای هم نیست فقط به خاطر بومی بودن میخوام اونجا باشم. استاداش خوبن البته

hamraz

عضو جدید
اره دانشگاه واقعا خوبیه سطح علمیش اگه یکم امکاناتش خوب بود به جرات میتونستم بگم از محقق بالاست
ولی اصلا امکانات نمیدن
یه سفر علمیم نداشتیم :D
سلام فرید
نجور سن؟
تبریزلی لرینن باشارا بلجهسن یا یخ؟
من شاهکار کردم می بینی ترکیم خوبه ها مگه نه؟

hamraz

عضو جدید
من پارسال که اینجا اومدم بین بچه ها خیلی ناراحت بودم از این نظام آموزشییییییی......!!!!اما اینجا همه با هم همدلن....
بگذریم ..من نوشهر می خونم..شهسوار امسال تازه آورده!ولی شاید دانشگاهش بد نباشه
ممنون که جواب دادین
اگه قرار بود ما مثل بچه آدم درس می خوندیم من الان باید تموم می کردم خیلی وقت پیش!
جسارته میشه بگین از کدوم شهر هستین و کاردانی رو کجا خوندین ؟
البته اگه دوست دارید!

mehdime007

عضو جدید
منم خوبم مرسی
آخه مهدی جان وقتی 40 نفر بر میداره خوب میشه 2200 دیگه ، مدیر گروه جابر می گفت که جابر امسال بیشتر 120 نفر بر میداره
به هر حال به نظرم سبلان کار خوبی می کنه که دانشجوی کمی می گیره اینطوری سطح علمی بالاتر می ره
من اونجا یه داداش دارم که پزشکی می خونه اومدیم اونجا اجازه هست بیاییم سر کلاستون بگیم با آقا مهدی کار داریم؟:smile:
خواهش می کنم آقا ، حتما ...
حرفت درسته البته در مورد غیرانتفاعی ها زیاد روی اون محدوده ی رتبه ای که از اونجا قبول میشن نمیشه استناد به خوب یا بد بودن کرد اما به هر حال من که خدا رو شکر می کنم که 40 تا برداشت به قول شما کمتر ، بهتر !!!:D

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام فرید
نجور سن؟
تبریزلی لرینن باشارا بلجهسن یا یخ؟
من شاهکار کردم می بینی ترکیم خوبه ها مگه نه؟
سلام دادی نمیدونم که
فکر کنم اگه سربازی بزاره برم تبریز اونجا 100 تایی آشنا دارم هم مدرسیهام بعد اشنا اینا زیاده
البته خدا کریمه میشه :D:smile:

moji_arch

عضو جدید
فردا میرم لیست انتظار جا بده میرم مشهد برا مدارک
رفتم حرم واسه همه دعا میکنم:w16:
اول تکمیل ظرفیت
بعدم آزاد

رفتم سایت این دانشگاه لامرد اینا رو نوشته بود مدارک لازم جهت ثبت نام و شهریه که معمولا مشترکه همه جا شاید به دردتون بخوره:

file:///C:/Documents%20and%20Settings/moji/Desktop/__%20موسسه%20آموزش%20عالی%20تابناک%20لامرد%20__files/77542.jpg قابل توجه دانشجویان جدید الورود دوره کارشناسی ناپیوسته

ثبت نام پذیرفته شدگان کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تاریخ04/07/1388 لغایت 07/07/1388 مداركي كه پذيرفته شدگان كارشناسي ناپيوسته لازم است ارائه نمايند : 1- اصل و كپي مدرك كارداني (فوق ديپلم) مورد تاييد وزارت علوم ، تحقيقات وفناوري تبصره مهم : پذيرفته شدگاني كه به هر دليل قادربه ارائه اصل مدرك كارداني (فوق ديپلم) نمي باشند،لازم است اصل گواهي تائيد شده توسط دانشگاه يا موسسه آموزش عالي محل اخذ كارداني (فوق ديپلم) مبني بر فراغت از تحصيل نامبرده تا قبل از تاريخ 31/6/88 را ارائه نمايند. 2- اصل شناسنامه ودو برگ فتوكپي ازتمام صفحات آن . 3- کپي کارت ملي 4- شش قطعه عكس تمام رخ با زمينه روشن وپشت نويسي شده 4 × 3 تهيه شده در سال جاري (پشتنويسي: نام ، نام خانوادگي ،نام پدروشماره شناسنامه) 5- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه آنها را براي ثبت نام مشخص كند (براي آقايان )** 6- ريزنمرات تائيد شده دوره كارداني تائيد شده توسط دانشگاه مربوطه 7 شهريه ثابت 000/595/1ريال شهريه متغير صنايع: 000/108/2 شهريه متغير عمران: 000/028/2 شهريه متغير ساختمان: 000/328/2 شهريه متغير معماري: 000/313/2 ** مدارك مورد نياز براي نظام وظيفه (آقايان ) الف)كارت پايان خدمت ب)كارت معافيت تكفل يا پزشكي دائم و يا كارت معافيت دايم ج)فارغ التحصيل سال جاري درفرجه 6 ماهه د)داشتن دفترچه آماده به خدمت بدون مهر غيبت و)دانشجوي سال آخر كه تا تاريخ 31/6/87 فارغ التحصيل مي شود. ه)پرسنل شاغل رسمي نيروهاي نظامي وانتظامي با ارائه گواهي موافقت ازيگان مربوط
مدیر آموزش مؤسسه آموزش عالی تابناک

فکرمیکردم شهریه بیشتر از این حرف ها باشه
یکی به نفع ما:w16:

من که همکلاسیندارم از بچه های باشگاه:w05: میرم یه شهر غریب غریبه غریب

هوا هم شنیدم اونجا گرمه :w06:
دیگه از کولر های خونمون خبری نیست:w22: خونه همیشه سیبریه
فکرمنمیکنم اونجا adsl باشه:w19:
خوبه برمبشینم توی فرودگاهش شایدباشه وایرلس اونجا:w20:

کاش میشد حداقل گرکان قبول میشدم
منم مثل hamraz وفرزانه,نیلوفر و....به امید تکمیل تحمل میکنم شرایط رو:w24:

ولی فعلا همین لامرد و میچسبیم شاید یه صلاحی بوده ما خبر نداریم:w05:

آخر هفته با خانواده میرم برای ثبت نام
امیدوارم بیشتر ازاین نخوره توی ذوقم:w05:

memar88

عضو جدید
سلام دوستان
یه سوال؟
تو سایت سنجش واسه مدارک نوشته که اصل مدرک کاردانی یا گواهی مورد تایید و پایینش هم یه تبصره داده که اگه امکان پذیر نبود خود موسسه محل قبولی از موسسه فارغ التحصیلی درخواست میکنه؟
الان من هیچکدومشون رو ندارم یعنی نمیتونم داشته باشم حالا طبق اون تبصره هه من برم ثبت نام مشکلی نیست؟

• Like
واکنش ها: MEG

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه سوال؟
تو سایت سنجش واسه مدارک نوشته که اصل مدرک کاردانی یا گواهی مورد تایید و پایینش هم یه تبصره داده که اگه امکان پذیر نبود خود موسسه محل قبولی از موسسه فارغ التحصیلی درخواست میکنه؟
الان من هیچکدومشون رو ندارم یعنی نمیتونم داشته باشم حالا طبق اون تبصره هه من برم ثبت نام مشکلی نیست؟

منم مثل شما هستم.به من فقط يه برگه براي معرفي به نظام وظيفه دادن.ريز نمراتم ندادن.
شما ريز نمرات دارين؟
لطفا همه پسرا جواب بدن ؟با چي ميخاهين ثبت نام كنين؟
اصل مدرك رو دارين مگه؟

vahabi.hr

عضو جدید
""""" جابجایی دانشجو"""""

""""" جابجایی دانشجو"""""

بنام خداوند بخشایشگر

با سلام و احترام و درود به شما مهربانان و معماران از سایت.

با احترام به نظر شما رهروان دانش می رسانم که در ترم اول جابجایی وجود ندارد.

اما برای ترم دوم به بعد از افرادی که مایل هستند در سمنان ادامه تحصیل دهند زا همین اکنون دعوت به عمل می آید.

جابجایی برای دانشگاه های تهران "قزوین" گرمسار و ایوانکی

برای تماس:

vahabi_hr@yahoo.com

با تشکر

memar88

عضو جدید
منم مثل شما هستم.به من فقط يه برگه براي معرفي به نظام وظيفه دادن.ريز نمراتم ندادن.
شما ريز نمرات دارين؟
اصل مدرك رو دارين مگه؟
منم ریز نمرات ندارم ولی یکی از دوستام که پارسال قبول شده بود میگفت که ریزنمرات رو دانشگاه قبلیمون خودش میفرسته ولی باید الان ما یه گواهی فراغت از تحصیل ببریم
ولی حالا این تبصره هم اینو میگه
نمیدونم!!!

• Like
واکنش ها: MEG

Sajjad_Fashion

عضو جدید
شما ريز نمرات دارين؟
اصل مدرك رو دارين مگه؟

سلام
من رفتم دانشگاه همین سوال رو پرسیدم گفتن برگه ای که نظام وظیفه براتون فرستاده که توش معافیت تحصیلی شما رو باطل کرده داخل اون برگه این متن رو برای من نوشته که با ارائه این برگه ثبت نامتون می کنن و حود دانشگاه از دانشگاهی که کاردانی رو گرفتن درخواست ریز نمرات رو می کنه

((احتراما پیرو نامه...مورخ ... بدینوسیله به آگاهی می رساند:آقای سجاد...فرزند.... دارنده شماره شناسنامه... صادره از رشت متولد...که در خرداد ماه سال 1383 در رشته معماری مقطع کاردانی ناپیوسته در مرکز آموزش عالی ... شعبه رشت واقع در شهرستان رشت پذیرفته شده و در تاریخ 1385/12/14 ثبت نام نموده است پس از گذراندن 76 واحد درسی در تاریخ 1387/11/30 با مدرک کاردانی فارغ التحصیل شده است.))

در انتها مهر دانشگاه و اسم و امضاء معاون آموزش هم هست

من برای محکم کاری کارنامه های 4 ترم هم گرفتم دانشگاه توی نامه گذاشت مهر هم کرد

اگه کسی پرتو زاهدان قبول شده و می خواد بره بگه هم دانشگاهی شدیم

dading

عضو جدید
منم سمنان قبول شدم خدارو شکر یه نفر پیدا شد که سمنان قبول شده.سمنان هم 50 نفر میخواد

dfdf

عضو جدید
سلام به دو ستان عزیز
خوهشا کسی که اطلاع دقیق از نحوه گرفتن مدرک فوق دیپلم داره منو یه راهنمایی کنه.
البته من کارت پایان خدمت دارم .مدارکه دیگه هم نیاز هست؟؟؟؟:smile::smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا