خودتان قضاوت کنید خر کدام است ؟!

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
قضاوت با شما.....

پیوست ها

• faclip1992.zip
    6.4 مگایابت · بازدیدها: 0

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised: وای خدایااااا....
اینا مال کدوم سیاره ان؟
مگه یه آدم چقدر میتونه احمق باشه که با یک خر کشتی بگیره و رفیقش بهش بگه ایول...!!!
خدایا مارو دور بدار از جهل...
نه عزیزم این جناب نه تنها از سیاره دیگه نیست از ایران خودمونه....

shadow_IR

کاربر بیش فعال
به جان خودم خبرش رو امشب شنیدم...
آقای رضازاده توسط جناب احمدی نژاد معرفی شده!!
:surprised: ربطی نداشت؟!!!
بیچاره خره!!! این که دیگه ربط داشت
:razz:

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي خداااااااااااا
اينا چه قدر بي رحمن
كاش من رئيس سازمان حمايت از حقوق حيوانات بودم
دقيقا معني سرگرمي رو به اينا نشون مي دادم
خدا نگذره از هر كسي كه اين زبون بسته ها رو اذيت كنه :razz:

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جان خودم خبرش رو امشب شنیدم...
آقای رضازاده توسط جناب احمدی نژاد معرفی شده!!
:surprised: ربطی نداشت؟!!!
بیچاره خره!!! این که دیگه ربط داشت
:razz:
آره اتفاقن شنیدم منم که تو کوبا یه گربه از خونه فرار کرده...
اِواااا ربط نداشت ؟
خب مزه اش به بی ربطیش بود دیگه.....:biggrin:

Honest.man

عضو جدید
آره اتفاقن شنیدم منم که تو کوبا یه گربه از خونه فرار کرده...
اِواااا ربط نداشت ؟
خب مزه اش به بی ربطیش بود دیگه.....:biggrin:

بگو هفت برقا رفت بگو هشت برقا برگشت...از همون جایی که مزه اش به بیربطیشه ما هم گفتیم ........

shadow_IR

کاربر بیش فعال
بگو هفت برقا رفت بگو هشت برقا برگشت...از همون جایی که مزه اش به بیربطیشه ما هم گفتیم ........
نه متاسفم مال شما بی مزه بود
رد شد
..

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به قول پدر بزرگ مامانم اگه خر تر از آدم تو این دنیا نبود قیمت خر دونه ای 10میلیون بود!!!!!!!(البته اونموقع گفته بود هزار تومن ولی به دلیل تورم من نوشتم ده میلیون:D)
من تا آخر نتونستم ببینم خیــــــــــــــــــــلی نامردن دلم ریش شد به خدا:cry::cry::cry:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب این که دیگه واضح و مبرهنه!
همه جا آدمای دیوونه و بی عقل هستن,می خواستی رو این موضوع تاکید کنی یا منظورت به غشر خاصی از افراد بود؟(که نگم بهتره)

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرتیکه دسته هرچی خره از پشت بسته
خر خر نبودا وگرنه رم میکرد نشونش میداد یه من ماس چقد کره داره

Honest.man

عضو جدید
مرتیکه دسته هرچی خره از پشت بسته
خر خر نبودا وگرنه رم میکرد نشونش میداد یه من ماس چقد کره داره

خب اونوقت اونم رم میکرد میشد همون آش و همون کاسه. خر صلاح دیده آروم باشه این کارشو کنه بره. میدونسته بد خریه

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گاه، به گفتگوی شرموک الاغ، با خدای متعال می اندیشم. و صحنه ای را تجسم می کنم که الاغ، ضجه و شکوه به آستان خدای برده و سر به زیر و محزون و بغض کرده از خدا گله می کند. این که: مگر نه مرا تو خود خلق کردی و بار مردمان به دوش من گذاردی و کمال مرا در این باربری و بارکشی مقدرفرمودی؟ پس چرا دراین میان، صدای عر و تیز مرا به سخره گرفتی و در قرآن خود از آن به "انکرالاصوات" نام بردی؟ و با این خلقت طنزگونه ات، درهمه طول تاریخ، خندیدن آدمیان برمرا مباح و مجاز دانستی؟ آدمیان تا صدای مرا می شنوند، به یاد اشاره انکرالاصواتی تو می افتند و برمن خنده می کنند. و حال آنکه من دراین ورطه مسخرگی، هیچ از خود ندارم و تنها هر آنچه تو فرموده ای، ابراز می کنم.من حتی در این تخیل خود، به اشکی که از چشمان الاغ فرو می چکد و برگونه اش می غلتد نیز می اندیشم. الاغ را می بینم که با گوشهای آویزان، انگار که کوهی برپشت داشته باشد، آرام به میعادگاه معهود و مالوف خود باز می رود. و باز خدای خوب را می بینم که نازکشان از پی او می رود و با سرانگشتان خداوندگاری اش، اشک الاغ را از گونه هایش می سترد و درگوشش نجوا می کند: مخلوق نازنین من، نگران مباش. من در قیامت عنقریب خود، حتما به حق تو رسیدگی خواهم کرد و در منظر همه مخلوقاتم، شان خراش خورده تو را ترمیم خواهم کرد. مرا چاره ای نبود از این که برای تربیت آدمیان خود، به سمت تو اشاره کنم. وگرنه صدای عر و تیز آنان، همه هستی را به خنده وا می داشت.

Honest.man

عضو جدید
من گاه، به گفتگوی شرموک الاغ، با خدای متعال می اندیشم. و صحنه ای را تجسم می کنم که الاغ، ضجه و شکوه به آستان خدای برده و سر به زیر و محزون و بغض کرده از خدا گله می کند. این که: مگر نه مرا تو خود خلق کردی و بار مردمان به دوش من گذاردی و کمال مرا در این باربری و بارکشی مقدرفرمودی؟ پس چرا دراین میان، صدای عر و تیز مرا به سخره گرفتی و در قرآن خود از آن به "انکرالاصوات" نام بردی؟ و با این خلقت طنزگونه ات، درهمه طول تاریخ، خندیدن آدمیان برمرا مباح و مجاز دانستی؟ آدمیان تا صدای مرا می شنوند، به یاد اشاره انکرالاصواتی تو می افتند و برمن خنده می کنند. و حال آنکه من دراین ورطه مسخرگی، هیچ از خود ندارم و تنها هر آنچه تو فرموده ای، ابراز می کنم.من حتی در این تخیل خود، به اشکی که از چشمان الاغ فرو می چکد و برگونه اش می غلتد نیز می اندیشم. الاغ را می بینم که با گوشهای آویزان، انگار که کوهی برپشت داشته باشد، آرام به میعادگاه معهود و مالوف خود باز می رود. و باز خدای خوب را می بینم که نازکشان از پی او می رود و با سرانگشتان خداوندگاری اش، اشک الاغ را از گونه هایش می سترد و درگوشش نجوا می کند: مخلوق نازنین من، نگران مباش. من در قیامت عنقریب خود، حتما به حق تو رسیدگی خواهم کرد و در منظر همه مخلوقاتم، شان خراش خورده تو را ترمیم خواهم کرد. مرا چاره ای نبود از این که برای تربیت آدمیان خود، به سمت تو اشاره کنم. وگرنه صدای عر و تیز آنان، همه هستی را به خنده وا می داشت.

پس خوش به حاله خر.اما چرا نگیم برای اینکه انسان های ظاهرا بد کارهای نیکو انجام بدهند به دین نیاز است.البته مثلا ادیانی هم هستند که کاملا شرارت هستند.اما اینجا جا داره که تفکیک کنید. یادتون نره که دین از نزد خدا اومده خدایی که سراسر مهربانی و عطوفت هست و کارهای ما انسان ها نباید به پای دینی گذاشته شه که فقط در رابطه به حمایت و مهربانی با حیوانات چه ها که نگفته.سخنان بسیار زیباتری از بندگان مهربان و برگزیده خدا هست که شما میتونید استفاده کنید.
خدا همیشه دوستتان داشته باشه

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس خوش به حاله خر.اما چرا نگیم برای اینکه انسان های ظاهرا بد کارهای نیکو انجام بدهند به دین نیاز است.البته مثلا ادیانی هم هستند که کاملا شرارت هستند.اما اینجا جا داره که تفکیک کنید. یادتون نره که دین از نزد خدا اومده خدایی که سراسر مهربانی و عطوفت هست و کارهای ما انسان ها نباید به پای دینی گذاشته شه که فقط در رابطه به حمایت و مهربانی با حیوانات چه ها که نگفته.سخنان بسیار زیباتری از بندگان مهربان و برگزیده خدا هست که شما میتونید استفاده کنید.
خدا همیشه دوستتان داشته باشه

فکر کنم لازم نباشه برای جمله ای که به عنوان امضام ازش استفاده کردم مثالی بزنم
میدونم خودتون در این جامعه زندگی میکنید و نمودش رو خوب می بینید....

به قول امام علی: این دین نیست.پوستین وارونه است

به هر حال ممنونم

BaBak.Turk

اخراجی موقت
حالا تو بگر خر کیه................

اول کلی خندیدم ، بعد به فکر فرو رفتم. این رفتار تمام ایرانی هاست. البته شاید کنسرو این طوری باز نکنن . ولی مطمئنا توی سیاست این طورین.

نخند ...

باید گریه کرد. همه با هم .

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا تو بگر خر کیه................

اول کلی خندیدم ، بعد به فکر فرو رفتم. این رفتار تمام ایرانی هاست. البته شاید کنسرو این طوری باز نکنن . ولی مطمئنا توی سیاست این طورین.

نخند ...

باید گریه کرد. همه با هم .

نخند...زشته!!!
خوب شاید جدی جدی بلد نبوده درش چطوری باز میشه...
من خیلی ها رو دیدم که بعضی خوراکی ها رو هنوز که هنوزه به همون روش های قدیمی درشون رو باز میکنن...
مهم اینکه اون ماده خوراکی خورده شه...حالا چطوری؟سلیقه ای هستش

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم تعجب می‌کنه
اگه واقعا کار دیگه‌ای واسه سرگرمی به ذهنش نمیرسه بهش پیشنهاد بدم

بالا