برای دوستم دعا کنین.رفته کما :((

naser-gh

عضو جدید
سلام :cry:
امروز که سر آزمون برمی گشتم با دوستم پیاده میرفتیم به سمت خونه هامون.کلا خونمون یه پل با هم فاصله داره و من روی پل ازش جدا شدم.متاسفانه وقتی رو پل بوده (با چرخ بوده)یه ماشین بهش میزنه و الان هم تو کماست.:cry::cry::cry: از شما خواهش می کنم براش دعا کنین.بهترین دوستمه :cry::cry: خودم هم الان از بیمارستان برگشتم.

آخرین ویرایش:

mehrshad53

اخراجی موقت
سلام :cry:
امروز که سر آزمون برمی گشتم با دوستم پیاده میرفتیم به سمت خونه هامون.کلا خونمون یه پل با هم فاصله داره و من روی پل ازش جدا شدم.متاسفانه وقتی رو پل بوده یه ماشین بهش میزنه و الان هم تو کماست.:cry::cry::cry: از شما خواهش می کنم براش دعا کنین.بهترین دوستمه :cry::cry: خودم هم الان از بیمارستان برگشتم.

:(:(

دکترا چی میگن؟

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا .............

mehrshad53

اخراجی موقت
اونی که بهش زده یکی از این بچه پولدارا بوده.گواهینامش هم تازه گرفته بوده.:cry::cry:

مرده شور خودشو و بابای تازه به دوران رسیدشو ببرن....
بچه دهنش بوی آقوز میده یه ماشین میندازن زیر سمش....
خاک......

asal sadra

عضو جدید
الهی ناامید نشو...
سال اول دانشگام یکی از بچه هامون یه ماه بعد مهر اینا بود بر اثر یه حادثه ی رفت تو کما..
یه بیست روزیم تو کما بود..
اما خوب شد خوب خوب..
الانم یه طرح از ما عقبتره... اینقدم تپل شده..
پسرخاله دوستمم همین چند روز پیش از کما درومد اون یه دو روز بیشتر تو کما نبود (برق گرفته بودش..)
ببین عزیزم اینارو گفتم که دلت اروم بگیره..
خوب میشه باور کن...

naser-gh

عضو جدید
الهی ناامید نشو...
سال اول دانشگام یکی از بچه هامون یه ماه بعد مهر اینا بود بر اثر یه حادثه ی رفت تو کما..
یه بیست روزیم تو کما بود..
اما خوب شد خوب خوب..
الانم یه طرح از ما عقبتره... اینقدم تپل شده..
پسرخاله دوستمم همین چند روز پیش از کما درومد اون یه دو روز بیشتر تو کما نبود (برق گرفته بودش..)
ببین عزیزم اینارو گفتم که دلت اروم بگیره..
خوب میشه باور کن...

از همتون ممنون :gol::cry::cry:

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهی خودت تو شفای این دوستمون خیر قرار بده وهر چه زودتر دوستمون روبه سلامتی به خانوادش ودوستانش برگردون.آمین

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
خدا خودش نگهدارش باشه و برای خانوادش نگهش داره:gol:

ehsanmoghadam

عضو جدید
ايشالا همين فردا ميبينيم خطر بر طرف شده
خدايا به حق مقربان درگاهت شفاش بده

T.bita

عضو جدید
:crying2:
ایشالا زود زود خوب میشه و همین جا میای این خبر خوب رو بهموم میدی...
امیدوارم زود به آغوش خانوادش برگرده..

Sajjad_Fashion

عضو جدید
:w19:
دوست گلم امیدوارم که دوستمون به زودی خوب بشه و خبر سلامتیش رو به ما بدی:w30:
من رو یاد از دست دادن دوست گلم محمد انداختی ،خیلی سخت بود تمام دوره کاردانی با هم بودیم قرار بود بریم کلاس زبان اما خدا گلچینش کرد.از خدا می خوام که هرچه زودتر دوستمون خوب بشه.
از ته قلب براش دعا می کنم.