بازگشت یه سرباز بیچاره به باشگاه

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
با سلام و درود خدمت کاربران این سایت . من بهروزم شاید بعضی ها خصوصا کاربران مهندسی عمران منو به خاطر داشته باشن . یادش بخیر . مدت هاست از این باشگاه دور بودم . خدایا اینجا خیلی سوت و کور شده خییییییییلییییی . یادش بخیر تالار مهندسی عمرانو من سرپا نگه داشته بودم . چقدر مطالب تخصصی میذاشتم . چقدر عکس از پروژه های که میرفتم گذاشتم . من دل چند نفرو اینجا شکستم امیدوارم منو بخشیده باشن . رفتم خدمت نامقدس سربازی . الان 9 ماه خدمتم . کلانتری . درجه استواریکم . بدجور دلتنگونم . بدجووور کاش دوباره اینجا مثل دوران قبل بشه . راستی نمیدونم چرا سایت عوض شد . من دیگه نتونستم با آیدی قبلیم بیام مجبور شدم یکی دیگه بسازم . پس تازه وارد نیستماااااا . به قول سربازا آشخور نیستم . چندتا دوست خوب داشتم اینجا نمیدونم هستن یا نه . مهندس ترکاشون . ENG.LS و خانم احمدپور . آقای راهپرداز و .... بعضی ها رو فراموش کردم . شرمنده .

وای خدایا خیلی ناراحتم . چا ای عمر لعنتی میگذره . چه دوران خوبی داشتم . این خدمت سربازی همه چیزو ازم گرفت .

دقیقا تازه رفته بودم آموزشی که مادربزرگم از دنیا رفت . داغون شدم . این مدت خیلی ضربه روحی خوردم . میدونم آه بعضی ها بود !!!

EECi

مدیر بازنشسته
با سلام و درود خدمت کاربران این سایت . من بهروزم شاید بعضی ها خصوصا کاربران مهندسی عمران منو به خاطر داشته باشن . یادش بخیر . مدت هاست از این باشگاه دور بودم . خدایا اینجا خیلی سوت و کور شده خییییییییلییییی . یادش بخیر تالار مهندسی عمرانو من سرپا نگه داشته بودم . چقدر مطالب تخصصی میذاشتم . چقدر عکس از پروژه های که میرفتم گذاشتم . من دل چند نفرو اینجا شکستم امیدوارم منو بخشیده باشن . رفتم خدمت نامقدس سربازی . الان 9 ماه خدمتم . کلانتری . درجه استواریکم . بدجور دلتنگونم . بدجووور کاش دوباره اینجا مثل دوران قبل بشه . راستی نمیدونم چرا سایت عوض شد . من دیگه نتونستم با آیدی قبلیم بیام مجبور شدم یکی دیگه بسازم . پس تازه وارد نیستماااااا . به قول سربازا آشخور نیستم . چندتا دوست خوب داشتم اینجا نمیدونم هستن یا نه . مهندس ترکاشون . ENG.LS و خانم احمدپور . آقای راهپرداز و .... بعضی ها رو فراموش کردم . شرمنده .

وای خدایا خیلی ناراحتم . چا ای عمر لعنتی میگذره . چه دوران خوبی داشتم . این خدمت سربازی همه چیزو ازم گرفت .

دقیقا تازه رفته بودم آموزشی که مادربزرگم از دنیا رفت . داغون شدم . این مدت خیلی ضربه روحی خوردم . میدونم آه بعضی ها بود !!!
سلام آقا بهروز عزیز

میتونستی رمزت رو بازیابی کنی با ایمیل

سربازی هم تموم میشه خوب یا بد
سعی کن بهترین خاطراتو برای خودت بسازی
قبول دارم خاطرات خوبش کمه ولی زندگی اینطوری هست الان
ان شالله چیزای خیلی ارزشمند رو بعد خدمت بدست میاری ;)
خدا رحمتش کنه

نه اینطور فکر نکن که آه کسی تو رو گرفته ان شالله که همه دعای خیرتو میکنن

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام آقا بهروز عزیز

میتونستی رمزت رو بازیابی کنی با ایمیل

سربازی هم تموم میشه خوب یا بد
سعی کن بهترین خاطراتو برای خودت بسازی
قبول دارم خاطرات خوبش کمه ولی زندگی اینطوری هست الان
ان شالله چیزای خیلی ارزشمند رو بعد خدمت بدست میاری ;)
خدا رحمتش کنه

نه اینطور فکر نکن که آه کسی تو رو گرفته ان شالله که همه دعای خیرتو میکنن

مرسی از شما .

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
آخیی چقد بااحساس نوشتین :crying2::thumbsup2: منم از قدیمی های باشگاه مهندسان هستم ولی دیگه مثل قبل نیست خیلی خیلی خلوت شدههه دنبال یه سایت دیگه باشید :D خدمت سربازیتون دیگه تموم شده گذشته ها رو فرامووش کنید و دوباره از نو زندگیتونو بسازین حتما حتما موفق میشییی از این حس و حال هم خیلی زوود درمیای :w11: :w16:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عمر گران میگزرد خواهی نخواهی .... سعی بران کن نرود رو به تباهی

بالا