دختر محجبه فرانسوی به خاطر حفظ دین موهای خود را تراشید

hamid_geo

عضو جدید
عزیزم شما اول یه لیوان آب سرد میخوردی بعد با فکر و منطق جواب میدادی

موضوع رعایت کردن یا رعایت نکردن حجاب نیست
موضوع احترام گذاشتن به قانونیه که تو اون کشور توسط اکثریت وضع شده

چه ربطی به حقوق بشر داشت این وسط
هر کشوری یه قانون داره که باید رعایت بشه
قبلا هم گفتم به درست و غلط بودن اون قانون کاری ندارم ولی وقتی به عنوان تبعه اون کشور حساب میشی موظف به رعایت قوانین اونجا هستی
اینجا هم رعایت حجاب قانونه و باید اجرا بشه

قانون اونها قانون و مال ما هم ایضا
ولی اینجا تفسیر به رای قانون داریم که بر مقتضای مصالح و منافع و ... این تفاسیر تغییر میکنه ولی اونجا اینجوری نیست
شما که موقع صلیب کشیدن سارکوزی اونجا بودی حتما موقعی هم که یکی از وزرای سوئد فقط به خاطر اینکه از بنزین دولتی برای ماشین شخصیش استفاده کرده بود استعفا داد اونجا بودی نه؟؟
فرق رعایت قانون اونها با ما اینه

شما كه آب سرد و خردي چرا اين جوري جواب مي دي؟
آدم اگه آب سرد بخوره چشمشو به واقعيت ببنده خوبه؟
آره وقتي به زناي ايراني مي گن حجابت رعايت كن
همه مي گن حقوق بشر رعايت نشده
اينارو نشنيدي يا خودتو به نشنيدن زدي؟
من به دولت كار ندارم خود مردم چقدر قانون رعايت مي كنن؟
خلاصه آبه سرد خوردن خيلي ضرر داره
نخور خاصتي خنك بشين تو آبه سرد:biggrin::D

hamid_geo

عضو جدید
همه می دونن فرانسه مهد آزادیه.......
فقط برای ما تهاجم فرهنگی وجود داره؟
آنها دارن از فرهنگشون در قبال استحاله فرهنگ های خارجی دفاع می کنن.
ربطی هم به اینکه در ایران حجاب اجباری است و در فرانسه روبنده غیرقانونیه نداره.مسائل را با هم آمیخته نکنید.....
كي مي گه فرانسه مهد آزادي
پارسال فرانسه يادت نيست يا يادت بيارم؟
اصلا آره مهد آزادي پس دمه فرانسويا گرم كه مقابله تهاجم فرهنگي مقاومت مي كنن
مثل بعضي از دوستانه ما تو ايران خيلي راحت خودشونو نفروختن و فرهنگشون يادشون نرفته
خيلي با غيرتن كه اين جوري جلوي تهاجم فرهنگي و گرفتن
متاسفام براي دوستاي ... كشورم

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل بعضي از دوستانه ما تو ايران خيلي راحت خودشونو نفروختن و فرهنگشون يادشون نرفته
خيلي با غيرتن كه اين جوري جلوي تهاجم فرهنگي و گرفتن
متاسفام براي دوستاي ... كشورم
اگه منظورت منم جواب توهین هایت را با سکوت می دهم.
گاه سکوت از هزاران حرف گویاتر است....................................................

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما كه آب سرد و خردي چرا اين جوري جواب مي دي؟
آدم اگه آب سرد بخوره چشمشو به واقعيت ببنده خوبه؟
آره وقتي به زناي ايراني مي گن حجابت رعايت كن
همه مي گن حقوق بشر رعايت نشده
اينارو نشنيدي يا خودتو به نشنيدن زدي؟
من به دولت كار ندارم خود مردم چقدر قانون رعايت مي كنن؟
خلاصه آبه سرد خوردن خيلي ضرر داره
نخور خاصتي خنك بشين تو آبه سرد:biggrin::D

ممنون من واقعا با این پاسخ شما قانع شدم
از حدود 12-13 جمله فقط یه لیوان آب سرد براتون ثقیل بود که خواستید جوابی داده باشید
1-الان موضوع خانمهای (بهتر است به جای واژه زن از خانم استفاده کنی ) ایران نیست موضوع رعایت حجاب تو فرانسه است
2- حقوق بشر ربطی به رعایت حجاب نداره ایراداتی که من درباره حقوق بشر تو ایران شنیدم به چیزهای دیگه ایی مربوط میشد (از سنگسار تا زندانی کردن روزنامه نگاران و ...)
3- بر فرض محال که خانمهای ایرانی حجاب (قانون ) رعایت نمی کنند پس ما هم از بی قانونی تو فرانسه دفاع کنیم؟؟

hamid_geo

عضو جدید
من خودم شخصا توي ايران كه حجاب يك قانونه شالم قطعه اي از موي سرمو مي پوشونه بعد اينها توي يك كشوري كه اين دين رسميت نداره طوري حجاب مي گيرن و موي سرشونو مي پوشنن كه فقط بينيشون معلومه خوب مسلما بهشون طوري ديگه نگاه مي كنن و حرف مي زنن من 2سال پيش آلمان رفته بودم يه دختري رو ديده بودم توي تابستون دامن بلند و لباس آستين بلند با دستكش تازه اونقدر روسريشو دور سرش پوشونده بود والا فقط بينيش واسه تنفس بيرون بود تو كشوري كه اين پوشش براشون غيرطبيعيه اين چه جورشه ديگه...خوبه به اين خانوم نگفتن عريان بيا.....
خوب پس شمام كه فقط قطعي از مو هاتو مي پوشوني بايد بگيرن ميدوني چرا چون خلاف قانونه

hamid_geo

عضو جدید
به نظرت این دختر روبنده نداشت؟!!!از روی یک عکس به چه نتایجی که دست پیدا نمیکنید:smile:هر زمان به ادیان دیگه داخل کشورمون اجازه تبلیغ دینشون و پوششون به اون شکلی که دوست دادرند رو دادیم میتونیم از برخوردی که با مسلمونها در ما بقی کشوها میشه انتقاد کنیم تا زمانی که اجازه حظور افراد بدون حجاب و گسترش دینیشون رو در داخل کشورمون نمیدیم انتظار احترام به عقایدمون نداشته باشیم;اگر فکر میکنید داخل ایران داشتن حجاب که اجباری هست و قانونی مسله عادی و خوب و ..... هست پس این نوع برخورد و اینکه اجازه حظور با روبنده و ... داخل کشوهای دیگه نمیدند مسله عادی و خیلی خوبی هست

انچه بر خود نمی پسندی برای دیگران مپسند

يك ديني كه ارائه مي شه واقعا دينه يا ...
شيطان پرستيم دينه اونم بايد آزاد باشه
دو ما ادعا نكرديم كشورمون مهد آزاديه ولي فرانسه مهد آزاديه(به قول خودشون)

hamid_geo

عضو جدید
ممنون من واقعا با این پاسخ شما قانع شدم
از حدود 12-13 جمله فقط یه لیوان آب سرد براتون ثقیل بود که خواستید جوابی داده باشید
1-الان موضوع خانمهای (بهتر است به جای واژه زن از خانم استفاده کنی ) ایران نیست موضوع رعایت حجاب تو فرانسه است
2- حقوق بشر ربطی به رعایت حجاب نداره ایراداتی که من درباره حقوق بشر تو ایران شنیدم به چیزهای دیگه ایی مربوط میشد (از سنگسار تا زندانی کردن روزنامه نگاران و ...)
3- بر فرض محال که خانمهای ایرانی حجاب (قانون ) رعایت نمی کنند پس ما هم از بی قانونی تو فرانسه دفاع کنیم؟؟
شما موضوع آب سرد ارائه دادي حالا خودت ناراحتي؟:D:D:D
زن ومرد
خانم يا آقا چه فرقي دارن؟
ما كه شنيديم يكي از دلايل نقض حقوق بشر ازاد نبودن خانمها در مورده پوشش بوده
1 سنگسار كردنم كاره درستي
وزنداني كردن خبر نگارارو هم به چشم خودم نديدم
اگرم ببينم دليلش رو هم مي پرسم
نه ما بايد قانون رو تو كشور خودمون رعايت نكنيم و از قانون تو فرانسه دفاع كنيم
بي قانوني تو كشور ما بر پايه ي فرض محاله اما تو كشور فرانسه بر پايه ي غير ممكن بايد باشه

hamid_geo

عضو جدید
اگه منظورت منم جواب توهین هایت را با سکوت می دهم.
گاه سکوت از هزاران حرف گویاتر است....................................................
چرا بخودت مي گيري عزيزم
من كلي گفتم البته مي خوام بدونم شما انقدر كه از جلوگيري تهاجم فرهنگيدر كشور فرانسه دفاع مي كن
تو ايران همين جوري هستي؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا بخودت مي گيري عزيزم
من كلي گفتم البته مي خوام بدونم شما انقدر كه از جلوگيري تهاجم فرهنگيدر كشور فرانسه دفاع مي كن
تو ايران همين جوري هستي؟
تهاجم فرهنگی کلمه ای که ما ابداع کردیم.
فرهنگ ها با هم ارتباط برقرار می کنن و این مردم هستن که تصمیم می گیرن چه چیزهایی از فرهنگ خودشون را حفظ و چه چیزهایی از این فرهنگ را اصلاح کنن.

Sarp

مدیر بازنشسته
تهاجم فرهنگی کلمه ای که ما ابداع کردیم.
فرهنگ ها با هم ارتباط برقرار می کنن و این مردم هستن که تصمیم می گیرن چه چیزهایی از فرهنگ خودشون را حفظ و چه چیزهایی از این فرهنگ را اصلاح کنن.
اینی که گفتی درست

ولی نه واسه ایرانی که تو توهمات و خرافات و زودباوری و . . . .داره دست و پا میزنه

devil may cry

عضو جدید
يك ديني كه ارائه مي شه واقعا دينه يا ...
شيطان پرستيم دينه اونم بايد آزاد باشه
دو ما ادعا نكرديم كشورمون مهد آزاديه ولي فرانسه مهد آزاديه(به قول خودشون)

مسحیت و ....... که حجاب اجباری نیست شیطان پرستی هست؟فرض کنید یک نفر شیطان پرست باشه یا اصلا بهایی باشه یا .....نباید حق داشته باشه به اون شکلی که میخواد یا داخل دینش هست زندگی کنه؟ما مسلمانها انتظار داریم هر جای دنیا که میریم اجازه ساخت مسجد و حجاب و .... بهمون بدند در صورتی که خودمون داخل کشورهای اسلامی مثل ایران اجازه تبلیغ هیچ دینی به جز اسلام و .... نمیدیم و هیچ فردی حق نداره بدون حجاب داخل خیابون بیاد و .. اگر به نظر شما اینکه ما یک کشور اسلامی هستیم و این قوانین خوب هست داخل کشورهای دیگه هم قوانین حاکم در مورد مسلمانها خوب هست;کشور ما هم مهد مهدویت و عدالت و امام زمان و .... هست (به قول خودمون) این مهدویت و عدالت و ... باعث شده که ادیان دیگه رو مجبور نکنیم به اون شکلی که ما مسلمانها دوست داریم زندگی کنند یا ......:smile:

محسن جعفر

عضو جدید
مسحیت و ....... که حجاب اجباری نیست شیطان پرستی هست؟فرض کنید یک نفر شیطان پرست باشه یا اصلا بهایی باشه یا .....نباید حق داشته باشه به اون شکلی که میخواد یا داخل دینش هست زندگی کنه؟ما مسلمانها انتظار داریم هر جای دنیا که میریم اجازه ساخت مسجد و حجاب و .... بهمون بدند در صورتی که خودمون داخل کشورهای اسلامی مثل ایران اجازه تبلیغ هیچ دینی به جز اسلام و .... نمیدیم و هیچ فردی حق نداره بدون حجاب داخل خیابون بیاد و .. اگر به نظر شما اینکه ما یک کشور اسلامی هستیم و این قوانین خوب هست داخل کشورهای دیگه هم قوانین حاکم در مورد مسلمانها خوب هست;کشور ما هم مهد مهدویت و عدالت و امام زمان و .... هست (به قول خودمون) این مهدویت و عدالت و ... باعث شده که ادیان دیگه رو مجبور نکنیم به اون شکلی که ما مسلمانها دوست داریم زندگی کنند یا ......:smile:
واقعا چقدر هم به قوانين ما احترام ميذارند......

پيرمرد فروم

عضو جدید
شيطان پرستي و بهايي بودن دينه ؟! :surprised:
فرقست عزيزم

devil may cry

عضو جدید
شيطان پرستي و بهايي بودن دينه ؟! :surprised:
فرقست عزيزم

بهایت یک دین هست که فرقه های مختلفی رو شامل میشه :smile:
بهائيت يك دين اختراع شده است كه حسين علي ملقب به "بهاء" آن را ايجاد و آشكار نمود؛ كسي كه مدعي نبوت شد و به گمانش به واسطه ظهور و بعثت او شريعت اسلام نسخ شده است. مؤسسان آن: ميرزا حسين علي ملقب به بهاء در روستاي نور منطقه مازندران ايران در سال 1233 ه. متولد شد. ميرزا حسين علي با يكي از مدعيان نبوت به نام "باب" ملاقات نمود و جزو مريدان او گرديد و تا زمانيكه باب مْرد از جمله پيروان او بود ولي بعد از مرگ باب با برادرش "صبح الازل" بر سر جانشيني باب دچار نزاع و اختلاف شدند و همين امر منجر به تفرقه و دوري آنها از لحاظ جسمي و فكري شد.
http://www.rasekhoon.net/article/show-31071.aspx
بعد از اعدام سید علی محمد باب بابیت به سه فرقه تقسیم شد و بعد از مرگ بهاءالله نزاعی كه بین دو برادر عباس افندی ومحمد علی به وجود آمد دو فرقه دیگر اضافه شد، مجموعا پنج فرقه شدند. 1- ازلیه (به رهبری میرزا یحیی نوری، صبح ازل)
2- بهائیه (به رهبری میرزا حسین علی، بهاءالله)
3- بابیه خالص (فقط رهبری سید علی محمد را قبول دارند)
4- بابیه بهائیه عباسیه (رهبری عبدالبهاء عباس افندی)
5- ناقضون (اتباع میرزا محمد علی برادر عبدالبهاء)، (المدخل الی دراسة الادیان والمذاهب، ج 3، ص 312، العمید عبدالرزاق محمد اسود).
http://soalcity.ir/node/158
http://www.13rajab.ir/modules/smartsection/item.php?itemid=60

واقعا چقدر هم به قوانين ما احترام ميذارند......

ما مسلمانها واقعا چقدر به قوانین اونها احترام میذاریم......:smile:

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهائيت يك دين اختراع شده است كه حسين علي ملقب به "بهاء" آن را ايجاد و آشكار نمود؛ كسي كه مدعي نبوت شد و به گمانش به واسطه ظهور و بعثت او شريعت اسلام نسخ شده است. مؤسسان آن: ميرزا حسين علي ملقب به بهاء در روستاي نور منطقه مازندران ايران در سال 1233 ه. متولد شد. ميرزا حسين علي با يكي از مدعيان نبوت به نام "باب" ملاقات نمود و جزو مريدان او گرديد و تا زمانيكه باب مْرد از جمله پيروان او بود ولي بعد از مرگ باب با برادرش "صبح الازل" بر سر جانشيني باب دچار نزاع و اختلاف شدند و همين امر منجر به تفرقه و دوري آنها از لحاظ جسمي و فكري شد.
بعد از اعدام سید علی محمد باب بابیت به سه فرقه تقسیم شد و بعد از مرگ بهاءالله نزاعی كه بین دو برادر عباس افندی ومحمد علی به وجود آمد دو فرقه دیگر اضافه شد، مجموعا پنج فرقه شدند. 1- ازلیه (به رهبری میرزا یحیی نوری، صبح ازل)
5- ناقضون (اتباع میرزا محمد علی برادر عبدالبهاء)، (المدخل الی دراسة الادیان والمذاهب، ج 3، ص 312، العمید عبدالرزاق محمد اسود).

عزیز جان خلاف به عرض رسوندن. بهائیت و بابیت و امثالهم فرقه هایی هستند که هدف اونها گمراهیست

gol banoo

عضو جدید
عزیز جان خلاف به عرض رسوندن. بهائیت و بابیت و امثالهم فرقه هایی هستند که هدف اونها گمراهیست
ما هم در مورداسلام همین فکر می کنیم
البته من بهایی نیستم در مورد دین بهاییت هم همین فکر می کنم

پيرمرد فروم

عضو جدید

سلام بهاييت دين نيست بلكه فرقست دليل صريحشم اينه كه در كتب اديان الهي بر پيامبر بعد از خود وعده داده ميشده آن هم با نام نشان و ..... براي شناساندن آن حال با اينكه بعد از دين مسيحيت گفته شده كه آخرين پيامبران محمد (ص) است و ديگر بعد از او پيامبري نيستنقطه آغاز فرقه بهائیتبهائیت از فرقه های معروف و موثری است که سابقه ای نسبتا طولانی در جامعه ما دارد. این فرقه الزامات خاص خود را دارد و به روش های مختلفی به جذب افراد می پردازد. متاسفانه رواج آئین و اعتقادات بهائی در سالهای اخیر افزایش یافته و لزوم برخورد با این مساله را به یک ضرورت تبدیل ساخته است. اما قبل از هر چیز آشنایی با مبانی این تفکر و سابقه تاریخی آن، می تواند جالب توجه باشد.اما این فرقه نیز پیامبری دارد که تفکرات جالبی دارد. این پیامبر خود را خاتم نمی داند و معتقد است که ممکن است پیامبرانی بعد از او مبعوث شوند. اما چگونگی شکل گیری این فرقه به تقریبا به دو قرن پیش مربوط می شود.بهائیت فرقه ای منشعب از آیین بابی است، بهائیان این آیین را دین می خوانند، ولی مسلمانان عموماً آن را به رسمیت نشناخته اند و آن را فرقه منحرف می شمارند و معمولاً تعبیر «فرقه ضاله» را برای آن به کار می برند. بنیانگذار آیین بهائی، میرزا حسینعلی نوری معروف به بهاءالله است، و این آیین نام خود را از همین لقب برگرفته است.پدرش میرزا عباس نوری معروف به میرزا بزرگ ،‌از مستوفیان و منشیان عهد محمد شاه قاجار و به ویژه مورد توجه خاص قائم مقام فراهانی بود و بعد از قتل قائم مقام از مناصب خود برکنار شد و به نور رفت (قائم مقام، 1356 ش ، ص19-25؛ همو، 1357، بخش 1، ص 376؛ نبیل زرندی، ص 88-89).اما این فرقه نیز پیامبری دارد که تفکرات جالبی دارد. این پیامبر خود را خاتم نمی داند و معتقد است که ممکن است پیامبرانی بعد از او مبعوث شوند. اما چگونگی شکل گیری این فرقه به تقریبا به دو قرن پیش مربوط می شودمیرزا حسینعلی در 1233،‌در تهران به دنیا آمد و مانند برادرانش آموزش های مقدماتی ادب فارسی و عربی را زیر نظر پدر معلمان و مربیان گذراند .در زمان ادعای بابیت، سید علی محمد شیرازی ، در جمادی الاول 1260،جوانی 28 ساله و ساکن تهران بود که در پی تبلیغ نخستین پیرو باب، ملاحسین بشرویه ای معروف به «باب الباب» ، در شمار نخستن گروندگان به باب در آمد و از آن پس یکی از فعال ترین افراد بابی شد و به ترویج بابیگری ، به ویژه در نور و مازندران ، پرداخت .

-آنها هم خوب به قوانين ما احترام ميگذارند ...... :)

آخرین ویرایش:

پيرمرد فروم

عضو جدید
ما هم در مورداسلام همین فکر می کنیم
البته من بهایی نیستم در مورد دین بهاییت هم همین فکر می کنم
در مورد اسلام همين فكر رو ميكنيد ؟! واقعا كه مطالعه ي شما كمه
چون دين بوده و بعدشم اين كه از گمراهي به سوي روشنايي هدايت كرده

mandess

عضو جدید
زن ومرد
خانم يا آقا چه فرقي دارن؟
ما كه شنيديم يكي از دلايل نقض حقوق بشر ازاد نبودن خانمها در مورده پوشش بوده
1 سنگسار كردنم كاره درستي
وزنداني كردن خبر نگارارو هم به چشم خودم نديدم
اگرم ببينم دليلش رو هم مي پرسم

سنگسار کار درستی بود تو زمان خودش و با شکل درستش (یک حکم دسته جمعی)
ولی الان نه شکلش درسته نه زمانه این خشونت میپذیره

devil may cry

عضو جدید
سلام بهاييت دين نيست بلكه فرقست دليل صريحشم اينه كه در كتب اديان الهي بر پيامبر بعد از خود وعده داده ميشده آن هم با نام نشان و ..... براي شناساندن آن حال با اينكه بعد از دين مسيحيت گفته شده كه آخرين پيامبران محمد (ص) است و ديگر بعد از او پيامبري نيستنقطه آغاز فرقه بهائیتبهائیت از فرقه های معروف و موثری است که سابقه ای نسبتا طولانی در جامعه ما دارد. این فرقه الزامات خاص خود را دارد و به روش های مختلفی به جذب افراد می پردازد. متاسفانه رواج آئین و اعتقادات بهائی در سالهای اخیر افزایش یافته و لزوم برخورد با این مساله را به یک ضرورت تبدیل ساخته است. اما قبل از هر چیز آشنایی با مبانی این تفکر و سابقه تاریخی آن، می تواند جالب توجه باشد.اما این فرقه نیز پیامبری دارد که تفکرات جالبی دارد. این پیامبر خود را خاتم نمی داند و معتقد است که ممکن است پیامبرانی بعد از او مبعوث شوند. اما چگونگی شکل گیری این فرقه به تقریبا به دو قرن پیش مربوط می شود.بهائیت فرقه ای منشعب از آیین بابی است، بهائیان این آیین را دین می خوانند، ولی مسلمانان عموماً آن را به رسمیت نشناخته اند و آن را فرقه منحرف می شمارند و معمولاً تعبیر «فرقه ضاله» را برای آن به کار می برند. بنیانگذار آیین بهائی، میرزا حسینعلی نوری معروف به بهاءالله است، و این آیین نام خود را از همین لقب برگرفته است.پدرش میرزا عباس نوری معروف به میرزا بزرگ ،‌از مستوفیان و منشیان عهد محمد شاه قاجار و به ویژه مورد توجه خاص قائم مقام فراهانی بود و بعد از قتل قائم مقام از مناصب خود برکنار شد و به نور رفت (قائم مقام، 1356 ش ، ص19-25؛ همو، 1357، بخش 1، ص 376؛ نبیل زرندی، ص 88-89).اما این فرقه نیز پیامبری دارد که تفکرات جالبی دارد. این پیامبر خود را خاتم نمی داند و معتقد است که ممکن است پیامبرانی بعد از او مبعوث شوند. اما چگونگی شکل گیری این فرقه به تقریبا به دو قرن پیش مربوط می شودمیرزا حسینعلی در 1233،‌در تهران به دنیا آمد و مانند برادرانش آموزش های مقدماتی ادب فارسی و عربی را زیر نظر پدر معلمان و مربیان گذراند .در زمان ادعای بابیت، سید علی محمد شیرازی ، در جمادی الاول 1260،جوانی 28 ساله و ساکن تهران بود که در پی تبلیغ نخستین پیرو باب، ملاحسین بشرویه ای معروف به «باب الباب» ، در شمار نخستن گروندگان به باب در آمد و از آن پس یکی از فعال ترین افراد بابی شد و به ترویج بابیگری ، به ویژه در نور و مازندران ، پرداخت .

-آنها هم خوب به قوانين ما احترام ميگذارند ...... :)

اینکه ما مسلمانها بهایت رو به عنوان دین قبول نداریم دلیلی بر دین نبودنش از نظر پیروان این دین و فرقه های این دین نیست:smile:همینطور که بهایی ها اسلام رو قبول ندارند و این دلیل بر رد دین اسلام و فرقه های اسلام از نظر پیروان اسلام نیست امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

محسن جعفر

عضو جدید
ما مسلمانها واقعا چقدر به قوانین اونها احترام میذاریم......:smile:[/QUOTE
کچل کردن خلاف مقررات اونها نیست عزیزم و در ضمن یک حرکت بسیار نمادین زیباست که ظلم فرانسه رو به رخ جهان میکشه.....

gol banoo

عضو جدید
کچل کردن خلاف مقررات اونها نیست عزیزم و در ضمن یک حرکت بسیار نمادین زیباست که ظلم فرانسه رو به رخ جهان میکشه.....

ما برای نشان دادن ظلمی که حکومت ایران به ما می کنه باید چی کنیم؟ کچل کنیم جواب میده؟

devil may cry

عضو جدید

مشکل اجباری بودن حجاب داخل ایران و اجباری بودن حجاب نداشتن داخل فرانسه هست نه کچل بودن این خانوم در ضمن حجاب داشتن بانوان داخل ایران یک حرکت بسیار نمادین زیباست که ظلم ایران رو به رخ جهان میکشه.....با منطقی که شما استفاده کردید احترام به قوانین هر کشور ظلم حاکم بر اون کشور رو به رخ جهان میکشه ... :smile:

tatu_lover1366

عضو جدید
آقايون خانم هركي از اين به بعد نخواست حجاب رعايت كنه مي ره بيرون از كشور يه راه حل خوب ارائه شده از دوستمون
اره كشور آزاد همينه فرانسه
راستي منم وقتي ساركوزي اين كارو كرد اونج بودم

والا اگرم نخوای بری مجبورت میکنن
منتهی امر مسئله اینه که کدوم کشور به یک شهروند از یک کشور .......... پناهندگی میده
ببین عزیزم هر جای دنیا که بیاد و در مقابل این مسئله جبهه بگیره , میشه منطقا قبول کرد اما یک شهروند ایرانی که عکس این قضیه رایج در فرانسه داره تو کشور خودش اجرا میشه و ذره ای دلش به حال اغاید اقلیت جامعش نمیسوزه و اهمیت نمیده , این جایگاه رو نداره که بخواد در مقابل این کار فرانسه انتقاد کنه
فرانسه تا دیروز آزاد بود بقول شما , از امروز میخواد به سبک ایرانی کشورش آزاد باشه
این است صدور اسلام چپه به اتحادیه اروپا

لیلا مندلیف

عضو جدید
ایشون بهتر بود برای حفظ دینشون کشورشو عوض کنه
چون تراشیدن مو یه راه حل موقته
من کاری به درست و غلط بودن این قانون ندارم ولی وقتی یه کشوری چنین قانونی رو وضع میکنه که تظاهر به دین در هر شرایطی ممنوع همه موظف به اجرا هستند حتی شنیدم سارکوزی وقتی تو واتیکان رو سینه اش صلیب کشید رسانه ها بهش اعتراض کردند و گفتند جلوی دوربین های تلویزیونی نباید اینکار بکنه
ربطی به اسلام و مسیحیت و .. نداره
اونها کلا با تبلیغ دین در ملا عام مخالفند
فکر نمیکنم به ما هم ربطی داشته باشه ... مگه فرانسه میاد بگه چرا بعضی جاها تو کشور شما چادر اجباریه ؟

عزیزم اصلا لازم نیست کشورشو عوض کنه.این اخبار و حکومت ایرانه که شلوغش کرده.اونجا محدودیت فقط در مورد نقابه .در مورد حجاب شاید شامل تعدادی از مدارس و دانشگاهها بشه که خب میتونه مدرسه و دانشگاهشو عوض کنه.در مورد ممنوع کردن نقاب که کارشون کاملا درسته چون نقاب میتونه وسیله ای برای مستتر شدن خلافکارها باشه در صورتیکه تو دین هم پوششی به اسم نقاب برای زن وجود نداره.اونجا کشور کاملا ازادیه که با وجود حکومت بی دین همچنان زنها آزادانه نه تنها با حجاب بلکه با چادر در ملا عام حاضر میشن ولی ایران که اینقدر دم از ازادی میزنه نه تنها زنها رو مجبور به حجاب میکنه بلکه حتی یک غیر مسلمان و یک خارجی حق نداره بدون حجاب در خیابان رفت و آمد کنه!چون قانونه!!!!!!!!!!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال برام پیش اومده
اگه یه دختر کچل کنه بره بیرون آیا گشت ارشاد بهش گیر می ده؟ :d

بالا