راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

memar88

عضو جدید
سلام به همه دوستای عزیزم
من اهل گرگانم
رتبم شده 5984
به نظر شما غیر انتفاعی چه شهرایی میتونم قبول شم
تو رو خدا اگه میدونین راهنماییم کنین
خودم که فکر کنم جایی قبول نشم
خیلی ازتون ممنونم;)
سلام
شما تو استان خودتون و مازندران شهرهای زیادی معماری میخوان به نظرم یکی از شهرهای اونجا رو میشه آورد حالا امسال ظرفیت هم که زیادتر شده به نظر من میشه جایی قبول شد

memar88

عضو جدید
بچه ها خیلی بی معرفتین یکی هم جواب منو بده آخه؟
1 - با 740 میشه شبانه قبول شد بومی نیستم؟
2 - غر انتفاعی تبریز تا چه رتبه ای بر میداره؟
خواهشن اگه میدونید جواب بدید؟

memar88

عضو جدید
با سلام
تشکر از مدیر سایت
خواهشا هرکسی اطلاعاتی در مورد انتخاب شهر کاردانی به کارشناسی داره روه کنه.

من نمی خواستم سوال کنم ولی اگه میشه راهنماییم کنید موندم تو چند راهی ..
با رتبه 2012به نظرتون چه جوری انتخاب شهر کنم؟من ساکن یزد هستم

تو انتخاب موسسه چی از همه مهمتره؟
خواهشا راهنماییم کنید
خواهش می کنم .
یه بزرگواری کنید جواب بدید میدونم
انتخاب شهر کارشتاسی ناپیوسته طوری هستش که شما بر اساس علاقه خودتون که دوست دارید در چه شهری بخونید امتخاب بکنید و 50 اولویت هم دارید با توجه به این که رتبه شما هم خوبه احتمالا غیرانتفاعی های خوبی رو بیارید
پس بر اساس علاقه خودتون شهرها رو انتخاب کنید

*vania*

عضو جدید

جونم براتون بگه، منم تقریبا تو شرایط شما هستم رتبه 720
من که شبانه میزنم درسته که برای ما احتمال شبانه خیلی ضعیفه، اگه دختر هستید که این احتمال خیلی ضعیفتره اما اگه پسری که جای امید بیشتری هست، آخه میدونید که دخترا بدبخت شدن رسما مخصوصا ما که دلمون به نبی اکرم خوش بود که پذیرش نداره، الان برا تبریز فقط سراج میمونه که فکر کنم فوقش تا رتبه 2000 برداره (چون نبی اکرم نیست دیگه) البته تو تکمیل ظرفیت شاید بیشتر هم برداره
منکه خیلی میسوزم چون پارسال هم میتونستم برم سراج اما نرفتم، تازه چقد از این دانشگاه بدم میومد اما فکر کنم امسال مجبور باشم برم همونجا، اگه شبانه نیارم که باید برم:cry::cry::cry:

*vania*

عضو جدید
دكتر محمودي و مهندس رضوي توي موسسه يادگار. با هزينه 10000 تومن
مهندس سعيدي پور و گروهشون توي جهاد دانشگاهي الزهرا. با هزينه 5000 تومن
مهندس روحي زاده توي موسسه كنكاش.با هزينه 15000 تومن
موسسه مدرسان شريف هم داره. 20000 تومن ميگيره و نميدونمم كيه.

تبریز هم موسسه دیباگران مشاوره میده با هزینه 10000 تومن

ask q

عضو جدید
سلام دوست عزیز
منم متاسفانه مثل شما گرفتار شدم نمیدونم با 740 میشه شبانه قبول شد یا نه؟
بدبختانه پذیرش شبانه 60 تا 80 در صد بومی هستش یعنی تقریبا از یه کلاس بیست نفری 15 نفرش اهل همون استان هستند.
ولی من و شما با این رتبه هر غیر انتفاعی که بخوایم میتونیم قبول شیم

یعنی چییییییییییییی؟ یعنی من که همدانیم ،بومی تهران نیستم نمیتونم با 73 برم شبانه ی رجایی؟:cry::cry::cry:

z.mehdipour

عضو جدید
من با 3000 تبریز قبول میشم؟؟امکان داره نبی اکرم تکمیل ظرفیت داشته باشه؟؟تکمیل ظرفیت سراج چی قبول میشم؟کسی نیست که با من هم درد باشه؟؟؟

Sajjad_Fashion

عضو جدید
نه مشکلی نیست
برادر من پارسال قبول شد نرفت هیچ مشکلی هم پیش نیومد ولی بهتره اگه نمیخواهید برید اصلا نزنید چون جای یه نفر این وسط ضایع میشه

سلام بچه ها تو رو خدا اگه دانشگاهی رو نمی خواین برین نزنین اگه بزنین ما ها که رتبه ها مون خیلی بده قبول نمی شیم و باید تکمیل ظرفیت شرکت کنیم خودتون هم که می بینین تا آخر شهریور هم نمی شه صبر کرد وای به حال آخر آذر ماه
آگه دانشگاهی نمی خواین برین لطفا نزنین :crying:

nil00far

عضو جدید
سلااااااااااام من اگه الان انتخاب رشته نکنم بذارم برای تکمیل ظرفیت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا انتخاب کنم قبول نشم می تونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم اگه میدونین جوااب بدین ممنون میشم

کسی میدونه تکمیل ظرفیت کی میاد:D؟؟؟؟؟؟؟؟حدودا

Sajjad_Fashion

عضو جدید

1-معمار جان من اطلاع زیادی در مورد سوالت ندارم اما به نظرم با 740 نمی شه به شبانه امیدوار بود چون داخل دفترچه 2 نوشته 60-80 درصد بومی و از طرفی شبانه خیلی کم می گیره و از طرف دیگه گفته 40 سهمیه ایثار گران و بسیجی پس من فکر می کنم به رتبه 740 غیر بومی نمی رسه.
2-من فکر می کنم تا 1400 تبریز میداره پس تبریز به احتمال زیاد قبولی

alipars2000

عضو جدید
حافظ پارسال تا 1500 گرفته......امیدی نداشته باش......
آپادانا پارسال تا3000 گرفته.......ارم و هنر سال اولشون هست حتما قبولی

سلام دوست عزیز
خوب به نظره خودت من ارم بزنم بهتره یا آپادانا
اصلا هنر نمی خوام بزنم
از جاش معلومه که چه جوریه!
ممنون میشم راهنماییم کنی

نظرت در مورد تبریز و یا همدان چیه

کاردانیمو ارومیه خوندم، از نظر راه اصلا برام مهم نیست

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سلااااااااااام من اگه الان انتخاب رشته نکنم بذارم برای تکمیل ظرفیت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا انتخاب کنم قبول نشم می تونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم اگه میدونین جوااب بدین ممنون میشم

نه الان باید شرکت کنی
اگه هم که قبول نشی اره چرا نمی شه پس کی باید تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟
به امید خدا قبولی نگران نباش
در ضمن اگه می شه به هرکسی که می شناسی بگو اگه دانشگاهی نمی خواد بری اون رو انتخاب نکنه چون بعد بعضی ها مثل من با رتبه های 7000 یا شاید هم 5000 نتونن جایی قبول بشن
مرسی موفق باشی

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خوب به نظره خودت من ارم بزنم بهتره یا آپادانا
اصلا هنر نمی خوام بزنم
از جاش معلومه که چه جوریه!
ممنون میشم راهنماییم کنی

نظرت در مورد تبریز و یا همدان چیه

کاردانیمو ارومیه خوندم، از نظر راه اصلا برام مهم نیست

اگه بچه شیرازی به نظر من نرو یه شهر دیگه اونم تبریز که خودش کلی داوطلب داره و شهر بزرگی هم هست
بهترههمون شیراز بخونی زیاد سخت نگیر

mehdime007

عضو جدید
اگه بچه شیرازی به نظر من نرو یه شهر دیگه اونم تبریز که خودش کلی داوطلب داره و شهر بزرگی هم هست
بهترههمون شیراز بخونی زیاد سخت نگیر
سلام
می خواستم یه چیزی که به نظر خودمم درست هستش و البته یه کمیش هم از روی ناچاری هستش که این سازمان سنجش لعنتی برای ما گذاشته رو بهتون بگم :
هممون می دونیم که این سازمان سنجش متاسفانه هر سال عوض اینکه کمی هم به ظرفیت دانشگاههای دولتی برای رشته ما مخصوصا کاردانی به کارشناسی اضافه کنه ، میاد و هر سال چند تا دانشگاه رو اسمش رو یجا از دفترچه ی انتخاب رشته حذف می کنه !!!! به همین دلیل فقط ما خودمون میتونیم برای خودمون دل بسوزونیم:cry:
به همین خاطر به نظر من اگه کسی می تونه از یکی از دانشگاه های شهر خودش قبول بشه تردید نکنه و همون جا رو بزنه ، البته من نمی گم که کسی که حالا زحمت کشیده رتبه ی خیلی خوبی اورده مثلا دانشگاه تبریز یا رجایی یا ... نزنه ،نه .منظور من اینه که در بین این دانشگاه هایی که هستش به غیر از یکی دو تا بقیه شون تفاوت بین شون اونقدر نیست که به خاطرش آدم بخواد که از شهر خودش بره و در یه جای دیگه درس بخونه .
باور کنید که بعد اینکه فارغ التحصیل شدیم (انشاالله به سلامتی و همگی ) ازمون اصلا نمی پرسن که تو کجا و تو کدوم دانشگاه قبول شدی و درس خوندی فقط به کار بلد بودن تو نگاه میکنن .
رو همین حساب به نظر من و البته اکثر استادام که من باها شون قبلا حرف زده بودم بهتره که آدم فقط هر چه زودتر بخونه و درسش رو تموم کنه ، همین .من خودم رتبم 765 شده و اهل اردبیل هستم و با اینکه می تونم غیر انتفاعی های شهر های دیگه هم بزنم اما بنا به دلایلی که گفتم میبینم که ارزش نداره که برم و در یه غیر انتفاعی دیگه درس بخونم , و ناچارا ترجیح میدم که در همون دانشگاه غیر انتفاعی سبلان ادامه تحصیل بدم .
همگی موفق باشین .;)

آخرین ویرایش:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای عزیزم
من اهل گرگانم
رتبم 5984 شده
به نظرتون غیر انتفاعی گرگان یا هر جای دیگه میتونم قبول شم
کدومم شهرا میتونم قبول شم
تو رو خدا راهنماییم کنین
آخه بابت رتبم خیلی ناراحتم
خیلی ازتون ممنونم

99 درصد همون گرگان قبولي
من چند بار بايد بگم سال قبل با 6700 ميرداماد گرگان قبول شدن.امسال هم كه ظرفيتها هم زياد شده

binahayat_m

عضو جدید
بچه شما چند تا انتخاب میکنید؟
یعنی از 50 تا انتخاب چند تا میزنید؟
من 8 بیشتر نمیتونم بزنم
با رتبه 809
از روزانه شروع کردم احتمال قبولی کمه اما گفتم بزنم و بعد شبانه و بعد غیر انتفایی

آخرین ویرایش:

jeyowich

عضو جدید
سلام به جمیع همقطارا
مال من:
نمره کل 2300 .. رتبه 3022
معارف 18/33
ادبیات 63/33
زبان 1.66
ریاضی سفید
فن ساختمان 26.66
مبانی 46.66

من محمود آباد میشینم. اینجا یه دانشگاه نیما داره ولی من می خوام برم دانشگاه شمال آمل با این رتبه چند درصد احتمال قبولی اونجا رو دارم
بعد اینکه من تو اولویت ها میخوام همین کار رو بکنم یعنی اولویت اول شمال امل و اولویت دوم نیمای محمودآباد و بقیه رو هم به ترتیب نزدیکی به محل سکونتم. جواب میده؟ یعنی مثلا اومد و من دانشگاه شمال آمل قبول نشدم نکنه از بقیه بی افتم؟
بعد نمره کل و رتبه چه فرقی داره کدوم ملاکه؟

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به جمیع همقطارا
مال من:
معارف 18/33
ادبیات 63/33
زبان 1.66
ریاضی سفید
فن ساختمان 26.66
مبانی 46.66

من محمود آباد میشینم. اینجا یه دانشگاه نیما داره ولی من می خوام برم دانشگاه شمال آمل با این رتبه چند درصد احتمال قبولی اونجا رو دارم
بعد اینکه من تو اولویت ها میخوام همین کار رو بکنم یعنی اولویت اول شمال امل و اولویت دوم نیمای محمودآباد و بقیه رو هم به ترتیب نزدیکی به محل سکونتم. جواب میده؟ یعنی مثلا اومد و من دانشگاه شمال آمل قبول نشدم نکنه از بقیه بی افتم؟

سلام
دانشگاه شمال احتمالش كمه قبول شي.چون آمل پارسال تا حوالي 1200 ( يه كم بيشتر يا كمتر) برميداشت.الانم كه اسمش از موسسه به دانشگاه تغيير كرده.ولي نيمارو نميدونم.ولي تو تكميل ظرفيت 100% نيما قبولي.

jeyowich

عضو جدید
یعنی اوضام اینقدر خرابه که با این رتبه تو شهر خودمم قبول نمیشم؟ پس برا چی 20 هزار نفر مجاز کردن
عجب حکایتی

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو همین تاپیک یه نفر گفت گرمسار تا 2500 برمیداره تکمیل ظرفیت هم تا 3500
نمیدونم از کجا میدونست چون علا الدوله اولین ساله معماری میگیره
احتمال قبولیش گرمسار خیلی زیاده

راستی یه سوال
اگه وقتی قبول شیم نمیتونیم تکمیل ظرفیت شرکت کنیم پس تکلیف امثال من که بهمن کاردانیمون تموم میشه چیه؟
البته موقه ثبت نام مشخص کردیم که خرداد فارغ التحصیل میشیم یا بهمن اما محض احتیاط پرسیدم

سلام دوستم
من بودم گفتم. رو اين حساب اينو گفتم كه دانشگاه ايوانكي سال 86 كه سال اولش بود تا 1200 و تو تكميل تا 2500 هم برداشت . البته به اين نكته توجه نكرده بودم كه گرمسار چون از ايوانكي شناخته تر شده هست و تعداد بيشتري انتخابش ميكنن پس احتمالا اين رتبه براي گرمسار كاهش پيدا ميكنه.:cry:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی اوضام اینقدر خرابه که با این رتبه تو شهر خودمم قبول نمیشم؟ پس برا چی 20 هزار نفر مجاز کردن
عجب حکایتی

شما به اون رقمي كه مجاز ميشن توجه نكنن! اون دكوريه..
اگه خيلي فبول شن تا 6000 7000ها قبول ميشن فقط. اونم تو تكميل :confused:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
شما به اون رقمي كه مجاز ميشن توجه نكنن! اون دكوريه..
اگه خيلي فبول شن تا 6000 7000ها قبول ميشن فقط. اونم تو تكميل :confused:

سلام ادم رو ناامید می کنی:crying::wallbash:من رتبه ام 7128 شده بچه ها می گن پارسال با این رتبه ها قبولی داشتیم امسال 300 نفر غیر انتفاعی اضافه شده یعنی می گی شانسی نیست؟؟:wallbash:

من فکر می کنم اگه بچه ها دانشگاهایی رو که نمی خوان برم رو نزنن ما ها که توی پرتگاه هستیم می تونیم امیدی داشته باشیم اما گه فقط برای در امدن اسم بخوان بزنن دیگه بدبخت شدیم.

البته من همه رو می زنم شاید یه جا یدونه صندلی خالی برای ما بود ؛نبودم بیرون کلاس سرپا می مونم فقط قبولمون کنن همین کافیه اگه دانشگاه هم کوچیکه باشه بیرون دانشگاه صف می کشیم.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ادم رو ناامید می کنی:crying::wallbash:من رتبه ام 7128 شده بچه ها می گن پارسال با این رتبه ها قبولی داشتیم امسال 300 نفر غیر انتفاعی اضافه شده یعنی می گی شانسی نیست؟؟:wallbash:

من فکر می کنم اگه بچه ها دانشگاهایی رو که نمی خوان برم رو نزنن ما ها که توی پرتگاه هستیم می تونیم امیدی داشته باشیم اما گه فقط برای در امدن اسم بخوان بزنن دیگه بدبخت شدیم.

البته من همه رو می زنم شاید یه ج یدونه صندلی خالی برای ما بود نبودم بیرون کلاس یرپا می مونم فقط قبولمون کنن همین کافیه اگه دانشگاه هم کوچیکه باشه بیرون دانشگاه صف می کشیم

سلام دوست خوبم
شما چرا انقدر نا اميدي؟ چرا قبول نشي.حتما" ميشي. امسال ظرفيتارو زيادترم كردن.يكي تو همين تاپيك گفت پارسال مثل رتبه شما دانشگاه علامه بحرالعلوم بروجرد قبول شدن.
نگران سربازيم نباش.من فكر كنم براي سربازي 6 ماه فرجه داري.درسته‌؟يعني ميتوني آزادم شركت كني.برادر من كه اينجوري بود.

آخرین ویرایش:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه من شدیدا استرس دارم....میترسم قبول نشم..اخه فقط 15تا انتخاب رشته کردم..بقیه رو اجازه نداشتم...خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه الان باید شرکت کنی
اگه هم که قبول نشی اره چرا نمی شه پس کی باید تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟
به امید خدا قبولی نگران نباش
در ضمن اگه می شه به هرکسی که می شناسی بگو اگه دانشگاهی نمی خواد بری اون رو انتخاب نکنه چون بعد بعضی ها مثل من با رتبه های 7000 یا شاید هم 5000 نتونن جایی قبول بشن
مرسی موفق باشی

تو صفحه اول نوشته اونایی که تا بهمن فارغ التحصیل میشن اگه کدرشته های نیمسال اول رو انتخاب کنن و قبول میشن قبولیشون " کان لم یکن " محسوب میشه و فقط واسه تکمیل ظرفیت میتونن شرکت کنن
منم واسه همین شک کردم
به نظرم ماهایی که بهمن کاردانیمون تموم میشه نمیتونیم الان انتخاب رشته کنیم
میمونیم واسه تکمیل ظرفیت

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به جمیع همقطارا
مال من:
معارف 18/33
ادبیات 63/33
زبان 1.66
ریاضی سفید
فن ساختمان 26.66
مبانی 46.66

شما وقتی دانشگاه ها رو اولویت بندی میکنی نباید نگران این باشی
چون دانشگاه اول برات مهمتره اون رو اول میزنی
سیستم هم میاد رتبتو در نظر میگیره
اگه رتبت به اولی بخوره اونو قبولی
اگه به دومی بخوره دومی رو قبولی
و تاآخر...
شما فقط باید دانشگاهاتو به اون ترتیبی که برات مهمه اولویت بندی کنی
نگران بقیش نباش
اولین دانشگاهی که رتبته شمارو بگیره قبولی

mahdok

عضو جدید
با سلام
تشکر از مدیر سایت
خواهشا هرکسی اطلاعاتی در مورد انتخاب شهر کاردانی به کارشناسی داره روه کنه.

من نمی خواستم سوال کنم ولی اگه میشه راهنماییم کنید موندم تو چند راهی ..
با رتبه 2012به نظرتون چه جوری انتخاب شهر کنم؟من ساکن یزد هستم

تو انتخاب موسسه چی از همه مهمتره؟
خواهشا راهنماییم کنید
خواهش می کنم .
یه بزرگواری کنید جواب بدید میدونم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا