راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehdicris

عضو جدید
بچه ها فقط خواهش میکنم حتی المقدور بومی انتخاب کنید که حق کسی ضایع نشه!!!!!

kalbeali

عضو جدید
سلام کسی می دونه این گزینه های دستور العمل که داخل سایت انتخاب شهر امده برا چیه ؟ کسایی که پارسال انتخاب رشته داشتند این گزینه بود یا نه ؟ منظورم داوطلبان بسیجیه

mahdok

عضو جدید
انتخاب شهر کاردانی به کارشناسی

انتخاب شهر کاردانی به کارشناسی

با سلام
تشکر از مدیر سایت
خواهشا هرکسی اطلاعاتی در مورد انتخاب شهر کاردانی به کارشناسی داره روه کنه.

من نمی خواستم سوال کنم ولی اگه میشه راهنماییم کنید موندم تو چند راهی ..
با رتبه 2012به نظرتون چه جوری انتخاب شهر کنم؟من ساکن یزد هستم
ایا شبانه قبول هستم؟
تو انتخاب موسسه چی از همه مهمتره؟
خواهشا راهنماییم کنید
خواهش می کنم .
یه بزرگواری کنید جواب بدید

dfdf

عضو جدید
با سلام
تشکر از مدیر سایت
خواهشا هرکسی اطلاعاتی در مورد انتخاب شهر کاردانی به کارشناسی داره روه کنه.

من نمی خواستم سوال کنم ولی اگه میشه راهنماییم کنید موندم تو چند راهی ..
با رتبه 2012به نظرتون چه جوری انتخاب شهر کنم؟من ساکن یزد هستم
ایا شبانه قبول هستم؟
تو انتخاب موسسه چی از همه مهمتره؟
خواهشا راهنماییم کنید
خواهش می کنم .
یه بزرگواری کنید جواب بدید
سلام/شما رتبت اصلا به شبانه نمیخوره اما اول شهر خودتو برا غیر انتفاعی انتخاب کن بعد بر حسب علاقت مانند شیراز اولویت بندی کنو حتما یه جا خوب قبول میشی دیگه نگرانی نداره/موفق باشی/

hgh_h986

عضو جدید
تورو خدا یکی جواب منو بده...دارم میمیرم از استرس

با 350 روزانه قبول میشم؟
اردبیل میشم؟

ممنون از دوستایی که نظر راهنمایی کردن...ولی اگه دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه دریغ نکنه........

archiGirl

عضو جدید
1.برای دروس عمومی به نظرتون خود منابع رو بخونم یا کتابهایی که درس و تست دارن کفایت میکنن؟
2.برای دروس عمومی کتابهای گسترش علوم پایه بهترن یا مدرسان شریف؟

arezoo_am

عضو جدید
سلام به همه دوستای عزیزم
من اهل گرگانم
رتبم شده 5984
به نظر شما غیر انتفاعی چه شهرایی میتونم قبول شم
تو رو خدا اگه میدونین راهنماییم کنین
خودم که فکر کنم جایی قبول نشم
خیلی ازتون ممنونم;)

رشت و نور امكان نداره. اما گرگان و بروجرد و خوزستان رو امروز ديدم مهندس سعيدي پور براي رتبه هاي نزديك شما انتخاب ميكرد.

arezoo_am

عضو جدید
آخه اگه بخوام شهرستان برم خوب آزاد شرکت میکنم همین تهران قبول میشم مدرکشم مثه اینکه از غیر انتفاعی معتبر ترهquote=artemiss;1086604]

بچه ها خيال نكنيد دانشگاه آزاد اونم تهران جنوب آسونه. دوست من رودهن با ترازه 6200 قبول نشد اما الان 269 شده.

امروز همين سوال رو من از مهندس سعيدي پور پرسيدم.اكيدا توصيه كردن هرجا شد بريد.

اگه قصدتون اينه كه ارشد سراسري شركت كنيد بدونيد كه با مدرك حتي غيرانتفاعي توي سراسري داراي سهميه هستيد اما آزاد به هيچ وجه.

آخرین ویرایش:

arezoo_am

عضو جدید
سلااااااااااام من اگه الان انتخاب رشته نکنم بذارم برای تکمیل ظرفیت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا انتخاب کنم قبول نشم می تونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم اگه میدونین جوااب بدین ممنون میشم
کسی میدونه تکمیل ظرفیت کی میاد:D؟؟؟؟؟؟؟؟حدودا

حتما انتخاب رشته كنيد
رتبتون چنده؟

dfdf

عضو جدید
arezoo_am
سلام/اطلاعی دارید در مورد اینکه من با رتبه 1990 میتونم اصفهان قبول بشم؟

dfdf

عضو جدید
1.برای دروس عمومی به نظرتون خود منابع رو بخونم یا کتابهایی که درس و تست دارن کفایت میکنن؟
2.برای دروس عمومی کتابهای گسترش علوم پایه بهترن یا مدرسان شریف؟

من کتاب عمومی مدرسان شریف خوندم و اگر یه خورده با دقت تر می خوندم معارف و ادبیات بالای 70% میزدم/

maj5

عضو جدید
رشت و نور امكان نداره. اما گرگان و بروجرد و خوزستان رو امروز ديدم مهندس سعيدي پور براي رتبه هاي نزديك شما انتخاب ميكرد.

جهاددانشگاهی اهواز اخرین نفر 4500 پارسال گرفته.تازه اونم بومی بوده.

-NEDA-

کاربر بیش فعال
دوستان کسی از مصاحبه سوره چیزی میدونه؟؟؟؟!!!!!

چه سوالایی میپرسن؟؟؟؟؟؟؟؟

آبی آسمان

عضو جدید
سلام بچه ها.پارسال کمال الملک تا 4400 گرفته.تو تکمیل نه ها.به فرض برا مازندران بوده باشه.من که واسه گیلانم ممکنه با 4235 مر حله اول قبول نشم؟اگه آدم جایی قبول بشه نره می تونه تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟

E-y

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خوب به نظره خودت من ارم بزنم بهتره یا آپادانا
اصلا هنر نمی خوام بزنم
از جاش معلومه که چه جوریه!
ممنون میشم راهنماییم کنی

نظرت در مورد تبریز و یا همدان چیه

کاردانیمو ارومیه خوندم، از نظر راه اصلا برام مهم نیست

خوب مطمئن باش که آپادانا خیلی بهتره.....ولی هنر از ارم خیلی بهتره چون هنر زیر نظره سوره ی تهرانه ...من خودم امروز به هر 4 تا دانشگاه سر زدم............بعدا مطمئن باش شهر خودتون خیلی بهتره

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.پارسال کمال الملک تا 4400 گرفته.تو تکمیل نه ها.به فرض برا مازندران بوده باشه.من که واسه گیلانم ممکنه با 4235 مر حله اول قبول نشم؟اگه آدم جایی قبول بشه نره می تونه تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟
سلام مطمئنید که کمال الملک تا 4400 گرفته؟؟یعنی با 3000 هم اونجا میشه قبول شد؟؟؟

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من جواب سوال شما رو نمیدونم باید از کسی که کاملا میدونه و مطمئنه بپرسید..اره لاهیجانم ..دیلمان هم نمیگیره از بد شانسی من..وگرنه 2سال دیگه هم راحت درس میخوندم

آبی آسمان

عضو جدید
والا من جواب سوال شما رو نمیدونم باید از کسی که کاملا میدونه و مطمئنه بپرسید..اره لاهیجانم ..دیلمان هم نمیگیره از بد شانسی من..وگرنه 2سال دیگه هم راحت درس میخوندم

جابر رو می دونید احیا نا" تا چند می گیره؟میگن تا 3000.درسته؟

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
جابر رو می دونید احیا نا" تا چند می گیره؟میگن تا 3000.درسته؟
:redface:نه به خدا..اخه به نظرم این چیزا رو نمیشه از رو حدس و گمان گفت جابر هم سال اولشه که اورده معلوم نیست تا چه رتبه ای میگیره..شما چند اوردی؟؟

memar88

عضو جدید
یعنی چییییییییییییی؟ یعنی من که همدانیم ،بومی تهران نیستم نمیتونم با 73 برم شبانه ی رجایی؟:cry::cry::cry:
مال شما کاملا فرق داره
رتبه شما خیلی خیلی بهتر از رتبه من هستش
به نظر من شما صددرصد قبولی

آبی آسمان

عضو جدید
:redface:نه به خدا..اخه به نظرم این چیزا رو نمیشه از رو حدس و گمان گفت جابر هم سال اولشه که اورده معلوم نیست تا چه رتبه ای میگیره..شما چند اوردی؟؟

من 4235.:cry:
اولین باره کنکور میدین؟راستی دیلمان پیوسته کرده لیسانس معماریشو؟

memar88

عضو جدید
من با 3000 تبریز قبول میشم؟؟امکان داره نبی اکرم تکمیل ظرفیت داشته باشه؟؟تکمیل ظرفیت سراج چی قبول میشم؟کسی نیست که با من هم درد باشه؟؟؟
دوست عزیزم
نبی اکرم امسال اصلا معماری دانشجو نمیخواد که بخوای تکمیل ظرفیتش قبول بشی

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به نظر من چون شما خودتون بومی استان زنجان هستید کاملا به نفعتون هستش که همون شبانه ی دانشگاه زنجان رو انتخاب کنید ، چون واقعا اگر بشینین و منطقی فکر کنید می بینید که این بیشتر به صلاح شماست :
روزانه و شبانه اصلا هیچ فرقی با هم نمی کنند و تنها فرقشون اینه که شبانه یه مقدار خیلی کم شهریه می گیره ولی روزانه نه . در ضمن اگه شما بخواین که در یک شهر دیگه ولو هر چه قدر نزدیک هم که باشه درس بخونین ، بازم هنوز جدا از دوری از خانواده و سایر مشکلاتش ، از لحاظ هزینه هم برای شما هیچ فرقی نمیکنه چون درس خوندن در یک شهر دیگه به مراتب بیشتر از خود شهریه ی دانشگاه برای آدم تموم میشه .
البته این نظر من بود ، باز خودتون بهتر شرایط خودتون رو می دونید .;)
ممنون از راهمناییتون...
ولی من برای خود زنجان نیستم ...(واسه یکی از شهرستاناش)
بازم باید برم خوابگاه ...
پس میشه شهریه+پول خوابگاه:w19:
من خودم کاردانی شبانه زنجان خوندم ...!!
همچین ارزونم در نمیاد...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا