دکتر بودن کلاسش بیشتره با مهندس بودن؟

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم این چه بحثیه شماها میکنید؟
مگه رشته به کلاسه؟من خودم روحیه ام با مهندسی سازگاره به قول بچه ها لواطف الروایحم دل و روده ملتو میبینم زده بیرون گلاب به روتون حالم بد میشه اونجوری....
حالا گیرم که رتبه ام میرسید نمیتونستم بخونم.کل دنیام الان بیان بگن صنایع خزترین رشته دنیاست من محل نمیدم.چون با روحیه ام میسازه.......
یاد اون چند سال پیشا افتادم که گرافیک مد شده بود همه میرفتن گرافیک واسه کلاسش!!!!!!!!!!!!!!
بی ربط بود ولی یادم افتاد خو

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آره من یادم اووون تاپیک یادش بخیر چه زوووود میگذره

آره یادش بخیرررررر
ملت کلی از دست من اعصابشون خرد شد
آخر سری با پیام خصوصی افتادن به جونممممم!!!!

akhoondzadeh

اخراجی موقت
پست اسپم نده الکی
ولی جدی نگرفتی
من از همه جدی تر گرقتم ! ببین مهندسی به جای خودش دکتری به جای خودش ! همه به هم وابسته ان ! پزشکا تو یه جا از جامعه کلاس دارن مهندسا یه جا !!
هر کی واسه خودش یه کلاس کاری داره !

simiar

عضو جدید
محبوبیت بین مردم چیزیه که همه به اون نیاز دارند ،

تو خیلی از کشورهای ثروتمند پلیس محبوبه ، به همین خاطر بچه ها دوست دارند که پلیس بشوند ولی عملکرد نیروی انتظامی تو کشور ما طوری بوده که متاسفانه منفورند .

متاسفانه به خاطر فقر در کشور ما ارزش شغل ها به میزان درآمدشون بستگی داره ، این خیلی تاسف باره.

خوشبختانه خودم از نظر مالی و شغلی خیلی... و این حرفم از روی عدم موفقیت خودم نیست.

simiar

عضو جدید
دوستان عزیز ، تنظرسنجی زیر برای من خیلی جالب بود ، تا حالا هم منتظر بودم ولی کسی استقبال نکرد؛ میشه شرکت کنین؟!!

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/243130-چرا-آمریکا-با-اسلام-مشکل-دارد-؟!

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونید یک قرصی هست که خیلی از دکتر ها موقع امتحانات میخونند تا درس بتونند زیاد بخونند.اسمش یادم رفته.یکبار برای یک امتحان خوردم جواب داد.
اون قرص بین دانشجویان پزشکی شایع هست

baran2

عضو جدید
چرا بحث الکی میکنید؟
در کل مهندسی پزشکی از همه بهتره چون هم دکترن هم مهندس دیگه چی میخواین از این بهتر؟:biggrin::biggrin::biggrin:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما به سوفور محلمون میگیم مهندس به بقال محل میگیم دکتر ، کجاش کلاس داره ، همه تو ایران یا دکترن یا مهندس !!!

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیزم
شما به خاطره کلاسش رفتی پزشکی یا واسه خدمت به مردم؟!!!
در ضمن پزشکی یه رشته ایه که مسئولیت پذیریه بالایی می خواد
چون با جونه مردم سرو کار داره
یه نکته ی دیگه اینکه الان شما به راحتی می تونی بری ترکیه و پزشک یا دندانپزشک یا داروساز بشی
اون ورا رو نمی دونم ولی برای ما که آذربایجانیم و به ترکیه نزدیکیم خیلی کاره راحتیه و جالب اینکه اونا هم خیلی استقبال می کنن

10+20min

عضو جدید
دوست عزیزم
شما به خاطره کلاسش رفتی پزشکی یا واسه خدمت به مردم؟!!!
در ضمن پزشکی یه رشته ایه که مسئولیت پذیریه بالایی می خواد
چون با جونه مردم سرو کار داره
یه نکته ی دیگه اینکه الان شما به راحتی می تونی بری ترکیه و پزشک یا دندانپزشک یا داروساز بشی
اون ورا رو نمی دونم ولی برای ما که آذربایجانیم و به ترکیه نزدیکیم خیلی کاره راحتیه و جالب اینکه اونا هم خیلی استقبال می کنن
پزشکی رو برای این انتخاب کردم که دوست دارم جون مردم و نجات بدم، البته راه زیادی دارم تا پزشکی

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کدوم جایگاهه خودشون و دارن نمیشه بگی این بهتره یا اون بهتره!!!!!اصلا به نظرم مقایسه درستی نیست

پزشکی قبول شدنش مشکل تر از مهندسیه....همینطور ادامه تحصیلش.....
ولی اگه همه برن پزشک بشن یا همه برن مهندس بشن به دردی نمیخوره که ....هرکی تو جایگاهش خودش!
انگار بگی شیر به درد بخور تره واسه محیط زیست یا پلنگ؟!!!!!!
هر کدوم یه خاصیت و کارایی دارن اصلا قیاسشون باهم اشتباهه

tatu_lover1366

عضو جدید
رشته ی مهندسی که خیلی داریم، بالاخره آدم قبول می شه (البته منظور خاصی ندارم از این حرف) ، اما پزشکی رو باید با هزار زحمت قبول بشی
دیگه اینکه 7 سال باید ففط بخونی تا پزشک عمومی بشی ولی با 4 سال خوندن تو دانشگاه دولتی یا آزاد یا پیام نور یا علمی کاربردی یا ....بالاخره مهندس میشی
شاید ما مدرک مهندسی کار پیدا کنی شاید!
کلا به نظر خودم پزشکی بهتره!
(تصمیم دارم بچه های باشگاه رو با خودم دشمن کنم!:))

برای اینکه خوشحال بشی و ذوق کنی :
پزشکی بهتره عزیزم