دانشگاه سمنان

doost4

عضو جدید
میگم راستی اینا چرا واحدای ارائه شده رو نمیزنن تو سایت آموزش ببینیم چی به چیه ؟ :w39:

eli1989

عضو جدید
سلام به همه
نبینم کسی به ترمو 1 و نصیری چشم بد داشته باشه هاااااا
دیروز 1 ربع کلاس رفع اشکال داشتیم
دیگه حل شد همه چی
راستی من رفتم خوابگاه جدید رو دیدم هنوز خیلی کار داشت

وا!!!!:cry::cry::cry:من خودم نمره دوم شدما ولی نظرم همینه:w11:
ببینیم و تعریف کنیم:surprised:(خوابگاه و گفتم)

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
  • لطفاً مراحل زیر را برای آشنایی بیشتر با سیستم گلستان مطالعه کنید.
پيش از ثبت نام
1 - در روزهاي قبل از ثبت نام تعيين شده ، هر دانشجو مي تواند از طريق گزارش (آموزش - گزارش هاي آموزش دروس ترمي - 110 - ليست دروس ارائه شده (ويژه دانشجو)) اطلاعات گروه ها و درس هايي كه مي تواند اخذ كند را مشاهده نمايد.
2 - دانشجويان در روز قبل از ثبت نام خود از طريق گزارش (ثبت نام - گزارش هاي ثبت نام - ثبت نام - 59 ليست اولويت دانشجويان جهت ثبت نام يا ترميم) زمان مشخص شده ثبت نام خود را مشاهده كنند.
ثبت نام اصلي 3 - پس از ورود به سيستم توسط نام وكلمه عبوري كه از طرف آموزش در اختيار دانشجو قرارگرفته ، ‌از طريق مسير زير وارد پردازش ثبت نام اصلي مي شويم.
ثبت نام - عمليات ثبت نام - ثبت نام اصلي
نكته 1 : اگر زمان ثبت نام دانشجو نرسيده باشد سيستم اجازه ورود دانشجو را به ثبت نام اصلي نداده و با دادن پيغامي با نوار قرمز رنگ در پايين صفحه ، زمان و تاريخ او را نمايش مي دهد.
نكته 2 : دانشجويان مسئول شهريه در صورتي كه بدهي شهريه قبلي داشته باشند . از ثبت نام آنها توسط سيستم جلوگيري مي شود. (نمايش نوار قرمز و پيغام مناسب )
4 - پس از ورود به پردازش ثبت نام اصلي ، دانشجو بايد برروي دگمه انتخابي درس كليك كرده و با وارد كردن شماره درس (به ترتيب از چپ به راست ) و سپس كيك بر روي دگمه " مشاهده آخرين وضعيت گروهها " ليست گروههاي ارائه شده همان درس را در زير عنوان " ليست گروههاي درسي " مشاهده مي كند.
5 - دانشجو با كليك بر روي گروه مورد نظر در جدول " ليست گروههاي درسي " آن را انتخاب كرده و آن گروه در جدول بالا ( دروس در دست ثبت نام ) نمايش داده مي شود.
6 - دانشجو بايد بر روي دکمه "بررسي" كليك كند. اگر انتخاب گروه مورد نظر از نظر سيستم مشكلي نداشته باشد نوار پيغام سبز رنگي در پايين صفحه با شرح "بررسي با موقعيت انجام گرفت" نمايش داده مي شود و همچنين در ستون "توضيحات" در جلوي گروه درسي انتخابي عنوان "خطا" نمايش داده شده كه با قراردادن ماوس بر روي آن مي توان دلايل عدم ثبت گروه درسي براي دانشجو را مشاهده نمود.
7 - در صورت مشاهده خطا دانشجو موظف است موضوع را از طريق آموزش پيگيري نمايد و مسئوليت اهمال در پيگيري آن به عهده دانشجو مي باشد.
8 - پس از انجام مراحل 3 و 4 براي گروههاي درسي مورد نظر خود و عدم مشاهده هيچگونه خطا در طي آن مراحل بر روي گزينه " اعمال تغييرات " كليك كرده تا گروههاي درسي براي او در سيستم ثبت شود. دقت كنيد كه درصورت وجود هر خطايي هيچگونه ثبتي انجام نمي شود./ح
9- همچنین جهت آشنایی با سیستم آموزشی گلستان می توانید از پیوندهای راهنمای گرافیکی زیر استفاده نمایید.

doost4

عضو جدید
ای بابا خوابگاه ما کلنگش وقتی خورد که ما ورودی بودیم تاه ترم قبل دادنش!!!!!!!!!!:confused::confused::confused:
حالا خودت مقایسه کن ببین مال شما چقدر زود رفت بالا!!!:razz:

86 تا 88 که مال شما رو ساختن میشه 2 سال میبینی که چه تر و تمیزم هست . یعنی 2 سال یه ساختمون 5 طبقه خیلی دیره ؟ :w05: تازه اینم که هنوز تموم نشده کار اصلیشم نازل کاری و اینا هست که طول میکشه :w09: پس همچین فرقیم نکرد :w05::w05:

doost4

عضو جدید
خداییش عجب چیزی بود سیدا قدرشو ندونستیم ... :w09: همیشه دری وری میگفتیم که چرا دیر بالا میات اما نمیدونستیم این گلستان و اینا دیگه چه مضخرفیه :w39: الان چن تا عکس میذارم از محیطش ببینید :crying2: شما هم چن تا عکس از این گلستانه بذارین من یوزر ندارم وارد شم :w19:

doost4

عضو جدید
الان میذارم : بچه ها ببخشید مشخصاتو حذف کردم چون تو محیط عمومیه. به کسی جسارت نشه

doost4

عضو جدید
;)

doost4

عضو جدید
البته بگم این نسخه 5 سیدا هست که به جز اینجا ندیدم استفاده کنن اکثرا سیدا 3 یا همون مروارید استفاده می کنن

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا ابالفضل ...:eek:
این عکسارو بگیر کوچیک کن , پوستر که نمیخوایم باهاشون چاپ کنیم , من الان با گوشیم :cry:

eli1989

عضو جدید
ا؟میبینم که باز سمنان کشید پایین که!!!!:cry::surprised:
عجب!خیلی کار خوبی کردی که اینو گذاشتی هر چند من که از ترم بالاییا بازم میپرسم شما هم از من بپرسین!!!!:w11::w11:
دیدن عکس انتخاب واحد کی بود مانند خود انتخاب واحد!!!!:w25::w25:

doost4

عضو جدید
ا؟میبینم که باز سمنان کشید پایین که!!!!:cry::surprised:

چی کشید پایین ؟ :w05::w20:

عجب!خیلی کار خوبی کردی که اینو گذاشتی هر چند من که از ترم بالاییا بازم میپرسم شما هم از من بپرسین!!!!:w11::w11:

قابلی نداشت ;) شما هم از گلستان بذار

دیدن عکس انتخاب واحد کی بود مانند خود انتخاب واحد!!!!:w25::w25:
دو صد گلستان چون نیم سیــــــــــدا نیست ! :crying2: