دانشگاه صنعتی ارومیه

king-of-uut

عضو جدید
عرض سلام و معرفی وبلاگ

عرض سلام و معرفی وبلاگ

سلام به همه 88 های دانشگاه صنعتی ارومیه . من محمدرضا هستم و مهندسی برق دانشگاه صنعتی ارومیه قبولیدم .از آشنایی با شما خوشحالم . لطفا از وبلاگ ورودی های 88 دانشگاه صنعتی ارومیه دیدن کنید . . . :smile:
آدرس : http://uut88.blogfa.com

;););););););););););););););););););)

king-of-uut

عضو جدید
دعوت به همکاری !!!

دعوت به همکاری !!!

از دوستانی که ورودی 88 دانشگاه صنعتی ارومیه هستن و تمایل به وبلاگ نویسی دارند دعوت به همکاری می کنیم !:w36:
دوستان در صورت تمایل می توانند با مراجعه به وبلاگ زیر و گذاشتن نظر مبنی بر درخواست عضویت در نویسندگان وبلاگ می توانند از ما شناسه کاربری و رمز عبور اختصاصی گرفته و شروع به فعالیت در وبلاگ مذکور نمایند . :w10:
با تشکر . . .:w41:
http://uut88.blogfa.com

:w18::w18::w18::w18::w18::w18::w18:

mostafa_beh

عضو جدید
دو جنایت فجیح در پرتردد ترین خیابان شهر ارومیه آنهم در ملاء عام طی هفته جاری نشانگر چیست؟

اوایل هفته جاری(یکشنبه) وقوع یک جنایت خیابانی فجیح در خیابان دانش نزدیکیهای تقاطع خیام جنوبی افکار عمومی را در شوک و هراس فروبرد.
به گزارش آینانیوز، شلیک یک مرد به یک زن و مرد در خیابان دانش ارومیه که ظاهرا با انگیزه های ناموسی بوده آنهم در روز روشن و ملاء عام نخستین جنایت هفته گذشته بود که به نظر می رسد در اثر یک اختلاف خانوادگی بوده است.
یک روز بعد از این حادثه خبر رسید که در خیابان خیام و تنها به فاصله چند ده متر از جنایت قبلی چند جوان با چاقو به یک زن میانسال و جوان همراهش که به نظر می رسید پسرش بوده باشد حمله ور شده و با ضربات متعدد در جلوی چشم عابران وی را از پای درآورده اند.
این اتفاقات در شرایطی در پرتردد ترین و یکی از نقاط گردشگری و اقتصادی ارومیه بوقوع پیوسته که ماموران گشت نیروی انتظامی چه به صورت پیاده و چه با خودروی گشت انتظامی و ارشاد دائما در آن مسیر در حال تردد هستند.
از سویی رخ دادن چندین مورد ناامنی خیابانی و اغتشاش در گذشته در این منطقه باعث ایجاد سیستمهای امنیتی و مدار بسته دستگاههای ذیربط در خیام جنوبی شده که عملا احتمال حادثه ای مشابه را غیرممکن می سازد، اما متاسفانه ظرف هفته جاری مردم دوبار در موقعیت جغرافیایی نزدیک به هم حوادثی را به چشم دیدند که شاید برای شهری آرام و معمولا امنی چون ارومیه تصویر مناسبی نباشد.
در این خصوص سرگرد جدیدی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس در گفتگو با آینانیوز ضمن اشاره به این نکته که رویدادهایی که منتج به نتیجه نبوده و در مرحله کشف جرم یا تعقیب و تحقیق قرار دارند از جانب نیروی انتظامی اطلاع رسانی نمی شوند درمورد وقایع اخیر اظهار بی اطلاعی کرد.

منبع : http://www.ainanews.com/tabid/1298/articleType/ArticleView/articleId/5513/--.aspx
سلام داداش.خوبی؟؟؟؟؟؟
تو آخر با این خبرهات ما رو از هر چی درس و دانشگاه زده میکنی......
راستی اون cd ای که بهم گفته بودی میتونی سفارش بدی , همون cd ubuntuرو میگم , دیروز واسم اومد.....در موردش چند تا سوال داشتم.....
1.این cd رو از کجا میفرستن؟؟؟؟نمایندگی ایران یا خارج از کشور؟
2.این سیستم رو کدوم کشور طراحی کرده؟؟؟؟؟
3.الان فقط بگیرم نصبش کنم.؟؟؟؟ اصلا می ارزه؟؟؟؟؟؟ کاربرداش چیه؟؟؟؟؟
4.گفته بودی یه سیستم عامله؟؟؟؟
همین....زحمت جواباشو بکش.ممنون از کمکت....

Berang-e-Darya

عضو جدید
سلام داداش.خوبی؟؟؟؟؟؟
تو آخر با این خبرهات ما رو از هر چی درس و دانشگاه زده میکنی......
راستی اون cd ای که بهم گفته بودی میتونی سفارش بدی , همون cd ubuntuرو میگم , دیروز واسم اومد.....در موردش چند تا سوال داشتم.....
1.این cd رو از کجا میفرستن؟؟؟؟نمایندگی ایران یا خارج از کشور؟
2.این سیستم رو کدوم کشور طراحی کرده؟؟؟؟؟
3.الان فقط بگیرم نصبش کنم.؟؟؟؟ اصلا می ارزه؟؟؟؟؟؟ کاربرداش چیه؟؟؟؟؟
4.گفته بودی یه سیستم عامله؟؟؟؟
همین....زحمت جواباشو بکش.ممنون از کمکت....

سلام
ديگه اين خبرها واقعيته....از واقعيت هم كه نميشه فرار كرد :surprised:

در مورد اوبونتو هم عرض كنم كه:
1- نخير نمايندگي ايران نداره! اين سي دي رو از هركشوري كه سفارش بدي برات ميفرستن.... اسپانسور دارن، به كاربراني كه امكان خريد مستقيم اوبونتو رو ندارن حال ميدن واسشون ميفرستن....مثلا اگر اين سي دي رو از افغانستان يا قسطنتنيه! هم سفارش ميدادي واست ميفرستادن.:biggrin:
2- در مورد برنامه هاي اوپن سورس يا همون كدباز يه بار گفتم كه! اين پروژه ها برنامه نويس رسمي نداره...هربرنامه نويسي ميتونه كد منبع اين برنامه هارو بگيره و تغييرات دلخواهش رو البته اگر بلد باشه اعمال كنه...البته هميشه اينجور پروژه هاي عظيم يه هسته مركزي داره كه كار توسعه (develop) رو انجام ميدن ولي مثلا ايده هاي برتري هم كه برنامه نويسان از نقاط مختلف جهان براشون ميفرستن تو پروژه اعمال ميكنن.
3- نميدونم...هرجور راحتي...شايد اولش يكم كار كردن باهاش سخت باشه ولي به يكبار امتحان كردنش مي ارزه...
درضمن شما ميتوني هم روي كامپيوترت لينوكس داشه باشي هم ويندوز! منتها حتما بايد يكي از درايوهات رو به لينوكس و يكي ديگه رو حتما به ويندوز اختصاص بدي...طرز نصب همزمان لينوكس و ويندوز هم توي اينترنت هست بگردي پيدا ميكني. چون طولاني هستش در اين مقال نمي گنجه! فكر كنم تو انجمن ساپورت فارسي اوبونتو هم بپرسي به جواب برسي : http://www.ubuntu.ir

4- فكر كنم جوابت رو تو همون قسمت 3 داده باشم...آره سيستم عامل هستش

Berang-e-Darya

عضو جدید
بچه ها كجاييد؟ كم پيداييد؟
من 2 - 3 روزي مسافرت بودم ... گفتم الان ميام ميبينم 3-4 صفحه به اينجا اضافه شده! ولي دريغ از 1 صفحه :surprised::biggrin:
خسته نباشيد :razz:

bahar persian

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون اما خدمت king عرض کنم من میدونم فناوری اطلاعات رشته است اما تو انتخاب واحد به ما درس مبانی فناوری و اطلاعات دادن از اون جهت پرسیدم چون نمی دونم چی هست
در کل ممنون
یه درس حفظیه که اگه استادت با حال باشه یه جورایی میشه گفت زنگ تفریحه!
ما که تو کلاس مبانی شوتبال بازی میکردیم!!!

mostafa_beh

عضو جدید
سلام
ديگه اين خبرها واقعيته....از واقعيت هم كه نميشه فرار كرد :surprised:

در مورد اوبونتو هم عرض كنم كه:
1- نخير نمايندگي ايران نداره! اين سي دي رو از هركشوري كه سفارش بدي برات ميفرستن.... اسپانسور دارن، به كاربراني كه امكان خريد مستقيم اوبونتو رو ندارن حال ميدن واسشون ميفرستن....مثلا اگر اين سي دي رو از افغانستان يا قسطنتنيه! هم سفارش ميدادي واست ميفرستادن.:biggrin:
2- در مورد برنامه هاي اوپن سورس يا همون كدباز يه بار گفتم كه! اين پروژه ها برنامه نويس رسمي نداره...هربرنامه نويسي ميتونه كد منبع اين برنامه هارو بگيره و تغييرات دلخواهش رو البته اگر بلد باشه اعمال كنه...البته هميشه اينجور پروژه هاي عظيم يه هسته مركزي داره كه كار توسعه (develop) رو انجام ميدن ولي مثلا ايده هاي برتري هم كه برنامه نويسان از نقاط مختلف جهان براشون ميفرستن تو پروژه اعمال ميكنن.
3- نميدونم...هرجور راحتي...شايد اولش يكم كار كردن باهاش سخت باشه ولي به يكبار امتحان كردنش مي ارزه...
درضمن شما ميتوني هم روي كامپيوترت لينوكس داشه باشي هم ويندوز! منتها حتما بايد يكي از درايوهات رو به لينوكس و يكي ديگه رو حتما به ويندوز اختصاص بدي...طرز نصب همزمان لينوكس و ويندوز هم توي اينترنت هست بگردي پيدا ميكني. چون طولاني هستش در اين مقال نمي گنجه! فكر كنم تو انجمن ساپورت فارسي اوبونتو هم بپرسي به جواب برسي : http://www.ubuntu.ir

4- فكر كنم جوابت رو تو همون قسمت 3 داده باشم...آره سيستم عامل هستش
دستت طلا داداشي............چند روز منتظر جوابت بودم ، ديدم نه مثل اينكه خبري نيست. ولي الان ديدم كه زحمت جوابشو كشيدي. ممنوننننننننننننننننننننننننننن:w30:

bahar persian

عضو جدید
وااااااااااااااااای....
چقد پست گذاشتین!!!
من امشب فهمیدم همچین تاپیکی تو باشگاه هست!
خواستم همه ی پست ها رو بخونم،حوصلم سر رفت!!
همه به مدرسه ی جدید خوش اومدین !!!! :biggrin:
از ورودی ما کسی اینجا نیست؟؟ 87

king-of-uut

عضو جدید
سلام به همه !

به نظر من تاپیک سرد شده !
انگار همه خواب هستن ! :w46: آقا کجایین پس ؟ :wallbash: بیایید در ارتباط باشیم دیگه !!!

اینجا هم سر بزنید :

Berang-e-Darya

عضو جدید
وااااااااااااااااای....
چقد پست گذاشتین!!!

سلام
شما هم به اين تاپيك خوش اومدين!
اكثر كسايي كه به پست هاشون جواب دادي ديگه اينجا نيومدن! فقط همون اولهاي تاپيك تو بحث شركت كردن!
ولي بهر حال كساني هستن كه هنوز سر ميزنن و شايد مطلب هم بزارن
87 هم داشتيم اينجا ولي كم پيدا شدن:warn::razz:

Berang-e-Darya

عضو جدید
اخبار آذربايجان غربي : «کشته و مجروح شدن 604 نفر ضد انقلاب طی سال جاری در آذربایجان غربی»

اخبار آذربايجان غربي : «کشته و مجروح شدن 604 نفر ضد انقلاب طی سال جاری در آذربایجان غربی»

کشته و مجروح شدن 604 نفر ضد انقلاب طی سال جاری در آذربایجان غربی

عجب جاي خلافي قبول شديم ها!:) خدا به خير كند :biggrin:

فارس: فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء در همايش پليس، امنيت و آرامش كه در مصلي امام خميني (ره) اروميه برگزار شد، اظهار داشت: امروز امنيت در شمالغرب كشور بر اثر تعامل، هماهنگي و تلاش نيروهاي انتظامي و نظامي برقرار است.
عبدالرسول محمودآبادی با اشاره به اينكه معضل خاص امنيتي در شمالغرب كشور وجود ندارد، تصريح كرد: در شمالغرب كشور هيچ نقطه‌اي كه ضدانقلاب در آن مستقر باشد، وجود ندارد.
اين مقام مسئول با اشاره به اينكه در سال جاري 154 نفر از نيروهاي ضدانقلاب در منطقه به هلاكت رسيده‌اند و 450 نفر ديگر نيز از همين گروه‌ها مجروح شده‌اند، گفت: امروز دشمنان نظام اقتدار نظام جمهوري اسلامي ايران را پذيرفته‌اند و كمتر دست به عمليات ضدانقلابي مي‌زنند.
محمودآبادي با بيان اينكه ناامني را براي دشمنان نظام به خارج از مرزها برده‌ايم، اعلام كرد: شهادت 336 نفر و مجروح شدن 700 نفر از نيروهاي نظامي براي اخراج پ‌پ‌ك از منطقه يك اشتباه استراتژيك است كه نياز به بازنگري در شيوه مقابله با ضدانقلاب‌ها را مي‌رساند.
وي در ارتباط با قاچاق كالا از مرزهاي شمالغرب كشور، گفت: قاچاق كه عاملي براي پشتيباني اقتصادي براي ضدانقلاب بود مشكلات عديده‌اي در منطقه ايجاد كرده است.
اين مقام مسئول خاطرنشان كرد: انسداد مرزها، مبارزه و كشتار قاچاقچيان در مرزها معضل قاچاق را از بين نمي‌برد.
اين مقام مسئول با اشاره به موقعيت جغرافيايي منطقه و عدم پويايي اقتصاد در مرزها را عامل اصلي قاچاق كالا عنوان كرد و گفت: در جدار 50 كيلومتري مرز حتي يك كارخانه وجود ندارد و بر همين اساس است كه وضعيت معيشتي مردم در مرزها دچار اختلال شده و مرزنشينان به قاچاق روي آورده‌اند.
محمودآبادي با اشاره به اينكه در سال جاري 38 نفر قاچاقچي كشته و 71 نفر مجروح شده‌اند، اعلام كرد: فقط با كمك و بهره‌گيري از تير نمي‌توان مرزها را اداره كرد.
وي خاطرنشان كرد: بايد تعامل خوبي با كشورهاي هم‌مرز انجام شود تا در برابر اقدامات كشورهاي هم‌مرز با بتوانيم اقدامات مطلوبي انجام دهيم.
اين مقام مسئول با اشاره به اينكه در مرز ايران و عراق در قسمت عراق هيچ پاسگاه مرزي وجود ندارد و ايران موظف به اداره اين مرز است، گفت: هزينه امنيت مرز عراق توسط ايران پرداخت مي‌شود.
محمودآبادي اظهار داشت: اگر بنا است قاچاق كالا در مرز عراق توسط نيروهاي ايراني تامين شود، مشكلات زيادي براي كشور ايجاد مي‌شود.
وي استفاده از قوه قهريه را در مهار قاچاقچيان موثر نداست و افزود: اگر بخواهيم مرزها را به كمك تير و كشتن قاچاقچيان مهار كنيم امنيت در مرزها سطحي مي‌شود.
اين مقام مسئول اضافه كرد: در اين صورت با ابزار امنيت ايجاد ناامني مي‌كنيم چراكه با كشتن قاچاقچي خانواده او نسبت به نظام بدبين مي‌شود.
محمودآبادي ادامه داد: بايد عوامل اصلي قاچاق در كشور نابود شوند نه مرزنشيناني كه به دليل امرار و معاش خود و خانواده‌شان مجبور به حمل كالايي كه متعلق به افراد موثر در اين موضوع است تن مي‌دهند.
وي با اشاره به اينكه ارازل و اوباش در محلات، دانشگاه‌ها و مدارس تربيت مي‌شوند، گفت: با برخورد فيزيكي نمي‌توان امنيت را به جامعه برگرداند.
اين مقام مسئول افزود: امنيت حاكم در آذربايجان غربي بيشتر از شهرستان نجف‌آباد كه در مركز كشور قرار دارد، است و شرايط ايمني در اين استان بسيار مطلوب است.

لينك منبع : http://www.ainanews.com/tabid/1298/articleType/ArticleView/articleId/5795/--604-----.aspx

king-of-uut

عضو جدید
تبریک شب یلدا

تبریک شب یلدا

:w42:سلام به همه دوستان : :w42:
شاديتون 100 شب يلدا دلتون قد يه دريا توي اين شباي سرما يادتون هميشه با ما
يلدا مبارک . . . :w33::w33::w33::w33::w33::w33::w33::w33:

mostafa_beh

عضو جدید
سلام به همتون......:gol:
مثل اينكه اين چند روزي كه اينجا سر نزدم خيلي ها اومدن و رفتن.......:victory:
به همه اونايي كه تازه به اين تاپيك اومدن ،خوش آمد ميگم...:w27:

NEO-8

عضو جدید
بازگشت مجدد البته موقت

بازگشت مجدد البته موقت

سلام بر دوستان قدیم
و البته عذر خواهی به خاطر غیبت طولانی
این جور که می بینم این تاپیک هم داره پا می گیره و افراد بیشتری اومدن که از این بابت خیلی خوشحالم که دوستان 88 می تونن بهتر با جو دانشگاه آشنا بشن.
البته من به قول خودم عمل کردم به بچه هایی که می شناختم گفتم بیان اینجا حالا نمی دونم اومدن یا نه!؟
خوب دیگه چیزیم نمونده انشاالله 1 ماه دیگه خودتون می یایین و رسما وارد خانواده دکتر می شین!!!!!!!!!!!!!!!
این مدت سرم خیلی شولوغ بود به خاطر همین نمی تونستم بیام الانم فرجه شروع شده منم که درس نخوندم باید 24 ساعته خر خونی کنم ولی سعی می کنم تا جایی که بتونم اینجا هم سر بزنم.

ali...

عضو جدید
وااااااااااااااااای....
چقد پست گذاشتین!!!

منم آی تی 87 هسم

Berang-e-Darya

عضو جدید
سلام بر دوستان قدیم
این جور که می بینم این تاپیک هم داره پا می گیره و افراد بیشتری اومدن که از این بابت خیلی خوشحالم که دوستان 88 می تونن بهتر با جو دانشگاه آشنا بشن.
البته من به قول خودم عمل کردم به بچه هایی که می شناختم گفتم بیان اینجا حالا نمی دونم اومدن یا نه!؟
خوب دیگه چیزیم نمونده انشاالله 1 ماه دیگه خودتون می یایین و رسما وارد خانواده دکتر می شین!!!!!!!!!!!!!!!
این مدت سرم خیلی شولوغ بود به خاطر همین نمی تونستم بیام الانم فرجه شروع شده منم که درس نخوندم باید 24 ساعته خر خونی کنم ولی سعی می کنم تا جایی که بتونم اینجا هم سر بزنم.

سلام
خوبي دادا؟
ما هم ديگه داريم ميايم يواش يواش! ;):)
راستي اونجا ها خبري نيست؟‌تظاهراتي؟! اعتراضاتي؟ امن و امانه؟ :surprised:
چو دانشگاه چي؟ امنيتي نيست؟ :razz:

mostafa_beh

عضو جدید
سلام بر دوستان قدیم
سلام برادر!!!!!!!!!!!!!!مثل اينكه واقعا سرت شلوغ بودا...........
به هر حال همين كه هر چند وقت يه بار خبر ما رو ميگيري ،ممنون.
در مورد دوستات هم يه چند باري پست دادن ولي مدتيه كه در غيبت صغري به سر ميبرن..........