خيانت بي‌شرمانه يك زن(آیا نباید به زنان بدبین باشیم؟)

ArasH-M1

عضو جدید
سال‌ها از زماني كه محمود دست به قتل زده گذشته ‌‌، و او ‌تاوان اين كارش را مي‌دهد و كشمكش بر سر اين‌كه مقتول مستحق مرگ بوده يا نه ادامه‌دارد و محمود همچنان در زندان است.
او مي‌گويد: دست به قتل زد به اين خاطر كه مقتول با همسرش رابطه برقرار كرد و حتي در برابرش حاضر شد و گفت كه به اين رابطه ادامه خواهد‌ داد. محمود براي ما از چرايي و چگونگي اين قتل و علت طولاني شدن پرونده‌اش مي‌گويد. او كه در شعبه 74 دادگاه كيفري استان تهران و براي دومين بار محاكمه شده‌ ‌، مي‌گويد زندان برايش روزهاي سختي را داشته ‌است.
چه مدتي‌ در زندان هستي؟
حدود 5 سال. روزهاي خيلي سختي را پشت سر گذاشتم و نمي‌دانم روزهاي باقي‌مانده را چطور مي‌خواهم سپري كنم.
تو درگير يك پرونده قتل هستي، چرا تا به حال اين پرونده به نتيجه نرسيده‌ است؟
يكبار محاكمه و به قصاص محكوم ‌شدم، اما اين راي نقض شد و دادگاه دوباره مرا محاكمه كرد.
قبول داري كه مرتكب قتل شدي؟
بله قبول دارم اما چاره‌اي ‌جز اين كار نداشتم. او مرا در شرايطي قرار داد كه مجبور به قتل شدم. اگر آن روز از من نمي‌خواست همسرم را طلاق بدهم، هرگز اين اتفاق نمي‌افتاد.
چرا مقتول چنين درخواستي از تو داشت؟
او با همسرم رابطه داشت ومن او را با همسرم ديده ‌بودم، اما به جاي اين‌كه از كرده‌‌اش پشيمان باشد در برابر من ايستاد و گفت كه باز هم اين كار را مي‌كند و از من خواست كه همسرم را طلاق دهم و همين موضوع باعث شد تا ما با هم درگير شويم.
از كي متوجه شدي كه همسرت با كسي رابطه دارد؟
مدتي بود ‌رفتارهمسرم ‌با من تغيير كرده ‌بود، اما دوست نداشتم باور كنم كه او به من خيانت مي‌كند. همسرم را با عشق انتخاب كرده ‌بودم و دوستش داشتم. اگر مي‌دانستم كه او دوست ندارد با من زندگي كند طلاقش مي‌دادم، اما او هرگز اين حرف را به من نزد و گفت كه دوستم دارد. او به من خيانت كرد و آنچنان روحم را آزار داد كه ديگر نتوانستم او را ببخشم.
در مدتي كه متوجه اين موضوع شده‌ بودي، چرا سعي نكردي او را دوباره به زندگي مشترك بازگرداني؟
هر‌روز صبح زود سركار مي‌رفتم و تلاش مي‌كردم تا زندگي بهتري را براي خانواده‌ام بسازم‌، اما همسرم به من خيانت كرد. او مي‌توانست به من بگويد ديگر دوستم ندارد و مي‌خواهد از من جدا شود، شايد ابتدا مقاومت مي‌كردم، اما بعد از او جدا مي‌شدم.
تو قبل از قتل متوجه شدي كه همسرت با كسي رابطه دارد، اما او را طلاق ندادي؟
زماني كه فهميدم چه اتفاقي افتاده‌ ‌، آنقدر ناراحت شدم كه ديگر نتوانستم به يك برخورد منطقي فكر كنم. من او را دوست داشتم و هرگز فكر نمي‌كردم چنين كاري كند. چون هر چه در توانم بود در سال‌هاي زندگي مشتركمان انجام دادم تاهمسرم خوشبخت باشد.
فكر مي‌كني چرا او به تو خيانت كرد؟
شايد به اين خاطر كه من هميشه فكر مي‌كردم بايد كار كنم و كمتر در خانه بودم؛ البته هرگز فكر نمي‌كردم كه همسرم متوجه اين موضوع نشود.
بعد از اين‌كه متوجه شدي همسرت با كسي رابطه دارد، در اين‌باره با او صحبت كردي؟
بعد از اين‌كه متوجه شدم با او صحبت كردم. او به من گفت كه هركس در اين‌باره چيزي گفته‌ ‌ دروغ بوده و مرا عاشقانه دوست دارد و هركس در اين‌باره صحبت كرده فقط براي بر‌هم‌زدن زندگي من بوده ‌است.
حرف‌هايش را باور كردي؟
بله باور كردم و با خودم گفتم اگر هم همسرم به من خيانتي كرده‌ ، ديگر اين كار را تكرار نمي‌كند. با اين‌كه هنوز به آرامش روحي نرسيده‌ بودم،‌ تصورم اين بود كه او ديگر كارش را تكرار نمي‌كند. آزرده‌ شده ‌بودم ، با اين حال مي‌خواستم ‌‌كه‌با ‌او‌زندگي‌كنم ‌و او را ببخشم.
چه زماني متوجه شدي كه او دوباره به تو خيانت مي‌كند؟
سركار بودم. خواهرم روبه‌روي خانه ما زندگي مي‌كند، او با من تماس گرفت و گفت كه فردي وارد خانه‌ات شده ‌است. خواهرم فكر مي‌كرد دزد آمده و از من خواست كه با پليس تماس بگيرم، اما من اين كار را نكردم.
چرا پليس را خبر نكردي؟
چون مي‌دانستم دزدي در خانه نيست. همسرم در خانه بود و من چند لحظه قبل از اين ماجرا با او صحبت كرده ‌بودم. همسرم از من پرسيد كي به خانه مي‌‌آيي و من هم گفتم شب مي‌‌آيم. به همين خاطر هم مطمئن بودم كسي كه وارد خانه شده دزد نيست.
وقتي به خانه رسيدي چه كردي؟
من ابتدا چرخ‌هاي ماشيني كه جلوي در خانه‌ام بود، را پنچر كردم. با خودم گفتم اگر دزد وارد خانه شده ‌باشد ديگر نمي‌تواند فرار كند و اگر هم با همسرم رابطه داشته ‌باشد مي‌توانم واقعيت را متوجه شوم. بعد وارد خانه شدم.
وقتي وارد خانه شدي چه ديدي كه تصميم به قتل‌گرفتي؟
چيزي ديدم كه نمي‌توانم در مورد آن صحبت كنم. موضوعي كه اگر مردي آن را ببيند اجازه دارد دست به قتل همسرش بزند، اما من اين كار را نكردم و بازهم تحمل كردم.
با همسرت چه برخوردي كردي؟
وقتي وارد خانه شدم و همسرم را با آن مرد ديدم، مرد جوان فرار كرد و تلاش من براي اين‌كه او را پيدا كنم، فايده‌اي نداشت و به همين دليل هم به كلانتري محل رفتم و شكايت كردم. موضوع را كه اطلاع دادم برگشتم و دوباره با مرد جوان روبه‌رو شدم.
وقتي همديگر را ديديد چه شد كه او را كشتي؟
از دور او را ديدم، اما باورم نشد، فكر نمي‌كردم كه او دوباره روي روبه‌رو شدن با من را داشته ‌باشد. پابرهنه بود، معلوم بود بعد از فرار از خانه ما به خانه‌اش نرفته و همان جا ايستاده ‌است. نزديك كه شدم گفت ايستاده‌ام تا بگويم تو بايد همسرت را طلاق دهي تا با من ازدواج كند. اين حرف مثل بنزيني بود كه روي آتش درونم ريخته شده ‌باشد.
او را در خيابان كشتي؟
نه او را به خانه كشاندم و بعد در آنجا كشتمش. جسدش را داخل ماشين گذاشتم و به بيابان بردم و آتش زدم.
بار اولي كه محاكمه شدي تو را به قصاص محكوم كردند، اما آن حكم نقض شد، چرا؟
بار اول هم توضيح دادم كه زنم را در بستر با آن مرد ديدم و به همين دليل هم با او درگير شدم، اما دادگاه حرفم را قبول نكرد و مرا به اعدام محكوم كرد، اما لايحه‌اي كه وكيلم براي ديوان عالي كشور نوشت و توضيحاتي كه داد و مواد قانوني كه در اين خصوص ذكر كرد، باعث شد تا اين حكم نقض شود. من مستحق اعدام نيستم، چون آن مرد با همكاري همسرم جلوي چشم من به من خيانت كرد.
تو مقتول را مستحق مرگ مي‌داني، اما وقتي اين قتل اتفاق افتاد موضوع را به پليس گزارش ندادي و حتي زماني كه پدرش ماشين او را مقابل خانه تو ديد منكر شدي كه پسرش را كشتي، چرا؟
چون مي‌دانستم كه قطعا خيلي درگير خواهم شد و بايد سال‌ها در زندان بمانم تا بتوانم بي‌گناهي‌ام را ثابت كنم. به همين خاطر هم تا جايي كه امكان داشت پنهان‌كاري كردم.
با همسرت چه رفتاري كردي؟
اگر راستش را بخواهيد، من او را دوست داشتم و نمي‌توانستم بكشمش. وقتي به من نگاه مي‌كرد دگرگون مي‌شدم و نمي‌توانستم با او برخورد خشني بكنم. از او جدا شدم و بعد از او هم به زن ديگري فكر نكردم.
بعد از مشخص شدن ماجرا با همسرت چه برخوردي شد؟
بازداشتش كردند و او تاييد كرد كه با مقتول در خانه من بوده ‌است و توضيح داد كه چه اتفاقي افتاده ‌است؛ البته او همه واقعيت را نگفت، اما از آنجايي كه قبول كرد كه با آن مرد رابطه داشته‌ است به شلاق محكوم شد.
مي‌گويي همسرت همه واقعيت را نگفته است، پس چطور محكوم شد؟
اگر اعتراف مي‌كرد با مقتول رابطه داشته به سنگسار محكوم مي‌شد، اما به اين موضوع اعتراف نكرد. به همين خاطر هم او را فقط شلاق زدند.
وقتي او فهميد به قصاص محكوم شدي چه كرد؟
نمي‌دانم از واكنش او خبر ندارم. چون بعد از جدايي، ما هيچ ارتباطي با هم نداشتيم.
اولياي دم اصرار دارند كه قصاص شوي، فكر مي‌كني اين دادگاه هم راي بر قصاص صادر خواهد‌ كرد؟
فكر مي‌كنم حرف‌هايم آنها را قانع كرد و مرا به قصاص محكوم نخواهند كرد. خواسته اولياي دم هم طبيعي است چون آنها فكر مي‌كنند كه من فرزندشان را كشته‌ام و بايد اعدام شوم، بدون اين‌كه به كاري كه فرزندشان كرده‌ ‌، فكر كنند.
http://jamejamonline.ir/papertext.aspx?newsnum=100847474720

آخرین ویرایش:

ArasH-M1

عضو جدید
مثل اینکه خیانت برای زنان جامعه عادی شده.
می خواهم یک چیزی را براتون تعریف کنم من یک کارگری را میشناسم که نه تیپ داره نه کلاس اما اين آدم نما آن طور كه من دیدم دست روي هر موجود مونث كه ميذاشتن محال بود كه نتونه به قول خودمون مخشو نزنه.مجرد ومتاهل نداشت.خودشم اين مطلب را تاييد مي كرد كه تا حالا نشده كه نتونه كسي از راه به در كنه. باور تون نميشه اگه من بعضي از اين كارهاشو تعريف كنم!مثلا مي گفت كه تو خونه كسي رفته كه زن اين خونه با قرص خواب آور شوهر رو...تو اتاق بقل هم با اين آقا...بله...!!! و اكثر اين زنها به قدري گستاخ بودن كه با وجود داشتن بچه تو خونه اونو به خونشون می بردند.اون از این کارش لذت می برد وبه قول خودش تا آخر عمر به فتوحاتش ادامه مي دهد!برای من جای تعجبه که این شخص با داشتن قدي كوتاه و چهره ای زشت چطور ميتونست اين كارها رو انجام بده؟يعني از راه بدر كردن زنها اينقدر آسونه؟متاسفانه اين جور افراد هم تو جامعه ما كم نيستن. چرا زنها اينقدر بد بخت شدن كه اينطور كارها رو انجام ميدن؟مشكل كجاست؟این را هم بگویم که متاسفانه در میان موردهایی که این گرگ انسان نما تعریف می کرد زنان به ظاهر مومن با حجاب و نماز خونی بوده اند که به قول اون بسیار بسیار کثیف بوده اند و کارهایی را می کردند که من حتی نمی تونستم فکرش را بکنم.تنها از اون اینو یاد گرفتم که کسی که دیدگاه تعهد نداشته باشد دین هم نمی توان جلودار او باشد.یه چیزهایی وقتی بچه بودیم ارزش بودن حالا که بزرگ شدیم شدن ضد ارزش.حالا فقط لذت بردن از زندگی به هر قیمتی ارزش شده.تو جامعه ما متاسفانه بعضی چیزها عادی شده و قبحش از بین رفته و وفتی محیط جامعه به همین صورت که خیانت مد بشه کسی که زمینه اش رو داره به خودش اجازه انجام هر کاری رو می دهد.كاش اين زنان خیانتکار يک كم برای خودشون ارزش قائل بودن كه اينطور جاذبه هاي جنسي خودشونو واسه هر کسی به نمايش نگذارن.جالب اينجاست وقتي باهاشون حرف ميزني ادعاي روشن فكري و متمدن بودنشون ميشه.میگن اگه دوست پسر نداشته باشی املی.الان مده.بابا همه اينجورين.الان بايد تو جامعه اينجوري باشي.البته خيلي هاشون براي خودشون دليل هايي دارن ولي از نظر من خيانت هيچ دليل موجهي نميتونه داشته باشه.چقدر خیانت کردن راحت شده. چون از لحاظ عاطفی و جنسی ساپورت نمی شم. پس برم کسی که ساپورتم می کنه رو پیدا کنم.در ضمن خیلی از آنها احتمالا یه روزی عاشق شوهر فعلیشون بودند که باهاش ازدواج کردند اما حالا عاشق یکی دیگه شدند و این چرخه ادامه دارد.برای همین دل به زندگی نمی دهند.این گونه زنان در صورت برملا شدن خیانتشون دست پیش را می گیرند و در کمال پررویی با اجرا گذاشتن مهریه خود عرصه را بر شوهرشون تنگ می کنند.همیشه برای من این سوال وجود داشته که كسايي كه مثل آب خوردن دارن خيانت ميكنن قبل از ازدواجشون هم فكر ميكردن كه اين كارو انجام بدن؟؟ آیا روابط قبل از ازدواج باعث خیانت بعد از ازدواج میشه یا نه ؟ آیا اینها از پیش از ازدواج برنامه ریزی می کنند که در آینده به همسرشون خیانت کنند؟آیا شوهرشون با دادن آزادی و داشتن اعتماد به آنها باعث خیانتشون می شه؟یعنی ممکنه یکی به همسرش علاقه داشته باشه و ظاهرا برای زندگیش تلاش کنه و به زندگیش متعهد باشه اما بعد عاشق یکی غیر همسرش شه؟؟چطور می شود زنی که شوهرش اونو خیلی دوست داره و برایش ارزش قائله به کسی پناه می بره که تحقیرش می کنه و فقط ازش بهره کشی جنسی می کنه.آیا باید فکر کنیم که همسر آیندمون قبل از ازدواج همه نوع رابطه ای را تجربه کرده است و بعد از ازدواج و در طول زندگی ما همیشه باید بهترین باشیم و همواره در حال مقایسه تمام رفتار و عکس العمل های ما با مردان دیگران است و اگر در جایی کم بگذاریم اون ممکنه نیازش در مردای دیگه جستجو کنه؟​

ArasH-M1

عضو جدید
اگه این مرد کمی نسبت به زنش بدبین بود آیا این اتفاق می افتاد؟
کمی بدبینی بهتر از خوش بینی است که در آینده از اون طرز فکر احساس حماقت کنی.
به نظر شما این مرد باید چی کار می کرد؟

آخرین ویرایش:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم باید از خیلی از خانومای محترم و با شخصیت و نجیب ایرانی یاد کرد که هیچ وقت از این خیانت ها نمیکنند!
مردباید بیشتر منطقی برخورد میکرد تا احساسی!
مرد ضعیفی بوده که قدرت کنترل خونوتدشو نداشته
ولی در حالت کلی نباید از خانواده غافل شد
کار و مشغله نباید باعث بشه که نیازهای احساسی خانواده ات رو تامین نکنی
اینم باید در نظر گرفت که تو شرایط فعلی جامعه، خرج خانواده و اجاره خونه و ... درآوردن خیلی سخته و نمیشه ایده آل فکر کرد
خیانت کثیف ترین ضربه ای هست که میشه به طرف وارد کرد
اگه نمیخواش ازش طلاق بگیر خوب

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب احتمال اینکه رابطه خلاف یک زن شوهردار ثابت بشه در حد صفره.4 شاهد مرد نیاز داره.
بهتر بود اون مرد پلیس را خبر می کرد.چون اغلب این موارد حتی در صورت صحت قابل اثبات در دادگاه نیستن و شخص به اعدام محکوم میشه.
خیانت ربطی به جنسیت نداره.اگه زن خیانت کار وجود داره طرف دومش هم حتما یک مردی هست که در این رابطه وجود داره.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا مرد؟
اون چه گناهی داره؟
فقط زنش را دوست داشته.
دوست داشتن کیلویی چنده عزیز؟ تو زندگی باید همه جوانب رو در نظر گرفت
جلوی اشتباه رو گرفت
مثال:
اینکه بچه ات رو دوست داشته باشی، دلیل نمیشه به خاطر بد حرف زدنش تنبیه اش نکنی

ArasH-M1

عضو جدید
به نظرم باید از خیلی از خانومای محترم و با شخصیت و نجیب ایرانی یاد کرد که هیچ وقت از این خیانت ها نمیکنند!
مردباید بیشتر منطقی برخورد میکرد تا احساسی!
مرد ضعیفی بوده که قدرت کنترل خونوتدشو نداشته
ولی در حالت کلی نباید از خانواده غافل شد
کار و مشغله نباید باعث بشه که نیازهای احساسی خانواده ات رو تامین نکنی
اینم باید در نظر گرفت که تو شرایط فعلی جامعه، خرج خانواده و اجاره خونه و ... درآوردن خیلی سخته و نمیشه ایده آل فکر کرد
خیانت کثیف ترین ضربه ای هست که میشه به طرف وارد کرد
اگه نمیخواش ازش طلاق بگیر خوب
متاسفانه روز به روز از تعداد این خانم های نجیب ایرانی داره کاسته میشه.
مرد مثلا چه برخورد منطقی می کرده؟زنش را در بستر دیده دو طرفو نکشته از این منطقی تر!
از یه طرف زنه هر روز یه چیری می خواد و باید پول درآورد از اون طرف به خاطر مسائل دیگری خیانت می کنه.
معلوم نیست چطوری باید با این جنس لطیف برخورد کرد!
خب زنا میخوان هم از مزایای زندگی خانوادگی برخوردار باشن و انگ مطلقه نخورن هم صفا کنن.ما فکر می کنیم اگه نمی خوای طلاق بگیر.
حتی شوهرشو گول زده گفته دوست دارم.
امان از مکر زنانه

ArasH-M1

عضو جدید
دوست داشتن کیلویی چنده عزیز؟ تو زندگی باید همه جوانب رو در نظر گرفت
جلوی اشتباه رو گرفت
مثال:
اینکه بچه ات رو دوست داشته باشی، دلیل نمیشه به خاطر بد حرف زدنش تنبیه اش نکنی

چه حرفا میزنی.چطوری می تونست جلوی خیانتش را بگیره؟

ArasH-M1

عضو جدید
خب احتمال اینکه رابطه خلاف یک زن شوهردار ثابت بشه در حد صفره.4 شاهد مرد نیاز داره.
بهتر بود اون مرد پلیس را خبر می کرد.چون اغلب این موارد حتی در صورت صحت قابل اثبات در دادگاه نیستن و شخص به اعدام محکوم میشه.
خیانت ربطی به جنسیت نداره.اگه زن خیانت کار وجود داره طرف دومش هم حتما یک مردی هست که در این رابطه وجود داره.

مثل اینکه زنان گوی سبقت را از مردا در خیانت ربودن.

ArasH-M1

عضو جدید
چه جراتی دارن پسرایی که ازدواج می کنن.چطوری به این دخترا اعتماد میکنن؟
:eek:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه حرفا میزنی.چطوری می تونست جلوی خیانتش را بگیره؟

من اگه بخوام ازدواج بکنم، اولش از طرف میپرسم که دلش پیش کس دیگه ای هست یا نه؟
اگه بود اصلا باهاش ازدواج نمیکنم
حالا اگه دروغ گفت هر بلایی سرش بیارم حقشه

حالا فرض کنیم که دلش پیش کس دیگه ای نبوده، وبعد ازدواج با من اینجوری شده، حتما دلیلی داره دیگه
یا از نظر احساسی نتونستم تامینش کنم یا از نظر ...
من باید نزارم این دلایل به وجود بیاد
حالا اگه از طرف مشکلی نبوده و باز خیانت کنه، حقشه که به شدیدترین وجه ممکنه تنبیه بشه

ArasH-M1

عضو جدید
من اگه بخوام ازدواج بکنم، اولش از طرف میپرسم که دلش پیش کس دیگه ای هست یا نه؟
اگه بود اصلا باهاش ازدواج نمیکنم
حالا اگه دروغ گفت هر بلایی سرش بیارم حقشه

حالا فرض کنیم که دلش پیش کس دیگه ای نبوده، وبعد ازدواج با من اینجوری شده، حتما دلیلی داره دیگه
یا از نظر احساسی نتونستم تامینش کنم یا از نظر ...
من باید نزارم این دلایل به وجود بیاد
حالا اگه از طرف مشکلی نبوده و باز خیانت کنه، حقشه که به شدیدترین وجه ممکنه تنبیه بشه

تنبیه؟
می خوای به سرنوشت این مرد متهم بشی؟
قانون طرفدار زنان است.

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز

ArasH-M1

عضو جدید
میدونستی اگه در همان لحظه خیانت ببینی وزنت رو بکشی هیچ جرمی نکرده ای؟ ولی اگه زمان بگذره نه
خب چطوری بعد این موضوع در دادگاه ثابت می شه؟
اون مرد هم در لحظه خیانت در بستر دیده اما با بزرگواری بخشیده اما بعد نتونسته ثابت کنه.

Sarp

مدیر بازنشسته
چرا مرد؟
اون چه گناهی داره؟
فقط زنش را دوست داشته.
حالا یا باید دوستش داشته باشه و یا باید بکشتش ؟

مرده میگه وقتی شنیدم زنم با یکی دیگه ست بیخیال شدم
من هم میگم بیخود کرده بیخیال شده

همه این ماجراها نتیجه اهمال مرده

magnet

عضو جدید

بیشتر مشکل از مرده .
ضمن اینکه این فقط حرفای مرده است. یابد حرفای زنم شنید.
اینکه مرد چیکار کرده که زنش عشق و .... با یکی دیگه میخواد (نه با اون) هم هست.
حتی اگه زن خیلی شر و منحرف و .... بودش ، بازم مرد می تونست اونو بشناسه یا یه جوری کنترل کنه.
درهرصورت هردوشون آدمای مزخرفی بودن.

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جراتی دارن پسرایی که ازدواج می کنن.چطوری به این دخترا اعتماد میکنن؟

خیلی وقت ها خیانت از طرف مرد انجام میشه من دوستی داشتم که خودش شوهرش رو با یه خانم دیگه در......دیده بود.....................دخترا چطور باید اعتماد کنن ؟

saber.rad

عضو جدید
یکم خودتونو جای این بدبخت بگذارید
اگر مجبور باشید مثل سگ کار کنید تا این توقعات مریخی این موجود نازنین رو تامین کنید خسته نمی شید؟
بابا بخدا تو هیچ کشور به نسبت پیشرفته ای هم توقعات و چشم هم چشمی به اندازه ی اینجا نیست
یه نگاه به زندگیتون بندازید به خدا آرزوی یه آمریکایی همین چیزاییه که ما داریم
یک خونه ی گرم آرام با امکانات پول مفت بخورو بخواب
ولی منم میگم که مشکل از مرداست ولی ......
به این دلیل که اینقدر زن زلیلند
اینقدر سست و کم لیاقتن خودشونو به هوس فروختن
این مرده که زن رو باید مدیریت کنه که کار به این روزا نکشه
توجه کنید که کلی میگم ممکن آقایان زیادی هم باشن که هنوز مردن

magnet

عضو جدید

چقدر اینجا ضد زن و مردگرا و ..... داریم !!!!!!! :D

یادم رفت اینم بگم قبل از این زن و شوهر ، همه تقصیرات گردن اون مرده مقتول گور به گور شده بی شرف هست.
اصلاً زنه پا میداد فرضاً ، بازم اون غلط می کرد با زن مردم ....
خاک بر سرش . همون بهتر که کشتش.
یه زمانی اگه کسی می دونست طرف شوهر داره ، نزدیکش نمی شد . الان ببین چه اوضاعی یه که جلوی شوهر وای میسه میگه زنتو می خوام !!! :surprised: (پروردگارا توبه !!!)

بحث بعدی هم همون عرضه و تقاضا هستش که فکر میکنم همه میدونن و ادامه نمیدم !

درضمن به نظرم اینجور بحثا نباید به موجودیت و فلسفه یه زندگی عاشقانه و ... ضربه بزنه.
من میگم با هر دست بدی با همون دستم می گیری.
اگه تو چشمت پاکه و رعایت ناموس مردم (چه زن ، چه مرد) رو بکنی ، مطمئن باش هیچی نمیشه و ناموس و عشق و زندگی خودتم حفظ میشه.
و در نهایت : نه ، بدبینی نه . واقع بینی بهتره و اینکه به زندگیت علاقه داشته باشی و روراست باشی و .....

pari ko0cho0lo0

عضو جدید

چقدر اینجا ضد زن و مردگرا و ..... داریم !!!!!!! :D

یادم رفت اینم بگم قبل از این زن و شوهر ، همه تقصیرات گردن اون مرده مقتول گور به گور شده بی شرف هست.
اصلاً زنه پا میداد فرضاً ، بازم اون غلط می کرد با زن مردم ....
خاک بر سرش . همون بهتر که کشتش.
یه زمانی اگه کسی می دونست طرف شوهر داره ، نزدیکش نمی شد . الان ببین چه اوضاعی یه که جلوی شوهر وای میسه میگه زنتو می خوام !!! :surprised: (پروردگارا توبه !!!)

بحث بعدی هم همون عرضه و تقاضا هستش که فکر میکنم همه میدونن و ادامه نمیدم !

درضمن به نظرم اینجور بحثا نباید به موجودیت و فلسفه یه زندگی عاشقانه و ... ضربه بزنه.
من میگم با هر دست بدی با همون دستم می گیری.
اگه تو چشمت پاکه و رعایت ناموس مردم (چه زن ، چه مرد) رو بکنی ، مطمئن باش هیچی نمیشه و ناموس و عشق و زندگی خودتم حفظ میشه.
و در نهایت : نه ، بدبینی نه . واقع بینی بهتره و اینکه به زندگیت علاقه داشته باشی و روراست باشی و .....

اطمینان داری تو اینجا هم "با هر دست بدی،با همون دست پس میگیری" صدق میکنه؟