دکتر بودن کلاسش بیشتره با مهندس بودن؟

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونید یک قرصی هست که خیلی از دکتر ها موقع امتحانات میخونند تا درس بتونند زیاد بخونند.اسمش یادم رفته.یکبار برای یک امتحان خوردم جواب داد.
اون قرص بین دانشجویان پزشکی شایع هست
کلا بین همه دانشجوا شایع است نه فقط پزشکیا
یه نمونه از این قرصا ریتالینه که یه بار من خودم شهید کردم دکتر واسم بنویسه ننوشت بدون نسخه هم که نمیدن

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونید یک قرصی هست که خیلی از دکتر ها موقع امتحانات میخونند تا درس بتونند زیاد بخونند.اسمش یادم رفته.یکبار برای یک امتحان خوردم جواب داد.
اون قرص بین دانشجویان پزشکی شایع هست
کلا بین همه دانشجوا شایع است نه فقط پزشکیا
یه نمونه از این قرصا ریتالینه که یه بار من خودم شهید کردم دکتر واسم بنویسه ننوشت بدون نسخه هم که نمیدن

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسلمه که سوالت اشتباست

به لطف دانشگاه آزاد پزشکی هم همچین سخت نیس قبول شدنش و در ضمن دکترا و پرستارایی رو به چشم خودم دیدم که با جون مردم بازی میکنن و اشتباهاتی در حد خون اشتباهی تزریق کردن رو مرتکب میشن (این یه نمونه کوچیکش بود)

و پزشکانی رو هم دیدم که خودشو ن رو کشتن پزشکی قبول شدن هفت سال درس خوندن دو سال طرح داشتن بعد بیمارستان ها بهشون میگن ساعتی 1000 تومن میدیم و همون رو هم بعد از هفت هشت ماه نمیدن

الان شرایط ازمون پذیرش دستیار رو اطلاع دارین سه چهار برابر مدت تحصیل باید تو مناطق محروم خدمت کنن

اگه ربطی به تاپیکت نداشت ب ب ب ب به من چه:D

آخرین ویرایش:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدتهاست که در این مملکت بهترین رشته از نظر درامد و حتی کلاس داشتن همون تجارت و دلالی و واسطه گری و خرید و فروش ملک و ماشین و انواع کالا هستش !! :)

در بین دوستانی که از زمان گذشته داشتم گروهی مثل خودم به دانشگاه رفتند و درس خوندند و لیسانس و فوق لیسانس گرفتند و بعدش هر کدوم در شرکت یا اداره ای مشغول کار شدند و یه زندگی بخور و نمیر رو میگذرونند . بعضی از دوستان هم رفتند تو خط کاسبی و خرید و فروش که بیشترشون الان ماشاالله پول پارو میکنند و وضع زندگیشون عالیه .

دیگه در این دوره و زمونه درس کیلوئی چنده !! :surprised:

10+20min

عضو جدید
مدتهاست که در این مملکت بهترین رشته از نظر درامد و حتی کلاس داشتن همون تجارت و دلالی و واسطه گری و خرید و فروش ملک و ماشین و انواع کالا هستش !! :)

در بین دوستانی که از زمان گذشته داشتم گروهی مثل خودم به دانشگاه رفتند و درس خوندند و لیسانس و فوق لیسانس گرفتند و بعدش هر کدوم در شرکت یا اداره ای مشغول کار شدند و یه زندگی بخور و نمیر رو میگذرونند . بعضی از دوستان هم رفتند تو خط کاسبی و خرید و فروش که بیشترشون الان ماشاالله پول پارو میکنند و وضع زندگیشون عالیه .

دیگه در این دوره و زمونه درس کیلوئی چنده !! :surprised:
خوب شما هم حق داری تا حدودی

►♀☼♀◄

عضو جدید
به نظر من روحاني بودن كلاسش از همه ي رشته هاي مهندسي وپزشكي و.. بهتره..
فكرشو بودن هر جا بري همه ي مردم تحويلت ميگيرن و طرز برخورد بهتري نسبت همه مهندسين و دكترين و.. دارن..
البته اينكه روحاني هم دكتر يا مهندس باشه كه ديگه نور علي نوره..

yalda_2010

عضو جدید
به نظرم هرچی هستی باش مفید باش.هر رشته ای هستی باش اما تو اون بهترین باش

simiar

عضو جدید
به نظر من روحاني بودن كلاسش از همه ي رشته هاي مهندسي وپزشكي و.. بهتره..
فكرشو بودن هر جا بري همه ي مردم تحويلت ميگيرن و طرز برخورد بهتري نسبت همه مهندسين و دكترين و.. دارن..
البته اينكه روحاني هم دكتر يا مهندس باشه كه ديگه نور علي نوره..

روحانیت شغل نیست .

وقتی بادمجون قاطی میوه ها بشه!!!
.

arezo.d

عضو جدید
به نظر من هر رشته اي در هر نقطه اي مي تونه مفيد واقع بشه مهندس و دكتر نداره حتي رشته هاي علوم پايه هم واسه خودشون توي جامعه به درد مي خورن.....
كسي كه نتونه از رشته درست استفاده كننه فرقي نداره چي باشه!!!!!!!!مهم كار كردن با رشته ي مرتبطه!