دوستم یه مشکلی داره

my heart

کاربر فعال
یکی از دوستام تو دانشگاه با یه دختری نامزد کرد( رسمی)
اون دختره نسبت به اوایل خیلی سرد شده اما جالب اینجاس که از یه طرفم نمیخاد پسره رو که دوست منه از دست بده چه طوری بگم با دست پس میزنه با پا پیش میکشه
دوسته منم میگه اینو ببریم روان پزشک شاید مشکلی داره که هر وقت یه احساسی بروز میده
به نظر شما چی کنه؟ خودشم مونده دختره 19 سالشه و نمیاد روان پزشک
2 طرف دارن اذیت میشن

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید غرورش اجازه نمیده راحت احساسشو بیان کنه

اينم ميتونه يه دليلش باشه

دختره شاید هنوز عواطفش تثبیت نشده:razz:
یکم وقت بدید بهش

دقيقا ...آخه يه دختر 19 ساله چي ميفهمه از زندگي مشترك؟!؟! اون مال زماناي قديم بود كه دخترا 9 سالگي مثه 25 26 ساله ها بودن...درسته آدما تو اين سن عاشق ميشن با كسيم ممكنه باشن اما رفتن زير يه سقف با يه نفر مسئوليت هاي بزرگي رو واسه آدم ايجاد ميكنه!!! شايد اون دخترم خودش از همين مساله ميترسه يا دوستاش بهش گفتن الان زوده بزار بزرگتر شي، اونوقت دچار دوگانگي شده!!!!
چون اين سن واسه يه دختر سن بحراني هستش...با اين حساب بايد تازه وارد دانشگاه شده باشه و خب طبيعتا بايد يه سري بحرانايي رو كه هر كس ديگه اي هم نياز داره بگذرونه، بگذرونه...

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرمن
یکی به نامزد دوست شما گفته که با مردها باید اینطور رفتار کنی:یعنی طوری رفتارکنی که لوس نشن،یعنی همون شل کن سفت کن خودمون.حالا اون بیچاره هم بلد نیست اینجوری میکنه.

شایدم 1 موقعیت بهتر براش پیش اومده اما دودله.خودش دلیل رفتارش رو میدونه که نمیاد .

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر می کنم به پسره علاقه منده ولی چون با جنس مخالف آشنایی نداره می ترسه پسره رو از دست بده ، از یه طرف می گن هرچی سنگین تر باشی پسره بیشتر جذبت می شه از یه طرف احتمالا نمی تونه احساساتش رو کنترل کنه . به نظرم دختره دچاره یک نوع دوگانگی و سردر گمی شه . شاید اطلاع رسانی اطرافیانش هم براش کافی نبوده . اگه راضی نمی شه که با پسره پیش مشاور بره براش کتابهای مرتبط با این موضوع بگیرید بدید بخونه و در ضمن موضوع رو به صورتی که به خانواده اش بر نخوره و خیلی هنرمندانه به مادرش بگن . در این مواقع هیچ کس مثل مادر دختر نمی تونه بهش کمک کنه.:gol: براشون آرزوی خوشبختی می کنم:gol:

my heart

کاربر فعال
به نظرمن
یکی به نامزد دوست شما گفته که با مردها باید اینطور رفتار کنی:یعنی طوری رفتارکنی که لوس نشن،یعنی همون شل کن سفت کن خودمون.حالا اون بیچاره هم بلد نیست اینجوری میکنه.

شایدم 1 موقعیت بهتر براش پیش اومده اما دودله.خودش دلیل رفتارش رو میدونه که نمیاد .
اخه دوست ما هم قشنگه . قشنگ که چه عرض کنم براد پتیه واسه خودش
هم اخلاقش خوبه
دختره هم میدونه و میگه اما نمیدونم چرا اینطوری میکنه اخه جالب اینجاست با پسرای دیگه قبلا دوست بوده و بی تجربه هم نیست (ماشالا من نمیدونم این چطور مهرشاد رو تور کرد)
دوستم داره دیوونه میشه از طرفی هم دل بسته

my heart

کاربر فعال
اينم ميتونه يه دليلش باشه

دقيقا ...آخه يه دختر 19 ساله چي ميفهمه از زندگي مشترك؟!؟! اون مال زماناي قديم بود كه دخترا 9 سالگي مثه 25 26 ساله ها بودن...درسته آدما تو اين سن عاشق ميشن با كسيم ممكنه باشن اما رفتن زير يه سقف با يه نفر مسئوليت هاي بزرگي رو واسه آدم ايجاد ميكنه!!! شايد اون دخترم خودش از همين مساله ميترسه يا دوستاش بهش گفتن الان زوده بزار بزرگتر شي، اونوقت دچار دوگانگي شده!!!!
چون اين سن واسه يه دختر سن بحراني هستش...با اين حساب بايد تازه وارد دانشگاه شده باشه و خب طبيعتا بايد يه سري بحرانايي رو كه هر كس ديگه اي هم نياز داره بگذرونه، بگذرونه...
نمیدونم اینم حرفیه اگه امادگی ندداشت چرا ازدواج کرد:razz:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین تو این سن آدما خیلی تصمیمات احساسی مگیرن و خیلی احساسی فکر میکنن و فقط موقعیت الانو در نظر میگیرن نه آینده و یه زندگی مشترکو من خودمم 20 سالمه خیلی نمیتونم نظر بدم ولی به هر دو تا شون بگو با عقل و در نظر گرفتن همه ی جوانب تصمیم بگیرن اون دختر الان میدونه که اون پسره نامزدشه پس دیگه رودرواسی که باهم ندارن که بخواد از حرکاتو حرفا که می گن هرچی سنگین تر باشی پسره بیشتر جذبت می شه در بیاره

aria 26

عضو جدید
شاید دختره منصرف شده ولی چون قضیه رسمی شده دیگه نمیتونه بزنه زیرش.
واسه همینه میگن اول خودت با طرف یه چند ماهی برو بیا بعد ... :heart:.سریع جوگیر میشی.

my heart

کاربر فعال
ببین تو این سن آدما خیلی تصمیمات احساسی مگیرن و خیلی احساسی فکر میکنن و فقط موقعیت الانو در نظر میگیرن نه آینده و یه زندگی مشترکو من خودمم 20 سالمه خیلی نمیتونم نظر بدم ولی به هر دو تا شون بگو با عقل و در نظر گرفتن همه ی جوانب تصمیم بگیرن اون دختر الان میدونه که اون پسره نامزدشه پس دیگه رودرواسی که باهم ندارن که بخواد از حرکاتو حرفا که می گن هرچی سنگین تر باشی پسره بیشتر جذبت می شه در بیاره
مهرشادم اینو میگه یه بار از سر کول پسره داره بالا میره یه بار محل نمیکنه
خود دختره هم داره اذیت میشه

my heart

کاربر فعال
شاید دختره منصرف شده ولی چون قضیه رسمی شده دیگه نمیتونه بزنه زیرش.
واسه همینه میگن اول خودت با طرف یه چند ماهی برو بیا بعد ... :heart:.سریع جوگیر میشی.
ما هم اینو اول گفتیم اما اخه دختره پسررو سفت چسبیده

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهرشادم اینو میگه یه بار از سر کول پسره داره بالا میره یه بار محل نمیکنه
خود دختره هم داره اذیت میشه
راه حل خیلی ساده ای وجود داره خوب بشینن باهم حرف بزنن دوستت هیچ وقت علت این رفتارارو ازش نپرسیده؟:cool:

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

اولا اون پسره بايد بدونه كه مشكلشون و بايد بين خودشون حل كنه نه اينكه بره به همه يا حتي دوستش بگه.اون دو تا هنوز مفهوم زندگي مشترك رو نميدونن.بلد نيستن مشكلاتشون و خودشون حل كنن.آخه چه دليلي داره بقيه هم از مشكل اونا اطلاع داشته باشن.هنوز بينشون صميميت نيست.
شايدم عشقشون يه عشق زود گذره دوران جووني باشه

my heart

کاربر فعال
اولا اون پسره بايد بدونه كه مشكلشون و بايد بين خودشون حل كنه نه اينكه بره به همه يا حتي دوستش بگه.اون دو تا هنوز مفهوم زندگي مشترك رو نميدونن.بلد نيستن مشكلاتشون و خودشون حل كنن.آخه چه دليلي داره بقيه هم از مشكل اونا اطلاع داشته باشن.هنوز بينشون صميميت نيست.
شايدم عشقشون يه عشق زود گذره دوران جووني باشه
راستش 2 تاشون ساعتها با هم حرف زدن اما به نتیجه ای نمیرسن دختره میگه دوستت دارم بعد میگه ازت متنفرم:mad:

mehrshad53

اخراجی موقت
اطلاعاتی که دادی کمه ولی جدیدا مد شده که دخترا چند کیس مختلف را زیر نظر میگیرن تا بهترینش را انتخاب کنن و دیگه خیلی تیریپ لاو و اینا نمیشن......
دیدم که میگم:smile:

my heart

کاربر فعال
اطلاعاتی که دادی کمه ولی جدیدا مد شده که دخترا چند کیس مختلف را زیر نظر میگیرن تا بهترینش را انتخاب کنن و دیگه خیلی تیریپ لاو و اینا نمیشن......
دیدم که میگم:smile:
منم همینو میگم اما رفیقم میگه کنترلش کردم این فقط با منه:razz:
اخه رسمی هم هست:cool:
منم تا همین حد میدونم :(

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش 2 تاشون ساعتها با هم حرف زدن اما به نتیجه ای نمیرسن دختره میگه دوستت دارم بعد میگه ازت متنفرم:mad:
پس دیگه با عرض معذرت دختر مشکل داره چون زندگی مشترک لباس نیست که 2 روز بگی میخوام بعد بگی نه خوشم نمیاد فکر میکنم پدر مادرشون باید راهنمایشون کنن

mehrshad53

اخراجی موقت
پدر مادر دختره چی کارن؟
خودش دانشجو هست؟
چند تا خواهر برادرن...
اطلاعات هرچی داری بده ببینم چیکار میشه کرد;):smile:

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

حتما دختره يه مشكل بزرگ داره كه نميتونه بگه
مثلا يا سرطان داره
يا به پسره شك داره
يه قراره بعد از چند ماه بميره
يه مثلا كسي داره تحريكش ميكنه كه نامزدت براي ازدواج مناسب نيست
شايدم دختره كلا از مخ تعطيله
نميدونم والا مشكلش چيه آخه.الان امشب از يس فكر ميكنم خوابم نميبره.آخه مشكلش چي ميتونه باشه؟

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما دختره يه مشكل بزرگ داره كه نميتونه بگه
مثلا يا سرطان داره
يا به پسره شك داره
يه قراره بعد از چند ماه بميره
يه مثلا كسي داره تحريكش ميكنه كه نامزدت براي ازدواج مناسب نيست
شايدم دختره كلا از مخ تعطيله
نميدونم والا مشكلش چيه آخه.الان امشب از يس فكر ميكنم خوابم نميبره.آخه مشكلش چي ميتونه باشه؟
من میدونم مشکلش چیه:cool:

my heart

کاربر فعال
دختره هم دانشگاهیمون بوده
از اونایی هم بود که خیلی خوش برخورد بود
من که خیلی فکر کردم شایدم شک داره
خانواده دختره که تعطیلن

aria 26

عضو جدید
شاید دختره منصرف شده ولی چون قضیه رسمی شده نمیتونه بزنه زیرش.
واسه همینه میگن خودت یه چند وقتی با طرف برو بیا بعد ...:heart:سریع جوگیر میشی.

my heart

کاربر فعال