کاش اندازه این دختر بچه سوریه ای بخشنده بودیم... شاید هم بدون شرح!

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدمها وقتی بزرگ میشن دوست داشتنشون و مهربونیشون کمتر میشه شاید هم فراموش....

توو این ویدیو مشاهده می کنید که یه دخت کوچولو چه حرکت بخشنده ای به هم نوع هاش انجام میده ... واقعا بدون شرح!!!!

تو منبعی که ازش برداشتم گفته دختر سوری..

دانلود و مشاهده ویدیو کلیپ با سرعت خوب

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:( :heart:

اگه خودمون جای این بچه ها بودیم چکار میکردیم!؟!؟

فقط همین :gol:

ممنون استارتر

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمن تقدیر .......از اقدامات محبت آمیز به مراتب قابل توجه تر در کشور عزیزمون ایران هست.......ولی کسی که دنبال محبت باشد نیاز به فیلم گرفتن نمی بیند

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ضمن تقدیر .......از اقدامات محبت آمیز به مراتب قابل توجه تر در کشور عزیزمون ایران هست.......ولی کسی که دنبال محبت باشد نیاز به فیلم گرفتن نمی بیند

میشه در مورد این خط قرمز توضیح بدین ؟ کلا منظورتون چی بود؟
یعنی اون کسی که این فیلم رو گرفته نیازمند محبت بود یا چی؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه در مورد این خط قرمز توضیح بدین ؟ کلا منظورتون چی بود؟
یعنی اون کسی که این فیلم رو گرفته نیازمند محبت بود یا چی؟
منظور بنده در قبال ایران خودمون بود ........در ایران مردمی هستند که محبت میکنند و شما خبر نداری....هیچ وقت هم دنبال رسانه ای شدن نیستند.....یک بار برید روستاها می بینید ......خیلی چیزا دستتون میاد.....البته من اقدام شما رو تحسین میکنم........چون رواج خوبی عین خوبی است

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظور بنده در قبال ایران خودمون بود ........در ایران مردمی هستند که محبت میکنند و شما خبر نداری....هیچ وقت هم دنبال رسانه ای شدن نیستند.....یک بار برید روستاها می بینید ......خیلی چیزا دستتون میاد.....البته من اقدام شما رو تحسین میکنم........چون رواج خوبی عین خوبی است
من برخلاف شما فکر می کنم چون این کسی که فیلم رو برداشته مخفی بوده و این وسط کسی هم معروف نمیشه فقط از حرکت اون دختر کوچولو فیلم گرفته..
دیگه نمی دونم کس یاینجا معروف یشه یا نه خدا می داند.
در ضمن بلی من هم میدونم چه محبت هایی از کسانی می شود که خیلی به چشم نمی آیند..
این فیلم فقط نمایش محبت بود وگرنه می تونست همه جای دنیا باشه. بهتره زود ایران ایران نکنیم.
ممنون

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برخلاف شما فکر می کنم چون این کسی که فیلم رو برداشته مخفی بوده و این وسط کسی هم معروف نمیشه فقط از حرکت اون دختر کوچولو فیلم گرفته..
دیگه نمی دونم کس یاینجا معروف یشه یا نه خدا می داند.
در ضمن بلی من هم میدونم چه محبت هایی از کسانی می شود که خیلی به چشم نمی آیند..
این فیلم فقط نمایش محبت بود وگرنه می تونست همه جای دنیا باشه. بهتره زود ایران ایران نکنیم.
ممنون

و همه جای دنیا هست .........من جمله ایران......سوری بودنش از این نظر حائز اهمیت است که این کشور زمانی تروریست ها به همراه آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی دنبال براندازیش بودن البته همچنان با داعش در حال نبرد هستند .......سوری بودنش از این نظر حائز اهمیت است که این بچه کوچک شرایط جنگ را درک کرده..........و میداند زمان تک خوری نیست

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
استارتر ممنونم بابت این تاپیک خوب.
اما مگه نمیدونید تاوقتی ایران و این همه خوبیهایی ک داره هست نباید اسم هیچ کشوری رو بیارید؟؟اگه هم میارید صرفا از عیبهاشون بگید و از بدی هاشون:|
نمیدونید همه خوبیها تو ایران جمع شده و بقیه دنیا غرق در بدیه؟؟:|
نمیدونید اگه ی درصد بدی تو ایرانه کار عوامل دست نشانده غربه؟؟:||||
حس میکنم کم کم دارم حس مردم کره شمالی رو درک میکنم
:||||||||||||