داستان زندگی : من یه دخترم یه دختر که تمام عشق و احساسشو به پای کسی ریخت ولی...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
30
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این یه قسمتایی از نامه اس:[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به نام خدا[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هرگز گمان نمیکردم روزی برسد که دوباره دست به قلم ببرم و برایت نامه ای بنویسم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی میخواهم مثل روز اول که حرفهای من با نامه شروع شد امروز هم حرفهایم را با نامه تمام کنم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این نامه نامه ی خداحافظی است![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این نامه بهترین راه برای دانستن حرفهایی است که زبان از گفتن آنها عاجز است و فقط باید نوشت![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]باید نوشت![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آقای...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]قصه قصه ی عشق بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]قصه قصه ی سوختن بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]قصه قصه ی نرسیدن بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ما در قصه ها یاد گرفته ایم که همیشه منتظر نرسیدن باشیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حتی در قصه های بچگی هم با اینکه میتوانستیم کلاغ را به خانه اش برسانیم ولی هیچ وقت او را نرساندیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پس ما با نرسیدن بزرگ شده ایم!...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ما به نرسیدن ها عادت کرده ایم و رسیدن برایمان معجزه است![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]معجزه ای که در این دنیا اتفاق نمی افتد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این حرف ها را نوشتم تا از میان همه ی نرسیدن ها برسم به خودم به تو!...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خوبی ها بدی ها و عیب هایت را میدیدم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خوبی هایت برایم آنقدر زیاد بود که به بدی هایت فکر نمیکردم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]عیب هایت را هم میگذاشتم به پای آدم بودنت![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چون آدم که باشی بی عیب نمیشوی!...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من میدانم هیچ انسانی خوب محض نیست![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]و باز میدانم که در این کره ی خاکی هیچ دو انسانی شبیه هم نیستند تا با شباهت به تفاهم برسند!...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برای اینکه به تفاهم برسیم باید تفاوت های یکدیگر را قبول کنیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چون تفاهم یعنی پذیرفتن تفاوت ها![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]و من تفاوت های تو را پذیرفته بودم!...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]عشق لیاقت میخواهد و عاشق شدن جرات![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]انصاف را معنی کن تا بتوانی منصفانه قضاوت کنی ببینی کدام را داشتی؟ لیاقت یا جرات؟...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو مصداق انسان هایی هستی که در تمام دنیا فقط خود را می بینند و به خود فکر میکنند![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]زندگی یعنی برای هم بودن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برای هم خواستن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی برای کسی نباشی کسی هم برای تو نیست!...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیدن و نشناختن و نه گفتن ظلم است![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ظلمی که تو در حق من کردی!...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هم اکنون که این نامه را مینویسم اشتباهت در نظرم آنقدر بزرگ است که جایی برای بخشیدن ندارد!...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مرا ببخش از اینکه نمیتوانم ببخشمت![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خداحافظ برای همیشه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"به هوش باش دلی را به قهر نخراشی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به ناخنی که توانی گره گشایی کرد"[/FONT]

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
31

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"باور نداشتم که چنین وا گذاریم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]در موج خیزحادثه تنها گذاریم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آمد بهار و عید گذشت و نخواستی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یک دم قدم به چشم گهر زا گذاریم"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به لطف خدا تونستم ترم 4 با 22 واحد درس رتبه ۲ بشم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تابستون بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خیلی کم میرفتم دانشگاه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدیوتو دانشگاه نمیدیدم[/FONT]
دلتنگش بودم
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نمیدونستم نشسته سفت و سخت برای ارشد میخونه یا اینکه رفته سربازی![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از همون روزی که خونشونو یاد گرفتم عادتم شده بود که هر وقت با ماشین میرم بیرون یه سر برم توکوچشون[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه بار همون ترم 4 از دانشگاه که بر میگشتم رفتم تو کوچشون[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]سر کوچه اصلی ماشینشو دیدم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نگاه که کردم دیدم رفته تو میوه فروشی و داره میوه میخره!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تابستون هم زیاد میرفتم تو کوچشون![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از سر کوچه فرعیشون رد میشدم! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه نگاه به در خونشون میکردم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]که شاید ببینمش![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضی وقتا که ماشینشون دم در بود خیالم راحت میشد که هنوز تو این خونن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضی وقتا با مینا میرفتیم تو کوچشون![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو ماشین مینشستیم و منتظر میشدیم که خودش یا حداقل یکی از اعضای خانوادشو ببینیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه بار که با مینا رفتیم تو کوچشون [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]از سر کوچه ی فرعی که رد شدیم دیدیم یه سرباز دم در خونشون وایساده و داره بند پوتینشو بازمیکنه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]داداشش بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دور زدم و برگشتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی برگشتم دیدم کسی دم در نیست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]معلوم بود زنگ در خونه رو زده و منتظره که درو براش باز کنن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]و تو همین فاصله داره بند پوتینشو باز میکنه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مردادماه با خانوادم رفته بودیم مسافرت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شب تو راه برگشت به خونه نزدیکای شهر خودمون یه ماشین شبیه ما شینشونو دیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نگاه که به پلاکش کردم دیدم آره خودشه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بابام با سرعت از کنار ماشینشون ردشد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]و من تو یک لحظه نگاه به ماشینشون کردم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیدم بابا و مامانش تو ماشین هستن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وبه نظر 2 نفر دیگه هم عقب ماشین بودن [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]که به احتمال زیاد خواهراش بودن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به بابام گفتم یه کم یواش برو[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ماشین دوستم بود [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ازش رد شدیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بذار بهمون برسه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بابام سرعتشو کم کرد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه مقدار از راهو با سرعت کم رفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی بهم گفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این دوستت خیلی دارن یواش میاد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بذار بریم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم خب باشه بریم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بابام سرعتشو زیاد کرد و من دیگه ندیدمشون[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مرداد ماه هم تموم شد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شهریور هم کم کم داشت تموم مشد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ماه رمضان بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه بار نزدیکای افطار داشتم از کوچشون رد میشدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه دفعه نگاه به کوچه فرعی که کردم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیدم یکی پشت ماشینشون نشسته و داره از کوچه بیرون میاد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همون لحظه احتمال دادم باید مهدی باشه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]منکه داشتم از سر کوچه فرعی رد میشدم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون نگه داشت تا من رد بشم و بعد خودش از کوچه بیرون اومد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]رفتم یه کم جلوتر وایسادم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از تو آینه ی ماشین نگاه به عقب کردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیدم خودشه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ماشینو ازحیاط بیرون آورد و گذاشت تو کوچه اصلی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه لحظه به طرف ماشین من هم نگاه کرد وبعد رفت تو خونه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از موهاش معلوم بود سربازی نرفته!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهرماه شد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]22 واحد درس داشتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کلاس زبان هم میرفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تصمیم گرفته بودم این ترم حتما رتبه اول بشم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میدونستم مهدی برای دیدن دوستاش میاد دانشگاه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آخه اون بین بچه هایی که ترم بالایی ما و ترم پایینی خودش بودن دوست زیاد داشت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دو هفته از مهرماه گذشته بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شنبه بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کلاس تربیت بدنی داشتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]عادت داشتم همیشه کفش پاشنه بلند بپوشم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]روزایی که تربیت بدنی داشتیم با خودم کفش میاوردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی اون روز با همون کفش اسپورت رفتم دانشگاه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مینا هم که همیشه خودش کفش پاشنه بلند میپوشید وقتی منو دید گفت این چه وضعیه؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کفشت اصلا با چادر به هم نمیاد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم بی خیال بابا![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کی ما را میبینه! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حالشو نداشتم کفش با خودم بیارم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعد از کلاس تربیت بنی تو دانشکده کلاس داشتیم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نزدیک دانشکده که رسیدیم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه دفعه مهدیو دیدم!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با تعجب نگاش کردم و به مینا و ریحانه گفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این که مهدیه!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اونا هم نگاه کردن و گفتن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آره خودشه!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه جا وایساده بود و دوستاش دورش حلقه زده بودن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از دور منو دید[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به مینا گفتم من اصلا سر و وضع مناسبی ندارم!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت حقته!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تا تو باشی دیگه با چادر کفش اسپورت سفید نپوشی!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]رفتیم تو دانشکده و بعد اومدیم بیرون[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه کم اون دور و برا راه رفتیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]استاد که اومد ما هم رفتیم تو کلاس[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیگه ندیدمش[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تقریبا دو هفته بعد بود که دوباره تو دانشگاه دیدمش[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شنبه بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ومن دوباره از کلاس تربیت بدنی میومدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این دفعه با یه سر و وضع مناسب[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دوباره دم دانشکده با دوستاش وایساده بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این بار بیخیال کلاس شدم و همون بیرون دانشکده با مینا وایسادیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی داشت برای ارشد میخوند[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چند تا از دخترا اومده بودن و ازش در مورد ارشد سوال میپرسیدن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی زمان دانشجوییش با 83 ای ها زیاد کلاس داشت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکی از دخترای ورودی 83 که ترم پایینی مهدی بود و [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]از رفتارش میشد حدس بزنن مهدی رو دوست داره [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون روز کنار یه درخت وایساده بود و منتظر بود مهدی حرفاش با بقیه تموم بشه و بره پیشش![/FONT]
داشت همین طور به مهدی نگاه میکرد!
آخی دلم به حالش سوخت!
درد خودمو داشت!!!
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی اونقدر وایساد و حرف زد که آخر سر اون بنده خدا رفت![/FONT]
خیلی دلم میخواست اون روز با مهدی روبه روبشم و به هم سلام کنیم!
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با یه فاصله ی کم از کنار هم رد شدیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی چون بینمون چند تا درخت بود نشد سلام کنیم!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی که رفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با مینا رفتیم سرکلاس[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نیم ساعت یا شایدم 45 دقیقه با تاخیر![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خوبی استادای ما این بود که به تاخیر گیر نمیدادن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بالاخره مهرماه هم تموم شد...[/FONT]

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
32

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"ای غایب از نظر به خدا میسپارمت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]جانم بسوختی و به دل دوست دارمت"[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آبان ماه بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکی از دوستام که دبیر انجمن علمی بود اومد به من گفت که یکی از بچه های انجمن انصراف داده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نفر بعدی بعد از آخرین نفر که رای آورد یکی از بچه های ترم پایینیه که ما نمیخوایم با اون باشیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نفر بعد از اون هم تویی![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پس تو بیا عضو انجمن شو[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چون ما راحت تر میتونیم با هم کار کنیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من 22 واحد درس دارم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کلاس زبان هم میرم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیگه وقت برای انجمن ندارم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون روز که برای انجمن کاندید شدم تصمیم برای کلاس زبان رفتن نداشتم ولی حالا سرم شلوغه! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت حالا فکراتو بکن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه چند وقتی ازش فرصت خواستم تا فکرامو کنم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکی از پسرای کلاس هم که تو انجمن بود اومد و باز درخواست دوستمو تکرار کرد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعد از چند هفته قبول کردم عضو انجمن بشم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بچه ها یه جلسه گرفتن و منو با برنامه هایی که داشتن آشنا کردن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]قرار بود هرروز یکیمون تو انجمن باشه تا کارای انجمنو سر و سامون بده و جوابگوی بچه ها باشه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکی از دوستام کلید اتاق انجمنو بهم داد تا از روش یکی بزنم و برای خودم داشته باشم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چهارشنبه 21 آذرماه بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برای اولین بار نوبت من بود که برم تو انجمن علمی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]باید ساعت 12 میرفتم انجمن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]صبح ساعت8 کلاس داشتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کلاسم ساعت9 و نیم تموم شد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ساعت ده و ربع هم بیرون دانشگاه کلاس زبان داشتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کلاس زبان از دانشگاه دوربود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برای همبن کلاس دانشگاه که تموم شد بدون معطلی [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]با ماشین به سمت کلاس زبان راه افتادم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نزدیکای کلاس زبان که رسیدم مینا بهم زنگ زد و گفت کجایی؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم نزدیک کلاس زبان! چطور مگه؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت مهدی تو دانشگاس!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم کی اومد؟؟؟؟؟ الان کجاست؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت ما همین الان دیدمش![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]الانم رفته تو دانشکده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به مینا گفتم من الان میام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کلاس زبانو بیخیال شدم و باسرعت خودمو رسوندم دانشگاه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ماشین مهدی بیرون دانشکده بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خیالم راحت شد که هنوز هست![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با خودم گفتم شاید رفته سر یکی از کلاسایی که تو درسش اشکال داره نشسته ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون ساعت بچه های هم رشته ایم یکی دوتا کلاس بیشتر نداشتن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کلاسا که تعطیل شد بازم مهدی رو ندیدم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با مینا و ریحانه رفتیم تو دانشکده و کلاسای دانشکده رو سر زدیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از تو شیشه ی بالای در کلاس میشد تو کلاسو دید![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی با یکی از دوستاش تو یکی از کلاسای خالی نشسته بودن و داشتن رفع اشکال میکردن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ساعت 12 و خورده ای بود که داشتم به سمت انجمن علمی میرفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]انجمن علمی تو خود دانشکده بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]طبقه ی پایین دانشکده ی ما دو تیکه میشد و جایی که این دو تیکه به هم وصل میشد خم بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من و مینا و ریحانه به این قسمت میگفتیم پیچ دانشکده!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]و البته بین بچه ها اسم های دیگه ای هم داشت![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پیچ دانشکده جای قشنگی برای دیدن کسی بود که دوستش داری!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آخه نمیشد کسیو از دور ببینی و یه دفعه تو پیچ میدیدیش!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]و این خودش هیجان انگیز بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]در حال رفتن به انجمن علمی بودم که یه دفعه مهدی رو تو پیچ دانشکده دیدم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به هم سلام کردیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]و یه احوالپرسی نسبتا کوتاه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهم گفت چیکارا میکنید؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم 22 واحد درس دارم و کلاس زبان هم میرم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حسابی سرم شلوغه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه صحبت خیلی کوتاه کردیم و از هم خداحافظی کردیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکی دو قدمی بیشتر ازش دور نشده بودم که صدام زد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برگشتم و گفتم بفرمایید[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه چند لحظه مکث کرد و گفت [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]هیچی ولش کنید![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم خب بگید!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت نه!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif](از طرز نه گفتنش معلوم بود که میخواد حرف بزنه!)[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم چی میخواستید بگید؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه چند لحظه مکث کرد و گفت [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از من راضی باشید!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با یه پوز خندی تو جوابش گفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]انشاالله!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت انشاالله یعنی چی؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یعنی اینکه راضی هستید یا نه؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم انشاالله!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت بینید آدما تو دو حالت میگن انشاالله!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکی اینکه واقعا برای کسی بخوان کاری انجام بدن و بعد میگن انشاالله![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مثل اینکه شما به من بگید براتون کتابی بیارم و من واقعا نیتم این باشه که کتابو بیارم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میگم انشاالله [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه موقع هم شما به من میگید کتاب بیارم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]منم اصلا قصد کتاب اوردن ندارم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی میگم انشاالله[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهم گفت از شما کدومشه؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم همون دومی!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت آخه برای چی؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم چون از دستتون ناراحتم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت یه چند لحظه صبرکنید دوستم بیرون منتظره برم بهش بگم صبر کنه برمیگردم تا حرف بزنیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی رفت و من رفتم تو انجمن علمی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه چند دقیقه بعد برگشت وداشت دنبالم میگشت که منو تو انجمن دید[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت اینجایین! [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]مگه عضو انجمنید؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم آره!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]امروزم نوبتم بوده بیام ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شروع کردیم به حرف زدن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم ناراحتی من به خاطر اینه که وقتی جوابتون به خاطر شرایط نه بود اصلا چه لزومی داشت بخواین منو ببینین؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]باید به همون دوستم که واسطه بود میگفتید!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت من با خودم فکر کردم با خودتون حرف بزنم و خودتونو راضی کنم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]فکر کردم اگه به واسطه بگم اونقدرا قانع کننده نباشه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به مهدی گفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من که تو نامه گفته بودم اگه جوابتون منفی باشه دیگه به خودم اجازه نمیدم خواستمو تکرار کنم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من بدترین حالت ممکنو در نظر گرفته بودم و اون اینکه شما تو یه کاغذ یه نه بزر گ بنویسید و به دوستم بدید! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پس اگه به واسطه میگفتید شرایطو ندارید و جوابتون منفیه من قبول میکردم!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیگه لزومی نبود بخواید منو بینید!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی حرفمو تایید کرد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو فاصله اینکه داشتیم حرف میزدیم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ریحانه اومد و از جلوی در انجمن رد شد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من پشت به در انجمن وایساده بودم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همون لحظه مهدی دوتا دستشو رو صورتش گذاشت و گفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به خدا خودشه!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم کی؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت همون که میخواد منو خفه کنه!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم من ندیدمش!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]رفتم بیرون انجمن و ر یحانه رو دیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اومدم تو و گفتم آره خودشه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت ازنگاهاش معلومه!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دوست مهدی مدام بهش زنگ میزد و پیام میداد که کجایی؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی بهش گفت تو دانشکدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دوستش اومد تو دانشکده و ما را تو انجمن دید! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی دوستشو که دید از انجمن رفت بیرون![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]صداشو میشنیدم که داره به دوستش اصرار میکنه که برو! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی دوستش سمج تر از این حرفا بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی اومد تو انجمن و گفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هر چی به دوستم میگم برو میگه نه منتظر میشم با هم بریم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دوستم بهم میگه این کیه که داری باهاش حرف میزنی؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم ما با هم فامیلیم تا دست از سرم برداشت![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همون لحظه مهدی گفت وای دروغ گفتم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با خودم عهد کردم هر وقت دروغی بگم فرداش روزه بگیرم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کار فردام در اومد![/FONT]

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی رفت در انجمنو بست!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]داشتم با نگاهم بهش میگفتم چرا درانجمنو بستی؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]فهمید از اینکه درو بسته ناراحتم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهم گفت دوستم پشت در وایساده و داره به حرفامون گوش میده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]درو بستم تا نشنوه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون روزا تو شهرمون سر و کله ی یه قاتل پیدا شده بود و تهدید کرده بود نفر بعدی که میکشه از قشر دانشجوس![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پلیس اون روزا زیاد دم در دانشگاه وایمیساد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی بهم گفت مواظب خودتون باشید![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این قاتله خطرناکه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهم گفت منم اول جدی نگرفته بودم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی مثل اینکه تا حالا تهدیدایی که کرده همه رو عملی کرده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شما هم مراقب خودتون باشید![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون روز با مهدی دوباره بعضی حرفای تکراریو زدیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اینکه مهم ترین معیار من ایمانه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اینکه مهدی شرایط ازدواجو نداره![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اینکه نظر من برای چند سال دیگس![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]و...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت حاضری با حقوق سربازی زندگی کنی؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با برجی بیست هزار تومن؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم نه!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حداقل صد هزار تومن!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif](سخته با برجی صد هزار تومن زندگی کرد شاید هم غیر ممکن!!ولی همش به خاطر دوست داشتن مهدی بود)[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکی از دوستای مهدی هم که تو مسجد دانشگاه مهدی باهاش قرار گذاشته بود مدام پیام میداد که کجایی؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون روز تقریبا یک ساعت و نیمی باهم حرف زدیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی میخواست از زبون من بشنوه که ازش راضی ام! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی نشنید![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آخرش هم با ناراحتی خداحافظی کرد و رفت![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ساعت 2 بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون روز کلاس فوق العاده داشتیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]رفتم سر کلاس [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پیش مینا نشستم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اصلا حواسم به درس نبود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو جزوه مینا نوشتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"هرگز حدیث حاضر غایب شنیده ای؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من در میان جمع و دلم جای دیگر است!"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکی از بچه ها که اون طرف مینا نشسسته بود شعرو دید و زد زیر خنده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کلاس اون روزو هیچی نفهمیدم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کم کم آذرماه هم تموم شد...[/FONT]

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
33

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"بگذشت در فراق تو شب های بیشمار[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هر شب در این امید که فردا ببینمت"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون روزا سر و کله ی یه خواستگار پیدا شده بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مامانم با مامانش دختر خاله بودن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]باهم اصلا رفت و آمد نداشتیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من اصلا نمیشناختمشون[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مامانمم که میشناختشون خیلی وقت بود اصلا اونا را ندیده بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه روز مامانش اومد خونمون [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی میخواست بره مامانم بهم گفت که برسونمش و خونشونو یاد بگیرم تا اگه خواستیم بریم خونشون خونشونو بلد باشیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکی دوهفته بعد زنگ زدن که برای شب نشینی بیان![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی اومدن خود پسره بود و بابا و مامانش![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نگفته بودن برای خواستگاری میان ولی از رفتارشون کاملا معلوم بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]داداش و زن داداشمم اون شب اومده بودن خونمون! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]زن داداشم زیر زیرکی بهم نگاه میکرد و لبخند میزد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هول کرده بودم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بشقابای میوه رو که گذاشتم و نشستم با خودم یه لحظه گفتم تو بشقاب باباش کارد گذاشتم یانه؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به بشقاب نگاه کردم که کاردو پیدا کنم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی کارد پشت میوه ها معلوم نبود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کلی نذر و نیاز کردم و دست به دامن خدا شدم که خدایا کارد گذاشته باشم!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نمیخواستم با نذاشتن کارد همه بفهمن هول کردم!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]باباش که شروع کرد به میوه خوردن یه نفس راحت کشیم که آخی کارد داره!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چند روز بعد از این ماجرا زنگ زدن و تلفنی به مامانم قضیه را گفتن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مامانم که به من گفت زدم زیر خنده و گفتم اون شب که اومده بودن تابلو بود!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بابام راضی نبود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی مامانم از پسره خوشش اومده بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خانوادشون هم خوب بودن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی به من گفت همون اول گفتم نه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مامانم گفت حیف که بچه ای وگرنه پسر خوبیه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم من نمیخوامش![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]عهدی که با خودم کرده بودم یادم نرفته بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مامانم بهشون گفت جواب من منفیه و بعد گفت تو فامیل دختر زیاده و یکی از دخترای فامیلو به مامانش معرفی کرد! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خبر که به گوش پسره رسید پیغام داد دختر خودتونو میخواستیم حالا به ما کس دیگه ای رو معرفی میکنید!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دی ماه بود و سالگرد آشنایی من و مهدی![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برای درس خوندن که میرفتم کتابخونه جای مهدی تو کتابخونه خالی بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ترم 3و4 همیشه تو فرجه ها و موقع امتحانا همدیگه رو میدیدم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی ترم 5 جاش تو کتابخونه واقعا خالی بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]امتحانا تموم شد و این بار به لطف خدا رتبه اول شدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من و مینا و ریحانه هر سه آدمای شادی بودیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]سر کلاسا خیلی میخندیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]البته سر کلاس خنده هامون صدا دار نبود و فقط بچه هایی که پشت سرمون نشسته بودن از لرزش بدنمون میفهمیدن داریم میخندیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خندمون یه جوری بود که بچه ها رو هم به خنده می انداختیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بچه ها بدون اینکه بدونن داریم به چی میخندیم میخندیدن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضی وقتا که رو دور خنده می افتادیم به ترک دیوار هم می خندیدیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هر سه تامون درسمون خوب بود برای همین استادا چیزی بهمون نمیگفتن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]البته یه چند باری هم حسابی بهمون گیر دادن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضی وقتا تو اتوبوس اتفاقاتی که تو دانشگاه افتاده بودو میگفتیم و میخندیدیم!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه چند باری صدای مردم دراومد که یه کم یواش تر!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضی وقتا هم که تنها بودیم یاد خاطرات می افتادیم و میخندیدیم!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هر کی تو اون لحظه ما را میدید با خودش میگفت این دیوونس!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]موقعی که توت های دانشگاه میرسید میرفتیم یه جایی که پسرا نباشن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مینا و ریحانه توتای پایین درختو میخوردن و من از درخت میرفتم بالا[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هر وقت توت قرمز میخوردیم من حسابی دستو صورتم کثیف میشد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به مینا و ریحانه میگفتم دو طرف من راه برید تا کسی منو نبینه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]سرمو پایین می انداختم و خودمو به دستشویی میرسوندم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مینا و ریحانه همیشه سر جلوی ماشین نشستن دعوا داشتن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضی وقتا بدو بدو میومدن تا زودتر به ماشین برسن و جلو بشینن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من تا میدیدم دارن میان در ماشینو قفل میکردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تا به ماشین میرسیدن و میدیدن در قفله از اینکه این همه تلاش بی خودی کرده بودن خندشون میگرفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه بار هر سه تاییمون جلوی ماشین نشستیم![/FONT]
صندلی عقب هم خالی بود!!!!!!!!!!
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضی وقتا که تو ماشین بودم تا میومدن سواربشن میرفتم جلو و قالشون میذاشتم![/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آدمای پایه ای بودیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضی وقتا خیلی قشنگ کلاسو دو در میکردیم و میرفتیم پی خوش گذرونی [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مثلا یه بار داشت بارون میومد [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کلاس داشتیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من و ریحانه بی خیال کلاس شدیم و رفتیم زیر بارون نشستیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هییچ کس بیرون دانشکده نبود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]فقط ما دو تا بودیم که در نهایت دیوانگی زیر بارون نشسته بودیم و خیس میشدیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بچه های کلاسمون همگی عادت داشتن وسط کلاس ازاستادا استراحت بخوان![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضی وقتا برای خنده هنوز کلاس شروع نشده بود که به استاد میگفتیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]استاد استراحت بدید![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خسته شدیم!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]استاد که استراحت میداد میومدیم بیرون و برای خودمون می تابیدیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تا همگی برمیگشتیم تو کلاس یک ربع بیست دقیقه ای وقت تلف شده بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه بار سر کلاس از دست چرت و پرتای استاد خسته شدیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با ریحانه هماهنگ کردیم بریم تریا[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اول ریحانه رفت بیرون[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چند لحظه بعد من جلوی چشم استاد کیف پولیم برداشتم و رفتم بیرون![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چند دقیقه بعد استاد استراحت داد و همه بچه ها اومدن بیرون[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من و ریحانه داشتیم به سمت تریا میرفتیم که مینا ما را دید و گفت خیلی نامردید!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتیم خب تو هم بیا![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت نه میخوام جزوه بنویسم ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتید آخه چرت و پرتای استاد نوشتن داره؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]روزها میگذشت ومن دلتنگ مهدی بودم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نزدیک خونشون یه فلکه بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه باربه مینا به شوخی گفتم بیا بریم دم این فلکه یه چادر بزنیم بلکه مهدی بیاد رد بشه ببینیمش!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعد که بیشتر فکر کردم گفتم چه کاریه بریم دم فلکه!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میریم سر کوچشون چادر میزنیم!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این طوری احتمال دیدنش هم بیشتره!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خونشون دو طبقه بود [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه بار با ماشین داشتم از تو کوچشون رد میشدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میدونستم اتاق مهدی طبقه ی بالاست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به مینا گفتم خوبه برم یه سنگ پیدا کنم بزنم به شیشه اتاقش تا بیاد دم پنجره ببینمش![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نزدیک خونشون وایسادم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از ماشین پیاده شدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]رفتم پایین پنجره [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با بررسی کارشناسانه ای که کردم فهمیدم پنجره خیلی بالاس و سنگ بهش نمیخوره!!!!!!!! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کوچشون هم رفت و آمد زیادی داشت!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]در ضمن سنگ به درد بخور هم تو کوچشون نبود! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بیشتر که به مغزم فشار آوردم دیدم حتی اگه سنگو بزنم و به شیشه بخوره اون سریع میاد دم پنجره[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون وقت من کجا فرار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]در کل همه چیز خیلی ضایع و تابلو بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بی خیال شدم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]سوار ماشین شدم و رفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]عادتم شده بود حتما وقتایی که میرم دانشگاه تو راه برگشت یه سر برم تو کوچشون[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نزدیک محدوده که میرسیدیم به مینا میگفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بریم در خونشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مینا یه نگاه بهم میکرد و میگفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خسته ام من خسته آیا میشناسیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با شما طی کرده ام راه درازی را..[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif](این یه شعره)[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش میگفتم بریم دیگه! باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون بدبخت هم که میدید من رانندم چاره ای جز قبول کردن نداشت!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]احساس میکردم من و مهدی همه جوره به درد هم میخوریم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اخلاقامون![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]رفتارامون![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حتی از نظر ظاهری یه شباهتایی به هم داشتیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهناز وقتی شنید که بچه ها فکر میکنن ما با فامیلیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت به خاطر شباهتای ظاهریتون فامیل بودنتون اونقدرها دور از ذهن نیست![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی روزای دانشجویی بعضی وقتا با دوچرخه میومد دانشگاه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]البته همون دم در دانشگاه دوچرخه را قفل میکرد و تو دانشگاه با اتوبوسا میومد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه بار که با مینا میخواستیم از دانشگاه بریم بیرون[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیدیم دم در با دوچرخه وایساده و داره با دوستش حرف میزنه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من و مینا از دانشگاه بیرون اومدیم و رفتیم تو ایستگاه اتوبوس وایسادیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هوا تاریک شده بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه دفعه دیدیم از دور یه دو چرخه داره میاد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پاچه های شلوار دوچرخه سوار تو هوا بود![/FONT]

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حدس زدیم باید مهدی باشه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از کنارمون رد شد [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیدیم خودشه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کلی به پاچه های شلوارش خندیدیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون شب خیلی منتظر اتوبوس شدیم ولی اتوبوس نیومد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیر شده بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]رفتیم با مینا سوار تاکسی شدیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو راه مهدی رو دیدیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خیلی آروم پا میزد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آخی!معلوم بود خسته شده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون روز که باهم تو انجمن حرف زدیم بهم گفت [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همه تو خونه از درس خوندن من خسته شدن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آخه هیچ کاری تو خونه انجام نمیدم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همه بهم میگن کاش این کنکورتو بدی راحت بشیم! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کم کم زمان امتحان ارشد رسید[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهمن ماه بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من و مینا وریحانه هم میخواستیم ارشد آزمایشی بدیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]روز امتحان مدام با ماشین از کنار حوزه ی امتحانی پسرا رد میشدیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میخواستم مهدیو ببینم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میخواستم مطمئن بشم براش مشکلی پیش نیومده و سر جلسه ی امتحان میاد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چند تا از پسرای کلاس خودمون هم که میخواستن امتحان ارشد آزمایشی بدن بیرون حوزه نشسته بودن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از بس ما با ماشین اومدیم و رفتیم آبرومون رفت![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]فهمیدن داریم دنبال یکی میگردیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو همین تاب خوردن ها یه دفعه محسن رو دیدیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]محسن و مهدی با هم فارغ التحصیل شده بودن [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مینا حسابی دلش بر ای محسن تنگ شده بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]محسن سوار ماشین صندلی عقب نشسته بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وبابا و مامانش هم جلوی ماشین نشسته بودن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مینا وقتی محسنو دید کلی ذوق کرد!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]محسن و باباش از ماشین رفتن بیرون[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مامان محسن هم نشسته بود تو ماشین [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ما رفتیم جلوی ماشینشون پارک کردیم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه طوری که کاپوت دو تا ماشین رو به روی هم بود [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همگی بر و بر به مامانش نگاه کردیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به مینا گفتم به مامانش میاد مدیر مدرسه باشه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از بس خشنه! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]داشتیم در مورد مامان محسن احتمالات میدادیم و میخندیدم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مامان محسن هم داشت با تعجب به ما نگاه میکرد که ما برای چی بهش نگاه میکنیم و میخندیم! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]احتمالا اون لحظه داشت به خودش میگفت دخترای دیوونه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خودمونو به حوزه ی دخترا رسوندیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه ده دقیقه ای به شروع امتحان بیشتر باقی نمونده بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]امتحان که تموم شد فی الفور از جلسه اومدیم بیرون و شروع کردیم تو دانشگاه تاب بخوریم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی رو دیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]داشت با دوستش حرف میزد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]معلوم بود عصبانیه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]انگار امتحانو بد داده بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ما نخونده بودیم که بفهمیم امتحان سخت بوده یا آسون ولی بچه هایی که خونده بودن میگفتن امتحان خیلی سخت بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من خوشحال بودم که سر امتحان اومده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کم کم داشت سال 86 هم تموم میشد...[/FONT]

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
34 [FONT=arial, helvetica, sans-serif]"امشب به نیت همه دل ها شعری برای چشم تو میخوانم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هرگز مرا تو دوست نخواهی داشت ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تنها حقیقتی است که میدانم"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آخرای سال 86 بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکی از دوستام به اسم بنفشه که نسبتا با هم صمیمی بودیم و توانجمن علمی هم با هم کار میکردیم بهم گفت که یه چیزایی در مورد من شنیده!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با کلی خواهش و التماس از زیر زبونش کشیدم چی شنیده؟!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت شنیده که یکی از پسرای کلاس به اسم علی منو دوست داره![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت شنیده که علی میاد ازمن جزوه میگیره و تریپ عاشقانه وایمیسیم باهم حرف میزنیم!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی این حرفو ازبنفشه شنیدم زدم زیر خنده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم آخه کی این حرفو زده؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این چرتو پرتا چیه؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]علی اصلا تا حالا از من جزوه نگرفته!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اصلا ما با هم حرف نمیزنیم!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]فقط از هر صد باری که همو میبینیم یه بار به هم سلام میکنیم!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بنفشه وقتی این حرفارو شنید تعجب کرد!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چند تا از دخترای کلاس ما بودن که خیلی راحت برای همه حرف در می اوردن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حرفی هم که در مورد من وعلی زده شد از همون جا آب میخورد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]البته وسعت پخش این حرفا زیاد نبود و فقط بین گروه محدودی از دخترای کلاس پخش میشد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به خاطر همین اونقدرها ناراحت کننده نبود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مخصوصا اینکه این وسط علی زیر سوال میرفت نه من و برای همین این حرف نه تنها منو ناراحت نکرد بلکه باعث شد که یه مدت من و بنفشه سوژه برای خندیدن داشته باشیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با بنفشه نقشه کشیدیدم که بنفشه بره به علی بگه یه همچین حرفی در مورد ما شنیده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به علی بگه که خانم فلانی از بابت این حرفی که در مورد شون زده شده خیلی ناراحتن!!!!!!!!! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif](مثلا من ناراحت بودم)[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میخواستیم ببینیم عکس العمل علی چیه؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کلی نقشه کشیدیم که چی کار کنیم و چی کار نکنیم و بنفشه به علی چی بگه و...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی آخرش منصرف شدیم!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کارمون خیلی تابلو بود!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مخصوصا با پچ و پچا و خندیدنایی که چند روز بین من و بنفشه بود و تقریبا بچه ها فهمیده بودن ما با هم یه سر و سری داریم اینکه یه دفعه من خودمو به ناراحتی بزنم و تریپ ناراحت تو دانشگاه راه برم خیلی ضایع بود!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]علی بین دوستاش پخش کرده بود که دوست داره بچش دختر باشه و اسم دخترشو بذاره یاس!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون روزا بنفشه اسم منو گذاشته بود مامان یاس !!!!!!! و منو با این عبارت صدا میزد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]روزای شیرین دانشجویی میگذشت و بالاخره سال 87 هم از راه رسید![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همون روزا یکی از دخترای کلاس به اسم الهام اومد و برای یکی از آشناهاشون ازم خواستگاری کرد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم نه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت چرا؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مشکل از طرف خودته یا خانوادت؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم خودم نمیخوام![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه چند وقتی بعد از این ماجرا ریحانه بهم گفت که الهام از اونم برای آشناشون خواستگاری کرده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خواستگاری از ریحانه قبل از خواستگاری از من بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ریحانه به الهام گفته بود که چرا نمیری سراغ ...(الف)؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]الهام هم بهش گفته بود مگه ... نامزد فامیلشون نیست؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ریحانه هم در جواب گفته بود نه!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون نامزد نداره!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ریحانه بهم گفت برو ته و توشو در بیار ببین از کجا این حرفو برات در اوردن؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خیلی ناراحت بودم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با خودم گفتم شاید همون چند باری که با مهدی حرف زدم همه فکر کردن ما با هم نامزدیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]قضیه ی مثلا فامیل بودن ما راهم که بیشتر پسرا میدونستن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم شاید خبر از پسرا به گوش دخترا رسیده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مخصوصا اینکه الهام با همون اکیپ 4 نفر پسرای کلاس ما کم و بیش ارتباط داشت و فکر کردم شاید همونا به الهام قضیه روگفتن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]عصبانی شدم ![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از ریحانه خداحافظی کردم و به سمت اتاق یکی از استادامون رفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو راه همون اکیپ 4 نفره رو دیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با خشم و غضب بهشون نگاه کردم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بنده خداها تا حالا منو این طوری ندیده بودن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]رفتم تو اتاق استاد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]استاد سرش شلوغ بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]روی یه صندلی نشستم تا سرش خلوت بشه و برم ازش سوال بپرسم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]الهام و اکیپ 4 نفره هم اومدن تو اتاق استاد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]الهام پیشم نشست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه روزنامه دستم گرفته بودم و داشتم میخوندم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]روزنامه را با عصبانیت گذاشتم رو میز و به الهام گفتم بلند شو بریم بیرون باهات کار دارم!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با هم رفتیم بیرون[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم از کی شنیدی که من نامزد دارم؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت من یه بار همون ترم 1 و 2 که بودیم یه جا تو دانشگاه نشسته بودم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چند نفر که نمیشناختمشون داشتن در مورد تو حرف میزدن و میگفتن نامزد یکی از فامیلاتونی!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به خاطر همین فکر کردم تو نامزد داری!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم خب از کجا معلوم اونا در مورد من حر ف میزدن؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شاید اسم به اسم شده؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت احتمالا!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت فامیلتون تو دانشگاه بود؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم بود ولی فارغ التحصیل شد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif](شاید این اولین دروغی بود که در رابطه با مهدی میگفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اینکه فامیل ما فارغ التحصیل شد در صورتی که اون فامیلمون نبود!)[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]جوابی که الهام بهم داد اصلا منطقی نبود! ولی سعی کردم حرفشو باور کنم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تقریبا خیالم راحت شد که در مورد مهدی حرفی زده نشده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو همین فاصله ای که داشتیم حرف میزدیم یکی دوتا از همون اکیپ 4 نفره به بهونه ی آب خوردن از اتاق استاد اومدن بیرون و به من نگاه کردن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از قیافه ی عصبانی من کاملا معلوم بود که اتفاقی برام افتاده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حرفم که با الهام تموم شد با هم رفتیم تو اتاق استاد و یه نفس راحت کشیدم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کم کم روزها گذشت![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اردیبهشت بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با بچه ها میخواستیم یه شب شعر تو دانشگاه برگزار کنیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]منم یکی از مسئولاش بودم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بچه های کلاس ما از وقتی وارد دانشگاه شدن هر سال یه شب شعر تو فصل بهار برگزار میکردن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شعر شعر اول ترم 2 بودم و هنوز قضیه ی مهدی اتفاق نیفتاده بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شب شعر دوم ترم 4 بودم و مهدی هم ترم آخرش بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو اون شب شعر مهدی هم اومده بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]و حالا این سومین شب شعر بود و من ترم ۶ [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]و جای مهدی خالی...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بچه ها کم و بیش میدونستن من اهل شعر گفتنم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه چند سالی بود که چشمه ی شعرم خشک شده بود و دیگه شعر نمیگفتم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بچه ها بهم گفتن تو شب شعر بیا شعر بخون![/FONT]
بهشون گفتم دوست ندارم شعرای قدیمیمو بخونم!
گفتن خب یه شعر جدید بگو!
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با خنده بهشون گفتم آخه زور زورکی که شعر نمیاد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شعر باید خودش بیاد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه شب یکی از کتابای درسی مینا رو گرفتم که بخونم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کتابو که باز کردم یه دفعه یه جرقه ی شعری تو ذهنم اومد! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همون طور تو کتاب مینا شروع کردم به شعر نوشتن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه شعر عاشقانه در مورد مهدی که ازاصطلاحات درسیمون توش استفاده کردم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]فردا پس فرداش اون شعرو برای چند تا از بچه ها خوندم ونظرشونو خواستم که ببینم تو شب شعر بخونمش یا نه؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همه شعرمو دوست داشتن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو خوندن شعر هم مهارت داشتم و میدونستم چطور بخونم که شنونده جذب بشه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو شب شعر پشت تریبون وایسادم و شعرو خوندم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از صدای دست زدن بچه ها معلوم بود که همه ی هم رشته ای های خودم با شعر احساس نزدیکی کردن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif](یه جاهایی تو شعر از رفتنش حرف زده بودم و اینکه مطمئنم دوباره برمیگرده!!!!)[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شب شعر که تموم شد یکی ازدوستای مهدی(همون دوستش که اون روز تو کتابفروشی با هم بودن) منو دید و بهم گفت از شعرتون لذت بردیم!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعد از شب شعر همه یه جورایی دلشون گرفته بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضی از بچه ها یه گوشه نشسته بودن و داشتن گریه میکردن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون شب مینا و ریحانه و بنفشه رو رسوندم در خونه هاشون![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دو تا دیگه از بچه ها هم تو ماشین بودن و 6 نفری از بس تو راه خل و چل بازی در اوردیم و جیغ و داد کردیم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]از افسردگی در اومدیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو اتوبان تموم شیشه ها پایین بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ما هم داشتیم داد میزدم!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه دفعه به خودمون اومدیم و دیدیم تو شهریم و پشت یه چراغ قرمز!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شیشه ها را بالا دادیم و به جیغ و داد کردنمون ادامه دادیم!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ساعت نزدیک 10 شب بود که رسیدم خونه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چون بهونه ی شب شعرو داشتم کسی بهم گیر نداد!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]فردای اون روز خیلی دلم گرفته بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]صبح کلاس داشتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]طاقت نیاوردم و از کلاس اومدم بیرون![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]رفتم یه گوشه نشستم و مدام شعری که برای مهدی گفته بودمو زمزمه میکردم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی بهم گفته بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از دل برود هر آن چه از دیده برفت![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهم گفته بود وقتی منو نبینی فراموشم میکنی!!!!!!! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی الان کجا بود که ببینه هنوز فراموشش نکردم!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کجا بود که ببینه هنوز دوسش دارم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تقریبا یه هفته بعد از شب شعر (دو هفته از شعر گفتنم گذشته بود )جواب مرحله ی اول کارشناسی ارشد اومد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی به دانشگاه خودمون خیلی علاقه داشت و میخواست دوباره همون جا قبول بشه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]رتبه ی ارشدش خوب شده بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی نمیدونستم با این رتبه میتونه تو دانشگاه خودمون قبول بشه یا نه؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ازبچه ها و از کارشناس گروهمون یه جوری که تابلو نباشه پرسیدم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکی گفت میتونه قبول شه یکی گفت نمیتونه!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی احتمالش بود که قبول بشه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی قرار بود برگرده...[/FONT]

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
با سلام به همگی دوستان

ممنون تا اینجا واین چند شب تاپیک منو همراهی کردین

به علت درخواست دوستان مبنی بر گذاشتن زودتر واتمام ونداشتن صبر شون:smile:

تصمیم گرفتم لینک این داستان قرار بدم

وبلاگ حلالش نمیکنم :gol::gol:

آخرین ویرایش:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
واما اخرین حرف
اگر این داستان را واقعیت بپنداریم

نمی دونم چقدر به یکی سخت میگذره وسنگین تمام میشه میادو یک وبلاگی میزند وتمام خاطراتش را می نویسد

اما امیدوارم هیچ وقت از این اتفاقات نیفتد وبا احساسات کسی بازی نشه

خودتان بعد از دیدن وبلاگ فضای وبلاگ حس میکنید

اخرین شعر وبلاگ

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]قسمت این بود که من با تو معاصر باشم[/FONT]"
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تا در این قصه ی پر حادثه حاضر باشم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]قسمت این بود چرا از تو شکایت بکنم؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"یا در این قصه به دنبال مقصر باشم[/FONT]

آخرین ویرایش:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
واما منتظر نظراتتون در مورد این تاپیک وداستان هستیم

کسانی که که تااخرش را مطالعه کردند ممنون میشم نظرات خود را بفرماییند

تا بحث مشاوره دوم ایجاد شود

موفق باشین

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
واما منتظر نظراتتون در مورد این تاپیک وداستان هستیم

کسانی که که تااخرش را مطالعه کردند ممنون میشم نظرات خود را بفرماییند

تا بحث مشاوره دوم ایجاد شود

موفق باشین

ممنونم آوا

من افتخار می کنم که تالار مشاوره مدیر به این خوبی داره :gol::gol::gol:

sinatra6

عضو جدید
سلام................مرسی اوا جان./.....................
واقعا منم دیگه صبرم تموم شده بود میخواستم زودتر اخرش بفهمم چی شده..................

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
ممنونم آوا

من افتخار می کنم که تالار مشاوره مدیر به این خوبی داره :gol::gol::gol:
خواهش میکنم شما لطف دارید

امیدوارم مسئولیتم را کامل انجام بدم

باز هم در خدمتم

خوب نظراتتون هم بفرمایید

ممنون

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه از تجربه ایشون درس بگیریم.به این خانم میگم که همه مثل هم نیستن خوب و بد وجود داره و اینه که به زندگی معنا میده.هر چند بهشون سخت گذشته ولی یه مسلمون هیچ وقت ناامید نمیشه و با یک یاعلی میتونه با یکی که بهتر از قبلی هستش,به زندگیش رنگ تازه ای ببخشه و بهترین زندگی رو داشته باشه,البته با توکل به خدا.

EECi

مدیر بازنشسته
خواهر خوبم , اخر داستان مثل روز برام روشنه. تا وقتی شرایطش رو نداری نباید بری جلو. انسان موجود طمع کاری هست و همیشه بدنبال بیشتر بهره بردن هست و نمی تونه حتی 1 سال هم صبر کنه. اگر بیشتر صبر کنه بهش اسیب میرسه.
این جور دلبستن ها فقط بخاطر این هست که انسان اون نیاز عاطفیش رو براورده کنه و این در قالب عشق و ازدواج خودش رو ظاهر می کنه. فریب هست.
" تجارب زیادند ولی کیست که عبرت بگیرد؟
فقط و فقط اسیب می رسونه این روابط.
تنها در صورتی میتونم این روابط رو تایید کنم:
1- استقلال مالی
2- مشخص بودن اهداف طرفین در کار و اینده
3- ثبات شخصیتی و تاثیر نگرفتن از شرایط

و اما اینم بگم عشق واقعی انست که عاشق و معشوق به یک نقطه بنگرند و نه بهم.

یا حق

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
ولی من اخرشو خیلی گذرا خوندم

اینه

اقا مهدی داستان بد جنس از کار در میاد وبرخلاف ظاهر خوب در دانشگاه انسانی غیر قابل تحمل هست حتی وقتی متاهل میشه

EECi

مدیر بازنشسته
ولی من اخرشو خیلی گذرا خوندم

اینه

اقا مهدی داستان بد جنس از کار در میاد وبرخلاف ظاهر خوب در دانشگاه انسانی غیر قابل تحمل هست حتی وقتی متاهل میشه
من اخرش رو نخوندم ...
فقط این رو هم بگم نتیجه گیری از این داستان برای اینکه بگیم مدل سنتی مناسبه , افتادن از لبه دیگر تیغ هست.
بهترین راه صبر هست و خود شناسی . در اون صورت انتخاب در زمان مناسب خواهد بود و با کسی هست که دقیقا مثل خود فرد هست . چون اون فرد هم همچین فکری داره و خودش رو در همون شرایط قرار میده .
نمی دونم چرا این حرف ها رو اینجا میزنم! ولی از دیدن اشتباهات زجر می کشم.
:(

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
من اخرش رو نخوندم ...
فقط این رو هم بگم نتیجه گیری از این داستان برای اینکه بگیم مدل سنتی مناسبه , افتادن از لبه دیگر تیغ هست.
بهترین راه صبر هست و خود شناسی . در اون صورت انتخاب در زمان مناسب خواهد بود و با کسی هست که دقیقا مثل خود فرد هست . چون اون فرد هم همچین فکری داره و خودش رو در همون شرایط قرار میده .
نمی دونم چرا این حرف ها رو اینجا میزنم! ولی از دیدن اشتباهات زجر می کشم.
:(

بله تنها هدف ما شناسایی طرز درست رابطه وهدف از ایجاد رابطه هست

واینکه حداقل به این فکر بیفتیم با احساسات کسی بازی نکنیم ان را به سخره نگیریم

مطمئن باشیم شاید برای خودمون روزی تلافی بشه

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله تنها هدف ما شناسایی طرز درست رابطه وهدف از ایجاد رابطه هست

واینکه حداقل به این فکر بیفتیم با احساسات کسی بازی نکنیم ان را به سخره نگیریم

مطمئن باشیم شاید برای خودمون روزی تلافی بشه
بله منم کاملا با اوای علم موافقم.
اگه از همون ابتدا هدف و رابطه درست و مناسب باشه دیگه این مسائل پیش نمیاد.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
این مطلب متذکر می شم
برای کسانی که هنوز تا انتها ی داستان نرفتند

در یک دیدار مهدی به دختر میگه که دیگه نمی تونیم با شرایطی که من دارم با هم باشیم وحتی دختر به حداقل های زندگی که میگفت راضی میشد وگفت شاید بتونم ولی اخرش با جواب نه روبه رو شد

اخر راوی ماجرا میگه اگر جوابت نه بود پس چرا از اول نامه منو گرفتی وخواستی منو ببینی که مهدی در جواب میگه فقط میخواستم به خودت توضیح بدم

که این حرفش به قول راوی هم با عقل جور در نمیاد
در اخر هم فقط به دنبال حلالیت از دختر هست
در صورتی که اول دختر هدفش ازایجاد رابطه شناخت وبعد ازدواج اعلام کرده بود

خوب با این نوع چه می شود گفت؟

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوونی و خامی دوطرف.
بامشورت و کسب آگاهی بیشتر,که مثل ما که داریم اینجا آگاه میشیم,میتونستن جلوی این کارو بگیرن.
ولی خوب با تنهایی و اینجور عمر گذروندن مشکلی رو اصلا حل نمیکنه.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
جوونی و خامی دوطرف.
بامشورت و کسب آگاهی بیشتر,که مثل ما که داریم اینجا آگاه میشیم,میتونستن جلوی این کارو بگیرن.
ولی خوب با تنهایی و اینجور عمر گذروندن مشکلی رو اصلا حل نمیکنه.
بله ولی این در شرایطی هست که با حیله جلو نریم

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
با توجه به پیام هایی که به من داده شد دوستان پرسیدن این داستان واقعی هست یانه وابزار تاسف کردند

طبق وبلاگ موجود وشرایط به نظر می رسد داستان واقعیت دارد واینکه داستان به طور کامل بیان شده هست

ولی بعضی ها که بخاطر این داستان ابراز ناراحتی کردند
خوب است بگم

مهم این هست که برای ما درس عبرتی شود تا اگر در این مواقع قرار گرفتیم بهترین رفتار داشته باشیم وفقط منافع خود را نبینیم وبا احساسات کسی بازی نکنیم

خوب این خانم هم طبق اخرین قسمت داستان الان خودش را به شرایط خوبی رسانده وروز های خوبی سعی میکنه بگذرونه

با ارزوی موفقیت برای همه شما که این تاپیک همراهی میکنید قابل دونستید

accounting

عضو جدید
سلام داستان خوبی بود دنبال می کردم
اخرش چی میشه کاش دیگه اخرش می گفتید دیگه طاقت ندارم

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
اخرشو خوب باید ببینیم دیگه همه کی بد بوده کی خوب یا هر دو جه طور بودند

منتظر نظراتیم

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید قبل از این که ماجرا به اینجا کشیده بکشه,پیش یه مشاور میرفت و کمک میخواست.البته قبل از اینکه اینقدر دلبسته میشد و جلوی این اشتباه و کم تجربگی رو میگرفت.

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا بد تر از همه اینه که طرف خودش بیاد جلو و بعد بزنه زیره عشقش...

وضعیت
موضوع بسته شده است.