دخترونه ی دخترونه

bahare7

عضو جدید
شما سرت رو تنت سنگینی می کنه؟:razz:

مهناز جون بی خیال این پسرا بیاین از خودمون بگیم ما که جلوشون رو نمی تونیم بگیریم و کاری هم جز اتلاف وقت واسمون انجام نمی دن;)
حالا از چی بگیم؟:)
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:تقدیم به همه گل دخترا

bahare7

عضو جدید
من شروع می کنم

من شروع می کنم

از امروزم میگم که خیلی کار کردم و 2شب که نخوابیدم و از خوشحالی خوابم نمی بره اخه کارام تموم شده و من میرم شهرمون دیدن خونواده.خیلی خوبه
:gol::gol::gol::heart::heart::heart::heart:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
از امروزم میگم که خیلی کار کردم و 2شب که نخوابیدم و از خوشحالی خوابم نمی بره اخه کارام تموم شده و من میرم شهرمون دیدن خونواده.خیلی خوبه
:gol::gol::gol::heart::heart::heart::heart:
خسته نباشی عزیزم. پیش مامانو بابا خوش بگذره:smile:
منم امروزداشتم می مرد از خستگی..... دیشب تا ساعت 1 کار می کردم. قبلش هم تا ساعت 10:30 شب کلاس داشتم.:(
امروز هم که از 9-3 یه کله کلاس بودم. یعنی یه 9-12:50 بعد هم اومدم اون ساختمون 1-3...
من چرا زندم الان؟:surprised:

bahare7

عضو جدید
تبریک

تبریک

منم امروزداشتم می مرد از خستگی..... دیشب تا ساعت 1 کار می کردم. قبلش هم تا ساعت 10:30 شب کلاس داشتم.:(
امروز هم که از 9-3 یه کله کلاس بودم. یعنی یه 9-12:50 بعد هم اومدم اون ساختمون 1-3...

واقعا به استقامت دخترونت تبریک میگم گلم ان شاءالله که همیشه موفق و موید باشید شنبه باید پروژه نقد مغمارمون رو ارائه بدیم . یه کمی استرس دارم:(
اما تعریف از خود نباشه هم ماکتمون و هم شیتامون عالی شده. واسم دعا کن آخه ارائش با منه می ترسم سوتی جیزی بدم
اما می دونم که خوب میشه مگه نه؟!;););););)
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

ahmadi-2010

عضو جدید
ببخشید وسط حرفاتون....
کسی توپ منو ندیده!!!:redface:

bahare7

عضو جدید
چند بار مهربون باهات برخورد شد... روت اثر نداشت.:razz:
توپتون پاره شد!
برو به توپ دیگه بخر.... برو ببینم.... فضول!!!

مهناز جونم مگه قرار نبود بی خیال این موجودات بشیم
این دفعه که توپشون رو دیدی ندید بگیر
ok;)
من میگم در مورد یه موضوعی بحث کنیم. نظرتون چیه؟

bahare7

عضو جدید
موضوع

موضوع

من میگم حالا که دخترا جمعن و احساسات لطیفی:heart: حضور دارن از احساساتی بگیم که تو وجودمون هست مثلا از علایقمون از استرسامون از تصمیماتمون و خلاصه هر چی تو این لحظه ذهنمون رو درگیر خودش کرده حرف بزنیم و اینجا با هم درد و دل کنیم و از عقایدمون بگیم:smile:
ببینم کی اولین نفره؟;)

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم حالا که دخترا جمعن و احساسات لطیفی:heart: حضور دارن از احساساتی بگیم که تو وجودمون هست مثلا از علایقمون از استرسامون از تصمیماتمون و خلاصه هر چی تو این لحظه ذهنمون رو درگیر خودش کرده حرف بزنیم و اینجا با هم درد و دل کنیم و از عقایدمون بگیم:smile:
ببینم کی اولین نفره؟;)

مگه این پسرای فضول می ذارن؟
:razz:

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم کی اولین نفره؟;)

فکر می کردم این تاپیک ، تاپیک خیلی خوبی می شه ! متاسفم که بعضی از آقایون دوست دارن بیان تو جمع خانوما! راستی چرا؟ :redface:

MaFia

عضو جدید

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
ها ، پايم :w22:

خانومي نظر شما راجع به صداي جارو برقي چيه :w26:
الان يه همچين صدايي روي اعصاب منه و داره خفم ميكنه

آخی ، خوب تو هم جیع بزن که جارو برقی کم بیاره :D!

وای ما امشب مهمون داریم مامانم هی میاد میره می گه تو که همش پای نتی !! :biggrin:

MaFia

عضو جدید
آخی ، خوب تو هم جیع بزن که جارو برقی کم بیاره :D!

وای ما امشب مهمون داریم مامانم هی میاد میره می گه تو که همش پای نتی !! :biggrin:

ميترسم حنجرم آسيب ببينه

مهمون ؟ حواسب باشه اگه مامي زياد گير داد كه لباس خوب بپوشي ، ديگه بدون برا چي ميگه

با لباس تو خونه اي بيا تو جمع

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه ضرب المثل میگه حسود هرگز نیاسود من میگم بی خیال این موجودات باید شد

آره گلم بیخیالشون ;)

ميترسم حنجرم آسيب ببينه

مهمون ؟ حواسب باشه اگه مامي زياد گير داد كه لباس خوب بپوشي ، ديگه بدون برا چي ميگه

با لباس تو خونه اي بيا تو جمع

نه بابا از اون مهمونا نیست که! :redface: تازه اینا عروس دامادن خودشون قراره پاگشا بشن و از این مسخره بازیا :biggrin:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا از اون مهمونا نیست که! :redface: تازه اینا عروس دامادن خودشون قراره پاگشا بشن و از این مسخره بازیا :biggrin:[/QUOTE]

مگه شما مهمون ندارید؟ اینجا چی کار می کنی؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینم کی اولین نفره؟;)
بیخیال این بچه ننه ها
بگو من میگم ما دخترا گاهی مظلوم واقع میشیم یکیش من دلم برا خودم کلی میسوزه اللهی قربون خودم بشم که از دست ای روزگاره نمیدونم زندگی هرچی هر کی
چی میکشم ننه برات چی بگم هی هی ...:cry:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیخیال این بچه ننه ها
بگو من میگم ما دخترا گاهی مظلوم واقع میشیم یکیش من دلم برا خودم کلی میسوزه اللهی قربون خودم بشم که از دست ای روزگاره نمیدونم زندگی هرچی هر کی
چی میکشم ننه برات چی بگم هی هی ...:cry:

الهییییییییییی چقدر غصه تو دلته عزیزم... بیا بخلت کنم....:w24::w36:

nilgoon13

عضو جدید
آخه بچه ها اصلا بدونه پسرا مزه نمی ده...
حداقل باز اونا یه چندتا تیکه میندازن می خندیم....

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه بچه ها اصلا بدونه پسرا مزه نمی ده...
حداقل باز اونا یه چندتا تیکه میندازن می خندیم....

عزیزم به اندازه کافی توی تاپیک های دیگه نمک می ریزن ! یه جا بذار خودمون باشیم و خودمون! ببین جمع دخترا م کلی حال می ده ;)