راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های اردبیلی ...
شما از دانشگاتون خبر ندارید ...
اینکه ثبت نام چه روزیه؟
مدارک چی میخواد؟

داروگ

عضو جدید
تا جايي كه من اطلاع دارم
اشرفي اصفهاني و دانش پژوهان اصفهان هم تا رتبه دوهزاروپانصد(2500) قبول نكرده.

داروگ

عضو جدید
و من با:

معارف 51%
ادبيات 31%
زبان سفيد
رياضي 66/1-%
فن ساختمان 39%
مباني نظري 68%
رتبم شده 884

binahayat_m

عضو جدید
سلام به همه دوستهای عزیز
دوست من شبانه قبول شد اما برای مصاحبه سوره رفته بود.
ایا بازم احتمال قبولی تو سوره داره؟ یا دیگه کلا تموم شد؟
(من فکر نمی کنم نظر شما چیه)

binahayat_m

عضو جدید
رتبه 809

11/66فرهنگ ومعارف اسلامي
61/66 زبان وادبيات فارسي
8/33 زبان خارجي
سفيد رياضي وهندسه
31/33 فن ساختماني
77/77 مباني نظري وتئوري معماري

شبانه قم

MEN

عضو جدید

سلام.به همه تبریک که قبول شدید.
کسی می دونه تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه؟حدودا هم بگید ممنون می شم.

بر اساس اعلام سازمان سنجش، افرادی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 87 ثبت نام کرده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند از فردا دوشنبه 20 آبان از طریق پیک سنجش و سایت سازمان سنجش آموزش کشور از شرایط انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت این آزمون مطلع شوند.
به گزارش خبرنگار مهر، این دسته از داوطلبان می توانند با آگاهی از تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در آزمون کاردانی به کارشناسی و در صورت وجود رشته های مربوط به رشته امتحانی آنها از تاریخ 29 آبان تا دوم دی ماه (به مدت چهار روز) نسبت به انتخاب رشته اینترنتی در این مرحله اقدام کنند.
نتایج تکمیل ظرفیت این آزمون نیز یک ماه پس از انتخاب رشته توسط داوطلبان در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.
بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، 11 هزار نفر در تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی سال 87 پذیرفته می شوند.
به گزارش مهر، در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 195 هزار و 881 داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده بودند.

سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1387 ثبت نام نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، مي رساند اطلاعيه اين سازمان درخصوص تكميل ظرفيت رشته هاي تحصيلي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در آزمون فوق ، روز دوشنبه 20/8/87 از طريق هفته نامه پيك سنجش و سايت اين سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org براي اطلاع علاقمندان منتشر خواهد شد. لذا كليه داوطلبان علاقه مند، لازم است بر اساس اطلاعيه منتشره و در صورت وجود رشته هاي مربوط به رشته امتحاني آنان، از تاريخ 29/8/87 (به مدت چهار روز) نسبت به انتخاب رشته اينترنتي در اين مرحله اقدام نمايند.بديهي است اطلاعات تكميلي در اين خصوص در روز دوشنبه 20/8/87 اعلام خواهد شد.

mehdicris

عضو جدید
بچه های اردبیلی ...
شما از دانشگاتون خبر ندارید ...
اینکه ثبت نام چه روزیه؟
مدارک چی میخواد؟
نمي خوام نا اميدت كنم ولي اصلا موسسه خوبي نيست
من امروز رفتم گفتن ثبت نام شنبه شروع ميشه هر كي دير بايد ثبت نامش نميكنن
محيطشم خيلي mp3 بود

*vania*

عضو جدید
رتبه 740
غیرانتفاعی سراج تبریز
ادبیات : 85
معارف : 18
زبان : 0
ریاضی : 0
فن : 34
مبانی :70

منم با 720
سراج قبول شدم

21/66
فرهنگ ومعارف اسلامي
86/66
زبان وادبيات فارسي
5/00
زبان خارجي
-1/66
رياضي وهندسه
26/66
فن ساختماني
72/22
مباني نظري وتئوري معماري​

من واقعا از سجاد و موژی عزیز معذرت میخوام که گفتم زاهدان و لامرد به درد نمیخوره ولی خداییش من منظورم به شما 2تا عزیز نبود. اما به هر حال معذرت میخواهم. راستی سجاد جون زاهدان امنیت جانی خیلی پایینه. خیلی مواظب خودت باش.تا جایی هم که میتونی از راه زمینی رفت و آمد نکن به جاش با هواپیما برو. اینو جدی میگم راههای زاهدان خیلی ناامنه. موفق باشی هم استانی.:gol::gol:

farid_ghasemi

عضو جدید
نمي خوام نا اميدت كنم ولي اصلا موسسه خوبي نيست
من امروز رفتم گفتن ثبت نام شنبه شروع ميشه هر كي دير بايد ثبت نامش نميكنن
محيطشم خيلي mp3 بود

اره کوچیک ولی خیلی جذاب راستی هر کاری داشتی اونجا اون آقا بهرام بودا دمه در اون میتونه حل کنه ;):D

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
لطفا اونایی که قبول شدین تاپیکی که زدم رو بخونین
بی زحمت رتبه ها و شهرای قبولیو درصدای درساتون رو اونجا هم بنویسین
ممنون از همه
اینم آدرسش

mavi memar

عضو جدید
ای بابا اینجا چقدر سوت کور شده نه به دیروز که شبیه yahoo room شده بود نه به الان که پرنده پر نمی زند!
کسی از جابر رشت اطلاعاتی داره؟
میتونم از اونجا انتقال بگیرم اردبیل؟

hamraz

عضو جدید
من رتبم 3243 بود
با چه شرایطی میتونم انتقال بگیرم اردبیل؟
فقط باید جابجایی باشه؟
وای پسر من عجب آدمه بد شانسیم!!
کاش می شد با هم دیگه جا به جا بشیم من 3470 شدم ،تو شدی 3243، خیلی نزدیک بود که رشت قبول بشم تازه فکر نمی کنم تو آخرین نفری باشی که رشت قبول شدی!!
هم می تونی جابه جا بشی، هم می تونی تکمیل ظرفیت شرکت کنی، هم می تونی بعد یه ترم مهمان بگیری

dading

عضو جدید
وای پسر من عجب آدمه بد شانسیم!!
کاش می شد با هم دیگه جا به جا بشیم من 3470 شدم ،تو شدی 3243، خیلی نزدیک بود که رشت قبول بشم تازه فکر نمی کنم تو آخرین نفری باشی که رشت قبول شدی!!
هم می تونی جابه جا بشی، هم می تونی تکمیل ظرفیت شرکت کنی، هم می تونی بعد یه ترم مهمان بگیری
بابا همراز جان اینقدر ناراحت نباش حتما توش یه صلاحی هست در ضمن فقط ترم 1 سخته بعدش ایشالا تکمیل قبولی خیالت راحت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا