دختری که می تواند پایش را 180 درجه بچرخاند! +عکس

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز

خانم او.شیا در نتیجه عملی که برای درمان نوع نادری از سرطان استخوان انجام داد، پایش دچار انعطاف پذیری بسیار عجیبی شده است.
به گزارش پرشین وی زمانی که برای این خانم تشخیص بیماری سارکوم اوینگ را دادند، در سال 2011 تحت عملی قرار گرفت که در طی آن لگن سمت راست او را قطع کردند بدون آنکه جایگزینی داشته باشد.

این بیمار شجاع چندین ماه فیزیوتراپی را با بردباری سپری کرد تا دوباره راه رافتن را آموخت و به گزارش پرشین وی در همان هنگام متوجه شد که می تواند پایش را 180 درجه بچرخاند ، ولی در ابتدا از این که به دوستانش نشان دهد خجالت می کشید.

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی:gol:خیلی جالب بود. طرف باسه خودش اعجوبه ای بید.

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماشالا تو همه چی وارد هستید باید بیام پیشتون یه دوره کامل هم از بکس و هم انعطاف بدنی یاد بگیرم!!!:smile:

چرا که نه؟؟؟خیلی هم خوبه...بنده برای علاقمندان به ورزش همیشه وقت دارم...باعث افتخار ماست که به شما آموزش دهیم.:D

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون که در جای خودش در اولویت اول بنده قرار دارد اگر طرف علافه نشان ندهد که اصلا آموزش نمیدهم.
من که دوست میدارم شدید...حتی دستکش های مخصوصشم دارم...فقط مونده اراده و زمان و یه استاد خوب...

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که دوست میدارم شدید...حتی دستکش های مخصوصشم دارم...فقط مونده اراده و زمان و یه استاد خوب...

چه عالی...باروحیه و با انگیزه نشان میدهی...استاد خوب که حضور دارن...اراده هم که دارید...فقط مشکل برنامه ریزی و زمان بندی داریم...چه کنیم؟