**خودتان منطقی قضاوت کنید**

**خودتان منطقی قضاوت کنید**

• با این گونه برخوردها موافقم

رای: 3 6.5%
  • این گونه برخوردها را به دور از انسانیت میدانم

رای: 39 84.8%
  • نظر خاصی ندارم

رای: 4 8.7%

• مجموع رای دهندگان
    46

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان ابا عبد الله الحسین (ع)
از شما عزیزان دعوت می کنم که در این تاپیک با رعایت کردن حقوق دیگران، نظرات خود را بیان کنید... ;)

منطقی و بدون هیچ جبهه گیری ای اول متن رو بخونید بعد نظر بدید!
خیلی خلاصه میگم!...
همونطور که در جریانید روز 16آذر عده ای به امام خمینی بی حرمتی کردن و عکس امام رو پاره کردن و ..
در ادامه این برنامه ها قرار شد که مردم برای محکوم کردن این حرکت و تجدید پیمان با آرمانهای انقلاب، بعد از نماز جمعه مقابل دانشگاه تهران راهپیمایی کنن!
من و امیر ( hamid takro & king_of_night) جلوی سینما بهمن (میدون انقلاب) ایستاده بودیم و تماشا میکردیم!
ناگهان با این صحنه مواجه شدیم!
پسری جوونی درحال فرار از دست بعضیا اومد سمت ما که همونجا گرفتار شد!
3مرد قوی هیکل و محترم! این پسر جوونو گرفتن و به شدت مورد ضربو شتم قرار دادنش!
نفر چهارم از بین جمعیت اومد!
گفت چی شده؟ یکی از اون سه مرد محترم گفت به عکس امام توهین کرده!!!
نفر چهارم تا شنید توهین شده بدون هیچ فرصتی به شدت پسر جوونو زد....
بعدشم بردنش داخل سینما تا 110 بیاد و رسیدگی کنه...
پسرک وقت نداشت توضیح بده و من حتی صورتشم ندیدم!!!
خیلی سعی کردم مانع کتک کاری بشم... اما بهم اخطار دادن که اگه دخالت کنم خودمم پام گیره و ...
نکته جالب:
من بدون ریش بودم و موهای بلندیم دارم! (برخوردشون با من غیر انسانی بود)
امیر با موهایی کوتاه و ته ریش ... اعتراض کرد ( برخوردشون به مراتب با امیر تغییر کرد)
سوال!
آیا مجازات توهین به یک عکس به این نحو باید صورت بگیره؟؟؟
آیا برخورد اون سه چهار نفر با اون پسر مناسب بود؟؟؟
آیا مردم با این آرمان انقلاب، تجدید میثاق کردند؟؟؟
و هزاران سوال دیگه...‌؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوالات نظر سنجی
با این گونه برخوردها موافقم
این گونه برخوردها را به دور از انسانیت میدانم
نظر خاصی ندارم

دوستان توجه کنن
این تاپیک فقط نظرسنجیه!!!

:w27:

bernabeo

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس که این طور

تو موهات بلنده
صورتتم که شیش تیغ کردی
آدمایی مثل تو شلوار لی پاشون می کنن
پیرن زارا یقه باز هم می پوشند
شماها مثل ماها شرت مامان دوز نمی پوشید
مثل ما 47.5 کیلو اضافه وزن اضافی ندارید !!!

شنیده ها حاکی از اینه که در محل ارتکاب جرم تو موهات رو روغن هم زده بودی و حتی دهنت هم بوی الله اکبر میداده . . .

برادران مخلص در بازجویی هایی که به زور تجاوز از اون پسرک به عمل آوردند سعی کردند به این نتیجه برسند که !!!
تو عامل هتک حرمت نایب امام زمان در این منطقه و مناطق دیگر بودی هست و خواهی بود

رفیق اخباری که بدست من رسیده نشون میده که تو پروندت سنگینه تو در تظاهرات 16 آذر به عنوان یک دشمن قسم خورده به خیابونا خودتو رسوندی تا فقط 2 تا تخم مرغ و 1 بسته نون بخری
بچه ها فیلمشم دارن

بگم ؟؟؟
نه
بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!

در همون روز یکی از عکسهای امام راهل در دانشگاه رو با همون تخم مرغا مورد عنایت قرار دادند . . .

التماس نکن
تو پروندت از میر حسین و اون شیخ اصلاحات خیلی سنگین تره
اگه دیروز مردم همیشه در صحنه و بی فکر ما شعار میدادن که موسوی و کروبی اعدام باید گردند
قراره روز عاشورا تورو جلوی ملت سر ببرند
تا درسی بشه برای تو و امثال تو
البته بچه ها دنبالتند
تو هم میتونی مثل بابک داد روزنامه نویس و خبرنگار به هر زحمتی از کشور اسلامی و انقلابی ایران به بلاد کفار فرانسه ی جیره خوار استکبار جهانی فرار کنی تادست ما بهت نرسه
چون
ما مثل محمد (ص) نیستیم که اسرا رو با وعده ی آموزش خواندن و نوشتن از بند خودمون آزاد کنیم
اونا برای 1400 سال پیش بوده
قانونش هم برای 1400 سال پیشه

ما امروزه در دنیای امروزی زندگی می کنیم !!!!
برای اعتراف گرفتن بهترین گزینه رو ما روی میز داریم
تجاوز
بله تجاوز
100 درصد جواب داده و میده البته بدون اینکه خودش بخواد . . .

شواهد نشون میده برادران ما شمارو جلوی سینمای بهمن دیدن
پس شما از اون سوسولهای تر گل ورگلشی
خلاصه چون تو هم امروزی هستی به محض اینکه تو رو گیرت بیاریم
میخواد هر جا که باشه
تو رو هم با قانون مجازات امروزی ها به زور با هر وسیله ای مورد . . . قرار میدیم !!!

در پایان این رو هم اضافه کنم هر کی از این پست تشکر کنه رسماً خودش رو به عنوان یک مفسد فی الارض و ام الفساد جامعه در یک کلمه روشنفکر سبز معرفی کرده و احکامی که برای این آقا مستحب اعلام شده برای شما واجب تلقی میشه - برای ما ثوابم داره . . .

آخرین ویرایش:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس که این طور

تو موهات بلنده
صورتتم که شیش تیغ کردی
آدمایی مثل تو شلوار لی پاشون می کنن
پیرن زارا یقه باز هم می پوشند
شماها مثل ماها شرت مامان دوز نمی پوشید
مثل ما 47.5 کیلو اضافه وزن اضافی ندارید !!!

شنیده ها حاکی از اینه که در محل ارتکاب جرم تو موهات رو روغن هم زده بودی و حتی دهنت هم بوی الله اکبر میداده . . .

برادران مخلص در بازجویی هایی که به زور تجاوز از اون پسرک به عمل آوردند سعی کردند به این نتیجه برسند که !!!
.
.
.
در پایان این رو هم اضافه کنم هر کی از این پست تشکر کنه رسماً خودش رو به عنوان یک مفسد فی الارض و ام الفساد جامعه در یک کلمه روشنفکر سبز معرفی کرده و احکامی که برای این آقا مستحب اعلام شده برای شما واجب تلقی میشه - برای ما ثوابم داره . . .

با این تفاسیر دیگه باید حلالم کنید......:(

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب....
اول من یه توضیح بدم به جان مادرم من بسیجی مسیجی نیستم....مرامی ریش گذاشتم...حالا چرا آقایان که اون بد بخت فلک برگشته را زیر مشت و کتک گرفته بودند بنده را تحویل گرفتن...و وقتی در تلاش برای آروم کردنشون بودم بنده را هم مورد عنایت قرار ندادن!!!! همه اینها کار ریش است و بس!!!!
ولی من دلخورم خیلی....موج سبز چی شد؟ کجا هستند بچه های موج آزادی که حد اقل 400 نفرشون تو همین باشگاه دور هم جمع شدند....ولی حتی یه نفرشون دیروز روبروی دانشگاه تهران نبودند....از چی ترسیده بودین!!! از 1000 نفر عقده ای که ارادشون دست...هست؟ از اون 1000 نفزی که تصاویر تلوزیون اونا را 10000 نفر جلوه میداد!!!! از اون عکسها و پوستر هایی که به زور هنگام خروج از نماز جمعه به دشتشون دادن!!! نه شاید از اون 2000 نفر پلیس و گارد ویژه ترسیده باشین!!!! حق دارین.....چون واقعا وحشتناک بود اون همه گارد و پلیس تو اون منطقه که اجازه نفس کشیدن هم به آدم نمیدن!!! ولی باور کنین.....حمایت دولت و نظام هست که این یه عده محدود را بزرگ نشون میده همین!

آخرین ویرایش:

TELLI

عضو جدید
خب....
اول من یه توضیح بدم به جان مادرم من بسیجی مسیجی نیستم....مرامی ریش گذاشتم...حالا چرا آقایان که اون بد بخت فلک برگشته را زیر مشت و کتک گرفته بودند بنده را تحویل گرفتن...و وقتی در تلاش برای آروم کردنشون بودم بنده را هم مورد عنایت قرار ندادن!!!! همه اینها کار ریش است و بس!!!!
ولی من دلخورم خیلی....موج سبز چی شد؟ کجا هستند بچه های موج آزادی که حد اقل 400 نفرشون تو همین باشگاه دور هم جمع شدند....ولی حتی یه نفرشون دیروز روبروی دانشگاه تهران نبودند....از چی ترسیده بودین!!! از 1000 نفر عقده ای که اراشون دست...هست؟ از اون 1000 نفزی که تصاویر تلوزیون اونا را 10000 نفر جلوه میداد!!!! از اون عکسها و پوستر هایی که به زور هنگام خروج از نماز جمعه به دشتشون دادن!!! نه شاید از اون 2000 نفر پلیس و گارد ویژه ترسیده باشین!!!! حق دارین.....چون واقعا وحشتناک بود اون همه گارد و پلیس تو اون منطقه که اجازه نفس کشیدن هم به آدم نمیدن!!! ولی باور کنین.....حمایت دولت و نظام هست که این یه عده محدود را بزرگ نشون میده همین!
خوب من سفارش کرده بودم که باهات با احترام صحبت کنن..:redface:
واسه خاطر ریش نبوده
نه از شوخی گذشته خیلی بد برخورد میکنن یه عده آدم عقده ای هستن شما خودتونو ناراحت نکنین:cool:

nazanin jamshidi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من سياسي نيستم. اما با ضرب وشتم مردم به خصوص دخترا وپسر هاي جوان مخالفم.
به نظر من هيچ كس حق نداره به خاطر ظاهر و امروزي بودنشون بهشون توهين كنه!و ...
اگر به جوانها اجازه ميدادند حرف بزنند وآزادانه نظرشون بگن هيچ وقت كار به ايجا نمي رسيد!!

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من سفارش کرده بودم که باهات با احترام صحبت کنن..:redface:
واسه خاطر ریش نبوده
نه از شوخی گذشته خیلی بد برخورد میکنن یه عده آدم عقده ای هستن شما خودتونو ناراحت نکنین:cool:

چرا باید خودمونو ناراحت نکنیم!؟؟؟
اون پسر هم جای داداشه منه!!!!!!!!!

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سياسي نيستم. اما با ضرب وشتم مردم به خصوص دخترا وپسر هاي جوان مخالفم.
به نظر من هيچ كس حق نداره به خاطر ظاهر و امروزي بودنشون بهشون توهين كنه!و ...
اگر به جوانها اجازه ميدادند حرف بزنند وآزادانه نظرشون بگن هيچ وقت كار به ايجا نمي رسيد!!

ای کاش بخاطر ظاهرش کتک میخورد!!!
بخاطر حرفی که معلوم نیست زده یا نزده کتک میخورد! :mad:

لیلا مندلیف

عضو جدید
با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان ابا عبد الله الحسین (ع)
از شما عزیزان دعوت می کنم که در این تاپیک با رعایت کردن حقوق دیگران، نظرات خود را بیان کنید... ;)

منطقی و بدون هیچ جبهه گیری ای اول متن رو بخونید بعد نظر بدید!
خیلی خلاصه میگم!...
همونطور که در جریانید روز 16آذر عده ای به امام خمینی بی حرمتی کردن و عکس امام رو پاره کردن و ..
در ادامه این برنامه ها قرار شد که مردم برای محکوم کردن این حرکت و تجدید پیمان با آرمانهای انقلاب، بعد از نماز جمعه مقابل دانشگاه تهران راهپیمایی کنن!
من و امیر ( hamid takro & king_of_night) جلوی سینما بهمن (میدون انقلاب) ایستاده بودیم و تماشا میکردیم!
ناگهان با این صحنه مواجه شدیم!
پسری جوونی درحال فرار از دست بعضیا اومد سمت ما که همونجا گرفتار شد!
3مرد قوی هیکل و محترم! این پسر جوونو گرفتن و به شدت مورد ضربو شتم قرار دادنش!
نفر چهارم از بین جمعیت اومد!
گفت چی شده؟ یکی از اون سه مرد محترم گفت به عکس امام توهین کرده!!!
نفر چهارم تا شنید توهین شده بدون هیچ فرصتی به شدت پسر جوونو زد....
بعدشم بردنش داخل سینما تا 110 بیاد و رسیدگی کنه...
پسرک وقت نداشت توضیح بده و من حتی صورتشم ندیدم!!!
خیلی سعی کردم مانع کتک کاری بشم... اما بهم اخطار دادن که اگه دخالت کنم خودمم پام گیره و ...
نکته جالب:
من بدون ریش بودم و موهای بلندیم دارم! (برخوردشون با من غیر انسانی بود)
امیر با موهایی کوتاه و ته ریش ... اعتراض کرد ( برخوردشون به مراتب با امیر تغییر کرد)
سوال!
آیا مجازات توهین به یک عکس به این نحو باید صورت بگیره؟؟؟
آیا برخورد اون سه چهار نفر با اون پسر مناسب بود؟؟؟
آیا مردم با این آرمان انقلاب، تجدید میثاق کردند؟؟؟
و هزاران سوال دیگه...‌؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوالات نظر سنجی
با این گونه برخوردها موافقم
این گونه برخوردها را به دور از انسانیت میدانم
نظر خاصی ندارم

دوستان توجه کنن
این تاپیک فقط نظرسنجیه!!!

یعنی کسی هم پیدا میشه که با این حرکات موافق باشه؟!!!!!!!!!!!!!!!! حتی اگه کافر باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه پیدا میشه من میگم اینا از حیوون هم کمترن

آخرین ویرایش:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی کسی هم پیدا میشه که با این حرکات موافق باشه؟!!!!!!!!!!!!!!!! حتی اگه کافر باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه پیدا میشه من میگم اینا از حیوون هم کمترن

پیدا میشه!
ولی اینوری پیداشون نمیشه!
اما حالا که پیدا نمیشه پس چرا این برخوردها صورت میگیره؟؟؟؟

nazanin narges

عضو جدید
واقعا نمی دونم چی بگم
شخصیت امام خیلی بزرگ تر از اینه که با پاره کردن عکسش زیر سئوال بره
اینگونه رفتارهای بعضی از افراد فقط نفرت اشخاص خاطی رو افزایش میده.
چرا ازش دلیل کارش رو نپرسیدن
من کار اون شخص رو تایید نمیکنم وبه شدت هم محکوم میکنم
اما شما که میدانید در همه جای این خاک مهمه ظاهر فرده حداقل یه چفیه می انداختین رو دوشتون تا همه احترامتون رو داشته باشن.
یه دعا میکنم امین بگید
خدایا به گلوی بریده امام حسین کسایی که دارن به اسم مسلمان هر کاری بخوان میکنن رسوا و نابود گردان

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی وقتی اینا ما رو تی خیابون میبینن حس میکنن یه حیوون خطرناکیم یا یه جانی یه نفر که اگه نکشیش میکشت خلاصه اینکه طلب خون باباشون رو از ما دارن و ما هم تا امروز نتونستیم ثابت کنیم که به پیر به پیغمبر ما همون بردارای دیروزیم همون دوستای قدیمی همون آشناهای همیشگی.
ما بدبختیم چون اکثریتیم ما بیچاره ایم چون رسانه نداریم چون حرفمون به جایی نمیرسه چون از اول اول که گفتند بی دینین درست و حسابی حالیشون نکردیم که ما هم دین داریم اما حالا دیگه دیر شده اونا به حد کافی هار شدن(قصدم توهین نبود ولی هیچ کلمه ی بهتری پیدا نکردم)اونقدر که یا باید جونمون کف دستمون باشه و جلو بریم یا باید جونمون رو برداریم و فرار کنیم:w04:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا نمی دونم چی بگم
شخصیت امام خیلی بزرگ تر از اینه که با پاره کردن عکسش زیر سئوال بره
اینگونه رفتارهای بعضی از افراد فقط نفرت اشخاص خاطی رو افزایش میده.
چرا ازش دلیل کارش رو نپرسیدن
من کار اون شخص رو تایید نمیکنم وبه شدت هم محکوم میکنم
اما شما که میدانید در همه جای این خاک مهمه ظاهر فرده حداقل یه چفیه می انداختین رو دوشتون تا همه احترامتون رو داشته باشن.
یه دعا میکنم امین بگید
خدایا به گلوی بریده امام حسین کسایی که دارن به اسم مسلمان هر کاری بخوان میکنن رسوا و نابود گردان

الهی آمین

میدونی وقتی اینا ما رو تی خیابون میبینن حس میکنن یه حیوون خطرناکیم یا یه جانی یه نفر که اگه نکشیش میکشت خلاصه اینکه طلب خون باباشون رو از ما دارن و ما هم تا امروز نتونستیم ثابت کنیم که به پیر به پیغمبر ما همون بردارای دیروزیم همون دوستای قدیمی همون آشناهای همیشگی.
ما بدبختیم چون اکثریتیم ما بیچاره ایم چون رسانه نداریم چون حرفمون به جایی نمیرسه چون از اول اول که گفتند بی دینین درست و حسابی حالیشون نکردیم که ما هم دین داریم اما حالا دیگه دیر شده اونا به حد کافی هار شدن(قصدم توهین نبود ولی هیچ کلمه ی بهتری پیدا نکردم)اونقدر که یا باید جونمون کف دستمون باشه و جلو بریم یا باید جونمون رو برداریم و فرار کنیم:w04:

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط میتونم بگم واسه جمهوری اسلامی متاسفم.
با این خشونت هایی که در پیش میگیرن میخوان بگن اسلام یعنی برخورد سخت،خشونت.................

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر نمی کنم یه آدم منطقی این برخوردها رو بپسنده...

2 رأی موافق می بینم... یعنی کی می تونه باشه؟

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من قبول دارم كه زمان بعد انتخابات يه عده تند روي كردن .
..رهبر هم در اولين نماز جمعه بعد انتخابات اين مسئله رو متذكر شدن....
اما تو اين يك مورد با برخورد با اون فرد موافقم...
حالا يه سوال امير مگه روز دانشجو تهران بوده؟؟؟؟؟!!!!!!

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو انقلاب بودیم داشتیم به بچه ها رد میشدیم که یه پسره داشتن میزدن یه زن حامله اومد گفت ولش کنید دستتون بشکنه اون مرده چنان با زد به زنه که باتونش مستقیم خورد تو دل زنه
اون خانم بسیجی ها هم نفری یه لگد خابوندنش:cry::cry::cry:
اسلامتون اینو گفته؟ کدوم انسانیت اینو میگه؟

موی محمد(ص) بلند بود ایشونم همیشه عطر میزدن کسایی که خیلی ادعای اسلام میکنید برید دینتونو یاد بگیرید بعد بیاید :(
واقعا متاسفم.... اما هیچ ظلمی پا بر جا نیست;)

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو انقلاب بودیم داشتیم به بچه ها رد میشدیم که یه پسره داشتن میزدن یه زن حامله اومد گفت ولش کنید دستتون بشکنه اون مرده چنان با زد به زنه که باتونش مستقیم خورد تو دل زنه
اون خانم بسیجی ها هم نفری یه لگد خابوندنش:cry::cry::cry:
اسلامتون اینو گفته؟ کدوم انسانیت اینو میگه؟

موی محمد(ص) بلند بود ایشونم همیشه عطر میزدن کسایی که خیلی ادعای اسلام میکنید برید دینتونو یاد بگیرید بعد بیاید :(
واقعا متاسفم.... اما هیچ ظلمی پا بر جا نیست;)
تشکرام تموم شده ممنون دوست عزیز به نکته خوبی اشاره کردی...

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز

بهتره بدونید:
رهبر در اولین نماز جمعه احساس خطر کرد!!!!!!!
روز دانشجو هم نبوده 27 آذر بوده!!!!!!!
خیلی برام جالبه شما موافقید!؟؟!!!!!!!!

میشه علتشو بگید؟؟؟؟

rohallahmahdavi

عضو جدید

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

بالا