دانشگاه صنعتی ارومیه

NEO-8

عضو جدید
راستی من چون واقعا وقت کم دارد دیگه نمی تونم به این سرعت به اینجا سر بزم ولی سعی می کنم هر 3 روز 1 بار حداقل بیام ولی در عوض به یکی دوتا از بچه ها می گم اونا هم بیان سعی می کنم شیرین آشونو پیدا کنم که هم از تلخی حرفای من راحت بشین هم با بچه های دیگه آشنا شید و اطلاعات بیشتری کسب کنین

NEO-8

عضو جدید
شهرداران کفن رسمی بر تن کردند
هدیه شان ؟
قفل زرینی بود !
بوی نعش من و تو ،
بوی نعش پدران و پسران از پس در می آمد
شهرداران گفتند :
نسل در تکوین است
نعش ها نعره کشیدند : فریب است ، فریب
مرگ در تمرین است !
ماهیان می دانند ،
عمق هر حوض به اندازه دست گربه است !
گورزاریست زمین ،
و زمان
پیر و خنگ و کر و کور.
در پس سنگر دندان ها دیگر سخنی نیست که نیست
دیر گاهی است که از هر حلقی زنجیری روئیدست
و زبان ها در کام ،
فاسد و گندیده است !
لب اگر باز کنیم زهر و خون می ریزد
ای اسیران چه کسی باز به پا می خیزد ؟
چه کسی ؟
راستی تهمت نیست
که بگوییم : پسر های طلائی اسارت هستیم
و نخواهیم بدانیم نگهبانان حقارت هستیم
نسل ها پرپر زد!

EECi

مدیر بازنشسته
سلام دانشگاه ما خودش یه تیم طراجی شناور داشت که به دلیل عدم حمایت دانشگاه وسط مسابقات انصراف دادن 2 مرحله از 3 مرحله رو هم رفته بودن من خودم شخصا علاقه ای به این زمینه ندارم ولی فکر کنم چند نفری باشن که بخوان همکاری کنن فقط شما باید خودتون شخصا تشریف بیارین دانشگاه ما

دوست خوبم این مسابقات آزاد هست و کلا بودجه رو خود برگزار کننده ها میدن.
از توجه شما هم ممنونم .

kartopu

عضو جدید
واسه این که بحث عوض شه
اینجا کسی اهل فیلم و سریال دیدن هست یا نه؟ منظورم از فیلم پدرخوانده و صورت زخمیو همشهری کین و فراراز زندان این چیزاست
(البته لیست فیلمهای درست حسابی بیشتر ازاین حرفاست) (مثال زدم یهو سراغ جومونگ مسخره نرین)
یه چند تا فیلم جالب و بگین مام بریم ببینیم من که همین الان فیلم (همه ی مردان شاه)all the kings man که از یه رمان اقتباس شده رو دیدن جالبه شون پن(همون که milk رو بازی کرده و اسکار گرفته) بازیگر نقش اولشه
برای بچه های که اهل مطالعه هستن یه چند تا کتاب خوبم معرفی کنین (البته منظورم از کتاب دولت انقلاب و خرمگس و جنگ و صلح و صدسال تنهایی وایناست) منکه آخرین کتابی که خوندم شاهکار "ابله" داستایوفسکیه به همه پیشنهاد میکنم :w10:
برای اهل ورزشم من که طرفتار یوونتوسم از لیگه ایرانم که آبیته
کسی اهل فوتبال هست؟
برای خانوم بازها م که اینجا جاش نیست :warn:
برای سیاسی هام که متاسفانه
"مشترک گرامي
دسترسي به اين سايت امکان پذير نمي باشد
ممنون از پیشنهادهات.
خرمگس و می خوام بخونمش.
آبیته - اون که هیچ چی.
اون جام که منچستر و خیلی می خوامش
;)

Berang-e-Darya

عضو جدید
واسه این که بحث عوض شه
اینجا کسی اهل فیلم و سریال دیدن هست یا نه؟ منظورم از فیلم پدرخوانده و صورت زخمیو همشهری کین و فراراز زندان این چیزاست
(البته لیست فیلمهای درست حسابی بیشتر ازاین حرفاست) (مثال زدم یهو سراغ جومونگ مسخره نرین)
یه چند تا فیلم جالب و بگین مام بریم ببینیم من که همین الان فیلم (همه ی مردان شاه)all the kings man که از یه رمان اقتباس شده رو دیدن جالبه شون پن(همون که milk رو بازی کرده و اسکار گرفته) بازیگر نقش اولشه
برای بچه های که اهل مطالعه هستن یه چند تا کتاب خوبم معرفی کنین (البته منظورم از کتاب دولت انقلاب و خرمگس و جنگ و صلح و صدسال تنهایی وایناست) منکه آخرین کتابی که خوندم شاهکار "ابله" داستایوفسکیه به همه پیشنهاد میکنم :w10:
برای اهل ورزشم من که طرفتار یوونتوسم از لیگه ایرانم که آبیته
کسی اهل فوتبال هست؟
برای خانوم بازها م که اینجا جاش نیست :warn:
برای سیاسی هام که متاسفانه
"مشترک گرامي
دسترسي به اين سايت امکان پذير نمي باشد

اهل رمان و کتاب اصلا نیستم
ولی فیلم تا دلت بخواد پایه ام! یکی از بهترین فیلمهایی که دیدم پدرخوانده 1 بود که واقعا محشر بود.
جدیدا هم 17 سالگی دوباره (17 again) , دستگیری پلهام (the taking of pelham) , مدیریت (management)و مبارزه (fighting) رو دیدم که همشون ساخت سال 2009 هستن و قشنگ هم بودن.
اگر فیلمی دیدید که خوب بوده و ارزش دیدن داره معرفی کنین که ما هم بگیریم ببینیم...سال تولیدش مهم نیست ولی زیر 2000 نباشه دیگه;) (البته godfather استثنا بود!)
فوتبال منچستر پرس پلیس و صدالبته تراختور!!!

آخرین ویرایش:

Berang-e-Darya

عضو جدید
ممنون از پیشنهادهات.
خرمگس و می خوام بخونمش.
آبیته - اون که هیچ چی.
اون جام که منچستر و خیلی می خوامش
;)

جدیدا نمیدونم چرا اکثر خانوم ها فوتبال دوست شدن!
هفته پیش هم داشتم 90 برادر عادل! رو میدیدم تو مسابقه پیامکش از 6 نفر برنده 3 نفرشون خانوم بودن!!! عجب:razz:

kartopu

عضو جدید
جدیدا نمیدونم چرا اکثر خانوم ها فوتبال دوست شدن!
هفته پیش هم داشتم 90 برادر عادل! رو میدیدم تو مسابقه پیامکش از 6 نفر برنده 3 نفرشون خانوم بودن!!! عجب:razz:
این صد البته تراختور یعنی این که شما تبریزی هستی؟ :victory:

من از بچگی فوتبالی بودم.
جدیدا نیستا
بیشتر دوستای من خیلی خفن فوتبالین
فوتبال بانوانم که اومده.

برام جالبه.
چرا باید فقط پسرا فوتبالی باشن؟
ورزش پسرونه ای که نیست.
اما تو ایران اینطوری مرسومه که: چی؟ دختر و فوتبال؟
نکته ی کنکوری: و: واو مبانیت
:D:lol:

منچسترو خوب اومدی ;)

Berang-e-Darya

عضو جدید
این صد البته تراختور یعنی این که شما تبریزی هستی؟ :victory:

من از بچگی فوتبالی بودم.
جدیدا نیستا
بیشتر دوستای من خیلی خفن فوتبالین
فوتبال بانوانم که اومده.

برام جالبه.
چرا باید فقط پسرا فوتبالی باشن؟
ورزش پسرونه ای که نیست.
اما تو ایران اینطوری مرسومه که: چی؟ دختر و فوتبال؟
نکته ی کنکوری: و: واو مبانیت
:D:lol:

منچسترو خوب اومدی ;)

اول:
1-تبریزی نیستم! تهرانی ام
2-تهرانی ام ولی دلیل نمیشه ترک نباشم!
3-تراختور متعلق به تبریز نیست بلکه برای کل آذربایجانه! اگر 90 نگاه میکردی هفته پیش مدیرعامل باشگاه تراختورسازی همین رو گفت.
4-ارومیه در آذربایجان غربی واقع شده پس یه جورایی تراختور مربوط به ما هم میشه!حتی اگر ترک هم نباشیم دیگه یه جورایی کارمون به ارومیه گره خورده! آذری ها هم که یک تیم لیگ برتری بیشتر ندارند اونم چیه؟! تیراختور!!!:biggrin:

دوم:
1-فوتبال ورزش پسرونه نیست؟!:surprised:
2-فوتبال بانوان؟:D زیاد جدی نگیرید;)
3-تیم بدید بازی کنیم خوب!!!!:razz:

kartopu

عضو جدید
اول:
1-تبریزی نیستم! تهرانی ام
2-تهرانی ام ولی دلیل نمیشه ترک نباشم!
3-تراختور متعلق به تبریز نیست بلکه برای کل آذربایجانه! اگر 90 نگاه میکردی هفته پیش مدیرعامل باشگاه تراختورسازی همین رو گفت.
4-ارومیه در آذربایجان غربی واقع شده پس یه جورایی تراختور مربوط به ما هم میشه!حتی اگر ترک هم نباشیم دیگه یه جورایی کارمون به ارومیه گره خورده! آذری ها هم که یک تیم لیگ برتری بیشتر ندارند اونم چیه؟! تیراختور!!!:biggrin:

دوم:
1-فوتبال ورزش پسرونه نیست؟!:surprised:
2-فوتبال بانوان؟:D زیاد جدی نگیرید;)
3-تیم بدید بازی کنیم خوب!!!!:razz:

اول:
بهتر نبود می گفتی: تهران هستی
ولی دلیل نمی شه آذری نباشی
؟
چون نمی شه هم تهرانی باشی هم آذری
شایدم جدیدا بشه!
منم آذریم اما اونورا نیستم.
آها!
خوبه که از الان طرفدارشی :smile:

شنیدم ارومیه والیبالش خوبه.

دوم: فوتبال پسرونه نیست. بنده خودم فوتبالیستم. اینجا مدام میرم تمرین. باشگاهش هست دیگه. مسابقاتم می ریم.
چرا باید پسرونه باشه مثلا؟
مگه من دختر نمی تونم 90 دیقه بدوام؟
خوبم می تونم! ;)

NEO-8

عضو جدید
خیلی جالب انگار دخترا جدیدا خیلی ورزشی تر از پسرا شدن اخه اون روز هم تو مسابقات paint ball تعداد تیم های شرکت کننده از دخترا بیشتر از پسرا بود و این با توجه به اینکه تقریبا 70% جمعیت دانشگاه پسر هستن جالبتر می شه

Berang-e-Darya

عضو جدید
اول:
بهتر نبود می گفتی: تهران هستی
ولی دلیل نمی شه آذری نباشی
؟
چون نمی شه هم تهرانی باشی هم آذری
شایدم جدیدا بشه!
منم آذریم اما اونورا نیستم.
آها!
خوبه که از الان طرفدارشی :smile:

شنیدم ارومیه والیبالش خوبه.

دوم: فوتبال پسرونه نیست. بنده خودم فوتبالیستم. اینجا مدام میرم تمرین. باشگاهش هست دیگه. مسابقاتم می ریم.
چرا باید پسرونه باشه مثلا؟
مگه من دختر نمی تونم 90 دیقه بدوام؟
خوبم می تونم! ;)

1- خیلی جالبه! چون دقیقا من همون چیزی رو گفتم که شما گفتی! یکبار دیگه برو بخون!
چرا نمیشه هم تهرانی بود هم آذری؟
من تو تهران به دنیا اومدم ولی خوب خانوادتن ترک هستیم...طبعا من هم آذری محسوب میشم نه؟! اصلا من برای چی دارم اینهارو میگم؟!:surprised::smile:
2- البته تو مردونه بودن فوتبال که شکی نیست! ولی خوب باز هم خوبه که شما به نوعی ورزش میکنین! برای سلامتی خوبه!;)

mostafa_beh

عضو جدید
سلام بچه ها.......:gol:
خوبين همه..:victory:
راستش من چند روز نبودم،بخاطر همين هم نتونستم پست بدم......:crying2:
ميبينم كه بحثتون به فيلم ديدن و كتاب خوندن و فوتبال و ... كشيده شده.;)بد جوري بيكاري شما رو كلافه كرده،نه!!!!!!!!!!!البته بيكاري كه ميگم اين نيست كه هيچ كار نكنيم و بشينيم خونه و منتظر بهمن باشيم. چون هممون يه جورايي هر روز به يه كاري مشغول ميشيم....من زياد اهل كتابخوني نيستم ولي گهگاهي حس كتاب خونيم گل ميكنه:eek:
ولي فيلم رو هستم.......اين روزا هم گاهي وقتا قسمت هاي مختلف فيلم فرار از زندان رو ميبينم.........اهل ورزش هم كه هستم بخصوص فوتبال و واليبال،البته گاهي هندبال و بسكتبال هم بازي ميكنم.ولي به فوتبال علاقه بيشتري دارم. تيم مورد علاقه من هم استقلال هستش..........

sirsband

عضو جدید
بدون عنوان!!

بدون عنوان!!

درووووووووووووووووووووود...بر امیدواران امروز، نا امیدان فردا!!

من سعیدم. دانشجوی پترو 86 در UUT. دیدم اینجا یه پستی به اسم ما باز شده اومدم خوندم...البته نه همش...ولی یه کاراکتری اسم منچستر کبیر آورده بود که اسمش کارتپو بود که من یاد سیب زمینی به زبان ترکی انداخت که ظاهرا مادمازلم تشریف دارن!!;) نفهمیدم طرفدارن یا مخالف ولی باید به حضورتون عرض کنم که بنده حقیراز طرفدارای ultra و دو آتیشه:neutral: این تیم افسانه ایم و متاسفانه شاید تنها ترین طرفدار تو این دانشگاه....حالا خوشحال می شم یکیم به جمع من بپونده...:thumbsup2:

قدم های اوله، حالا باش تا بیاد

kartopu

عضو جدید

من سعیدم. دانشجوی پترو 86 در UUT. دیدم اینجا یه پستی به اسم ما باز شده اومدم خوندم...البته نه همش...ولی یه کاراکتری اسم منچستر کبیر آورده بود که اسمش کارتپو بود که من یاد سیب زمینی به زبان ترکی انداخت که ظاهرا مادمازلم تشریف دارن!!;) نفهمیدم طرفدارن یا مخالف ولی باید به حضورتون عرض کنم که بنده حقیراز طرفدارای ultra و دو آتیشه:neutral: این تیم افسانه ایم و متاسفانه شاید تنها ترین طرفدار تو این دانشگاه....حالا خوشحال می شم یکیم به جمع من بپونده...:thumbsup2:

سیب زمینی نه پسر!
kartopu یعنی snowball

درست گشت؟
سیب زمینی می شه یرالما
یر = زمین
آلما = سیب
:smile:

من عاشق منچسترم
عاشق
عاشق
:D

تنهاترین طرفدار منچستر تو دانشگاه شمایی؟
خب منم هستم ;):D

راستی
از استادا راضی هستی؟
بچه های پتروشیمی چطورن؟
آخه اینجا دانشجوی آی تی و مکانیک و کامپیوتر بود
ولی دانشجوی پتروشیمی ندیده بودم.

kartopu

عضو جدید
1- خیلی جالبه! چون دقیقا من همون چیزی رو گفتم که شما گفتی! یکبار دیگه برو بخون!
چرا نمیشه هم تهرانی بود هم آذری؟
من تو تهران به دنیا اومدم ولی خوب خانوادتن ترک هستیم...طبعا من هم آذری محسوب میشم نه؟! اصلا من برای چی دارم اینهارو میگم؟!:surprised::smile:
2- البته تو مردونه بودن فوتبال که شکی نیست! ولی خوب باز هم خوبه که شما به نوعی ورزش میکنین! برای سلامتی خوبه!;)
پیشنهاد می کنم این بحث رو تموم کنیم :D
نتیجه: شما تهران زندگی می کنی
ولی آذری هستی
یا شما
ترک تهرانی هستی
این بهتره فک کنم ;)
در هر صورت موفق باشی

فوتبال مردونه نیست فوتبال مردونه نیست فوتبال مردونه نیست :D

حالا چرا گیر دادیم به فوتبال؟ اینهمه موضوع!
:smile:;)

kartopu

عضو جدید
سلام بچه ها.......:gol:
خوبين همه..:victory:
راستش من چند روز نبودم،بخاطر همين هم نتونستم پست بدم......:crying2:
ميبينم كه بحثتون به فيلم ديدن و كتاب خوندن و فوتبال و ... كشيده شده.;)بد جوري بيكاري شما رو كلافه كرده،نه!!!!!!!!!!!البته بيكاري كه ميگم اين نيست كه هيچ كار نكنيم و بشينيم خونه و منتظر بهمن باشيم. چون هممون يه جورايي هر روز به يه كاري مشغول ميشيم....من زياد اهل كتابخوني نيستم ولي گهگاهي حس كتاب خونيم گل ميكنه:eek:
ولي فيلم رو هستم.......اين روزا هم گاهي وقتا قسمت هاي مختلف فيلم فرار از زندان رو ميبينم.........اهل ورزش هم كه هستم بخصوص فوتبال و واليبال،البته گاهي هندبال و بسكتبال هم بازي ميكنم.ولي به فوتبال علاقه بيشتري دارم. تيم مورد علاقه من هم استقلال هستش..........

فک می کنم همه حوصله شون سر رفته و کلافه ن...:(

همین فیلمم خودش کلی خوبه
به هر حال یه وقتی به درد می خوره ;)

ورزشم که عالیه. از همه لحاظ ;)

استقلالم که عشقه - بازم ;)

mostafa_beh

عضو جدید

مثل اينكه بچه هاي uut تازه متوجه شدن اينجا يه تاپيكي در مورد اين دانشگاه است. خوشحال ميشيم با شما بچه هاي دانشگاه بيشتر آشنا شيم.

sirsband

عضو جدید
مثل اینکه شما "snowball" ترکی رو عمقی بلد نیستی...یه کلمه هم هس که این شکلیه به معنی سیب زمینی...
در مورد استادا عارضم به خدمتت که خوبن...البته من زیاد به استاد و کلاس و دانشگاه کار ندارم و حتی اگه بزرگواری، بزرگواری کنن حضور غیاب نکنن سر کلاسش تا بتونم نمی رم :w18: ولی به شما توصیه می کنم برید...جو گروه پتروشیمی مخصوصا از لحاظ صمیمیت :w40::w38: همیشه بهتر بوده...امیدوارم همچنان ادامه پیدا کنه!!!! مدیر گروهمونم خوبه...استادام که بد نیس ولی اول و آخرش باید خودت بخونی...به نظر من هرکی میاد میگه دانشگاه کوچیکه...استاد نداره و کلی چرت و پرت دیگه فقط داره با یه دلیل (البته بهانه) عامه فریبانه تنبلیها و ؟؟؟؟؟؟ بودن خودش توجه می کنه...که از این لحاظ این دانشگاه جوش سنگینه...درسته مشکلاتی هس ولی خوب باید در نظر داش که دانشگاه تازه تاسیسه ولی داره پیشرفت می کنه.

و اما منچستر...انشاا... میاین یه اعتلاف :w33: تشکیل می دیم و راه می ندازیم یه کل کل شدید!!

در مورد خودم باید بگم که هیچی نمی دونم...اومدین از بقیه بپرسین بی زحمت!!

kartopu

عضو جدید
مثل اینکه شما "snowball" ترکی رو عمقی بلد نیستی...یه کلمه هم هس که این شکلیه به معنی سیب زمینی...
در مورد استادا عارضم به خدمتت که خوبن...البته من زیاد به استاد و کلاس و دانشگاه کار ندارم و حتی اگه بزرگواری، بزرگواری کنن حضور غیاب نکنن سر کلاسش تا بتونم نمی رم :w18: ولی به شما توصیه می کنم برید...جو گروه پتروشیمی مخصوصا از لحاظ صمیمیت :w40::w38: همیشه بهتر بوده...امیدوارم همچنان ادامه پیدا کنه!!!! مدیر گروهمونم خوبه...استادام که بد نیس ولی اول و آخرش باید خودت بخونی...به نظر من هرکی میاد میگه دانشگاه کوچیکه...استاد نداره و کلی چرت و پرت دیگه فقط داره با یه دلیل (البته بهانه) عامه فریبانه تنبلیها و ؟؟؟؟؟؟ بودن خودش توجه می کنه...که از این لحاظ این دانشگاه جوش سنگینه...درسته مشکلاتی هس ولی خوب باید در نظر داش که دانشگاه تازه تاسیسه ولی داره پیشرفت می کنه.

و اما منچستر...انشاا... میاین یه اعتلاف :w33: تشکیل می دیم و راه می ندازیم یه کل کل شدید!!

در مورد خودم باید بگم که هیچی نمی دونم...اومدین از بقیه بپرسین بی زحمت!!
ممنون از توضیحاتت.
در مورد اسمم:
kar = برف
توپم که خب یعنی توپ
این استامبولیه
البته آذری شم همینه ولی "ق" تلفظ می شه
من اصالتا آذریم
واسه همینم خوب بلدم.
حالا این سیب زمینی ای که می گی چی هست به آذری؟
بگو خب
ببینم واقعا شبیهشه؟

این خط آخرو که نوشتی متوجه نشدم
آها این که تو یکی از پستا گفته بودیم راجع به خودتون بگین؟
بابا نمی خوام که زندگیتو بگی :D
هر چی لازم بود بگی تو همون پست اولت گفتی
ممنان
;)

sirsband

عضو جدید
ممنون از توضیحاتت.
در مورد اسمم:
kar = برف
توپم که خب یعنی توپ
این استامبولیه
البته آذری شم همینه ولی "ق" تلفظ می شه
من اصالتا آذریم
واسه همینم خوب بلدم.
حالا این سیب زمینی ای که می گی چی هست به آذری؟
بگو خب
ببینم واقعا شبیهشه؟

این خط آخرو که نوشتی متوجه نشدم
آها این که تو یکی از پستا گفته بودیم راجع به خودتون بگین؟
بابا نمی خوام که زندگیتو بگی :D
هر چی لازم بود بگی تو همون پست اولت گفتی
ممنان
;)

اون کلمه "گارتوپه" هستش...من خودمم ترکم.;)
ولی 2 چیز باید بهتون بگم...نه 3 چیز:
i.این مدت بی کاری که از کنکور به این ور تقریبا 8-9 ماه هستش اصلا درس و کنار نذارین،بد جوری ضرر می کنین...چون وقتی بیاین تا بجنبین عید و میرین دوباره که اومدین ترم بهاره کوتاهه و شما هم کلا از جو درس خارج تا به خودتون بجنبین...بله!!کاری که نباید؛شد!!
ii.از همون اول خوب بخونین،چون سه ترم اول ساده است و راحت می شه معدل بالا آورد تااگه تو ترم های بعدی کم آوردین جبران بشه.
iii.دنبال کار تحقیقاتی و ترجمه و مقاله باشین چون می ره تو رزمتون (نمی دونم درسته یا نه) و خوبه...به دردتون می خوره.
iv.سعی نکنین ترم های بعد که انتخاب واحد می کنین زیاد سنگین بردارین...چون هم طول ترم اذیت می شین مخصوصا که بیرونم کلاس زبان و موسیقی و... برین،هم معدل می یاره پایین،هم اینکه وقتتون واسه کارای دیگه مثل همون مقاله یا ورزش و یا .... می گیره. می تونین یه کار کنین:تابستون 6 واحد عمومی بردارین،این یعنی عمومی 2 ترم جاری...طول ترمم 16 تا اختصاصی که راحت باشین.البته 16 تا اختصاصی شاید باعث بشه معدل ترمتون کمی بیاد پایین ولی اصلا مهم نیس...چون معدل کلتون با اون عمومیا جمع می شه...طول ترم وقت واسه رفتن کلاس یا خوندن عمومی ها نمی ذارین و فرجه هاتون (چون عمومی ها همیشه اولین امتحان هستن) 3-4 روز بیشتر میشه.
v.سه تا نرم افزار Hysys و Mathlab و ++C رو حتما در سریعترین وقت ممکن یاد بگیرین.
vi.اگه می خواین راحت درس بخونین هیچ وقت به روزانه یا شبانه بودن و یا عقب موندن از بقیه فکر نکنین...به هر حال می گذره می ره ولی چه جوری و با چه کیفیتی مهمه!!
vii.اینا همه که گفتم واسه شما نصیحت و واسه من خاطرس :cry: :cry: ما که گوش ندادیم وعمل نکردیم ولی ازتون خواهش می کنم جان عزیزتون شما گوش کنین که بعدا پشیمون نشین...تا دلتون بخواد عواقب بد داره که حتی نمی شه فکرشم کرد....پس خودتون نجات بدین.
شد هفتا!!!! :surprised:

آخرین ویرایش:

mostafa_beh

عضو جدید
i.این مدت بی کاری که از کنکور به این ور تقریبا 8-9 ماه هستش اصلا درس و کنار نذارین،بد جوری ضرر می کنین...چون وقتی بیاین تا بجنبین عید و میرین دوباره که اومدین ترم بهاره کوتاهه و شما هم کلا از جو درس خارج تا به خودتون بجنبین...بله!!کاری که نباید؛شد!!
ii.از همون اول خوب بخونین،چون سه ترم اول ساده است و راحت می شه معدل بالا آورد تااگه تو ترم های بعدی کم آوردین جبران بشه.
iii.دنبال کار تحقیقاتی و ترجمه و مقاله باشین چون می ره تو رزمتون (نمی دونم درسته یا نه) و خوبه...به دردتون می خوره.
iv.سعی نکنین ترم های بعد که انتخاب واحد می کنین زیاد سنگین بردارین...چون هم طول ترم اذیت می شین مخصوصا که بیرونم کلاس زبان و موسیقی و... برین،هم معدل می یاره پایین،هم اینکه وقتتون واسه کارای دیگه مثل همون مقاله یا ورزش و یا .... می گیره. می تونین یه کار کنین:تابستون 6 واحد عمومی بردارین،این یعنی عمومی 2 ترم جاری...طول ترمم 16 تا اختصاصی که راحت باشین.البته 16 تا اختصاصی شاید باعث بشه معدل ترمتون کمی بیاد پایین ولی اصلا مهم نیس...چون معدل کلتون با اون عمومیا جمع می شه...طول ترم وقت واسه رفتن کلاس یا خوندن عمومی ها نمی ذارین و فرجه هاتون (چون عمومی ها همیشه اولین امتحان هستن) 3-4 روز بیشتر میشه.
v.سه تا نرم افزار Hysys و Mathlab و ++C رو حتما در سریعترین وقت ممکن یاد بگیرین.
vi.اگه می خواین راحت درس بخونین هیچ وقت به روزانه یا شبانه بودن و یا عقب موندن از بقیه فکر نکنین...به هر حال می گذره می ره ولی چه جوری و با چه کیفیتی مهمه!!
vii.اینا همه که گفتم واسه شما نصیحت و واسه من خاطرس :cry: :cry: ما که گوش ندادیم وعمل نکردیم ولی ازتون خواهش می کنم جان عزیزتون شما گوش کنین که بعدا پشیمون نشین...تا دلتون بخواد عواقب بد داره که حتی نمی شه فکرشم کرد....پس خودتون نجات بدین.
از نصيحت هات ممنون.
اون رزومه كه گفتي فكر كنم فقط برا بورس به خارج از كشور به درد بخوره!!!!!!!!
اين 3 تا نرم افزاري كه گفتي برا بچه هاي پتروشيميه يا به درد ما كه ميخوايم مكانيك بخونيم هم ميخوره؟؟؟ البته Mathlab رو ميدونم كه بايد بلد باشيم ولي معمولا تو دانشگاه اين نرم افزارو آموزش ميدن....... من برا آموزش نرم افزار رفتم ولي اين نرم افزارا رو ياد نميدن. فقط اتوكد رو ياد ميدن كه كلاسش معلوم نيست برگزار بشه يا نه!!!!!!! وقت ميشه در طول ترم بريم كلاس نرم افزار؟؟؟؟؟؟ راستي ، بچه هاي دانشگاه كه ميان اين تاپيك از وضعيت اساتيد زياد راضي نبودن.شما نظرتون چيه؟؟؟
مثل اينكه تو اين تاپيك همه تركي يا آذري بلدنا.....من نه تركي بلدم نه آذري. برا اولين بار هم بود كه ميومدم شمال غرب كشور ، اونم برا ثبت نام بود.....چون وقت نداشتيم سريع برگشتيم و زياد نتونستم با جو اروميه آشنا شم...نميدونم چه جور شهريه ولي به نظر من بد نبود..........

NEO-8

عضو جدید
سلام مجدد ببخشید که طول کشید خوب میبینم که با سعید خان هم آشنا شدید اینم همون قولی که داده بودم البته فعلا یکیش انشالله بیشترم می شن خوب اگر سوالی باشه بازم در خدمتم راستی این سعید بمب انرژی ازش استفاده کنین اطلاعاتشم زیاده.
اگر امری نیست بنده فعلا رفع زحمت می کنم.:gol:

kartopu

عضو جدید
wooooooooooooow
کلی ممنون از راهنماییات
سعی می کنم حتما عمل کنم بهشون
کتابای ترم یکو که بعضیاشو دارم می خونم :smile:
فکر اینکه 9 ماه از درس دور باشم و یک باره برم سراغش رو نمی تونم بکنم! حتما با مشکل مواجه می شم.
این نرم افزارا رو تو کدوم درس می خونیم؟ برنامه نویسی؟
درسای عمومی مون که کمن
تازه از همین کما هم یه مقدارشو ترم یک می خونیم
می مونه واسه اونموقع؟
آها یه سوال
تابستون 89 به من که ترم یکو تموم کردم ترم تابستونه می دن؟

kartopu
استامبولیه
نوشتنش همینه که نوشتم
"ک" تلفظ می شه
آذریشم که "گ" تلفظ می شه
معنیشم که گلوله برفیه
;)

sirsband

عضو جدید
wooooooooooooow
کلی ممنون از راهنماییات
سعی می کنم حتما عمل کنم بهشون
کتابای ترم یکو که بعضیاشو دارم می خونم :smile:
فکر اینکه 9 ماه از درس دور باشم و یک باره برم سراغش رو نمی تونم بکنم! حتما با مشکل مواجه می شم.
این نرم افزارا رو تو کدوم درس می خونیم؟ برنامه نویسی؟
درسای عمومی مون که کمن
تازه از همین کما هم یه مقدارشو ترم یک می خونیم
می مونه واسه اونموقع؟
آها یه سوال
تابستون 89 به من که ترم یکو تموم کردم ترم تابستونه می دن؟

kartopu
استامبولیه
نوشتنش همینه که نوشتم
"ک" تلفظ می شه
آذریشم که "گ" تلفظ می شه
معنیشم که گلوله برفیه
;)

خواهش می کنم...اصلا قابل نداره...شما فقط عمل کن!!
خوب 6 واحد ترم یک بتون می دن...ولی 14 تا می مونه واسه بقیه ترم ها که اگه هر ترم یکیشو برداری می شه 7 ترم...تازه درسای نمره آور دیگه هستن که می تونین طول ترم بردارین.مثل نقشه کشی،زبان تخصصی و .... .
Mathlab و Maple دو نرم افزار شبیه سازی ریاضی هستن که تو اکثر درسای اصلی تون به درد می خوره...HYSYS اصلی ترین نرم افزار مهندسی شیمی هستش که تو ترم دینامیک،سیالات،موازنه و همه درساتون خیلی لازمتون می شه؛یه نرم افزار شبیه سازی فرآیند که شما داده های ورودی رو می دین و اون همه چی رو حساب می کنه می ده بتون،البته قبلش باید فرایند خودتون طراحی کنین که ساده است مثل Paint نقاشی می کنین:D:D و اما ++C هم که زبان برنامه نویسیه و هم تو درس برنامه نویسی هم تو حل مسائل خیلی بدرد می خوره مخصوصا اونا که راه حل درازی دارن و یا اونا که تو راه حلشون یک مرحله باید هی تکرار بشه البته با داده های مختلف که خودتون می دین بهش.
در مورد ترم تابستونی هم که 6 واحد عمومی رو می دن که می تونین اینجا بردارین یا برین شهر خودتون بردارین حتی دانشگاه پیام نور شهرتونم می تونین بردارین. اما دروس اختصاصی بستگی به تصمیم دانشگاه و گروه داره...اما معمولا تابشتون اون درسایی رو می دن که ترم قبلش کلیا افتادن;) نه درس جدید. البته تابستون 2 سال بعد واسه شما 8 واحد اختصاصی جدید می دن که بردارین و کم وکاستیارو جبران کنید.همانطور که پارسال به 85یا،امسال به ما و سال آینده 87 و 2 سال آینده شما.

نه مصطفی HYSYS مال شما نیس،شما باید غیر ++C و Mathlab یا Maple ، اینارو یاد بگیرین:
Pro Eng ، Solid Work ، AutoCad ، Catia ، Fluent ، .... :confused:
واسه شیمی ها CHEMCAD هم هس که برنامه قوی و پرکاربدیه.

آخرین ویرایش:

mostafa_beh

عضو جدید
خوب 6 واحد ترم یک بتون می دن...ولی 14 تا می مونه واسه بقیه ترم ها که اگه هر ترم یکیشو برداری می شه 7 ترم...تازه درسای نمره آور دیگه هستن که می تونین طول ترم بردارین.مثل نقشه کشی،زبان تخصصی و .... .
Mathlab و Maple دو نرم افزار شبیه سازی ریاضی هستن که تو اکثر درسای اصلی تون به درد می خوره...HYSYS اصلی ترین نرم افزار مهندسی شیمی هستش که تو ترم دینامیک،سیالات،موازنه و همه درساتون خیلی لازمتون می شه؛یه نرم افزار شبیه سازی فرآیند که شما داده های ورودی رو می دین و اون همه چی رو حساب می کنه می ده بتون،البته قبلش باید فرایند خودتون طراحی کنین که ساده است مثل Paint نقاشی می کنین:D:D و اما ++C هم که زبان برنامه نویسیه و هم تو درس برنامه نویسی هم تو حل مسائل خیلی بدرد می خوره مخصوصا اونا که راه حل درازی دارن و یا اونا که تو راه حلشون یک مرحله باید هی تکرار بشه البته با داده های مختلف که خودتون می دین بهش.
در مورد ترم تابستونی هم که 6 واحد عمومی رو می دن که می تونین اینجا بردارین یا برین شهر خودتون بردارین حتی دانشگاه پیام نور شهرتونم می تونین بردارین. اما دروس اختصاصی بستگی به تصمیم دانشگاه و گروه داره...اما معمولا تابشتون اون درسایی رو می دن که ترم قبلش کلیا افتادن;) نه درس جدید. البته تابستون 2 سال بعد واسه شما 8 واحد اختصاصی جدید می دن که بردارین و کم وکاستیارو جبران کنید.همانطور که پارسال به 85یا،امسال به ما و سال آینده 87 و 2 سال آینده شما.

نه مصطفی HYSYS مال شما نیس،شما باید غیر ++C و Mathlab یا Maple ، اینارو یاد بگیرین:
ممنون داداشي. :gol::w30:
اون 6 واحدي كه گفتي ميتونين تو شهر خودتون حتي پيام نور بدين چي جوريه؟ يعني به عنوان مهمان بيايم؟؟؟؟؟؟:question:
راستي، اگه يه وقت خواستيم انتقالي بگيريم شرايطش چه جوريه؟اصلا جاي اميدواري هست؟!!!!!
در مورد استادا هم چيزي نگفتي.البته بچه هاي ديگه توضيحاتي دادن ولي زياد اميدوار كننده نبود.
اين نرم افزارايي هم كه گفتي ميتونم تو طول ترم برم كلاس يعني وقت ميكنم؟؟ چون اينجا فقط اتوكد رو ياد ميدن كه اونم معلوم نيست كلاسش برگزار بشه يا نه.

mostafa_beh

عضو جدید
تازه اين تاپيك داره يه رنگ و رويي ميگيره.:w11:
به همتون تبريك ميگم :gol:و اميدوارم همه برا بهتر شدن اين تاپيك تلاش كنيم تا دانشگاه صنعتي اروميه هر جايي حرفي برا گفتن داشته باشه:victory:.................:w42:

kartopu

عضو جدید

بازم کلی ممنون :smile:
من چارتو که نگاه می کردم زبان تخصصی نداشتیم
فقط دو واحد زبان بود که ترم یک دادن بهمون
؟؟؟

مطمئنی می شه تو شهر خودمون برداریم؟
سطح دانشگاه شهری که من توشم خیلی خیلی بالاتر از ارومیه س. مشکلی پیش نمیاد؟
باید هماهنگم باشن دیگه
منظورم اینه که باید دانشگاه شهر منم تو تابستون اون واحدا رو ارائه بده

;)

Berang-e-Darya

عضو جدید
سی پلاس پلاس (++c) رو تو سریعترین زمان ممکن یاد بگیرن؟:D عمرا دادا...مثل اینکه زبون برنامه نویسیه ها...بچه بازی که نیس...فارغ التحصیل های کامپیوترش هنوز بلد نیستن...حالا این بیچاره ها که اصلا رشته اشون کامپیوتر نیست
راستی به تو(sirsband) هم اخطار دادن؟!:biggrin: بی خیال حالا که خودشون پاک کردن منم دیگه ادامه نمیدم;)

NEO-8

عضو جدید
ممنون داداشي. :gol::w30:
اون 6 واحدي كه گفتي ميتونين تو شهر خودتون حتي پيام نور بدين چي جوريه؟ يعني به عنوان مهمان بيايم؟؟؟؟؟؟:question:
راستي، اگه يه وقت خواستيم انتقالي بگيريم شرايطش چه جوريه؟اصلا جاي اميدواري هست؟!!!!!
در مورد استادا هم چيزي نگفتي.البته بچه هاي ديگه توضيحاتي دادن ولي زياد اميدوار كننده نبود.
اين نرم افزارايي هم كه گفتي ميتونم تو طول ترم برم كلاس يعني وقت ميكنم؟؟ چون اينجا فقط اتوكد رو ياد ميدن كه اونم معلوم نيست كلاسش برگزار بشه يا نه.

سلام
بله به عنوان دانشجوی مهمان محسوب می شی و اگر روزانه باشی هم باید به اندازه شبانه ها شهریه بدی البته این ربطی به مهمان بودنت نداره قانونا ترم تابستان جزء سنوات تحصیلی محسوب نمی شه یعنی قوانین حاکم بر بقیه ترم ها اینجا اعمال نمی شه به عبارت ساده تر یعنی اگر شما یه ترم تابستانی برداشتی هر جا و الف شدی نمی تونی ترم پاییزه بعد 24 واحد برداری چون این ترم محسوب نمی شه فقط نمرات درس های گذرونده شده تو کارنامه کلت ثبت میشه
اگر هم به فکر انتقالی هستی که هر چه سریعتر اقدام کنی بهتره امکانشم وجود داره فقط باید وضعیت تحصیلیت خیلی خوب باشه چون برا دانشگاه مقصد خیلی مهمه زمان بررسی درخواست ها هم اول هر سال تحصیلی یعنی حداقل 1 ترم اینجایی واگر می خوای انتقالی بگیری باید معدل خوبی مثلا بالای 18 یا19 داشته باشی خیلی از بچه ها انتقالی گرفتن همون تهرانشم علم و صنعت و خواجه نصیر من خودم می شناسم کسایی رو که رفتن پس ممکن ولی سخته

NEO-8

عضو جدید
سی پلاس پلاس (++c) رو تو سریعترین زمان ممکن یاد بگیرن؟:D عمرا دادا...مثل اینکه زبون برنامه نویسیه ها...بچه بازی که نیس...فارغ التحصیل های کامپیوترش هنوز بلد نیستن...حالا این بیچاره ها که اصلا رشته اشون کامپیوتر نیست
راستی به تو(sirsband) هم اخطار دادن؟!:biggrin: بی خیال حالا که خودشون پاک کردن منم دیگه ادامه نمیدم;)
اولا یک مهندس اونقدر که از یک زبان برنامه نوسی نیاز داره یاد می گیره که در واقع کل استفاده واقعیشم همینه بقیش به مهندسا ربط نداره ماله برنامه نویساس
ولی خوب اینم باید گفت که برای تسلط پیدا کردن باید زیاد تمرین کرد که اینم زمان می بره ولی این رو مطمئن باشین که می تونین و این مدت بهترین فرصته