بدشانسی عجیب من و خوش شانسی عجیب دوستم

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یک چند وقتی هست که در مسابقات پیشبینی فوتبال اینترنتی شرکت میکنم.
مثلا اگر 16 تا بازی درست باشه .من 18 ملیون تومان میبرم.2 تا بازی اخر که مونده .من میبینم که تا دقیق 89 نتیجه دلخواه من هست و من بقیه بازی ها را هم درست زدم.حتی اگر یکی از این بازی ها هم غلط بشه .یک چیزی حدود 500 هزار تومان میبرم.
من میبینم که 3 دقیقه از وقت اضافی این 2 تا بازی گذشته و دیگه خودم را برنده میدونم و میرم دنبال شماره حسابم بگردم که وارد کنم.ولی وقتی بر میگردم پشت کامپیوتر متوجه میشم که هر 2 تا نتیجه بازی تغییر کرده.
این 1 بار اتفاق نیوفتاد.باور کنید این اتفاق و یا یک چیز شبیه این حداقل 5 بار برام اتفاق افتاده.انگار خدا میخواد من را عذاب بده.اگر از همون اول نتیجه اون چیزی بود که من نمیخواستم .موردی نبود .ولی این تغییر نتیجه در دقیقه 90 بازی من را عذاب میده.
این از بدشانسی ما.
حالا از خوش شانسی دوستم بگم.
این دوستم از فوتبال هیچی نمیدونه.یعنی با اینکه استقلالی هست .ولی بهش بگی 10 تا بازیکن تاریخ فووتبال استقلال را نام ببر.نمیدونه.
همین چند روز پیش برای خنده یک برگه زد.برای اولین بار.تمام نتایج هم من بهش گفتم که بزنه.
و اون حدود 300 هزار تومان برنده شد.
یکی اینجوری شانس داره و یکی هم مثل من اینطوری شانس داره.
در ضمن بگم .اگر جنبه ندارید .هیچ وقت وارد این چیز ها نشوید که معتادتون میگه.یعنی من کسی را میشناسم که 24 ملیون برنده شد. و تا یک هفته بعد هیچ بازی نبود که توش شرط بندی کنه.
رفت 24 ملیون روی یک بازی فوتسال زنان شرط بسته بود.و باختش.
من معلمی را میشناسم که کار معلمی را گذاشت کنار و صبح تا شب داره پیشبینی میکنه
.خود من یک شب 150 هزار تومان بردم و فردای اون روز 150 هزار تومان پیشبینی کردم و باختم
البته من بیشتر دارم برای لذتش پیشبینی میکنه.همین که حداقل یک بازی فوتبال را که میبینم .به من بیشتر حال میده.برام کافیه.مردیم از بیکاری دغدغه نداشتن.
اگر وارد این چیز ها میشید.برای خودتون یک سقف قیمت بزارید و اگر اون پول را باختید دیگر شرکت نکنید

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا اگر 16 تا بازی درست باشه .من 18 ملیون تومان میبرم.2 تا بازی اخر که مونده .من میبینم که تا دقیق 89 نتیجه دلخواه من هست و من بقیه بازی ها را هم درست زدم.حتی اگر یکی از این بازی ها هم غلط بشه .یک چیزی حدود 500 هزار تومان میبرم.
من میبینم که 3 دقیقه از وقت اضافی این 2 تا بازی گذشته و دیگه خودم را برنده میدونم و میرم دنبال شماره حسابم بگردم که وارد کنم.ولی وقتی بر میگردم پشت کامپیوتر متوجه میشم که هر 2 تا نتیجه بازی تغییر کرده.
این 1 بار اتفاق نیوفتاد.باور کنید این اتفاق و یا یک چیز شبیه این حداقل 5 بار برام اتفاق افتاده.انگار خدا میخواد من را عذاب بده.اگر از همون اول نتیجه اون چیزی بود که من نمیخواستم .موردی نبود .ولی این تغییر نتیجه در دقیقه 90 بازی من را عذاب میده.
این از بدشانسی ما.
این دوستم از فوتبال هیچی نمیدونه.یعنی با اینکه استقلالی هست .ولی بهش بگی 10 تا بازیکن تاریخ فووتبال استقلال را نام ببر.نمیدونه.
همین چند روز پیش برای خنده یک برگه زد.برای اولین بار.تمام نتایج هم من بهش گفتم که بزنه.
در ضمن بگم .اگر جنبه ندارید .هیچ وقت وارد این چیز ها نشوید که معتادتون میگه.یعنی من کسی را میشناسم که 24 ملیون برنده شد. و تا یک هفته بعد هیچ بازی نبود که توش شرط بندی کنه.
.خود من یک شب 150 هزار تومان بردم و فردای اون روز 150 هزار تومان پیشبینی کردم و باختم
البته من بیشتر دارم برای لذتش پیشبینی میکنه.همین که حداقل یک بازی فوتبال را که میبینم .به من بیشتر حال میده.برام کافیه.مردیم از بیکاری دغدغه نداشتن.
اگر وارد این چیز ها میشید.برای خودتون یک سقف قیمت بزارید و اگر اون پول را باختید دیگر شرکت نکنید
نکن این کارو..من فک کنم قبل اینکه بفهممم چی شده سکته کنم!!!!:cry::cry::cry:

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ne_sh67
باور کن بیشتر برای تفریحش دارم این کار را میکنم.یعنی فکر کن شما در طول روز استرس داری .
از این زندگی یکنواخت خسته شدم

• Like
واکنش ها: NYC

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
ne_sh67
باور کن بیشتر برای تفریحش دارم این کار را میکنم.یعنی فکر کن شما در طول روز استرس داری .
از این زندگی یکنواخت خسته شدم
نمیدونم...یعنی برا فرار از استرس این کارو میکنی!؟!؟
من فک کنم دق کنم...
هیچوقت یادم نمیره...همسایه روبرویی ما تو بازی ایران - استرالیا شرط بندی کرده بود که ایران میبره ... اما ین بنده خدا سکته کرد همزمان با برد ایران..مبلغ شرط هم زیاد نبود حدود 2 میلیون فک کنم!!!!
از الان قلبم درد گرفت!!:D:cry:

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ne_sh67
ما که سر 2 ملیون شرط بندی نمیکنیم.
من مثلا 5 هزار تومان یک شب شرط میبندم.
من برای اینکه زندگیم هیجان داشته باشه اینکار میکنم.

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
امشب اگر میلان میبرد و مساوی نمیکرد.3 ملیون میبردم

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم این یکی رو دیگه اصلا نفهمیدم چی به چیه
یعنی چی یعنی یه گزینه انتخاب می کنی واست پول واریز می کنن :surprised:
میشه به منم یاد بدین قول میدم بعد برد اون 24 میلیون دیگه دوره خلاف رو خط بکشم :redface:

mehrshad53

اخراجی موقت
من یه بار 800 میلیون تومن بردم.......
البته راننده ماشین پول بانک صادرات بودم،با ماشین بردم تا در بانک!

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه به منم یاد بدین قول میدم بعد برد اون 24 میلیون دیگه دوره خلاف رو خط بکشم :redface:

شما 16 تا بازی فوتبال را پیشبینی میکنه.نتیجه گل ها مهم نیست.فقط برد و باخت و مساوی.
از 1000 تومانی میتونی برگه پر کنی تا 100 هزار تومان.
1000 تومانی:یعنی 6 تا تکی میتونی بزنی و 10 تا دوتایی.
دوتایی:یعنی اینکه شما انتخاب میکنی برد میزبان و مساوی.اون وقت اگر میزبان ببره یا مساوی کنه.شما امتیاز این بازی را میگیری.
اگر همه پیشبینی های شما درست باشه.از 1ملیون تا 70 ملیون میبری.
اگر یکی غلط باشه .از 20000 تومان تا 1ملیون هم ممکنه ببری.
اگر سوالی داشتی بپرس
البته یادت باشه برای برگه مثلا 1000 تومانی .شما باید به حساب اون سایت پول واریز کنی

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز

مثلا همین 2 روز پیش.من 15 تا بازی را درست پیشبینی کردم.ولی تیم میلان با تیم لاتزیو مساوی کرد.من هم زده بودم برد میلان.اگر میلان اون بازی را میبرد .من 16 درست میشدم و 3500000 تومان میبردم.:eek:

hosein_t

عضو جدید
من اصلا شانس ندارم . . .!
اوساسونا 7 هفته بود یا میباخت یا مساوی میکرد! دیروز یادش اومد ببره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا شانس ندارم . . .!
اوساسونا 7 هفته بود یا میباخت یا مساوی میکرد! دیروز یادش اومد ببره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اتفاقا من مطمئن بودم که میبره و یا حداقل مساوی میکنه..اخه دیگه موقع بردنش بود.من هم بازیش با بارسلونا را دیدم که 2 بر صفر خورد.و دیدم این تیم توانایی برد المریا را داره

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
این از بدشانسی ما.
این بازی یه چیزی مثیه قماره
دوست عزیز چشماتو وا کن
خدا با باختت داره بهت تلنگر میزنه که بزاری کنار
مراقب باش بد جواب ندی
بزار کنار
حیف از عمر و سرمایه آدم نیس؟

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
از یک جایی پولی بدستم رسیده که میخوام این هفتم یک برگه 23 تومانی در مسابقه یاس سایت bwin90 شرکت کنم.
این پیشبینی من هست.عدد 1 یعنی برد میزبان.عدد 2 یعنی برد مهمان و x یعنی مساوی

Cagliari vs AC Milan 2x
Bari vs Roma 2x
Lazio vs Napoli 1x2
Genoa vs Livorno 1
Sunderland vs Tottenham 2x
Burnley vs Manchester City 2
Stoke vs Hull 1
Cardiff vs Swansea 1x2
Preston vs Watford 1x
Marseille vs Lens 1
Nice vs Sochaux 1x