دعاكده باشگاه مهندسان ايران!!

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پست من فقط جنبه یاد آوری داره که احیانا از سمتم اخراجم نکنن
1. آقا سعید که فردا امتحان دارن
2-TURQUOISE از همکلاسیاش ناراضیه وامتحاناتش
3.ha.saكنكور ارشد داره
5-آتيش پاره جان پروژه ودرس داره
5.استارتر امتحانشو نمره بگیره
6.آیتای_ AYTAYکه مشکلی دارن که خدا میدنه ولی خیلی مهمه
7.خودم که منتظر نتایج کارشناسی ناپیوسته آزاد معماری هستم
8.parisa faridحسشون بیاد بچسبن به درساشون
9.afshin -18به آرزوشون برسن

آخرین ویرایش:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پست من فقط جنبه یاد آوری داره که احیانا از سمتم اخراجم نکنن
1. آقا سعید که فردا امتحان دارن
2-TURQUOISE از همکلاسیاش ناراضیه وامتحاناتش
3.ha.saكنكور ارشد داره
5-آتيش پاره جان پروژه ودرس داره
5.استارتر امتحانشو نمره بگیره
6.آیتای_ AYTAYکه مشکلی دارن که خدا میدنه ولی خیلی مهمه
7.خودم که منتظر نتایج کارشناسی ناپیوسته آزاد معماری هستم
8.parisa faridحسشون بیاد بچسبن به درساشون
9.afshin -18به آرزوشون برسن

امیدوارم همگیشون به ارزوهاشون برسن . برای همه دعا میکنم . چون اسماتون زیاده میگم بچه های تاپیک دعاکده

scorpio20

عضو جدید
انشالا ..................
امیدوارم ..............:(

سلام....
بيايد همگي يه دعاي مشترك كنيم ......با خودمون صلح كنيم اگه از دانشگامون راضي نيستيم اگه از همكلاسيامون از خانوادمون از زن و شوهر و بچمون!!! اگه مي خوايم استنفورد بخونيم ولي نميشه!!! اگه مي خوايم داوود و ونوس باشيم ولي نيستيم!!!!
اگه مي خوايم شاهزادهاي بااسب بياد ولي نمي ياد اگه تلاش نمي كنيم ولي مي خوايم به هدفمون برسيم اگه مي خوايم بنز بخريم و لي به اندازه يه آدامس بادكنكي پول نداريم!!!
اگه دوس داريم مدير بشيم ولي بعنوان كارگر هم رامون نمي دن...اگه...با خودمون صلح كنيم چون كسي كه تو بهترين موقعيته ولي راضي نيست از كسي كه تو پايين ترين موقعيته ولي راضيه وضعش بدتره.....
آمين.....

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من یه دختره دوستمه مامانش فوت کرده باباش هم مریضه می شه براش دعا کنید هر چی زودتر از تنهایی درآد یعنی زود زود عروس بشه
خیلی نگرانشم

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....
بيايد همگي يه دعاي مشترك كنيم ......با خودمون صلح كنيم اگه از دانشگامون راضي نيستيم اگه از همكلاسيامون از خانوادمون از زن و شوهر و بچمون!!! اگه مي خوايم استنفورد بخونيم ولي نميشه!!! اگه مي خوايم داوود و ونوس باشيم ولي نيستيم!!!!
اگه مي خوايم شاهزادهاي بااسب بياد ولي نمي ياد اگه تلاش نمي كنيم ولي مي خوايم به هدفمون برسيم اگه مي خوايم بنز بخريم و لي به اندازه يه آدامس بادكنكي پول نداريم!!!
اگه دوس داريم مدير بشيم ولي بعنوان كارگر هم رامون نمي دن...اگه...با خودمون صلح كنيم چون كسي كه تو بهترين موقعيته ولي راضي نيست از كسي كه تو پايين ترين موقعيته ولي راضيه وضعش بدتره.....
آمين.....
برا قرمزا گفتم آمین

scorpio20

عضو جدید
بچه ها من یه دختره دوستمه مامانش فوت کرده باباش هم مریضه می شه براش دعا کنید هر چی زودتر از تنهایی درآد یعنی زود زود عروس بشه
خیلی نگرانشم
منم يكي از دوستام داره سنش مي ره بالا ميخوام زنش بدم آدرس بده خودم مي فرستمش ...بلكه دست كم سبب خير شديم!!!

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم يكي از دوستام داره سنش مي ره بالا ميخوام زنش بدم آدرس بده خودم مي فرستمش ...بلكه دست كم سبب خير شديم!!!
دوستت چند سالشه دوست من کارشناسی ارشد خونده و دنبال یه کیس فوق العاده هستش به هرکسی جواب بله نمی ده راستش خواستگار خیلی داره ولی قرش زیاده ...................................

tosa@

عضو جدید
سلام....
آمين.....

اميدوارم نبينم نا اميدي رو ... و ببينم نتيجه نامردي رو ... و بچشم طعم خوش بختي رو .. و بچشن طعم خوش بختي رو ...

scorpio20

عضو جدید
دوستت چند سالشه دوست من کارشناسی ارشد خونده و دنبال یه کیس فوق العاده هستش به هرکسی جواب بله نمی ده راستش خواستگار خیلی داره ولی قرش زیاده ...................................
خب پس به دوستت بگو منتظر باش تا اون شاهزاده كه كيس فوقالعادهاي هم هست بياد از تو ابرا!!
پس من برا شما يه دبه ترشي مي فرستم تا بهش بدين!!! چون لازمش ميشه!!!
خدايا به ما عنايتي كن تا هر وقت مي خواهيم در مورد ديگران قضاوت كنيم قبلش در مقابل آيينه بايستيم!!!
آمين..

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پس به دوستت بگو منتظر باش تا اون شاهزاده كه كيس فوقالعادهاي هم هست بياد از تو ابرا!!
پس من برا شما يه دبه ترشي مي فرستم تا بهش بدين!!! چون لازمش ميشه!!!
خدايا به ما عنايتي كن تا هر وقت مي خواهيم در مورد ديگران قضاوت كنيم قبلش در مقابل آيينه بايستيم!!!
آمين..

هاااااااااااااااااا دبه ترشی رو بزار برا دوستت
من رو دوستم خیلی حساسم ببخشید خیلی دوستش دارم بهترین دوستمه
آینه اها برو جلو اینه ببین این زبونت چند متره

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام....
با توجه به روزهايي كه در اون قرار داريم و همچنين همزمانيش با امتحانات پايان ترم بچه هاي ليسانس و ميان ترم بچه هاي فوق ليسانس....
از كليه دوستان با هر آييني از اديان آسماني كه در شهري زندگي مي كنند كه امام و يا امامزاده و يا زيارتگاهي در آن بر پاست در خواست داريم تا اعلام كنن (لازم نيست اسم شهرتون رو بگين!!!) تا دوستاني كه امتحان دارن وبيان اينجا اعلام كنن و دوستاني كه در اين شهرها زندگي مي كنند و يا به آن تعلق دارند براي ما و ايشان!!!
دعا كنند تا دوستان با قوت قلبي مضاعف سر جلسه امتحان حضور بهم رسانند!!
دوستان بدون شك دعا هاي شما در امتحانات خودتون هم موثره!!!

اول خودم كه اصلاتا به شهري با يك امامزاده كار درست تعلق دارم....

**
ما در اين دعاكده به تعدادي همكار براي ساماندهي دعا ها و ياد آوري به دوستان دعا گو نياز داريم از كليه دوستان چه بانو و چه آقا دعوت به همكاري مي شود(تعداد محدود!!!)

*
مورد بعد اينكه من در مورد اسم تايپك وسواس خاصي بخرج دادم ولي اگه دو ستان اسم مناسب تري سراغ دارن بگن ...بسم الله اگه حريف مايي!!
کار دعا اینا نیست عزیز. سوراخ دعا رو و محل و موضوع دعا باید ربانی باشد نه برای اینکه درساتو نخونی و با دعا نمره بهت بدهند.

scorpio20

عضو جدید
هاااااااااااااااااا دبه ترشی رو بزار برا دوستت
من رو دوستم خیلی حساسم ببخشید خیلی دوستش دارم بهترین دوستمه
آینه اها برو جلو اینه ببین این زبونت چند متره
خودتم نكنه دنبال برادر اون شاهزاده مي گردي...
خب الان دست دوستت رو بگير لباس گرم بپوش!! برو بزن بيرون به آسمون كه نمي دونم ابري توش هست يا نه!! نگاه كن تا بيا...چون حساسن مي خواين بشينين چون فعلا فعلا نا بايد آسمون رو نگاه كنيد و تو ابرا رو!!!

scorpio20

عضو جدید
کار دعا اینا نیست عزیز. سوراخ دعا رو و محل و موضوع دعا باید ربانی باشد نه برای اینکه درساتو نخونی و با دعا نمره بهت بدهند.
عزيزم...ميشه بگي كار دعا چيه!!!
ديد موسي يك شباني را به راه مي گفت اي خدا و اي اله....
تو كجايي تا شوم من چاكرت چارقد دوزم كنم شانه سرت وقت خواب آيد بروبم جايكت.....
خب اين كمك مي كنه تا روحيه و اعتماد بنفس بگيريم چون ميدونيم كه يكي هست كه تلاشاي ما رو ديده و خودش هوامون رو داره....توكل...

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز

واه دعا خیلی مهمه ولی من نمی دونم چرا بعضی موقع ها نمی گیره دعاهامون ....................

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودتم نكنه دنبال برادر اون شاهزاده مي گردي...
خب الان دست دوستت رو بگير لباس گرم بپوش!! برو بزن بيرون به آسمون كه نمي دونم ابري توش هست يا نه!! نگاه كن تا بيا...چون حساسن مي خواين بشينين چون فعلا فعلا نا بايد آسمون رو نگاه كنيد و تو ابرا رو!!!

اها منظورت چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نشنیده فرض می کنم .....................