دانشگاه صنعتی ارومیه

Berang-e-Darya

عضو جدید
سلام
من كه بعد روز كنكور لاي هيچ كتاب درسي رو باز نكردم! تقريبا هرچي كتاب و دفتر درسي هم داشتم خواسته يا ناخواسته (با كتك و چك و لگد!) نصيب كنكوريهاي فاميل شده رفته! الان تنها چيزايي كه برام مونده فقط دفترهاي ديفرانسيل و فيزيكمه :surprised:
خدارو شكر يه رشته اي هم قبول شدم كه هم شديدا بهش علاقه دارم هم مباحثي مثل هندسه :confused: نداره (هرچند كه خوب توشون نمره ميگرفتم ولي اصلا حال نميكردم باهاشون!)

راستي اصلا به آشپزي فكر نكرده بودم! به نظرتون لازمه؟ فكر كنم تا حد همون تخم مرغ و املت و كته و ... بس باشه نه؟ :D ;)

Berang-e-Darya

عضو جدید
مرگ 4 دانشجوي دانشگاه اروميه در عرض یك ماه

مرگ 4 دانشجوي دانشگاه اروميه در عرض یك ماه

اين خبر رو در سايت "آينده نيوز" ديدم ... گفتم چون مربوط به اروميه و دانشگاه و اين صحبت هاست! بزارم اينجا شما هم ببينيد... كل مطلب رو نقل به مضمون ميكنم

مسجد5میلیاردی ومرگ4دانشجو بخاطرخوابگاه

مرگ چهارمین دانشجو در ارومیه
یكی از دانشجویان دانشگاه ارومیه با ارسال نامه ای به آینده نوشته است:

با سلام
از آنجا كه ظرفیت خوابگاههای دانشگاه ارومیه از چندین سال قبل جوابگوی دانشجویان نبوده است اقدام به اجاره خوابگاههای خودگردان بی كیفیت نموده است كه برخی از آنان فاقد اولیه ترین امكانات مورد نیاز می باشد مثلا در خوابگاه شهید بهشتی واقع در خیابان مدنی ـكه مخصوص داشجویان كارشناسی ارشد است ـ به ازای هر70 نفر فقط یك سرویس بهداشتی موجود است كه اوصاف آن یك واحد هم قابل ذكر نیست .
از اتاقهای كوچك و جمعیت زیاد-6یا7 نفره- و نبود سكوت وآرمش كافی كه بگذریم به نبود استحكام ساختمان ها میرسیم كه به هیچ وجه مقاوم نیستند خدا میداند اگر زمین لرزه ای رخ دهد چه فجایعی بوجود خواهد آمد..بلاشك این مشكلات و موارد دیگر ازجمله نبود خط اینترنت وسرویسهای رفت وآمد اكثر دانشجویان را ترغیب به اجاره منازل مسكونی با قیمت های بالا میكند كه از امنیبت لازم بویژه برای خانم ها برخوردار نیستند.
در یكی از همین خانه های دانشجویی ماه پیش سه داشجوی دانشكده مهندسی به نام های سینا تهرانی.علی قاسمی ومحمد جباری بر اثزخفگی ناشی از نشت گاز فوت شدندتلخی این اتفاق از خاطرمان نرفته بود كه حادثه دیگری رخ داد.احسان اعتبار دانشجوی فیزیك87 بر اثر نشت گاز و انفجار اتاقش در خوابگاه محمودلو ـواقع در خیابان مدنی ـبه خیابان پرتاب میشود كه بر اثر جراحات وارده دیشب از دنیا میرود.
مرگ 4 انسان آنهم در عرض یك ماه آنهم به خاطر بی توجهی مسئولین و نداشتن برنامه ریزی برای اختصاص امكانات درخور نام دانشجو واقعا تكاندهنده است. . چه اجباری برای افزایش ظرفیت وجود دارد در حالی كه به امكانات رفاهی اولیه آنان تدبیری اندیشیده نمیشود چرا؟؟؟
اگر به سایت دانشگاه ارومیه سری بزنید در بخش اسكان دانشجویان خوابگاهی لیست خوابگاههای خودگردان موجود است.
مطلب دردآور این است برای احداث مسجد بزرگ دانشگاه بیش از 5 میلیارد هزینه انجام گرفته است كه بسیار مجلل و باشكوه است.آیا بهتر نبود مسجدی ساده با هزینه پایین ساخته میشد و هزینه آن برای احداث خوابگاه متمركز صرف میشد؟؟؟ان الله یحب الصادقین

پايان خبر/
لينك خبر: http://www.ayandenews.com/news/15431

kartopu

عضو جدید
اين خبر رو در سايت "آينده نيوز" ديدم ... گفتم چون مربوط به اروميه و دانشگاه و اين صحبت هاست! بزارم اينجا شما هم ببينيد... كل مطلب رو نقل به مضمون ميكنم

مسجد5میلیاردی ومرگ4دانشجو بخاطرخوابگاه

مرگ چهارمین دانشجو در ارومیه
یكی از دانشجویان دانشگاه ارومیه با ارسال نامه ای به آینده نوشته است:

با سلام
از آنجا كه ظرفیت خوابگاههای دانشگاه ارومیه از چندین سال قبل جوابگوی دانشجویان نبوده است اقدام به اجاره خوابگاههای خودگردان بی كیفیت نموده است كه برخی از آنان فاقد اولیه ترین امكانات مورد نیاز می باشد مثلا در خوابگاه شهید بهشتی واقع در خیابان مدنی ـكه مخصوص داشجویان كارشناسی ارشد است ـ به ازای هر70 نفر فقط یك سرویس بهداشتی موجود است كه اوصاف آن یك واحد هم قابل ذكر نیست .
از اتاقهای كوچك و جمعیت زیاد-6یا7 نفره- و نبود سكوت وآرمش كافی كه بگذریم به نبود استحكام ساختمان ها میرسیم كه به هیچ وجه مقاوم نیستند خدا میداند اگر زمین لرزه ای رخ دهد چه فجایعی بوجود خواهد آمد..بلاشك این مشكلات و موارد دیگر ازجمله نبود خط اینترنت وسرویسهای رفت وآمد اكثر دانشجویان را ترغیب به اجاره منازل مسكونی با قیمت های بالا میكند كه از امنیبت لازم بویژه برای خانم ها برخوردار نیستند.
در یكی از همین خانه های دانشجویی ماه پیش سه داشجوی دانشكده مهندسی به نام های سینا تهرانی.علی قاسمی ومحمد جباری بر اثزخفگی ناشی از نشت گاز فوت شدندتلخی این اتفاق از خاطرمان نرفته بود كه حادثه دیگری رخ داد.احسان اعتبار دانشجوی فیزیك87 بر اثر نشت گاز و انفجار اتاقش در خوابگاه محمودلو ـواقع در خیابان مدنی ـبه خیابان پرتاب میشود كه بر اثر جراحات وارده دیشب از دنیا میرود.
مرگ 4 انسان آنهم در عرض یك ماه آنهم به خاطر بی توجهی مسئولین و نداشتن برنامه ریزی برای اختصاص امكانات درخور نام دانشجو واقعا تكاندهنده است. . چه اجباری برای افزایش ظرفیت وجود دارد در حالی كه به امكانات رفاهی اولیه آنان تدبیری اندیشیده نمیشود چرا؟؟؟
اگر به سایت دانشگاه ارومیه سری بزنید در بخش اسكان دانشجویان خوابگاهی لیست خوابگاههای خودگردان موجود است.
مطلب دردآور این است برای احداث مسجد بزرگ دانشگاه بیش از 5 میلیارد هزینه انجام گرفته است كه بسیار مجلل و باشكوه است.آیا بهتر نبود مسجدی ساده با هزینه پایین ساخته میشد و هزینه آن برای احداث خوابگاه متمركز صرف میشد؟؟؟ان الله یحب الصادقین

پايان خبر/
لينك خبر: http://www.ayandenews.com/news/15431

:(:cry:
متاسفانه اینا از مسلمونی فقط مسجد ساختنو یاد گرفتن
خسته شدیم از این اخبار
بذار به مسلمونیشون برسن بابا
دانشجو کی باشه
بذار 4 تا خارجی که میان، مسجدامونو ببینن. فک نکنن بی مسجدیم.
بذار جماعت دروغگو و دغل باز یه مسجد اضافه تر داشته باشن...

پ.ن:
حدود 1 ماه پیش اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات فارس با یه سواری توی جاده شیراز - مرودشت تصادف می کنه و راننده و 4 پسر 19 ساله می میرن.
اتوبوس واسه سال 64 بوده اینطور که شنیدم. داغون بوده گویا.

اگه سالم تر بود هیچوقت واسه یه تصادف همچین اتفاقی نمی افتاد
فوقش دست و پاشون می شکست
درسته که عمرشون تموم بوده
اما امنیت باید باشه
باید می بود

بذار به مسلمونی شون برسن بااا بااا

:razz:

آخرین ویرایش:

Berang-e-Darya

عضو جدید
:(:cry:
متاسفانه اینا از مسلمونی فقط مسجد ساختنو یاد گرفتن
خسته شدیم از این اخبار
بذار به مسلمونیشون برسن بابا
دانشجو کی باشه
بذار 4 تا خارجی که میان، مسجدامونو ببینن. فک نکنن بی مسجدیم.
بذار جماعت دروغگو و دغل باز یه مسجد اضافه تر داشته باشن...

پ.ن:
حدود 1 ماه پیش اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات فارس با یه سواری توی جاده شیراز - مرودشت تصادف می کنه و راننده و 4 پسر 19 ساله می میرن.
اتوبوس واسه سال 64 بوده اینطور که شنیدم. داغون بوده گویا.

اگه سالم تر بود هیچوقت واسه یه تصادف همچین اتفاقی نمی افتاد
فوقش دست و پاشون می شکست
درسته که عمرشون تموم بوده
اما امنیت باید باشه
باید می بود

بذار به مسلمونی شون برسن بااا بااا

:razz:

به نظر من ايراد از مسوولين اروميه نيست...ايراد از دانشجوها هست كه صداشون در نمياد و به كمبودها رضايت دادن!
اگر مثل تهران و تبريز چندبار شعار و اعتراض ميكردن اونوقت هم امكانات خوابگاه و دانشگاه رو زياد ميكردن هم خوابگاههاي خود گردان جمع ميشد و خوابگاههاي خود دانشگاه راه ميوفتاد.

خيلي جالبه كه حتي خود دانشگاه اروميه (صنعتي نه ها!) كه قديمي است هم خوابگاه خود گردان داره!!! يعني شما خود بخوان حديث مفصل از اين مجمل!
اگر بازهم به شرايط فعلي ادامه بدهيم و اعتراضي نكنيم مطمينا بايد منتظر كشته شدن دانشجوهاي بيشتري طي روزها...ماهها و سالهاي آينده باشيم. :mad:

kartopu

عضو جدید
به نظر من ايراد از مسوولين اروميه نيست...ايراد از دانشجوها هست كه صداشون در نمياد و به كمبودها رضايت دادن!
اگر مثل تهران و تبريز چندبار شعار و اعتراض ميكردن اونوقت هم امكانات خوابگاه و دانشگاه رو زياد ميكردن هم خوابگاههاي خود گردان جمع ميشد و خوابگاههاي خود دانشگاه راه ميوفتاد.

خيلي جالبه كه حتي خود دانشگاه اروميه (صنعتي نه ها!) كه قديمي است هم خوابگاه خود گردان داره!!! يعني شما خود بخوان حديث مفصل از اين مجمل!
اگر بازهم به شرايط فعلي ادامه بدهيم و اعتراضي نكنيم مطمينا بايد منتظر كشته شدن دانشجوهاي بيشتري طي روزها...ماهها و سالهاي آينده باشيم. :mad:
والا چی بگم
درسته

درد آدمی زاد از اعتراض نکردنه

در صورتیکه همه در هر موقعیتی حق اعتراض دارن

اینجایی که من هستم اعتراض زیاد می شه

بی فایده ی بی فایده نیست
ولی خب آنچنانم با فایده نیست

اما قبول دارم

از خاموش موندن خیلی بهتره

خیلی خیلی بهتره

حداقلش اینه که احساس خطر می کنن
و یه تکونایی به خودشون می دن

ولی اگه ساکت باشن
مسئولام می گن خب اینا که راحتن

چرا خودمونو اذیت کنیم؟

kartopu

عضو جدید
راستی واسه کسایی که طالب آموختن آشپزین:

از شبکه 3 بهونه رو ببینید. غداهای سریع و آسون و دانشجویی رو آموزش می ده :D

;)

Berang-e-Darya

عضو جدید
و باز این جا را سکوتی فرا می گیرد بسی حرص درآور

:D
آره...نمي دونم چرا بقيه بچه هايي كه اول تاپيك تو بحث شركت كردن ديگه نميان:surprised:
حالا يا درسها زياد و سخت شده يا تنبليشون مياد يا ... به هر حال! ما كه هستيم;)

راستی واسه کسایی که طالب آموختن آشپزین:

از شبکه 3 بهونه رو ببینید. غداهای سریع و آسون و دانشجویی رو آموزش می ده :D

;)
من كه يكي دوبار ديدم اصلا خوشم نيومد! ورداشته بود نارنگي و آناناس و تخم مرغ و خامه و گوشت رو با هم مخلوط كرده بود دسر درست كنه :eek::surprised:
حالم به هم خورد! سامان گلريزه ديگه! كاريش نميشه كرد.

راستي آلبوم جديد حميد عسكري اومده (با مجوز) ... انصافا نسبت به خيلي از آلبومهاي مجاز ديگه قشنگ كار كرده...اگر خواستين بريد از لينك زير دانلود كنين (كيفيت:MP3 192):

لينك : http://www.dl-musicbaran.com/Albums/1388/Aban/Hamid%20Askari%20-%20Coma%202/192

ولي تو همه فروشگاههاي محصولات فرهنگي و هنري و ويديو كلوپها سي دي اورجينالش رو مي فروشند كه براي حمايت از اين خواننده ترجيحا سي دي اورجينالش رو بخريد:warn::D

آخرین ویرایش:

kartopu

عضو جدید
آره...نمي دونم چرا بقيه بچه هايي كه اول تاپيك تو بحث شركت كردن ديگه نميان:surprised:
حالا يا درسها زياد و سخت شده يا تنبليشون مياد يا ... به هر حال! ما كه هستيم;)

من كه يكي دوبار ديدم اصلا خوشم نيومد! ورداشته بود نارنگي و آناناس و تخم مرغ و خامه و گوشت رو با هم مخلوط كرده بود دسر درست كنه :eek::surprised:
حالم به هم خورد! سامان گلريزه ديگه! كاريش نميشه كرد.

راستي آلبوم جديد حميد عسكري اومده (با مجوز) ... انصافا نسبت به خيلي از آلبومهاي مجاز ديگه قشنگ كار كرده...اگر خواستين بريد از لينك زير دانلود كنين (كيفيت:MP3 192):

لينك : http://www.dl-musicbaran.com/Albums/1388/Aban/Hamid Askari - Coma 2/192

ولي تو همه فروشگاههاي محصولات فرهنگي و هنري و ويديو كلوپها سي دي اورجينالش رو مي فروشند كه براي حمايت از اين خواننده ترجيحا سي دي اورجينالش رو بخريد:warn::D
با تشکر از ساپورت شما. حمید عسکری دوستدارم اماواسه دانلود باید نصفه شب بیام :D
نیست سرعتم بالاس، از اون لحاظ :D
بی خیال حمایتو :D

حالا اون دسر و بی خیال تو چیزایی که درس می ده خوبم پیدا می شه ;)

ممنون که شما هستی :smile:;)

Berang-e-Darya

عضو جدید
با تشکر از ساپورت شما. حمید عسکری دوستدارم اماواسه دانلود باید نصفه شب بیام :D
نیست سرعتم بالاس، از اون لحاظ :D
بی خیال حمایتو :D

حالا اون دسر و بی خیال تو چیزایی که درس می ده خوبم پیدا می شه ;)

ممنون که شما هستی :smile:;)

من خودم با اينكه تو يه شركتي كار ميكنم كه اينترنت پرسرعت داره و دانلود هم زياد ميكنم ولي باز هم رفتم سي ديش رو خريدم چون انصافا زحمت كشيده و بايد بابت كاري كه ارائه داده حقش رو بگيره:razz:

بابت "بهونه" هم كه نظرم رو يكبار گفتم!
آشپزي در حد همون املت و كته و جيگر سيخ كردن! كافيه:D

آخرین ویرایش:

kartopu

عضو جدید
من خودم با اينكه تو يه شركتي كار ميكنم كه اينترنت پرسرعت داره و دانلود هم زياد ميكنم ولي باز هم رفتم سي ديش رو خريدم چون انصافا زحمت كشيده و بايد بابت كاري كه ارائه داده حقش رو بگيره:razz:

بابت "بهونه" هم كه نظرم رو يكبار گفتم!
آشپزي در حد همون املت و كته و جيگر سيخ كردن! كافيه:D

اینترنت پر سرعت؟ چی هست؟:D
من که آرزو شو دارم :D

خب چرا لینکشو می ذاری با این عقیده؟ می خوای ما رو به گناه بندازونی؟ :D

به هر حال مرس :smile:;)

kartopu

عضو جدید
مهندسان گرامی کمک می خوام

روشی هست که بشه باهاش حجم "آهنگ" رو کم کرد؟

ممنون می شم :smile::gol:

Berang-e-Darya

عضو جدید
خب لينك رو براي كسايي گذاشتم كه امكان خريد ندارن!:surprised:

در مورد كم كردن حجم آهنگ:
حجم آهنگ روي هارد كامپيوترت رو ميخواي كم كني يا آهنگي كه از اينترنت ميخواي دانلود كني؟

البته در هر دو صورت هرچي حجم بياد پايين كيفيت آهنگ كم ميشه.

اون لينكي كه من دادم براي دانلود آلبوم حميد, 192 بود....ميتوني 128 رو از لينك زير بگيري كه حجمش كمتره...كيفيتش هم زياد افت نكرده:

128 =>

http://www.dl-musicbaran.com/Albums/1388/Aban/Hamid Askari - Coma 2/128/

از اون كم حجم تر هم 64 هست كه نسبت به 192 حجمش و كيفيتش افت زيادي داره ولي خوب براي سرعت پايين خوبه:

64=>

http://www.dl-musicbaran.com/Albums/1388/Aban/Hamid Askari - Coma 2/64/

kartopu

عضو جدید
خب لينك رو براي كسايي گذاشتم كه امكان خريد ندارن!:surprised:

در مورد كم كردن حجم آهنگ:
حجم آهنگ روي هارد كامپيوترت رو ميخواي كم كني يا آهنگي كه از اينترنت ميخواي دانلود كني؟

البته در هر دو صورت هرچي حجم بياد پايين كيفيت آهنگ كم ميشه.

اون لينكي كه من دادم براي دانلود آلبوم حميد, 192 بود....ميتوني 128 رو از لينك زير بگيري كه حجمش كمتره...كيفيتش هم زياد افت نكرده:

128 =>

http://www.dl-musicbaran.com/Albums/1388/Aban/Hamid%20Askari%20-%20Coma%202/128/

از اون كم حجم تر هم 64 هست كه نسبت به 192 حجمش و كيفيتش افت زيادي داره ولي خوب براي سرعت پايين خوبه:

64=>

http://www.dl-musicbaran.com/Albums/1388/Aban/Hamid Askari - Coma 2/64/
ممنون از راهنمایی هات : )

واسه دانلود مشکل ندارم
مرسی بیشترشو شنیدم و پسندیدم : )

می خوام یه اهنگ که توی هاردمه رو کم حجم کنم

شدنیه؟ و چه طوری؟

بازم ممنون :">

آخرین ویرایش:

Berang-e-Darya

عضو جدید
ممنون از راهنمایی هات : )

واسه دانلود مشکل ندارم
مرسی بیشترشو شنیدم و پسندیدم : )

می خوام یه اهنگ که توی هاردمه رو کم حجم کنم

شدنیه؟ و چه طوری؟

بازم ممنون :">

سلام

خواهش ميكنم قابلي نداشت ;)

آره چنين برنامه اي وجود داره! چرا از دكتر گوگل نپرسيدي؟:D

برو به اين لينك، كامل هم برنامه رو معرفي كرده هم لينك دانلود گذاشته.

لينك : http://www.p30world.com/archives/002352.php

براي اكتيو كردن برنامه هم شماره سريال برنامه رو در قسمت نظرات همون پست گذاشته:cool:

kartopu

عضو جدید
سلام

خواهش ميكنم قابلي نداشت ;)

آره چنين برنامه اي وجود داره! چرا از دكتر گوگل نپرسيدي؟:D

برو به اين لينك، كامل هم برنامه رو معرفي كرده هم لينك دانلود گذاشته.

لينك : http://www.p30world.com/archives/002352.php

براي اكتيو كردن برنامه هم شماره سريال برنامه رو در قسمت نظرات همون پست گذاشته:cool:

نه نرفته بودم سراغ گوگل :">

سپاس وافر :smile:;)

mostafa_beh

عضو جدید
سلام بچه ها. خوبين؟؟؟؟؟؟؟؟ راستش من يه مدت سرم خيلي شلوغ بود و بعدش عيد قربان اومد و ............خلاصه نتونستم بيام تاپيك. ولي انصافا خوب مياين اينجاها.نميذارين تاپيك از رونق بيفته. دستتون طلا.......:w27:

Berang-e-Darya

عضو جدید
سلام بچه ها. خوبين؟؟؟؟؟؟؟؟ راستش من يه مدت سرم خيلي شلوغ بود و بعدش عيد قربان اومد و ............خلاصه نتونستم بيام تاپيك. ولي انصافا خوب مياين اينجاها.نميذارين تاپيك از رونق بيفته. دستتون طلا.......:w27:

كجايي دادا؟:D كم پيدايي؟!
بزار كنار كلاس و درس و مشقو بابا :biggrin:
چيكار ميكني انقدر سرت شلوغه؟ منم كه سركار ميرم انقدر سرم شلوغ نيست;)

mostafa_beh

عضو جدید
كجايي دادا؟:D كم پيدايي؟!
بزار كنار كلاس و درس و مشقو بابا :biggrin:
چيكار ميكني انقدر سرت شلوغه؟ منم كه سركار ميرم انقدر سرم شلوغ نيست;)
درس و مشق؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چي هست؟:w15:
به پدرم تو كاراش كمك ميكنم و اين مدت هم كارا زياد شده بود. الان هم عيد غدير هست و .................ولي هر موقع بتونم اينجا سر ميزنم.....:w30:

Berang-e-Darya

عضو جدید
اخبار اروميه : در شهر چه خبر است؟!

اخبار اروميه : در شهر چه خبر است؟!

دو جنایت فجیح در پرتردد ترین خیابان شهر ارومیه آنهم در ملاء عام طی هفته جاری نشانگر چیست؟

اوایل هفته جاری(یکشنبه) وقوع یک جنایت خیابانی فجیح در خیابان دانش نزدیکیهای تقاطع خیام جنوبی افکار عمومی را در شوک و هراس فروبرد.
به گزارش آینانیوز، شلیک یک مرد به یک زن و مرد در خیابان دانش ارومیه که ظاهرا با انگیزه های ناموسی بوده آنهم در روز روشن و ملاء عام نخستین جنایت هفته گذشته بود که به نظر می رسد در اثر یک اختلاف خانوادگی بوده است.
یک روز بعد از این حادثه خبر رسید که در خیابان خیام و تنها به فاصله چند ده متر از جنایت قبلی چند جوان با چاقو به یک زن میانسال و جوان همراهش که به نظر می رسید پسرش بوده باشد حمله ور شده و با ضربات متعدد در جلوی چشم عابران وی را از پای درآورده اند.
این اتفاقات در شرایطی در پرتردد ترین و یکی از نقاط گردشگری و اقتصادی ارومیه بوقوع پیوسته که ماموران گشت نیروی انتظامی چه به صورت پیاده و چه با خودروی گشت انتظامی و ارشاد دائما در آن مسیر در حال تردد هستند.
از سویی رخ دادن چندین مورد ناامنی خیابانی و اغتشاش در گذشته در این منطقه باعث ایجاد سیستمهای امنیتی و مدار بسته دستگاههای ذیربط در خیام جنوبی شده که عملا احتمال حادثه ای مشابه را غیرممکن می سازد، اما متاسفانه ظرف هفته جاری مردم دوبار در موقعیت جغرافیایی نزدیک به هم حوادثی را به چشم دیدند که شاید برای شهری آرام و معمولا امنی چون ارومیه تصویر مناسبی نباشد.
در این خصوص سرگرد جدیدی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس در گفتگو با آینانیوز ضمن اشاره به این نکته که رویدادهایی که منتج به نتیجه نبوده و در مرحله کشف جرم یا تعقیب و تحقیق قرار دارند از جانب نیروی انتظامی اطلاع رسانی نمی شوند درمورد وقایع اخیر اظهار بی اطلاعی کرد.

منبع : http://www.ainanews.com/tabid/1298/articleType/ArticleView/articleId/5513/--.aspx

Berang-e-Darya

عضو جدید
اخبار اروميه : اعتراض و تجمع دانشجویان دانشگاه ارومیه در پی مرگ یک دانشجو

اخبار اروميه : اعتراض و تجمع دانشجویان دانشگاه ارومیه در پی مرگ یک دانشجو

معترضین خواستار پاسخگویی و استعفای ریاست و معاونت دانشجویی دانشگاه ارومیه شدند

در پی نشت گاز و انفجار در یکی از خوابگاههای خودگردان دانشگاه ارومیه یکی از دانشجویان ساکن این خوابگاه به علت شدت جراحات وارده در اثر سوختگی جان خود را از دست داد.
به گزارش آینانیوز، غروب دوشنبه بیست و پنجم آبان ماه انفجار گاز شهری در خوابگاه محمدلو یکی از خوابگاههای خودگردان دانشگاه ارومیه واقع در بلوار باهنر، احسان اعتبار دانشجوی میاندوآبی رشته فیزیک هسته ای دانشگاه ارومیه بر اثر موج انفجار، سقوط ا از طبقه چهارم و برخورد با سیمهای برق دچار جراحات شدید سوختگی 50درصد و شکستگی دست و پا شد که بعد از انتقال به بیمارستان امام خمینی و با توجه به عفونت ناشی از سوختگی دچار سکته قلبی شده و ظهر امروز بیست و هفتم آبان ماه در بیمارستان درگذشت.
به دنبال این حادثه تعداد حدودا 70 الی 80 دانشجوی ساکن خوابگاههای پردیس نازلو عصر امروز با تجمع مقابل خوابگاه 7 این دانشگاه ضمن اعتراض به وضعیت نابسامان خوابگاههای دانشجویی ضمن درخواست رسیدگی به این وضعیت خواستار پاسخگویی و استعفای رئیس و معاونت دانشجویی این دانشگاه شدند.
تجمع کنندگان که با در دست گرفتن پلاکاردهایی عنوان اعتراض خود را صنفی و غیرسیاسی عنوان کرده بودند.​
این تجمع اعتراضی حوالی ساعت 00/22 خاتمه یافت.

منبع : http://www.ainanews.com/tabid/1298/articleType/ArticleView/articleId/5308/-----.aspx